Ce va place fetelor la Florin?

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Ce va place fetelor la Florin?

Mesajde Cristea Daniela » Vin Oct 05, 2001 4:42 pm

Pe bune ca nu stiu ce va place la Florin. Nu este chiar asa de stralucit. Sincer. Este cam prefacut.
Cristea Daniela
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Dum Sep 30, 2001 5:59 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Ce va place fetelor la Florin?

Mesajde Viorela M. » Sâm Oct 06, 2001 2:22 pm

Initial trimis de Cristea Daniela
Pe bune ca nu stiu ce va place la Florin. Nu este chiar asa de stralucit. Sincer. Este cam prefacut.

Nu poti sa judeci pe cineva total necunoscut tie-personal ma refer- (sau vb din experienta?) ,mai ales o persoana publica.
Mie imi place supermult de Florin si consider ca a muncit ca sa ajunga acolo unde este momentan.
E un tip talentat,supersimpatic si de ce sa nu recunoastem arata chiar bine. Ca replik la mesajul tau uite ce imi place:vocea ,
look-ul si optimismul care se pare ca il caracterizeaza.
Viorela M.
 

Mesajde Vizitator » Sâm Oct 06, 2001 5:21 pm

Draga Viorela,
Sa stii ca nu am vorbit pentru a ma afla in treaba atunci cand am zis ce am zis despre Florin. In vara asta am fost la mare si am fost destul de aproape de ei. Vreau sa-ti spun ca optimismul ce-ti place la Florin este doar o fatada: in timpul emisiunii debordeaza de energie si veselie, rade tot timpul, iar cum incepe publicitatea, situatia se schimba total. Nu mai este aceiasi persoana, este schimbat radical: este oarecum speriat, pierdut in spatiu si trist. Nu mai are nici o urma de optimism si nici o urma de zambet pe fata.
Asta am vazut eu.
Daca vrei sa-mi mai scrii, iata adresa mea: danny_lb17@yahoo.com
Cioa!
Daniela.
Vizitator
 

Mah....parerea mea......

Mesajde NORA » Mar Oct 09, 2001 6:13 am

Nu stiu draga daniela, ce ai vazut tu la mare shi ce nu...dar sa stii ca shi eu am fost la mare la Costinesti shi i-am vazut pe cei de la Hi-q pe plaja, shi nu mi s-au parut prefacutzi sau alea alea, dar poate shi tu ai ceva dreptate, nu vb doar ca sa te afli in treaba.
Nu stiu, eu pana sa vad cred ceva tre sa vad cu ochii mei, shi cum pana acum mi se par super dulci shi simpatici....
Abia astept sa vina in Timisopara pe 20 octombrie. Sper sa fac shi o poza cu ei.
DANiela, promit ca itzi raspund la subiect dupa 20 octombrie, shi atunci vei afla parerea mea despre ei.
Pana atunci...sunt niste dulcetzi:)))))))))))))

Asta a fost parerea mea. NORA
NORA
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Joi Aug 09, 2001 11:03 pm
Localitate: TIMISOARA

HELLO EVRYONE

Mesajde Vizitator » Dum Oct 14, 2001 12:14 am

HE'S PERFECT
ESTE ORIGINAL, FOARTE SIMPLU-p e r f e c t.
CU DRAG FANA VOASTRA.
Vizitator
 

Re: Ce va place fetelor la Florin?

Mesajde lulutza » Mie Iul 10, 2002 9:56 pm

Initial trimis de Cristea Daniela
Pe bune ca nu stiu ce va place la Florin. Nu este chiar asa de stralucit. Sincer. Este cam prefacut.


imi place pt ca e super dragutz si simpatic si carismatic si cum mai vreti voi.... dar nici mihai nu e mai prejos....!!!:p
is somebody more happy than me???
i don't think so!!!
lulutza
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Lun Iul 08, 2002 6:00 pm
Localitate: somewhere in the middle of nowhere.

Mesajde forever_clo » Mie Iul 10, 2002 10:28 pm

DECI:1. nu cred ca puteti vorbi de cineva pe care nu-l cunoaste-ti..
pot sa imi dau parerea ........este tare dragut..........eu una nu am vazut niciodata un baiat, barbat cu asa un ten....are un ten extraordinar, stateam langa el si i-am obs tenul, imi doream atat demult sa-l ating dar nu mi-am permis.....
si nu cred ca mai are rost sa vorbim de ochi, care sunt foarte patrunzatori......
singurul inconvenient este ca este putin grasut, dar reuseste el sa treaca si peste asta.......
IL PUP cu mult dor pe Florin, dar si pe Dana, Mita, Danutz, si Razvanel.....Clo-Clo
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

hmz..

Mesajde AnDr3y - Radu » Dum Iul 21, 2002 11:26 pm

nu sunt eu fata (cred) dar ma bag .. :) cum spun shi celelalte nu poti judeca un om daca nu`l cunoshi ... iar daca ai apuca sa`l cunoshti iti spun eu ca vei aveao o impresie total diferita fata de cea pe care o ai .. iti spun asta din propria-mi experientza..

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Lun Iul 22, 2002 8:05 am

hmm nici eu nu sunt fata ... nici eu nu l-am cunoscut pe Florin (in realitate) dar pana acum am auzit numai de bine...:) .. daca o tine tot asa cool :) :o
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Re: hmz..

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Iul 22, 2002 10:28 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu
nu sunt eu fata (cred) dar ma bag .. :) cum spun shi celelalte nu poti judeca un om daca nu`l cunoshi ... iar daca ai apuca sa`l cunoshti iti spun eu ca vei aveao o impresie total diferita fata de cea pe care o ai .. iti spun asta din propria-mi experientza..

Hi-Q :rulz:


ps: :) la mesajul asta ma refeream la daniela .. :) shi sandrino ... e super... :) shi o va tzine tot asha ... (sper) lol..
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mie Iul 24, 2002 10:24 am

pai asa si va fi ptr. ca e o fata super...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Kewl

Mesajde AnDrEi » Joi Iul 25, 2002 10:39 pm

Florin ? Din punctul meu de vedere ca baiat .. ce pot sa spun .. kewl , super de gasca si .. foarte sincer!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron