Noul Turneu AnTi - SiDa

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde baixinho© » Sâm Dec 07, 2002 9:40 am

Eu nu am cum sa fiu la orele 19.00 in fata Salii Polivalente (Sala "Ioan Kunst Ghermanescu" :D :p ) pentru ca deoarece ca fiindca la ora aceea (probabil) o sa plec de la Patinoarul "Mihai Flamaropol" de la meciul de hochei Steaua - SC Miercurea Ciuc. Cred ca o sa ajung pe la 19.45, dar ionainte sa ma intalnesc cu voi (in cazul in care se va intampla asa ceva) va trebui sa vorbesc cu tanti Ioana Lucescu (ea se ocupa de organizarea turneului) si abia dupa aceea voi veni la intalnire. Deci, unde va gasesc?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Raspuns Final

Mesajde AnDrEi » Sâm Dec 07, 2002 6:19 pm

La ora 19:30 in fata la Sala Polivalenta , eu am sa ma intalnesc cu Dee Dee acolo , cei care doresc sa ne insoteasca sa dea un tel la 0766567133 ( Andrei )
P.S. Dupa ora 19:50 mobilele se vor inchide deoarece Anti Sida Party Will START!
Have Fun .. Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Sâm Dec 07, 2002 7:25 pm

heheheheheh.....sa-mi spuneti si mie cum a fost !!! :o sorry ca nu am putut ajunge..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

astept...

Mesajde haifi » Sâm Dec 07, 2002 7:37 pm

...povetirea povestirii concertului!
sa veniti fiecare cu ceva interesant de povestit.astept sa va citesc.
distractie MAXIMA!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

sal

Mesajde artemis » Sâm Dec 07, 2002 11:07 pm

distractie placuta.imi pare rau ca nu am putut veni!
:wazzup:
artemis
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Vin Oct 18, 2002 10:42 pm
Localitate: somewhere

Mesajde Wild Rose » Dum Dec 08, 2002 2:59 am

da...nici eu n-am mai venit (trebuia sa vin cu Dee Dee si cu Jasmy dar...:( oh well!

sa povestiti ce s-a intamplat!!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde sly » Dum Dec 08, 2002 11:34 am

desi nu am avut ocazia de a participa la vreun concert anti-hiv din cadrul turneului HI-Q pot sa zic ca acest turneu a fost o reusita dupa parerea mea! mi-as fi dorit enorm la vin la bucuresti la ultimul concert dar nu am putut veni din cauza ... dar nu are rost sa zic! datorita unei bune prietene a mele de pe acest forum shi anume axara_me am putut auzi shi eu aseara pe la 22:30 un minut din concert mai ales cand HI-Q cantau "Da muzica mai tare" shi atmosfera era incendiara! iti multumesc axara pentru aceasta surpriza placuta!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Dec 08, 2002 5:27 pm

A fost ceva de vis! Nu imi imaginam ca pot sa ma simt atat de bine la un concert Hi-Q (si Voltaj, dar asta este alt subiect). Am avut inainte de concert ocazia sa stau de vorba cu Mihai, care mi-a facut cunostinta cu doua dintre fetele de la trinitrotoluen. Cel mai interesanat moment a fost cel in care Mihai a aratat cum se pune un prezervativ. Acu' sa nu va imaginati ca l-a aranjat pe penis (ca sa-al citez pe Mihai, nu trebuie sa folosim astfel de cuvinte, deoarece "sunt ale noastre"; cine a fost la concert poate sa confimre), ci a folosit doua degete. M-am simtit bine, oricum!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde axara_me » Dum Dec 08, 2002 5:29 pm

Initial trimis de sly
desi nu am avut ocazia de a participa la vreun concert anti-hiv din cadrul turneului HI-Q pot sa zic ca acest turneu a fost o reusita dupa parerea mea! mi-as fi dorit enorm la vin la bucuresti la ultimul concert dar nu am putut veni din cauza ... dar nu are rost sa zic! datorita unei bune prietene a mele de pe acest forum shi anume axara_me am putut auzi shi eu aseara pe la 22:30 un minut din concert mai ales cand HI-Q cantau "Da muzica mai tare" shi atmosfera era incendiara! iti multumesc axara pentru aceasta surpriza placuta!


hehe ma bucur ca ti-a placut :)
concertul a fost super din toate punctele de vedere; ce mi-a mai placut a fost faptul ca fiecare formatie invitata a spus cuvinte frumoase , incurajatoare pentru cei bolnavi de sida, a fost emotionant, dupa parerea mea.
au fost sistem, impact, class, HI-Q,voltaj. super moment a fost cand a facut mitza "demonstratia" cu prezervativul :)) cool asta chiar trebuia vazut de multa lume
aseara nu m-am intalnit decat cu snoopytza care e din tot din buc si cu care am putut lua legatura mult mai usor; as fi vrut sa ma intalnesc si cu voi ,andrei si deedee si cei care au mai venit,dar in multimea de acolo...mi-era cam greu.
pupici si ...vorba lu mitza...: MAI PUTETI?!
U CAN KNOW ME, I`M EASY.
..: amintirea este singurul rai de unde nimeni nu te poate izgoni; si tot ea este singura floare ce o poti culege de pe mormantul unei iubiri pierdute:..
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

hy

Mesajde alisa » Dum Dec 08, 2002 5:36 pm

lol eu l-am ratat concertul si mor.Sper sa mai fie si altele la care o sa pot si eu sa vin.
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Dum Dec 08, 2002 6:40 pm

baixinho ma bucur ca te-ai simtit bine alatrui de Hi-Q :) si sper ca te-ai convins ca ceea ce se vrb aici despre ei nu e "vrajeala" :)) ... si sper sa le spui si celorlalti ca intr-adevar sunt tari de tot :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Dum Dec 08, 2002 7:19 pm

Initial trimis de axara_me


hehe ma bucur ca ti-a placut :)
concertul a fost super din toate punctele de vedere; ce mi-a mai placut a fost faptul ca fiecare formatie invitata a spus cuvinte frumoase , incurajatoare pentru cei bolnavi de sida, a fost emotionant, dupa parerea mea.
au fost sistem, impact, class, HI-Q,voltaj. super moment a fost cand a facut mitza "demonstratia" cu prezervativul :)) cool asta chiar trebuia vazut de multa lume
aseara nu m-am intalnit decat cu snoopytza care e din tot din buc si cu care am putut lua legatura mult mai usor; as fi vrut sa ma intalnesc si cu voi ,andrei si deedee si cei care au mai venit,dar in multimea de acolo...mi-era cam greu.
pupici si ...vorba lu mitza...: MAI PUTETI?!

sambata seara eram destul de trist shi noroc de tine ca m-ai mai inveselit putin! imi vine sa dau palme ca totusi nu am venit la concert dar vor fi shi alte ocazii in care voi incerca sa fiu alaturi de prieteni dar shi de unii useri de pe acest forum ca sandrino, deedee shi axara_me -care este o prietena veche de acuma shi ff buna nu-asha axara? :) multi pupici ! pacat ca am ratat dem lu mitza! ma bucur ca v-ati distrat shi ca "totul a fost bine" shi baixinho ce parere ai in cele din urma de hi-q dupa ce ii criticai?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Super/Mega/Infernal/Cool/Bestial

Mesajde AnDrEi » Dum Dec 08, 2002 10:00 pm

Uite acum sunt tot in Bucuresti .. incerc sa ma refac dupa atmosfera pe care am trait`o aseara la Sala Polivalenta ..noah dupa cum vedetzi si la Subiectul Mesajului .. no comment .. va spun mai multe cand ajung in Bacau !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

"TOTUL VA FI BINE, AM PREZERVATIV LA MINE"

Mesajde axara_me » Lun Dec 09, 2002 8:04 am

am si eu o propunere... cei care au fost "mai aproape" de ce s-a intamplat acolo, si au facut si poze... le atasati pe aici , sa le vedem si noi?
U CAN KNOW ME, I`M EASY.
..: amintirea este singurul rai de unde nimeni nu te poate izgoni; si tot ea este singura floare ce o poti culege de pe mormantul unei iubiri pierdute:..
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

Oki

Mesajde AnDrEi » Lun Dec 09, 2002 12:12 pm

Voi incerca eu sa scanez cateva poze si sa le atasez
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Lovely Girl » Mar Dec 10, 2002 3:23 am

DE-abia astept sa vad pozele!
:wazzup: I'm MICKY and I'm back! Hmm...:con: .... I love you ! I'm very happy! :G
Lovely Girl
Junior Member
 
Mesaje: 50
Membru din: Lun Dec 09, 2002 3:30 am
Localitate: City of the love!!!!

Lol

Mesajde AnDrEi » Mar Dec 10, 2002 5:31 pm

Pozele vor fi gata in curand :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Mar Dec 10, 2002 10:25 pm

Yay! I can't wait! :kiss:
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Re: Lol

Mesajde axara_me » Mie Dec 11, 2002 12:32 am

Initial trimis de Andrei
Pozele vor fi gata in curand :-)


10x sper sa fie pe placul multora !
U CAN KNOW ME, I`M EASY.
..: amintirea este singurul rai de unde nimeni nu te poate izgoni; si tot ea este singura floare ce o poti culege de pe mormantul unei iubiri pierdute:..
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

Poze noiiiiiiiiiii

Mesajde AnDrEi » Mie Dec 11, 2002 8:26 pm

Maine am pozele de la Bacau .. adik pozele cand au fost Hi-Q` in bacau .. wanna` some?:)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Corect!

Mesajde mirela`Carla_ » Joi Dec 12, 2002 10:11 pm

Ai dreptate Andrei!Eu am fost acum 3 saptamani la un concert Hi-q sustinut in Craiova la Casa Studentilor , unde s-a vorbit foarte multe despre droguri si s-au dat prezervative la intrare asa cum sustine si Miha (poate a fost si ea,uite asta am uitat s`o mai intreb!)-)))... si au cantat melodia Deschideti ochii,deschideti inima, simpaticutza melodia :)))) si nu va mai spun ca si la mine in liceu s-a facut o manifestare anti-sida si am castigat locul trei la un concurs cu "Sida`Story":))))....deci , cum ziceai si u Andrei , toate astea se intampla in toate liceele din tzara!Cred ca e ceva interesant!Vorba aia:"Fac ce vreau,dar stiu ce fac????"
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Concluzie

Mesajde AnDrEi » Vin Dec 13, 2002 1:38 am

Mie` mi`a plakut in mod special fraza asta "Folosesti prezervativu de 2 ori daca vii diseara la concert .. o data la intrare si a doua oara dupa concert :D "
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Corect!

Mesajde PreferatA » Vin Dec 13, 2002 12:47 pm

mirela -carla .. nu am fost pentru ka eu nu folosesc prezervativul :P
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Vin Dec 13, 2002 7:14 pm

Mihaela.. sa stii ca este bine ca sa folosesti prezervativu .. deoarece asa te poti proteja .. este cel mai sigur mod de a te proteja.. si in primul rand.. eu sunt de parere ca un baiat care are un prezervativ la el si il foloseste ( bineinteles sa stie cum ) da dodava de responsabilitate!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Raspuns

Mesajde PreferatA » Sâm Dec 14, 2002 2:26 pm

avand in vedere ca nu fac dragoste decat cu prietenul meu de un an de zile nu vad nevoia prezervativul , analizele le avem facute .. prezervative se folosesk pentru one night stand :P skuze pentru offtopik
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Sâm Dec 14, 2002 5:10 pm

Preferata aici iti dau dreptate .. si cred ca ma aflu si eu in aceasi situatie ca si a ta :) ... deci... restul las la aprecierea voastra... oricum turneul a fost cel mai reusit :>
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde mirela`Carla_ » Dum Dec 15, 2002 12:32 am

Miha, da stiu ca u nu folosesti prezervativul :PP ca doar mai tzii minte ce s`a intamplat la tzara cu pastilele tale , si le`au platit ca pe painea calda:PPP , dar a fost misto , ca ne`a putut vizita si OAE si Maz,macar aveau si ei un motiv sa vina pe la noi cu SLK`ul ala de care a ramas tata profund impresionat! Si cand i`am zis ca a venit si tipul care`l conducea la ziua ta, mi`a zis ca trebuia sa vina si el,ca si asa trebuie sa vb cu tatal tau:)))....Oricum u STII ce vrei si faci ce STII:)))Ai u felul tau de a te proteja, dar ma gandeam ca ai fost la Concert , dar se pare ca aveai altceva mai interesant de facut atunci:))
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Concluzie

Mesajde AnDrEi » Dum Dec 15, 2002 12:48 am

Miha .. cred ca daca tu veneai la concert .. la intrare .. ii aratai lu ala` o pastila :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Concluzie

Mesajde mirela`Carla_ » Dum Dec 15, 2002 3:42 am

Andrei , i le arata , numai daca nu cumva si le`a pierdut , ca le cam are cu asta!Oricum, ii doresc sa nu i se intample nimik rau, defapt nici nu are cum, ca vad ca e bine informata si`si face analizele si ea si puiu ei!Bravo Miha!
"Traiesc prin prezent,prin trecut cautand acelas viitor pe care nu l-am cunoscut niciodata dar care-mi neaga existentza!"
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Intrebare

Mesajde AnDrEi » Dum Dec 15, 2002 4:15 am

Florin Grozea , baiatule .. da`ne si noua un raspuns sub forma de concluzie a Turneului Anti Sida :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron