Anunt din partea trupei Hi-Q

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Anunt din partea trupei Hi-Q

Mesajde Florin Hi-Q » Joi Iul 17, 2003 5:13 pm

Dragi prieteni,

Pentru ca in cei sapte ani de cand exista Hi-Q ne-ati fost aproape, consideram ca este in primul rand datoria noastra sa va tinem la curent cu informatiile cele mai prospete si corecte despre noi. Probabil ca deja ati citit in presa zeci de articole despre despartirea, destramarea sau disparitia trupei Hi-Q. Din fericire, (zicem noi :) ) aceste lucruri nu sunt adevarate, iar trupa Hi-Q va merge mai departe ! Adevarat este insa faptul ca Dana, colega noastra, a decis sa urmeze o cariera solo atat in televiziune cat si in muzica. Aceasta decizie a ei ne surprinde si ne mahneste in acelasi timp, insa o respectam pentru ca o respectam pe Dana. Totusi lucrurile nu se vor opri aici ! Anul acesta, pe 29 iulie, trupa Hi-Q implineste 7 ani si suntem siguri ca vom petrece si la cea de-a 20-a aniversare. Din pacate nu va fi nici un concert, ca de obicei, cum nu vor mai fi concerte Hi-Q nici vara aceasta. Va promitem insa ca spre toamna (credem noi) vom fi gata cu un nou Hi-Q. Nu stim daca vom fi doar noi doi, daca vom mai lua o fata, doua sau zece... Suntem siguri, insa, ca tfvb ! (totul va fi bine) !

Pentru ca nu vrem ca aceasta "stire" sa va intristeze, sa stiti ca alaturi de Danutz (aka DJ STAR) si Razvanel suntem mai optimisti si mai increzatori ca niciodata.... si suntem asa pentru ca va simtim pe voi, cei mai buni prieteni ai nostri, alturi de noi pe acest drum.
Cam asta ar fi... nu mai stim ce sa zicem ! V-am pupat !

Mihai & Florin de la Hi-Q. :)

PS: Miercuri 23 iulie 2003 suntem pe #hi-q, de la ora 22. Asteptam intrebari, propuneri, laude si critici! Be there!
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde sly » Joi Iul 17, 2003 5:31 pm

Nu stiu ce s-a intamplat cu adevarat si de ce dana a renuntat asa dintr-odata...la petrecerea de 7 ani ar fi fost frumos sa fie un ultim concert al trupei in formula care ne-a incantat timp de 6 ani cu concerte, albume si emisiuni dar asta este...nu stiu cum o sa fie HI-Q fara dana ...nu imi pot imagina pt k deja a fost creata o imagine iar pt a se impune alta imagine pe piatza e destul de dificil si iti trebuie mult timp...eram pregatit pt asa ceva dar azi cand ma plimbam prin metro am vazut albumul "Pt prieteni" si poza celor 3 pe coperta si m-a facut sa devin melancolic si sa-mi amintesc de toate clipele frumoase petrecute alaturi de ei! oricum tin la ei in primul k oamenii si ii respect ff mult!!Bafta HI-Q....bafta dana!
dar numele de HI-Q si imaginea va ramane intotdeauna!
sa fiti pe #hi-q miercuri seara!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde eXploziv » Joi Apr 15, 2004 9:53 pm

Nicoleta E Super Se Potriveste 100% Trupei
eXploziv
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Apr 15, 2004 9:14 pm
Localitate: Bistrita

Mesajde UnCopilutz » Dum Noi 21, 2004 1:04 pm

Multumim pentru cantarea din zalau!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde AnDr3y - Radu » Joi Noi 25, 2004 2:18 pm

La Bacau cand mai veniti? :(
Miss u guys...
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde AYUMI » Mar Feb 22, 2005 10:36 pm

Nicoleta dulcika!!Bafta.
AYUMI
AYUMI
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Aug 12, 2003 6:28 am
Localitate: japan


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron