Eseuri Hi-Q sau...asemenea

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Eseuri Hi-Q sau...asemenea

Mesajde haifi » Mar Iun 17, 2003 5:19 pm

Poate ca gandurile voastre nu au unde,cum si de ce sa apara aici,daca nu se indica un sens...
Intentia mea era sa va provoc la un topic de eseuri despre si/sau pentru Hi-Q.
Poate suna pretentios termenul de eseu dar gandurile voastre asternute ar fi suficiente....

pentru inceput ceva mai liric........


Veste poveste

Spune-i ca
o voi astepta
ca de obicei
in acelasi loc
Voi fi acelaºi
Sclav al iubirii...
Atata tot.

„Te aud razand,
iti vad zambetul
si astept
sa mergem
sa bem un pahar
de apa de ploaie
in amintirea
celui care eram
inainte sa devin
Sclav al iubiriiâ€Â
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Iul 02, 2003 5:36 pm

Foarte bun acest topic facut de dl Haifi :) dar din pacate acest topic facut in momentul de fatza nu prea va prinde mai ales k forumul a fost parasit iar toti s-au mutat pe forumul oficial (io scriu in ambele parti si fac fatza destul de bine) Am facut un eseu asa misto la ora de muzica folosind versuri din piesele lor care a impresionat-o pe profa :) am fost singurul din clasa care am avut 10 de zece la musik (imi mostenesc prietenii?) -o sa aflam vara asta cand sper sa ma vedeti in emisiune cantand o piesa...curiosi?
Am facut multe declaratii de dragoste folosind piesele lor si schimband unele cuvinte ...
Monstra:"Inima mea a ramas la tine, sufletul meu te vrea langa mine si stiu k vom vedea rasaritul la mare pt k cerul si marea vor fi cu noi :P te pupik, mamy"-asta e scurt pt k a fost trimis in sms si cred k nu trebuie sa spun din ce melodie am folosit cuvintele :) totusi sper sa se adevereasca pt mamy al meu!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde haifi » Vin Iul 04, 2003 4:47 pm

Initial trimis de sly
[B
Monstra:"Inima mea a ramas la tine, sufletul meu te vrea langa mine si stiu k vom vedea rasaritul la mare pt k cerul si marea vor fi cu noi :P te pupik, mamy"-asta e scurt pt k a fost trimis in sms si cred k nu trebuie sa spun din ce melodie am folosit cuvintele :) totusi sper sa se adevereasca pt mamy al meu! [/B]


sly, tu vrei sa ajungi departe....cat mai departe dar imi va fi dor de tine, dor de noi, un minut,nu mai mult deorece stiu ca totul va fi bine desi...ai ochii verzi

e vara ta!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori