noul DM single ! take it...

Forumul asociat fanclubului Depeche Mode

noul DM single ! take it...

Mesajde celectro75 » Mie Iul 27, 2005 1:25 pm

salut..

daca nu frecventati pagina/forumul http://www.depeche-mode.com mare pacat, va rog, pofititi pe acolo si multe va vor auzi/vedea urechile/ochisorii...

pana una alta, daca sunteti utilizator de Soulseek puneti-ma in userlist ( sunt celectro ) browse me si veti gasi videoclipul neterminat al DM-ului + mp3-ul aferent ( Precious este 1st single-ul dm-esc, video-ul unfinished a fost furat de pe un server etc etc.. si acum internetul il detine ca mpeg, mp3... unii prin us, canada s-au apucat de difuzare la radio damn!...)

se pare ca virgula ce se aude este varianta de videoclip a primului single, nemasterata yet, but anyway puteti avea o idee cam ce a copt DM-ul pentru noi...

enjoy...

si nu evitati site-ul mai sus precizat.. mare sursa de info, news...

si sa uitam de DM in Romania ... poate daca unii ii conving sa vina de la Rock-am-Ring in Bucuresti ... dar ma indoiesc ca isi scutura careva banutzii pe un cult-underground electronic band...
celectro75
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Mar 03, 2005 2:09 pm
Localitate: Bucuresti

DM in Romania.

Mesajde Gabriel » Dum Iul 31, 2005 6:38 pm

Salut. Daca imi permiti noi te contrazicem : VISAM SA VINA DEPECHE MODE IN ROMANIA ! Pentru acest lucru TRAIM ! Salutari de la Fan Club For The Masses Depeche Mode Romania . :da: ==D
Gabriel
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Iul 16, 2005 11:00 pm

Mesajde celectro75 » Lun Aug 01, 2005 1:54 pm

sa nu fiu inteles la modul gresit :

EVIDENT, imi doresc sa ne calce pragul !!! ... chiar si acest al 13-lea ceas..

FanClub-ul este salutat inapoi !! puteti organiza o online petitie/ceva care sa demontreze apetitul romanesc pentru DM ?

keep moding !
celectro75
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Mar 03, 2005 2:09 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde takanonanu » Sâm Aug 13, 2005 11:18 am

Am vizionat promo-ul la videoclipul "Precious" si pot spune ca noul album "Playing The Angel" se anunta promitator. L-am descarcat de pe DC++ (unde am vazut deja si 2 mix-uri la "Precious")in format ASF file, are 8,2 mb si l-am vizionat cu Real Player. In videoclip este mult alb - negru asa cum ne-a obisnuit DM de la inceput. Melodiei i-as acorda nota 8... consider ca e OK.
Avatar utilizator
takanonanu
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Lun Mai 09, 2005 11:00 pm
Localitate: craiova

Mesajde celectro75 » Sâm Aug 13, 2005 11:30 am

! la videoclip ( de fapt un story board mai mult ) : este varianta neterminata , furata de pe serverul casei de productie ( pe acel negru va fi background animat : Uew Flade , the director, are aceasta inclinatie )

albumul difera total de Precious ( din review-urile de pe net zic ) : este un album incarcat ca sound, uptempo, dark, depressive !
celectro75
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Mar 03, 2005 2:09 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Depeche Mode

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron