Clipuri LP

Forumul asociat fanclubului Linkin Park

The best is ?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Clipuri LP

Mesajde Dee Dee » Sâm Ian 11, 2003 11:11 pm

Linkin Park au deja la activ destule clipuri :) Mie mi se par interesante :) .....
Eu nu m-am decis pe care sa-l votez ...am sa revin in privintza asta ...


voua care va place si de ce ?
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Dia » Sâm Ian 11, 2003 11:25 pm

Mie imi place crawlin!! si melodia e preferata mea si clipu e super realizat!!! imi place si tipa din clip...e okay! :D si crawlin in versiunea "reanimata" :) e super mishto!!! :) mai astept pareri.k vad ca sunt prima care voteaza! ;)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

grea hotarare!

Mesajde intoxic8 » Sâm Ian 11, 2003 11:39 pm

sincer sa fiu oscilam intre 3 videoclipuri! desi toate imi plac, 3 mi-au astras atentia in mod deosebit. acestea sunt (in ordinea aparitiei): One step closer, Crawlin si Papercut. am ales Papercut pentru ca mi se pare cel mai reusit videoclip al lor, desi are cateva defecte: acordurile de chitara (cantate in mod normal la chitara electrica) sunt cantate la chitara rece, Brad Delson (bateristul) sta cam degeaba. in fine efectele speciale imi plac. e super. One step closer imi place pentru ca era un adevarat mister pentru mine si pentru inca un prieten cine canta o melodie atat de 'energica'. Pe MTV nu l-am vazut iar pe Atomic (din cate stiu din pricina unor probleme tehnice) nu aparea numele formatiei, asadar am ramas oarecum atasat de acest videoclip. In cele din urma, Crawlin, o melodie agreeata de multa lume, nu si de mine, are un videoclip interesant. Tipa arata super, la fel si chiuveta cat despre formatie nu pot sa nu remarc lipsa lui Phoenix (acest membru, basistul, a avut o perioada in care nu a colaborat cu formatia, probabil din aceasta cauza absenta lui).
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde darkshines » Dum Ian 12, 2003 12:01 am

papercut si crawlin au atmosfera. papercut imi place totusi ceva mai mult pentru ca imi trimite fiori reci prin spinare. thrilling.

libelulele sunt insectele mele preferate, deci inca un + si pantalonii aia in carouri sunt bestiali. plus ca melodia e geniala. in total +10

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde catharsis » Dum Ian 12, 2003 2:13 am

mie imi place one step closer pentru ca a fost primul si pt scenele de lupta si simbolurile din el... de asemenea, si piesa e una din preferatele mele...
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

One step Closer!

Mesajde Love2Fly » Dum Ian 12, 2003 3:14 am

E cel mai marfa....de ce?...nu stiu....si mai e in the end pt efectele vizuale pe calculator!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Ian 12, 2003 9:57 pm

In the end e tot facut pe calculator(in afara de ei :D )
La fel si Points of authory-reamination remix ( nu e greu sa-ti dai seama :) )
DAr In the End a costat foarte putin din cate shtiu eu ( in jur de 500 $ ) pentru ca e facut de un prieten de-al lor ..or something ....
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

In the End!

Mesajde intoxic8 » Dum Ian 12, 2003 10:03 pm

din cate stiu videoclipul la In the End a fost regizat (or somethin) de vocalistul formatiei System of a Down. asa am auzit la un prieten, dar nu bag mana in foc pentru corectitudinea acestei informatii.
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

In the end

Mesajde ballooba » Dum Ian 12, 2003 10:15 pm

E si singura melodie care imi place de la ei.....
butzi butzi!!
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Ian 12, 2003 10:18 pm

Initial trimis de darkshines

libelulele sunt insectele mele preferate, deci inca un + si pantalonii aia in carouri sunt bestiali. plus ca melodia e geniala. in total +10


si mie imi plac panatalonii lui chester :)
A zis la CRIBS cand au fost la Chester acasa ....ca el isi face singuri majoritatea hainelor.. mai ales pantalonii in carouri ..ca e innebunit dupa carouri ! :D cool !
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

hmm!

Mesajde intoxic8 » Dum Ian 12, 2003 10:30 pm

videoclipul la Papercut e super! creasta lui Chester, ochelarii lui, pantalonii (nu mai zic!), plus super efectele speciale. Camera in care este filmat videoclipul arata interesant, ma intreb unde o fi?, ce o fi?

iata un logo pt. forum!
Fişiere ataşate
logo1.jpg
logo1.jpg (23.74 KiB) Vizualizat de 3021 ori
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde xgirl » Joi Feb 20, 2003 12:51 pm

Sorry.. nu pot sí£ decid intre "in the end" shi "points of authority(concert)", dar am ví£zut 4 clipuri lp shi toate imi place f.f. mult:)!
xgirl
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Sâm Apr 06, 2002 8:14 pm
Localitate: Romania

Mesajde Titina » Lun Feb 24, 2003 4:28 pm

Papercut,In the end shi Pts. of Authority....vb. de video-clipuri,ca melodiile... mai mult mi-ar place Crawling.
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde RooT » Mie Feb 26, 2003 1:59 am

In the end imi place cel mai mult ... cred ca pentru ca l-am vazut de vreo 10000 de ori :p ... nu ma intrebati de ce m-am uitat la el de atatea ori ... am senzatia de fiecare data ca imi scapa ceva ... e ceva acolo ce nu am observat.... da nu shtiu ce anume :con: ... hmmm ... parca e un vis ... numa ca-l vezi pe monitor ...

sa fie balena aia ? ... :-?
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm


Înapoi la Linkin Park

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron