Adio Hi-Q

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Adio Hi-Q

Mesajde haifi » Vin Iul 11, 2003 8:11 pm

Adio!

Urasc lasitatea si pe lasi,minciuna si mincinosii, falsitatea, tradarea si tradatorii ( ce pacat ca nu-l pot imita pe celebrul personaj al Scrisorii pierdute) iar atunci cand nu merita sa mai crezi in ceva pentru care ti-ai fi dat si viata (realizand ulterior ca naivitatea idealismului era sí£ te piarda) este mai bine sa te stingi in neant ca un fum ...de tigara, sau ca omuletul lui Charlie Chaplin....

Poate ca unora le este deja clar,poate ca altora nici nu le pasa ce vreau eu sa spun aici, poate ca altii spun „merciâ€Â
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Pacat...

Mesajde I`m With You » Sâm Sep 27, 2003 8:05 pm

Hi`q au avut reusite impreuna,si`au fost alaturi si la bine si la rau,dar pacat ca totul s`a terminat...trupa hi`q alaturi de dana nu mai exista ... dar sper(am) ca baietii vor avea acelasi succes inainte.Bafta Baieti!!
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde M|haElla` » Dum Oct 12, 2003 12:22 am

da...nice words!
n-am ce zice!
se vede ca esti un fan adevarat....
mai...eu sper sa continue si fara dana, sa aibe acelasi succes, poate si mai mare! Sa dea Domnu`!
Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci când sunt cu tine. Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu înseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa. Un prieten adevarat te prinde de mâna si îti atinge inima. Pentru lume tu esti o singura persoana, dar poate pentru o singura persoana esti intrega lume.
So sweet...;r
Ufff...:love: ...:G
Avatar utilizator
M|haElla`
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Mesajde Net Maria » Joi Noi 06, 2003 11:10 am

[quote]Initial trimis de Net Maria
[B]Eu zic ca Nicoleta nu o sa se compare cu Dana niciodata,de voce sa nu mai discutam!
Net Maria
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Oct 30, 2003 11:34 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde F|y! » Vin Noi 28, 2003 9:48 pm

Eu zic ca HI-Q fara Dana e ca mancarea fara condimente...Nicoleta e falsa rau, iar de voce...:con: no comment!:p
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde haifi » Sâm Noi 29, 2003 8:54 am

Initial trimis de Fr@ctured
Eu zic ca HI-Q fara Dana e ca mancarea fara condimente...Nicoleta e falsa rau, iar de voce...:con: no comment!:p


nice :-)
probabil ca aceste condimente vor da gust si singure :-)
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Dum Dec 07, 2003 11:10 am

da,intr-adevar , hi-q insemna :dana,florin,mihai si stilul ce-i caracateriza.daca ma gandesc mai bine,s-a straduit teo trandafir degeaba...ca sa plece tzatza din trupa.
ce ma nelinisteste pe mine e ca multe trupe patesc asa. toate merg bine (asa credem noi) ,nu exista nici un motiv de cearta in trupa, toti ne zambesc in reviste, ne povestesc ca se inteleg de minune , si a doua zi , stire : s-au despartit XQ ! Si noi , prostii , ori aflam peste o luna un motiv scos din burta unora , ori nu aflam deloc motivul pentru care s a intamplat ruptura in trupa.
multumim , domnilor carora va ajung banii de pe casetele cumparate de noi.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde alisa » Vin Ian 14, 2005 11:34 am

Dupa parerea mea se pare ca au rezistat si fara Dana si le merge destul de bine.Iar succesul nu vine imediat ci treptat .Si uite ca HI-Q traiesc si acum si fara Dana si sunt poate mai haiosi ca la inceput dar poate nu sub aceeasi forma ca doar s-au mai maturizat si ei nu?
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde AYUMI » Mar Feb 22, 2005 10:34 pm

Iata ca au realizat,de la plecarea Danei,mult mai multe.
AYUMI
AYUMI
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Aug 12, 2003 6:28 am
Localitate: japan


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori