Linkin Park: videoclipuri, melodii, albume. Pareri pro si contra.

Forumul asociat fanclubului Linkin Park

Care este cea mai super melodie Linkin Park?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Mesajde Aliks_2003 » Sâm Feb 08, 2003 10:28 pm

Pai cam toate is ca lumea..........mai misto sunt:
1.Papercut
2. One step closer
3. Crawling
4. In the end
5. Part of me(de pe ultimul album.....e downloadata de pe net)
:o
Avatar utilizator
Aliks_2003
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Mar Feb 04, 2003 12:00 am

..poate de pe primul

Mesajde smg » Dum Feb 09, 2003 1:19 pm

>5. Part of me(de pe ultimul album.....e downloadata de pe net)


"part of me" e de pe primul produs oficial LP, numit Hybrid Theory EP...
'uneori si canibalii se saturã de oameni'
< ipoteza lui Turkowytz / legile lui Murphy>
smg
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mie Oct 24, 2001 8:32 pm
Localitate: Chemnitz - DE

Mesajde Titina » Dum Feb 09, 2003 5:30 pm

De pe albumul ala(Hybrid Theory):
1.One step closer
2.Papercut
3.Crawling

Iar de pe "Under Attack":
1.Part of me
2.Hole
3.And one
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde nocturna » Vin Feb 14, 2003 3:26 pm

de departe Crawling este cea mai buna piesa a lor. si, pe locul 2, undeva departe ar fi Papercut.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde usualflow » Mar Feb 18, 2003 1:42 pm

nu ma pot hotari. sincer, nu stiu daca exista vreo piesa de-a lor care sa imi placa in masura mai mica decat celelalte. In caz ca are vreo importanta, m-am hotarat sa-mi iau "hybrid theory" dupa ce am ascultat "Papercut". E piesa care m-a influentat.... :a
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Somewhere I Belong

Mesajde darkshines » Sâm Mar 08, 2003 2:23 pm

Dupa o pauza relativ lunga (reanimation nu se pune), LP au reusit din nou sa ma impresioneze cu somewhere i belong.

Sa discutam mai intai despre melodie...
Ma deranjeaza doua lucruri:
1. ca dupa 40 de secunde perfecte, devine un pic cam prea lenta, si 2. are aceiasi structura ca in the end, melodie care nu mi-a placut deloc.
In rest, numa' de bine. versurile sunt reusite, in special strofa lui chester cu care ma pot identifica.
Acum videoclipul...
Deci l-am vazut numai pe pc, la o rezolutie mititica si nu pot spune, decat ca in ansamblu imi place ideea si partea cea mai reusita e pe la sfarsit cu elefantii/girafele alea cu picioarele lungi care iau foc in tablou si apoi ii incercuiesc pe ei cand canta.

si cam atat.

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Dum Mar 09, 2003 11:22 pm

- Melodia o am de cateva zile.E exact stilul Linkin Park ! Pe Reanimation au incercat ceva nou,dar "somewere i belong" e exact stilul L.p(care imi place ! :) )
Dupa cum a spus si Darkshines , melodia are aceeasi structura ca "in the end" ( melodie care mie imi place :D ) . Eu cred ca o sa aiba mare succes cu melodia asta, si mai ales cu noul album! Sunt o groaza de fani care abia il ashtepta, si ceilalti cred ca il vor cumpara cel putin din curiozitate :) sa vada ce e de capul lui.....


-Clipul l-am vazut putin pe siteul lor ( nu mi-a mers tot) si restul l-am vazut azi la TV pe VIVA. E interesanta ideea ,si clipul e iesit bine !Am observat ca faza cu elefantii ,cu tabloul ,cu focul este inspirata dintr-un tabou semnat Salvador Dali ( lucru care ma face sa imi place clipul si mai mult :p )
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Mie Mar 12, 2003 11:29 pm

Am reusit si eu (insfarsit) sa ascult piesa Somewhere I Belong si sa vad videoclipul Am ramas impresionata... chiar mi-a placut!!
Am observat si eu asemanarea intre aceasta piesa si In the End dar nu m-a deranjat, mie mi-a placut In the End...

Idea videoclipului este buna, videoclipul e bun.. Fanii o sa inebuneasca dupa aceasta piesa si dupa album..inspecial ca nu prea au mai avut parte de noutati in ultima vreme...
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde darkshines » Vin Mar 14, 2003 8:35 pm

in the end was too mainstream for it's own good.

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

beep beep beep beep!

Mesajde intoxic8 » Dum Mar 16, 2003 11:25 pm

subiectul reprezinta parerea mea despre cele (ca cei mai greu pe forumul asta) care considera ca Somewhere I belong seamana cu In the End! bah! voi ce varianta ati auzit?SIB (somewhere i belong) nu are nici in clin nici in maneca cu ITE (in the end).
de la tempo, pana la versuri, pana la... toate! toate sunt pur si simplu diferite!

SIB se indreapta dupa parerea mea spre stilul de muzica al carui adept era Chester in tinerete (STP - stone temple pilots).

un lucru nu ma mira: persoanele care spun ca SIB seamana cu ITE considera ca Animal X sunt artisti si ca fac muzica si ca Avril Lvigne este o diva!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mda...

Mesajde Love2Fly » Dum Mar 16, 2003 11:51 pm

Sincer sa fiu, initial m-am temut ca, odata cu lansarea noului album LP sa-si schimbe stilul insa se pare ca nu s-a intamplat asa si au ramas la acelasi stil. Fapt care personal ma bucura. "Somewere I belong" este exceptionala cu atat mai mult cu cat(la fel ca si la celelalte melodii) ma regasesc in versuri. Sper ca pe 25 march sa avem parte de ceva extra super mega calitativ.
p.s: Luati cu kazaa One step closer live at MTV, este un videoclip de exceptie si mixurile din el sunt electrizante!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde darkshines » Sâm Mar 22, 2003 6:26 pm

initial trimis de intoxi8
toate sunt pur si simplu diferite!


initital trimis de darkshines
2. are aceeasi structura ca si in the end

si uite :
(cuvant/propozitie chester)
mikemikemikemikemike
Chorus
(cuvant/propozitie chester)
mikemikemikemikemike
Chorus x2
strofa numai chester
Chorus Xn

intoxic8, iti recomand sa scapi de prejudecatile alea, pentru ca nu-i stau bine fan LP adevarat. si melodia chiar nu are legatura (muzicala) cu stone temple pilots.

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

uei!

Mesajde intoxic8 » Sâm Mar 22, 2003 10:40 pm

1. nu vad despre ce prejudecati este vorba!
2. nu vad de ce toti fanii LP ar trebui sa gandeasca la fel!
3. toate melodiile LP seamna ca structura (asa cum ai remarcat-o tu)!
4. am intrebat si alti oameni... si au spus ca SIM si ITE nu au nici in clin nici in maneca! mai degraba Papercut sau One step closer! dar... whatever...

e chestia de perceptie! nu am pretentia ca sunt fan LP adevarat! nu imi place interpretarea lui Mike, nu imi place cum arata ei in majoritatea pozelor (dau prea in Hip Hop). SIB am ascultat de vreo 70 de ori in 2 zile doar pentru ca imi place strofa lui Chester! sunt fan Chester (se poate spune)... si instrumentalele sunt bune!
in alta ordine de idei... nu cred ca am nevoie de recomandarile tale! si nici nu cred ca esti in masura sa mi le dai!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde darkshines » Dum Mar 23, 2003 12:07 am

prejudecati:
persoanele care spun ca SIB seamana cu ITE considera ca Animal X sunt artisti si ca fac muzica si ca Avril Lvigne este o diva!


ai draci?esti pe stop? de ce ti se pare ca spun mai multe decat spun?nu am zis ca fanii lp trebuie sa gandeasca toti la fel. defapt, spuneam ca nu trebuie sa spui ca practic e logic ca numai un teeny bopper ar zice ca in the end si somewhere i belong seamana. vezi tu, cred ca si deedee tot la structura s-a referit. cred ca doar badgirl era a aruncat si ea o vorba in vant.
in legatura cu punctul 3 al postului tau:
by myself, and one, part of me, high voltage, points of authority, runaway etc nu au aceeasi structura.iar eu cand am spus ca in the end si sib seamana m-am referit numai la structura.
btw, interpretarea lui mike nu-mi place nici mie, e prea lenta(am zis asta si in primul post, parca)

in rest, calmeaza-te. bea un ceai cald, asculta somewhere i belong si uita-te la bombs over baghdad si nu te mai enerva.

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Meteora

Mesajde Dia » Dum Mar 23, 2003 10:58 pm

De 2 zile ma chinui sa-mi iau albumul intreg dupa net si azi-noapte am reusit! am tot albumul...e super...sunt diferite melodiile intre ele dar este stilul linkin park clar! cel mai mult imi place Easier to run...apoi Faint si Numb...!! sunt 13 melodii...prima e un fel de intro or something...!! daca vreti sa va luati albumul intrati pe mirc pe serverul /server efnet.vuurwerk.nl apoi /join #linkinpark si /msg LP|DCC01 xdcc send #1 !! o sa luati 50,4 mega de super calitate...!! ;D astept parerile voastre!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

track by track

Mesajde darkshines » Lun Mar 24, 2003 9:20 pm

sa vedem...

Numb - crawling remixed anyone? e mult prea power pop pentru mine. chorusul suna destul de bine insa deci merita cam un 5/10

Don't Stay - probabil singura piesa care mi-a atras atentia in mod special si care nu a fost inspirata din cele de pe hybrid theory. sper ca va fi urmatorul single, ar merita. 9/10

Somewhere I belong - ah, da maretul single. desi urasc sa ma repet, o voi face: 1. 40 de secunde de inceput promitatoare, si bang, intra un rap lent care distruge atmosfera si 2. structural si ca rol in album e in the end 2... daaaar, strofa lui chester e reusita. 7/10

Lying from you - urasc inceputul, primele 12 secunde sunt menite sa ma enerveze pe mine, probabil. dar trecand peste acestea, chorusul este din nou unul reusit si nici partile lui mike nu sunt rele. 8/10

Hit the floor - rifuri a la Korn de demult. da, astea imi plac. o mare parte din ea suna bine, totusi undeva pe la intrarile lui mike parca se rupe ceva. 7/10

Easier to run - ah unde sunt "angry song"-urile care imi placeau asa mult la LP? nu stiu parca nu mi-ar place asa mult dar imi aduce aminte de pushing me away si deci, in viziunea mea merita 8/10

Faint - Atmosferic, dar partile de rap nu se imbina cu restul melodiei asa frumos. eu zic un 6/10.

Figure 09 - Eu zic ca ar fi fost mai potrivit ca single decat SIB. E pur si simplu reusita.9/10

Breaking the Habit - de ce suna asta ca Good Charlotte?! e ascultabila insa. 7/10

From the inside - nu ma atrage in mod special, dar e chiar draguta ascultata de la cap la coada. 8/10

Nobody's Listening - ceva nu e in regula cu melodia asta. sunt bucati interesante de efecte, riffuri dragute dar imbinate aiurea. daca mai lucrau la ea poate iesea ceva mai frumos. 7/10

Session - Cure for the itch 2, i guess. Mr. Hahn e bun rau la din-astea. 8/10

in concluzie, imi pare rau ca nu pot asculta meteora de la cap la coada fara sa sar peste unele piese cum fac cu hybrid theory. este insa un album reusit facand abstractie de HB.

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Vin Mar 28, 2003 12:36 am

:cry: mie nu imi merge serverul ala ....
va trebui sa ashtept pana imi voi cumpara caseta ...asta cand va aparea la me in orash ...
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Meteora e fain...

Mesajde Aurolacul » Mar Apr 01, 2003 3:06 pm

Am ascultat si eu niste melodii din noul album si sunt super tari, mai ales "Numb". Sper sa mai iau ceva cu ei.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Mie Apr 02, 2003 12:13 am

Asha ... mi-am luat si eu Meteora si zilele astea m-am bucurat de "ea" :D sa incep "caracterizarea" : (in ordinea numerelor de pe tricou..fara note..doar caracterizare)

Don`t stay - Imi place ca e cea mai ROCK de aici :D nu prea pot sa stau jos pe ea.. imi vine sa ma manifest...in any way ...
Mike nu prea e prezent...da ` e ok !

Somewhere I Belong - exact stilul Linkin Park . CEa mai indicata pentru a fi single ,care sa reprezinte albumul.

Lying from you - Nu e o melodie prea deosebita...genul lor.. asemanatoare cu cele pe celalalt album...nu e cu nimik mai buna pentru a fi pe METEORA.DAr asta nu insemna ca nu imi place :D

Hit The Floor - Seamana cu cea precedenta.E ok..totusi ...


Easier To Run - Imi place refrenul si versurile in mod deosebit.Vocea Lui Chester e mult mai frumoasa atunci cand nu tipa si canta normal.Defapt poate mi se pare mie mai frumoasa pentru ca nu face asta pe multe melodii....de obicei el canta la refren si ala e"hard"...

Faint - inceputul e super tare ! Defapt orchestratia ma obsedeaza ! :D I like it ! Vocea lui Mike nu ma atrage prea mult .....refrenul super ..versurile la fel.

Figure 09 - Cam ca "Somewhere I belong"..e pe acelasi loc . O melodie reushita . Chester isi etaleaza foarte bine calitatile vocale. Cooool ... !

Breaking The Habit - Apare iar vocea lui Chester potolita( un lucru bun )...defapt e numai vocea lui Chester . E diferita de stilul Linkin Park , and i like it a lot.Probabil seamana cu ce a zis DarkShines :D ...

From The inside - ~this is my favorite~ Inceput promitzator,vocea lui Chester care ma unge pe suflet,mike intra in peisaj ..so suna a lp curat,refren super(imi place cum termina Chester .. ooo.. ma trec fiorii ) and so on ....o parte mai angry pe la sfarsit ... e mai mult decat bine !

Nobody`s listening - aduce mai mult cu un remix de pe Reanimation ....dar e interesanta .

Session - Era mai reusita "Cure 4 the ich"( de pe HT ) ..dar treaga mearga si asta .. asha ca o melodie de relaxare .

Numb - Again that good voice ( Chester ) ... versurile sunt interesante . Mai potolita asta in general ...ca de incheiere ...

Gata? Le-am terminat ? Pacat ...

Anyway Meteora e un album pe masura asteptarilor mele si pot spune ca-l ascult de la coada la cap fara sa sar nici o melodie ~ ( just like Ht) ~ they did it again !
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

sondaj

Mesajde Dee Dee » Mie Apr 02, 2003 9:09 pm

am facut si sondaj .votati !!!
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: sondaj

Mesajde PoL-o- » Lun Apr 07, 2003 4:08 pm

Hooya ! :b :b

Dupa esecul oribil cu Reanimation, mi-a fost un pic frica inainte sa smulg meteora de pe raft , dar acuma ca l-am ascultat, sunt convins ca a meritat sa dau totzi 16 euroii !

Ah, intre paranteza, bonusurile de pe CD nu sunt chiar super super ( clipu somewhere i belong, cateva imagini simpatice , un documentar despre the art of meteora, un screensaver supermarfa de 100 de mb )

Melodiile: imi plac toate !... in afara de from the inside.

Cele mai misto sunt de departe hit the floor faint si, offcourse, somewhere i belong.

Conculsie : Likin Park a facut un superbun album !!! BUY IT !



P.S. Am cumparat deja bilete pentru concertu LP la Paris Bercy, pe 18 iunie hehe ;)
PoL-o-
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Apr 07, 2003 3:43 pm
Localitate: Lyon, Franta

Mesajde Dee Dee » Mar Apr 08, 2003 6:47 pm

TE urasc !!!!! :cry: VREAU SI EU !!!
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: beep beep beep beep!

Mesajde Dee Dee » Mie Apr 09, 2003 1:20 pm

Initial trimis de intoxic8


un lucru nu ma mira: persoanele care spun ca SIB seamana cu ITE considera ca Animal X sunt artisti si ca fac muzica si ca Avril Lvigne este o diva!


super aiurea gandirea ta....
generalizezi prea mult ....
si tot timpul trebuie sa te legi de alte trupe & stuff ..
nu conteaza ce muzica ascult eu in rest sau ce parere am despre anume trupe ...
Dc imi plac AnimalX nu insemna ca nu pot spune lucruri adevarate si puncte de vedere bine sustinute despre LP ....

Sper ca ai inteles ce ti-a explicat Darkshines...la ce anume ne-am referit cand am zis ca SiB & ITE seamana....

Alta data incearca sa citeshti printre randuri :D Nu mai gandi asha superficial ....
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

hm...

Mesajde intoxic8 » Sâm Apr 12, 2003 11:07 pm

i'm back! ma plictiseam si mi-am adus aminte ca mai sunt fani Animal X care asculta LP.

replica pentru Dee Dee: faptul ca asculti o muzica de rahat (din punctul meu de vedere) spune multe despre tine, despre felul tau de a gandi! daca apreciezi o formatie gen Animal X inseamna ca esti mult prea toleranta, ca sistemul tau de valori nu functioneaza cum ar trebui sa functioneze! nu ma astept, nu-mi doresc si nu mi-ar placea sa-mi impartasesti opiniile insa cer sa mi le respecti!

nici daca as vrea n-as putea fi pe stop! bombele de deasupra baghdadului ma scot din sarite si... paradoxal dar sunt cat se poate de calm! bai in legatura cu structura: mi se pare ca intotdeauna partea de rap e cantata de Mike si cea de "interpretare" de Chester. Mi se pare ca intotdeauna DJ Hahn foloseste TurnTables si Phoenix canta la bass, cat despre Brad (care cred ca e chitaristul) si Rob cred ca isi pastreaza instrumentele la care s-au consacrat! Melodiile normal ca seamana ca doar is aceeasi oameni care le gandesc mah! ceea ce face deosebita o melodie de alta nu este numarul de strofe, alternanta refren/strofa si a interpretilor, ci mesajul transmis, sunetele folosite si ritmul. in fine...

ANIMAL X forever!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Lun Apr 14, 2003 3:36 pm

HAHA !
Ai grija ca deja "aberezi" si va trebui sa-ti shterg posturile....
Dc vrei sa-ti spui parerea despre AnimalX exista forum special.Si cu asta am terminat !
Tu te bazezi prea mult pe aparentze.. nici macar nu ma cunoshti .nu ai vorbit niciodata cu mine mai mult de cateva replici pe mirc etc.Dupa ce o sa ma cunoshti cu adevarat imi poti spune ca : "esti mult prea toleranta, ca sistemul tau de valori nu functioneaza cum ar trebui sa functioneze! "

Gata !

(AnimalX kiar rulz :hehe: ):rolleyes:


of.. unde am ajuns cu discutia asta.......
Eu, parerea despre SIB mi-am spus-o si nu o mai repet...doar ca sa scriu ceva de melodie aici ...
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Wild_angel » Lun Apr 14, 2003 5:59 pm

e super shi cintecu' shi video-ul,era deja timpul sa scoata ceva nou!
If you wanna bring me down
Go ahead and ... TRY!
Wild_angel
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Apr 08, 2003 6:16 pm
Localitate: Chishinau

Somewhere I belong

Mesajde xgirl » Mar Apr 15, 2003 6:52 pm

Dupa parerea mea este super!! Shi clipul si melodia imi place f.f. mult!!
xgirl
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Sâm Apr 06, 2002 8:14 pm
Localitate: Romania

Mesajde darkshines » Mar Apr 15, 2003 9:10 pm

de-acum incolo, orice post monosilabic precum cele doua de mai sus vor fi sterse. argumentati va rog.

multumesc anticipat

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

mda...

Mesajde intoxic8 » Joi Apr 17, 2003 10:14 pm

daca nu stiati inca... mi-am spus parerea despre melodie.
imi place numai ca... acum sunt de parere ca se schimba mult prea multe ritmuri in timpul melodiei si... whatever. e faina. despre video n-am spus nimic. nu l-am vazut. multumita Astral Telecom io nu beneficiez de multe posturi (e prea complicat sa va explic si n cred ca va intereseaza) si... ce am mai vazut si io pe la ora de info... secvente. in fine... prea mult calculator. prea multa imaginatie si... nu e asa cum ma asteptam. ma gandeam ca o sa fie ceva mai interesant. plus ca kestiile alea pe care unii le numesc elefanti, altii girafe nu prea isi au locul.

ca sa va simtit mandre (mandri) de voi... aveti cat de cat dreptate! seamana best cu ITE, dar... seamana si cu restu (asta ca sa am senzatia ca orgoliul mi-a ramas imaculat).

gata... last time depre Zoofil X (promis!): bai... rulz la ce? ca si smile-ul ala pe care l-ai folosit e cam "albastru" de atata Animal X rulz! :p . deedee nu sunt atat de adept al mirc-ului si nu-mi formez parerea despre oameni dupa discutiile de pe mirc pentru ca si eu sunt mai patetic pe mirc decat in realitate (vreau sa cred asta). sper sa ne intalnim si sa pot spune ca... ce crezi tu ca voi spune!

despre LP: ce single urmeaza?
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Nobody's Listenin`

Mesajde Demona » Joi Apr 24, 2003 9:32 pm

..mie personal mi-i se pare cea mai tare melodie de pa albumul asta...e un fel de "Break Stuff" a celor de la Limp Bizkit, dar mult mai furioasa shi mai...cum sa spun..."deep"...Din punctul meu de vedere...pe o scare de la 0 la 10...Linkin Park au nota 20 :) , Meteora nota 20...shi Nobody's Listenin`...nota 20 ! :P (inca nu am bolonzit...e doar parerea unui fan!!!)
I'm good at being bad.
Demona
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Joi Apr 24, 2003 7:30 pm
Localitate: A place called Hell

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Linkin Park

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori