hi-q noi doi ...

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

hi-q noi doi ...

Mesajde gabuba » Sâm Aug 16, 2003 8:10 pm

deschid acest subiect in care vreau sa stiu ce credeti voi despre emisiunea hiq noi doi.

parerea mea: este cea mai jalnica emisiune din cate au facut hiq vreodata.
ma streseaza ingrozitor glumele rasuflate; eternele materiale video cu fete in tzatzele goale [frumos, nimic de zis:)] dar poate ca nitica originalitate n-ar strica.
vad un burtos imbujorat care debiteaza incercand sa faca atmosfera si niste fufe care dau di buci, si din golurile ce ar trebuiiii sa fie tzatze.
apoi apare un schilod enervant care face conversatie cu al lui coleg, incercand sa sugereze faptul ca ei nu stiu despre ce e vorba in materialele de pe plaja. . .
Aceleasi si aceleasi poante de tot kktu' si un limbric ce pune niste cduri anapoda, pe numele sau de scena "Dj Star" . :rolleyes:
eu zic (,) ca dana era singura naturala din trupa aia, si probabil ca daca cei doi feti frumosi ar fi mai firesti ar avea priza si la altcineva decat plozii de 12 ani si distrusii din segmentul 14-18 [no offence guys] .
ma mai deranjeaza familionul din emisiunea aia... si ticurile verbale ale prezentatorile "si acum pentru voi, niste super prieteni" ; "pt miile de oameni de aici" ; "fete frumoase".
Dezgustator. :bleah:

(nu te ridica sly)
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Aug 16, 2003 8:57 pm

Gabyzzu io nu vreau sa comentez postul tau precedent!bine k andreea balan s-ar pricepe sa realizeze emisiuni live mai bune decat baietii de la HI-Q...
pacat k forumul asta dedicat formatiei a fost parasit de prietenii formatiei in favoarea celui oficial de pe http://www.hi-q.ro pt k imediat s-ar fi gasit multi care sa te contrazica!
io numai vreau sa intru in polemici cu tine!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Sâm Aug 16, 2003 9:02 pm

ajung la concluzia prietenei zgubilici, mei eterne clovn.
1. nu mai sunt cu ab de aproape 1 an
2. ce kkt nu esti in stare decat sa faci referire la ea? capacitatile tale intelectuale sunt limitate? da, asta e clar.
3. daca nu ai nimic de zis nu e normal sa-ti tii gura?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde ballooba » Sâm Aug 16, 2003 10:42 pm

Eu nu sunt de acord cu tine...nu iti palce nu te uiti...
Nici mie nu imi place muzica rock da nu tre sa incep sa "tip" pe forum ca e dezgustatoare sau penibila..fiecare cu gutul lui..
Daca nu iti place emisiunea de ce te-ai mai uitat?
butzi butzi!!
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Dum Aug 17, 2003 10:05 am

din plictiseala m-am uitat, si din spiritul meu critic de viitor jurnalist.
v-am cerut parerea, si normal mi-am zis-o si eu. care e problema?
voi de ce nu va dati cu parerea, despre ceea ce eu consider penibil?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron