Topic pt aniversari!!!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Topic pt aniversari!!!

Mesajde sly » Lun Mai 05, 2003 8:46 pm

Ma gandeam sa fac acest subiect deoarece o buna prietena de a mea de pe acest forum isi sarbatoreste minunata varsta de 20 de ani in aceasta seara si cred k la ora asta se distreaza cu tortul si cu lumanarile...Este vorba despre axara_me!!! La multi ani scumpy`!!! Te rog din tot sufletul meu sa numai fii trista pentru k totul va fi bine intr-o zi cand ne vom vedea pt k aceasta legatura/telapatie trebuie mentinuta pentru ca noi trei facem o echipa superba :PPP Vreau sa-i spuneti si voi La multi ani pt k e si ea o parte a fenomenului HI-Q , scrie pe acest forum(ce-i drept cam rar deoarece e cam ocupata cu facultatea dar are posturi interesante) !!!
ps:vreau k pe acest topic sa ne spunem La multi ani (intre noi userii de pe acest forum deoarece forumul este o buna metoda de comunicare si de a ne face noi prietenii)si cand este ziua lui Dana, Florin , Mihai sa numai facem topicuri speciale ci acest subiect este potrivit pt acest lucru!!! ce parere aveti deedee&allidda?
Prima aniversata este axara_me }{}{}{}{}{}}{}{}{!!!La multi ani , sa fii iubita(de mine esti ) :p dar cel mai important e sa fii sanatoasa ca restul vine de la sine!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

hehehe

Mesajde artemis » Lun Mai 05, 2003 10:31 pm

La multi ani Axa! tot ce-ti doresti, sanatate shi de acum sa fi verry happy!sa te faci bine (sa scapi se raceala aia)! te pup ! shi..... :: LA MULTI ANI!!
:wazzup:
artemis
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Vin Oct 18, 2002 10:42 pm
Localitate: somewhere

Mesajde haifi » Mar Mai 06, 2003 4:43 pm

cu acordul moderatorilor si a celor care posteaza aici de o perioada mai lunga decat subsemnatul,ma alaturi si eu celor de mai sus in a ura toate cele bune,tot ceea ce isi doreste si mult succes in ceea ce intreprinde,alaturi de un sincer
"La multi ani!"
si..in lipsa de alta inspiratie,un attachment loco,realizat de acelasi...

ps
poate se sesizeaza si hiq-ii sa dea binete fetii ca,o merita si ea
Fişiere ataşate
piata1.jpg
piata1.jpg (522.7 KiB) Vizualizat de 3779 ori
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

La multi ani!

Mesajde Florin Hi-Q » Joi Mai 08, 2003 12:12 pm

... si din partea mea!

:-)
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde axara_me » Vin Mai 09, 2003 10:56 pm

salutare!
cu toate ca am stiut de existenta acestui topic inca de luni, nu am putut intra decat in seara asta pe net ... alexu` ce sa zic...multam frumos pt urari , da chiar, de cate ori mi-ai zis pe anu asta ? :P fii sigur k vom sarbatori cu prima ocazie! chiar dak nu am fost eu prea happy de ziua mea, acum totul a revenit la normal ; gone with the problems ; all kind of . si ai dreptate : noi suntem cercu` :-:
liana, merci mult de tot, puiu ! imi pare rau k nu am mai vb in ultimul timp , dar rezolvam noi cumva :kiss:
haifi 10x :" dragutz ca intotdeauna
& florin , multumesc mult ;
e placut sa ti se spuna "la multi ani ! "
din partea unora pe care nici nu ii cunosti; deocamdata ;) :kiss:
U CAN KNOW ME, I`M EASY.
..: amintirea este singurul rai de unde nimeni nu te poate izgoni; si tot ea este singura floare ce o poti culege de pe mormantul unei iubiri pierdute:..
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Sâm Mai 10, 2003 3:28 pm

Ufff cu prima ocazie?de-ar veni mai repede k deja numai rezist :P e normal sa-ti spun de multe ori La multi ani deoarece meriti si nu uita "noi trei ridicam sala in picioare" :)) as zice mai multe dar din pacate tre sa folosesc privat-ul deoarece acest subiect ar fi cam de marit nr de posturi dar si pt o serie de urari!! deci ma bucur k acest subiect a prins si ti-au zis cativa la multi ani desi asteptam sa ti zica mai multi!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

La multi ani !!!

Mesajde Mihai Hi-Q » Sâm Mai 10, 2003 3:31 pm

Muuulti ani triaaaaasca, multi aaaaaani traiascaaaaaa, laaaaaaa muuuuuulti aaaaaaaani !

Te pupa, Mihaitza !
Mihai Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mie Ian 09, 2002 6:50 am
Localitate: Bucuresti

Concluzie

Mesajde AnDrEi » Lun Mai 12, 2003 3:50 pm

Initial trimis de Mihai Hi-Q
Muuulti ani triaaaaasca, multi aaaaaani traiascaaaaaa, laaaaaaa muuuuuulti aaaaaaaani !

Te pupa, Mihaitza !

Mitza egoistu trilililili lalalalalala :-)))) zi si tu "Noi baietii te pupam" :-)))) Mitza hai mai rpd ca stau de 2 ore la coada :) lauleeeeeeeeee , so axara_me La multi aniiiii ! sa cresti mare si puternikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ca frumoasa esti :-)
Cu drag , AnDrEi
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Lun Mai 12, 2003 4:53 pm

bai in primul rand axara_me e a mea si numai a mea :)) asa k nu o impart cu nimeni...nu-i asa scumpy? Oricum ma bucur k i s-a spus "La multi ani" de catre FLorin si mai ales de catre Mitza (e o premiera din partea lui Mitza k a scris pe forum(dar oare de ce scris?:) deoarece el numai citeste si scrie cand trebuie sa scrie ceva ff important) Oricum mai Andrei axare este si mare si puternika dar de unde stii ca-i frumoasa?:)
in fine ...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Mai 12, 2003 8:58 pm

Foarte buna ideea asta sly.. sper ca la ziua mea sa primesc si eu urari de bine.. de la cei mai dragi mie adica de la voi :P ... chiar daca nu am mai intrat pe aici de mult sa stiti ca undeva in inima mea inca mai existati... oricum La Multi Ani axara_me !!!! te pup dulce..
sly.. nici cu mine nu o imparti?! :P
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Ehh

Mesajde AnDrEi » Mie Mai 14, 2003 6:56 pm

Initial trimis de sly
bai in primul rand axara_me e a mea si numai a mea :)) asa k nu o impart cu nimeni...nu-i asa scumpy? Oricum ma bucur k i s-a spus "La multi ani" de catre FLorin si mai ales de catre Mitza (e o premiera din partea lui Mitza k a scris pe forum(dar oare de ce scris?:) deoarece el numai citeste si scrie cand trebuie sa scrie ceva ff important) Oricum mai Andrei axare este si mare si puternika dar de unde stii ca-i frumoasa?:)
in fine ...

Alex am dat si eu cu presupusu :) noah sunt dragute fetele din Iasi :) cre`ca :P
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Mai 14, 2003 7:20 pm

mai fata nu este din iasi ci din bucuresti asa k ...
oricum as vrea sa va anuntati fiecare datele de nastere k sa stim din timp !!!
io sunt nascut pe 2 august !!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Anunt

Mesajde AnDrEi » Joi Mai 15, 2003 3:54 pm

Eu sunt nascut pe 30 Noiembrie :) Exact de Sf Andrei Thnx
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

hey!

Mesajde artemis » Joi Mai 15, 2003 10:46 pm

am citit mesajele ,shi....ce sa fac ma bag shi io.ziua mea e pe 24 iunie.
ps: axa shi io te pup.
aaaa io sunt Liana. :)
:wazzup:
artemis
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Vin Oct 18, 2002 10:42 pm
Localitate: somewhere

Mesajde sly » Dum Iul 06, 2003 7:53 pm

Daca io am facut acest subiect trebuie sa continui deoarece acest forum trece printr-o perioada naspa si sper sa nu fie pe cale de disparitie...
Astazi este ziua unei prietene de ale mele din bucuresti (fana /prietena hi-q)... Nu pot spune k suntem prea apropiati dar am schimbat unele cuvinte pe messenger si de asta e de datoria mea de a fi primul care ii ureaza in mod oficial pe acest forum La multi ani snoopytza!!
Sa fii iubita si toate dorintele sa ti se implineasca alaturi de cei dragi tie la minunata varsta de 20 de ani!

te pupik draga si sper sa ne cunoastem!
sper k v-ati distrat misto aseara!!! :)
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

4270

Mesajde baixinho© » Lun Noi 24, 2003 3:50 pm

La multi ani, Florin Grozea!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Lun Noi 24, 2003 11:13 pm

la multi ani florin ! azi e ziua taaaaa...zii frumoasa k tineeeeee !!! :) (nice status :p) well....ce sa-ti mai zic mai mult decat ti-am spus deja ? sa fii sanatos,iubit,fericit si sa ai mult noroc ! ;)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Noi 24, 2005 1:13 am

corect, azi e ziua lui Florin, dar de la postul precedent a mai crescut cu un an. La mulţi ani!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Joi Noi 24, 2005 2:12 pm

la multzi ani florin!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde cr3tz » Joi Noi 24, 2005 4:34 pm

[quote="baixinho ©"]de la postul precedent a mai crescut cu un an. La mulţ]

cam putin a crescut florin in doar 2 ani :D


la multi ani florin :)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator