F@n|| Hi-Q

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

F@n|| Hi-Q

Mesajde Dee Dee » Mar Feb 11, 2003 12:06 am

Cred ca e cazul sa ne cunoashtem si noi,fanii, intre noi ! CE ziceti ?
Uneori fanii unei trupe spun multe si despre trupa in sine .....

Eu propun ca fiecare sa spuna cate ceva despre el,sa povesteasca de ce este fan Hi-q si sa atashese cate o poza cu el.
Abia ashtept sa vad pozele si sa citesc mesajele voastre !
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: F@n|| Hi-Q

Mesajde haifi » Mar Feb 11, 2003 5:25 pm

Initial trimis de Dee Dee
Cred ca e cazul sa ne cunoashtem si noi,fanii, intre noi ! CE ziceti ?
Uneori fanii unei trupe spun multe si despre trupa in sine .....

Eu propun ca fiecare sa spuna cate ceva despre el,sa povesteasca de ce este fan Hi-q si sa atashese cate o poza cu el.
Abia ashtept sa vad pozele si sa citesc mesajele voastre !


Un sincer BRAVO! din toata inima pentru DD :-) pentru o idee care cred ca era in mintea tuturor!!!
Daca trupa Hi-Q ar fi precum fanii (sper) atunci am fi ceva mai buni
Cine da tonul?
Moderatorii mai intai,curaj :kiss:
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Andrei - FanClubul Hi-Q Bacau

Mesajde AnDrEi » Mar Feb 11, 2003 11:43 pm

Salut prieteni,hai ca incep eu prin a ma prezenta ( pentru cei care nu ma stiu ).Sunt din Bací£ , am 19 ani , inca sunt elev .. la Colegiul National "Vasile Alecsandri" , profil mate-info-intesiv engleza , noah .. ce as mai putea spune..eu impreuna cu un tip Radu ne ocupam de FanClubul Hi-Q din Bací£ .. ca gen de muzica ascult : house,trance,rave,techno,clubinn,progressive .. si pot spune ca sunt Addicted To Goa Style .. ma rog.. gush.. :p .. ca planuri de viitor : sa imi vad visul cu ochii si sa ma realizez ( atat pe plan profesional cat si sentimental ) , urasq minciuna/mincinosii , sunt putin suparat pe viata ce nu iti ofera nimic ..nici o satisfactie .. decat daca stii sa o traiesti .. si am un motto "Respectí£ ca sa fii respectat" .. ma rog.. later people..
P.S. Am adaugat o poza cu Florin Grozea ( Hi-Q ) facuta la Bucuresti pe 8 iunie 2oo2 , Complexul Lia Manoliu , Teatrul de Vara unde se facea emisiunea "Totul Va Fi Bine" ..sunt urat .. dar ce sa`i faci .. love me :p
Fişiere ataşate
andrei hi-q vara 2002.jpg
andrei hi-q vara 2002.jpg (34.97 KiB) Vizualizat de 6070 ori
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Mie Feb 12, 2003 10:30 pm

ceao!
eu sunt alexandra (sau allidda :) ) din pitesti si am 17 ani jum...nu o sa ma apuc acum sa va scriu biografia mea pt ca ar fi plictisitor atat pt mine cat si pt voi....o sa va spun doar cate ceva despre mine...imi place germana si sa citesc, imi place sa fac sport (mai ales inot, fitness si ski) si sa fiu cat mai mult timp cu prietenii mei...sunt o fire foarte activa, vb super mult :) si fac tot felul de traznai :), nu-mi place sa-mi spuna cineva ce sa fac sau mai ales sa ma controleze (nici macar parintii mei nu fac asta)....ce sa mai, cu mici exceptii sunt un om fericit :):):)
in afara de manele si hard-rock ascult cam orice gen de muzica, dar in special hi-q si cateva formatii si artisti noi din germania...iar netul esti o mica mai mare pasiune de a mea :p
in rest...a, nu fumes nu (prea) beau :) si sunt aproximativ cuminte...:)
cam asta ar fi o mica prezentare a mea....si acum o poza:cele 2 moderatoare de pe hi-q (allidda si deedee)
Fişiere ataşate
sisters.jpg
sisters.jpg (612.52 KiB) Vizualizat de 6102 ori
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

He He He

Mesajde Dee Dee » Mie Feb 12, 2003 11:29 pm

:con: Eu ce sa zic ?

My name is Dee Dee (Andra pt prieteni ;) ) ..Am 17 ani.. sunt in zodia Scorpionului ... sunt din Pitesti. Imi place viatza ,dar totusi incerc s-o traiesc pastrand anumite limite.am multe pasiuni,dar cea mai semnificativa ar fi desenul :D .

Imi plac Hi-q inca de la prima lor aparitie la Tv (am avut nocorul sa zic asha sa-i vad atunci :D ....si mi-au ramas la inimioara )
Apoi printr-o intamplare fericita s-a facut sa fiu omul potrivit la locul potrivit si am devenit moderatoare pe acest forum ... l-am anuntat si pe Florin despre forum...de atunci i-am cunoascut pe Hi-q persoanal si inca sunt o fana infoaca a lor .......


si uite asha am ramas pana in zilele noastre :)

i`m still here... stronger then ever :hehe: !!!
Fişiere ataşate
deedee&allidda.jpg
deedee&allidda.jpg (613.53 KiB) Vizualizat de 6108 ori
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Joi Feb 13, 2003 4:58 am

Despre mine:
nu multi de pe acest forum stiu ca ma cheama alex (alexu-pt unele persoane care ma alinta si care din pacate sunt "prea departe" de mine dar tot "sper ca voi ajungea in 2 secunde sa le cunosc atunci cand visez" :)
Nickname-ul de sly a fost promovat cam mult si cred ca a venit timpul sa stiti ca io is alex...
Am 17 ani ...sunt in zodia Leu-ului si cand imi propun sa fac un lucru il duc pana la capat. Sunt o persoana ff activa dar totodata ff sensibila pentru ca pun patima multa in ceea ce fac si dak nu iese acel lucru sunt dezamagit ff repede!
Iubesc muzica celor de la HI-Q si nu credeam ca o sa am ocazia sa-i cunosc vreodata dar datorita unei fete minunate de pe acest forum visele mele au avut ocazia sa se indeplineasca (I will never forget you deedee :P si sper sa-mi faci surpriza care o astepti :) )
Pasiuni: ar fi prea multe sa le insir in acesta lista dar datorita firii mele deschise am reusit sa mi fac o serie de prieteni la care tin ff mult dar pe care uneori i-as strange de gat deoarece au uitat ca
trebuie sa dea muzica mai tare "un minut" ca totul sa fie bine si sa se simta bine dar mai ales au uitat de mine :( !
Poza cu mine?? hmm...io is urat dar sa vad ce gasesc prin calc minune al meu
ps:deedee-arati mega cool in pozele de mai sus
allidda -sisul meu ? parca asa era...si tu esti superba mai ramane sa ne cunoastem cat mai repede
Fişiere ataşate
alex.jpg
alex.jpg (90.43 KiB) Vizualizat de 6082 ori
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde haifi » Joi Feb 13, 2003 5:50 pm

ave hi-q amicus!
morituri ( puteti citi si muraturile) te salutant!
daca adunati varstele celor doua agitatoare de ape,moderatoare aflati varsta muraturii :-))
da, imi place hi-q, am, avut ocazia sa-i vad si live de cateva ori, in situatii in care eu nu m-as fi vazut niciodata,dar ..omul mai face si la batranete ce n-a facut la tinerete,aviz amatorilor
LOL
am si alte preferinte muzicale, complet diferite de Hi-Q,mai vechi,mai noi, genuri pe care eu le consider ascultabile si ,deci,melodioase
cred ca sunt un romantic,asa cum se declara si ei,specie pe cale de disparitie, se mai gaseste doar in rezervatiile naturale,gen fanclub forum Hi-Q LOL
ar fi fost mai interesant,sau poate chiar sokant LOL sa ne cunoastem LIVE dar,cine stie
pasiuni? muzica,literatura(SF e la loc de cinste),fotbalul(Rapid),calcualtorul(atat cat nu-mi face viata un calvar si buzunarele sita)
admir persoanele inteligente,cu simtul umorului,oneste,corecte,
eventual vorbitoare si de limba engleza LOL
cred ca ne putem adresa intrebari reciproce...decente.nu?
LOL
o nedumerire:
care e alidda si care e deedee? LOL-us ....niciuna? LOL
ok next ---->


ps.... pentru conformitate,numele "real" e la stanga...
Fişiere ataşate
bv1.jpg
bv1.jpg (121.8 KiB) Vizualizat de 6086 ori
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Joi Feb 13, 2003 10:26 pm

Pai haifi eu sunt aceasta :
Fişiere ataşate
bushteni_vs_pit.jpg
bushteni_vs_pit.jpg (448.75 KiB) Vizualizat de 6101 ori
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

oki doki

Mesajde Florin Hi-Q » Vin Feb 14, 2003 2:15 am

Stiu cine esti tu... dar cine sunt ei????? Din poza....

;
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde allidda » Vin Feb 14, 2003 10:51 am

haifi....si eu`s aceasta :) :
Fişiere ataşate
alexa nebuna.jpg
alexa nebuna.jpg (608.13 KiB) Vizualizat de 6087 ori
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

hy

Mesajde alisa » Vin Feb 14, 2003 3:36 pm

Buna eu sunt Andra am 17 ani si jumatate si sunt din Brasov .Sunt in zodia sagetetorului si imi place la nebunie sa ma distrez ,cred ca daca ar fi dupa mine as chefui in fiecare seara.Sunt o tipa dinamica,cu o pofta de viata nebuna si abia astept sa fac 18 ani pentru ca imi place viteza si abia astept sa cond si eu masina mea.
Bineinteles ca imi place muzica si imi plac HI-Q asa cum sunt ei si nu as vrea sa se desparta niciodata cel putin nu in viitorul apropiat.Sunt o sauper fana de a lor,mai ales a lui Florin Grozea ,care e un tip super dragut.Deci cam asta a fost ce am avut sa spun despre mine,pe scurt.
Opoza cu ei nu am ,pentru ca inca nu am reusit sa ii cunosc personal dar atunci cand ii voi cunoaste sigur voi atasa si eu una cu ei.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde haifi » Vin Feb 14, 2003 4:55 pm

atentie!
se pare ca fetele astea(deedee&allidda) nu sunt doar "rele" dar sunt si simpatice
daca nu va deconspirati identitatea in poze,as fi zis ica deedee e allidda si invers,asa e clar...mersi de lamurire
bafta!
:kiss:
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Feb 16, 2003 4:14 am

haifi ...... de ce credeai ca suntem invers ? :con:
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde haifi » Dum Feb 16, 2003 9:17 am

Initial trimis de Dee Dee
haifi ...... de ce credeai ca suntem invers ? :con:


hai sa zicem ca dupa cum imi imaginasem eu ca aratati si...dupa avataruri LOL credeam ca tu esti mai sports LOL si allidda ....nu prea imi facusem o imagine asa ,de tough girl LOL
oricum, n-are importanta asta, as long as you are yourselves
bafta in continuare!!!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Dum Mar 02, 2003 8:38 pm

Desi nu prea am mai scris pe Hi-Q in ultima vreme... o sa ma prezint si eu :D
Numele meu este Alina...am 14 ani jumate...sunt din bucuresti (desi daca va uitati la locatia mea vedeti altceva :D )... zodia: Leu (si da, sunt incapatanata, ambitioasa... etc. Exact ca o leoaica! :hehe:) Altceva nu stiu ce sa va spun... imi plac Hi-Q de mult timp, nu stiu daca chiar de la prima lor aparitie, dar pe undeva pe aproape :D

Poza nu o sa pun deocamdata, tre' sa mai fac niste poze noi pentru ca deh.. celelalte au fost puse deja :)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde angel_girl » Sâm Mar 15, 2003 6:10 pm

Sunt prima oara aici!Ma numesc Ana si sunt fecioara!Imi plac HI_Q la nebunie!
angel_girl
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 3:06 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde DIDDY_X » Mar Apr 01, 2003 9:33 pm

Hy~ Eu sunt DiAnA si in sfarsit m-am hotarat sa scriu si eu aici! Sunt fana...... Hi-Q.Am 17 ani,bucuresti,sunt in zodia sagetator.
DIDDY_X
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Lun Iun 24, 2002 8:45 pm
Localitate: romania-bucuresti

hello!

Mesajde artemis » Mar Apr 01, 2003 10:15 pm

buna.eu sunt Liana, intru de mai mult timp pe acest forum ->sunt fan HI-Q <- sunt rac ,am 15 ani.................
:wazzup:
artemis
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Vin Oct 18, 2002 10:42 pm
Localitate: somewhere

Re: hello!

Mesajde PreferatA » Vin Apr 04, 2003 10:39 pm

asta`s eu .. poza facuta ku webcam`ul akum doua zile :)
ce pot zice de mine ? ka dau bac`ul si nu prea mai am timp sa ma tzin de muzika formatzii si tot felul .. dar imi face placere sa citesc ce scrietzi voi .. shi Anul asta va fi anul Hi-q :)) asta e klar:)
Fişiere ataşate
miha1.jpg
miha1.jpg (42.52 KiB) Vizualizat de 6066 ori
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Re: Re: hello!

Mesajde PreferatA » Vin Apr 04, 2003 10:42 pm

eu aici ku o tentativa de blond .. la par:) dar cred ca tot roshkatu merge mai bine :PP
Fişiere ataşate
miha2blonda.jpg
miha2blonda.jpg (49.84 KiB) Vizualizat de 6071 ori
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Mai 02, 2003 8:51 pm

Vreau sa va zik ca ieri 1.05.2003 la neptun a avut loc o mini-intalnire intre mine si allidutza...ce pot sa va spun despre ea?este o fata super asa cum mi-am imaginat ...dar din pacate nu am apucat sa stau prea mult de vorba cu ea, sa fac poze cu ea ca sa le pun pe forum deoarece fata era cam ocupata si plus nu cred ca i-a placut de mine :( -cel putin despartitul a fost cam brusc dar asa am simtit-o...allidda cum e draga? }{}{
ps:sper k am scris pe un subiect bun si oricum nu stiu cata importanta are dar ma bucur ca am inceput sa cunosc lumea de pe forum ...dupa sandrino si allidda, andrei, preferata mai ramane axara_me , deedee, alisa si snoopy...:) si dl haifi care imi pare bine k a aparut pe acest forum!!! era nevoie de un om ca el!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde haifi » Sâm Mai 03, 2003 9:28 am

hello, hello!
vacanta asta s-a ratat o buna oportunitate=okazie de a striga putin catalogul forumului...pacat ca nu s-a mai agitat nimeni...
noroc de sly care ne-a luat la rand :-) 1u cate 1a :-)
who knows....poate reusim sa ne intalnim la proxima aparitie live&outside Hi-Q
...I wonder....
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Lun Mai 05, 2003 10:30 pm

Initial trimis de sly
Vreau sa va zik ca ieri 1.05.2003 la neptun a avut loc o mini-intalnire intre mine si allidutza...ce pot sa va spun despre ea?este o fata super asa cum mi-am imaginat ...dar din pacate nu am apucat sa stau prea mult de vorba cu ea, sa fac poze cu ea ca sa le pun pe forum deoarece fata era cam ocupata si plus nu cred ca i-a placut de mine :( -cel putin despartitul a fost cam brusc dar asa am simtit-o...allidda cum e draga? }{}{
ps:sper k am scris pe un subiect bun si oricum nu stiu cata importanta are dar ma bucur ca am inceput sa cunosc lumea de pe forum ...dupa sandrino si allidda, andrei, preferata mai ramane axara_me , deedee, alisa si snoopy...:) si dl haifi care imi pare bine k a aparut pe acest forum!!! era nevoie de un om ca el!!




hehehehe....cam asa e :)....ne-am si intalnit, ne-am si despartit :p
las` ca poate vor mai fii ocazii.....oricuma fost super oki....iar la mare.....super tare :):)
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

200

Mesajde haifi » Lun Iun 09, 2003 7:52 pm

la mesajul aniversar cred ca e cazul sa-mi dau jos masca si sa va arat orasul lor 3
de sus
merita!
Fişiere ataşate
hiq_city.jpg
hiq_city.jpg (107.77 KiB) Vizualizat de 6061 ori
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde thebrat » Mie Iul 30, 2003 7:10 pm

salutare,ma numesc Inas,am 16ani,locuiesc departe de casa,dar sunt Brasoveanca...urasc sa ma descriu,asa ca las poza sa "vorbeasca";)
Fişiere ataşate
inas_sam.jpg
inas_sam.jpg (32.36 KiB) Vizualizat de 6053 ori
...to laugh often and love much; to appreciate beauty; to give of one's self; to leave the world a bit better; to have played and laughed with enthusiasm and sung with exultation--that is to have succeeded...
Avatar utilizator
thebrat
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron