Alexandra Ungureanu

Forumul asociat fanclubului Crush & Alexandra Ungureanu

Alexandra Ungureanu

Mesajde saltwat3r » Joi Noi 06, 2003 5:10 pm

buna
sunt cel mai mare fan al Alexandrei Ungureanu,o apreciez f mult,consider ca are o voce abslout superba si rog pt toti fanii ei sa-mi dea un mail la adresa mea fanclub_alexandra@yahoo.com
astept mailurile voastre si desigur parerile voastre pe acest forum despre Alexandra!
zbye
saltwat3r
 

4060

Mesajde baixinho© » Joi Noi 06, 2003 6:04 pm

dar cine este Alexandra Ungureanu?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cubu » Joi Noi 06, 2003 6:20 pm

O femeie, cred.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Coralia » Joi Noi 06, 2003 6:36 pm

Nu am auzit niciodata de aceasta individa! Cu ce se ocupa?
Coralia
 

Mesajde cat_ » Joi Noi 06, 2003 6:49 pm

..cu playback-ul :t
Amintirea este un singura Rai,de unde nu te poate goni nimeni......
Si tot ea este floarea de pe mormantul ..unei iubiri PIERDUTE......
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde Dia » Joi Noi 06, 2003 10:43 pm

Alexandra Ungureanu este backing vocal pt Paula Seling, a pus vocea pt 2 melodii Sistem ( emotii si senzatii) si pt 2 melodii UNU` (am gresit putin si lumea viseaza) ! a participat la Cerbul de Aur si la preselectia pt Eurovision si este foarte apreciata! are o o\voce superba iar faza cu playbackul este spusa cu rautate...dar la ce as putea sa ma astept din partea catzelei ? no comment !! si mie imi place foarte mult Alexandra! da oricum...oricare ai fi de te dai mare fan...las-o mai moale pt k o sa pici in extrema cealalta !
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Unregistered » Vin Noi 07, 2003 12:37 am

looooooooooooooooooooooooooooool
Unregistered
 

Mesajde cat_ » Vin Noi 07, 2003 5:05 am

Initial trimis de Dia The Koala Bear
Alexandra Ungureanu este backing vocal pt Paula Seling, a pus vocea pt 2 melodii Sistem ( emotii si senzatii) si pt 2 melodii UNU` (am gresit putin si lumea viseaza) ! a participat la Cerbul de Aur si la preselectia pt Eurovision si este foarte apreciata! are o o\voce superba iar faza cu playbackul este spusa cu rautate...dar la ce as putea sa ma astept din partea catzelei ? no comment !! si mie imi place foarte mult Alexandra! da oricum...oricare ai fi de te dai mare fan...las-o mai moale pt k o sa pici in extrema cealalta !
spuse lighioana..shi mai lua o gura de fan :cow:
p.s. apropo,vad ca,se consuma f. mult pe aici:o
Amintirea este un singura Rai,de unde nu te poate goni nimeni......
Si tot ea este floarea de pe mormantul ..unei iubiri PIERDUTE......
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde SCORPY » Vin Noi 07, 2003 5:16 am

Nu stiu daca o sa mai avem la iarna cu ce sa le hranim ca vad ca se cam termina proviziile pe anul asta! Ce propui Cutzu?
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde cat_ » Vin Noi 07, 2003 5:21 am

hai ca-i tare!:o Looooollllllllll!Da,..adevarul e ca multzi de pe forumul asta sunt innebunitzi dupa fan,shi chesti e destul de grava...nu shtiu..lasa ca ma mai gandesc la proviziile pentru la iarna...:rolleyes:
Amintirea este un singura Rai,de unde nu te poate goni nimeni......
Si tot ea este floarea de pe mormantul ..unei iubiri PIERDUTE......
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde gabuba » Vin Noi 07, 2003 10:01 am

bah, si mie imi place vocea unguroancai! ce v-a facut si asta?
ce legatura are faptul ca a tras doua - trei falsuri la cerbu de aur? :D
fata lu albano a cantat infect! :cool:
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

4071

Mesajde baixinho© » Vin Noi 07, 2003 10:14 am

Initial trimis de Dia The Koala Bear
si mie imi place foarte mult Alexandra!

esti d-aia?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: 4071

Mesajde saltwat3r » Vin Noi 07, 2003 2:38 pm

Initial trimis de baixinho ©

esti d-aia?


ma rog.... fiecare cu opinia lui,am mai intalnit astfel de afirmatii asa ca nu sunt surprins.
Dia ma bucur ca macar tu esti de acord cu mine,insa totusi nu am inteles ce ai vrut sa spui prin "extrema cealalta"?!
eu cred ca nu e nimic rau in a fi fanul cuiva pt ca la urma urmei fiecare apreciem pe cineva mai mult sau mai putin,nu?
saltwat3r
 

4090

Mesajde baixinho© » Vin Noi 07, 2003 2:53 pm

pe bune acum, cine ie Alexandra Ungureanu? banuesc c-a e o femeie, da mai concret, vorba bancului.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: 4090

Mesajde saltwat3r » Sâm Noi 08, 2003 5:23 pm

Initial trimis de baixinho ©
pe bune acum, cine ie Alexandra Ungureanu? banuesc c-a e o femeie, da mai concret, vorba bancului.
saltwat3r
 

Re: 4090

Mesajde saltwat3r » Sâm Noi 08, 2003 5:33 pm

Initial trimis de baixinho ©
pe bune acum, cine ie Alexandra Ungureanu? banuesc c-a e o femeie, da mai concret, vorba ba
ncului.


pai daca vei citii mesajul lui dia vei afla cine e Alexandra...
eu zic ca e una din cele mai superbe voci din tara,cred ca are un viitor mare in muzica.
am fost anul asta la un concert de-al ei si canta live f bine deci chestia cu playbacku nu e valabila la ea delok!

dia,te rog spune-mi daca stii cand Alexandra va scoate un album?
nu ai auzit nici un zvon?
bye
:)
saltwat3r
 

4122

Mesajde baixinho© » Sâm Noi 08, 2003 9:49 pm

Initial trimis de saltwat3r
daca stii cand Alexandra va scoate un album?

am auzit ca are un album foto cu pozele facute in vara la mare. te ajuta cu ceva?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: Re: 4090

Mesajde cat_ » Sâm Noi 08, 2003 9:54 pm

Initial trimis de saltwat3r


pai daca vei citii mesajul lui dia vei afla cine e Alexandra...
eu zic ca e una din cele mai superbe voci din tara,cred ca are un viitor mare in muzica.
am fost anul asta la un concert de-al ei si canta live f bine deci chestia cu playbacku nu e valabila la ea delok!

dia,te rog spune-mi daca stii cand Alexandra va scoate un album?
nu ai auzit nici un zvon?
bye
:)
..amik ta nu are ce noutate sa-ti dea...pentru ca nu are ce sa-ti spuna. nu shtiu cum ai sa suporti vestea,dar alexandra s-a lasat de muzik. nu uita sa-ti iei un durcolax,.....calmeaza orice durere :t :t :t
Amintirea este un singura Rai,de unde nu te poate goni nimeni......
Si tot ea este floarea de pe mormantul ..unei iubiri PIERDUTE......
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

4124

Mesajde baixinho© » Sâm Noi 08, 2003 9:58 pm

Initial trimis de Catzelusha
alexandra s-a lasat de muzik

;P cred ca o a ma spanjur cu nojitele de la opinci din cauza asta. deja simt ca nu mai am nici un viitor.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cat_ » Sâm Noi 08, 2003 10:18 pm

ai grija sa nu se rupa franghia! :t :t ..ca in rest...spor la treaba.... :t :t
Amintirea este un singura Rai,de unde nu te poate goni nimeni......
Si tot ea este floarea de pe mormantul ..unei iubiri PIERDUTE......
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde SCORPY » Dum Noi 09, 2003 7:38 am

Nu am nimic cu Ungureanca, chiar o admir pentru eforturile pe care le-a facut ca sa isi schimbe look-ul. Stiu cum arata acum catziva ani. Dar parerea mea este ca nu are o voce extraordinara. Ce-i drept, are un timbru vocal placut, dar nu este de ajuns, trebuie sa mai ai si plamani!
In schimb s-a vazut la cerbul de aur cat de "bine" sta cu urechelnitza muzicala.:(
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde pisicot » Dum Noi 09, 2003 8:37 pm

Cred ca poti face muzica si fara sa ai "plamanii" Monicai Anghel,de exemplu, atata timp cat ai caldura in voce si transmiti ceva, o stare deosebita. Si eu personal simt asta cand ascult vocea Alexandrei mai ales pe "Senzatii'.
Faza cu Cerbul a fost cam nasoala, dar as zice ca emotiile si-au spus cuvantul. Am auzit-o live la Taverna cu mai mult timp in urma si mi-a placut mult.
Aaa...si inca ceva, de ce credeti ca au ales-o cei de la Holograf sa colaboreze pe "Dragostea mea", cand puteau alege pe oricine cu "plamanii" mai dezvoltati?
pisicot
 

Mesajde Dia » Lun Noi 10, 2003 12:03 am

trecand peste replicile pe care in mod normal le-as fi dat catzelei si alondrei (nu de alta da m-am saturat sa ma tot cobor la nivelul lor si dupa aia sa urc asa de sus din nou...si pe catzea o mai inteleg da alondra e femeie maritata dracu`...ma rog) ... nu vreau sa spun decat ca alexandra nu s-a lasat de muzica ! ea este backing vocal pt paula inca ! doar ca din cate stiu eu albumul ei solo se inregistra la MOF cu Moga...si cum Moga a evedat de acolo si si-a fcaut studio singur in alta parte probabil k inregistrarile au fost reprogramate! si cred k va dura destul de mult pana cand proiectul ei solo se va concretiza ...la fel k si cel al lu moga...pt k e cam singurel: fara baietii de la UNU` care il ajutau enorm si fara Edy inginerul de sunet ! asta e !
baixule...este o ea mah...dar nu o ea asa buna cum ti-ai dori tu ! iar intrebarea "esti de-aia" nu-si are sensu`...ma cunosti foarte bine...stii bine k DA ! :) sunt si de-aia! cum si tu esti si de-ala...sau nu te sarutai tu cu aliosha asta vara ? (si eu cu Oana :p) !
hai sa recunoastem ! :D
pt fanul no 1 : cand am zis in extrema cealalta m-am referit la obsesia aia pe care o fac fanii...aia care uita k au o viata a lor si se dedica intru totul idolului si daca afla k ea are prieten incep sa planga! astia sunt oameni fara viata!oricum...tu stii ce faci...nu ma bag eu !
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Alexandra & Japhet de la Star fectori

Mesajde Unregistered » Dum Dec 07, 2003 1:46 am

Ba, n-am mai auzit ce se zice mai nou despre idila deja veche dintre Ungureanca si Japhet ala de la Star factory.
Unregistered
 

Mesajde noyrre » Mie Aug 24, 2005 1:44 am

si eu sunt fan.. hai sa discutam
noyrre
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Aug 24, 2005 1:10 am
Localitate: Satu Mare

Mesajde cubu » Mie Aug 24, 2005 8:59 am

Hai .
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde noyrre » Mie Aug 24, 2005 12:20 pm

am deschis un forum despre alexandra la muzica pop damce sau nush ce era...
stii ca alexnadra va fi la mamaia la slagare?
ce parere ai despre "plang noptile"
sa o votezi sambata ca va fi cu televoting
noyrre
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Aug 24, 2005 1:10 am
Localitate: Satu Mare

Mesajde cubu » Mie Aug 24, 2005 4:28 pm

Wow, imediat ma duc, da sa-mi dai linck ca nu ma prea descurc eu cu forumile astea. Stiam ca o sa fie la slagare, mi-a dat telefon aseara cea mai buna prietena a mea si m-a anuntat repede. :D Abia astept, o s-o votez negresit. "Plang noptile" e cea mai misto melodie ever.

P.S. SE poate vota de mai multe ori? Ar fi pacat sa nu iasa.

P.P.S. Poate sa vina si Necko pe subiectul tau? E cea mai infocata fana, mai mult ca mine, cred. :D
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am


Înapoi la Crush & Alexandra Ungureanu

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron