Fan Art

Forumul asociat fanclubului Linkin Park

Fan Art

Mesajde intoxic8 » Mar Mai 06, 2003 11:33 am

facand slalom printre site-urile despre formatia in cauza am observat ca (aproape) toate au aceasta sectiune. avand in vedere ca eu nu stiu despre existenta vreunui site romanesc despre formatia asta... m-am gandit ca o modalitate buna de a aduna materiale pentru un posibil site este aceasta.

asadar... aveti desene, poze prelucrate, versuri, sunete, skin-uri... orice, da-ti cu ele aici. ar fi o modalitate interesanta sa ne cunoastem mai bine si sa incepem sa formam o comunitate unita!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde LinKin_P » Mar Mai 06, 2003 11:20 pm

....pai eu acum construiesc un site LP......insa nu m-am gandit la aceasta sectziune.........lasa ca fac eu rost de material.......{insa dureaza putzin}........Te anuntz cand am totul pregatit....!!!
LinKin_P
 

Mesajde Dee Dee » Mie Mai 07, 2003 10:19 pm

Incerc sa atashez un desen de-al meu care are legatura cu Linkin Park :D . Am mai multe cu ei ...dar decat pe acesta l-am scanat.

It`s a fan art !!! No ? :D
Fişiere ataşate
desen3.jpg
desen3.jpg (826.04 KiB) Vizualizat de 1878 ori
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Joi Mai 08, 2003 10:22 pm

LinKin_P daca ai nevoie de ajutor... ma ofer. ma pricep binisor la facut site-uri si... cred ca unde-s doi puterea creste.

desenul lui Dee_Dee... nu am apucat sa-l vad in totalitate. mi-a fost lene. e promitator totusi.
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Vin Mai 09, 2003 8:53 am

am mai gasit un desen care are oarecum legatura cu Linkin Park.M-am inspirat de pe desenele de pe coperta HT.

Sper sa am rabadare sa-l atashez pe tot .....
Fişiere ataşate
desen4.jpg
desen4.jpg (443.88 KiB) Vizualizat de 1870 ori
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Linkin park :: Art Section

Mesajde Nebulla » Mie Ian 07, 2004 12:04 pm

Pe http://www.myrock.as.ro (site-ul meu) exista printre sectiunile obisnuite de linkin park si evanescence, si acest loc cu poze si wallpaper-uri. Cele de la linkin park nu sunt facute de mine ci le-am strans de pe tot netu', doar cateva de la evanescence.
Nebulla
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Noi 28, 2003 3:55 pm
Localitate: Romania Suceava

hmz...

Mesajde primal8sin » Joi Ian 08, 2004 10:09 pm

vorbind de pe pozitia persoanei care a creat acest subiect ma simt total nefericit... in fine... nu conteaza... multumesc nebulla pt link-ul dat insa am cateva amendamente:
1. stiu si eu sa caut pe net... deci nu vad utilitatea "fanart"-urilor cu LP
2. asta nu e forum despre evanescence ;)
The very worse part of you is me!
primal8sin
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Joi Ian 01, 2004 11:50 pm
Localitate: Iasi

Mesajde emceemike » Lun Ian 19, 2004 9:14 pm

cand va terminati siturile LP sa le scrieti p-aci sa le vedem si noi,ok
emceemike
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mai 14, 2003 9:50 pm
Localitate: baia mare

Mesajde ColdFire » Lun Aug 08, 2005 8:40 am

http://www.linkinpark4ever.tk , deasemenea se strang materiale pentru sectiunea FanArt , orice desene legate de LinkinPark sunt admise.
ColdFire
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 08, 2005 8:37 am
Localitate: Piatra Neamt


Înapoi la Linkin Park

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron