Anunt fff important

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Anunt fff important

Mesajde sly » Sâm Aug 30, 2003 9:31 am

Vreau sa rog toti fanii HI-Q sa voteze prin sms (parca asa e modalitatea) piesa "Dor de tine,dor de noi" k slagarul anului la Festivalul de la Mamaia ..Este un premiu pe care toti trei il merita indiferent de ce s-a intamplat intre ei pt k pur si simplu ne-au incantat cu aceasta balada superba! Am citit intr-un ziar k baietii nu vor reinregistra piesa in noua formula de HI-Q si asta ma bucura pt k nu imi pot imagina piesa fara vocea sublima a daneei ...
festivalul mamaia parca incepe in septembrie si vreau sa unim toti fanii sa demonstram k HI-Q merita acest premiu pt k e singura formatie care a avut anul asta 3 piese in top100: Traieste, Dor de tine , dor de noi, La,la,la si mai ales noi meritam acest premiu pt k am fost alaturi de ei tot timpul in drumul lung pe care l-a avut de parcurs in 6 ani de HI-Q...frumosi!
e trist ce s-a intamplat dar fiecare merge mai departe si de asta voi fanii ramaneti de partea cui vreti (fie baieti, fie dana) desi detest treaba asta pt k voi ati iubit oamenii din spatele trupei hi-q si atat mihai&florin&dj star&razvan cat si dana trebuiesc sustinuti in continuare in drumul care urmeaza..parerea mea!
cam atata
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Aug 30, 2003 9:32 am

anul trecut HI-Q si piesa "TU esti dragostea mea" au ocupat locul 2 dupa banica!
trebuie sa castige hi-q anul asta nu aia de la o-zone care ne-au zapacit cu sms-urile si cu dragostea din tei ..nu stiu sigur daca aia sunt nominalizati
cine e cu mine?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Lun Sep 08, 2003 6:40 pm

pai stai asa...eu n-am vazut sa participe hi-q.
a,sa nu uit, tu esti pe terra?
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Completare

Mesajde AnDrEi » Lun Sep 22, 2003 4:30 pm

Initial trimis de UnCopilutz
pai stai asa...eu n-am vazut sa participe hi-q.
a,sa nu uit, tu esti pe terra?

LoL,nu si`a dat seama , sa`l iertam , e baiat bun!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Sep 23, 2003 9:07 am

pai atunci cand am scris mesajul speram intr-o impacare macar pentru festivalul de la Mamaia deoarece ar fi meritat sa castige premiul ...
oricum festivalul din acest an a fost sub orice critica :(
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Next

Mesajde AnDrEi » Mie Sep 24, 2003 12:57 pm

Initial trimis de sly
pai atunci cand am scris mesajul speram intr-o impacare macar pentru festivalul de la Mamaia deoarece ar fi meritat sa castige premiul ...
oricum festivalul din acest an a fost sub orice critica :(

Alex , poate anu viitor vor participa,o noua formula,un nou stil poate :) deci au tot viitorul inainte !
Cu respect,Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

parerea mea

Mesajde Blood_contess » Vin Sep 09, 2005 4:30 pm

Cu respect,Andrei

ce a vrut sa fie asta? :D nu stiam ca trebuie sa-i respectam pe cei mai mici (nu vreau sa zic ca eu as fi mare rau, dar... e ridicol! Cat despre Hi-Q... cred ca vretzi sa-i vedetzi prea departe mult prea devreme... this is my opinion
Blood_contess
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Joi Sep 08, 2005 8:45 pm
Localitate: In Hell


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori