Feliz Cumpleanos SHAKI....

Forumul asociat fanclubului Shakira

Feliz Cumpleanos SHAKI....

Mesajde SRalu » Lun Feb 02, 2004 12:08 pm

...as vrea ca prin intermediul acestui forum sa-i urez LaMultiAni ... si cit mai multe piese la fel de reusite ca pina acum...TE IUBIM!!!!!!!!
"When the power of love overcomes the love of power the world will know peace" Jimi Hendrix
SRalu
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Joi Iul 17, 2003 1:47 pm
Localitate: Romania

La Multi Ani, Shakira!!

Mesajde Shaki » Lun Feb 02, 2004 10:18 pm

Un singur lucru a fost azi in mintea mea - Shakira, si cat de mult inseamna ea pentru mine. Cred ca lumea mea ar fi fost de un infinit de ori mai intunecata fara ea, si sper ca a avut o zi cat mai fericita. La multi ani, Shakira, si te iubesc mult!
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde SatyR » Lun Feb 02, 2004 10:30 pm

Da cam ce a facut fata asta de ai ajuns sa o idolatrizezi atat?, ca ma indoiesc ca ti-a dat vreun cont in banca, vila, masina si toate cele...in cazul asta era de inteles...
Avatar utilizator
SatyR
Junior Member
 
Mesaje: 616
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde Shaki » Lun Feb 02, 2004 10:47 pm

Nu mi-a "facut" nimic... am impresia ca e putin deplasat mesajul asta al tau. N-am nevoie de vila sau de vreo decapotabila ca sa tin la cineva sau la ceva... E vorba pur si simplu de ziua de nastere a cantaretei mele celei mai indragite, si asta inseamna ceva pentru mine, indiferent daca tu/altii inteleg sau nu.
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde SatyR » Lun Feb 02, 2004 11:09 pm

mda..oi fi io putin mai insensibil in seara asta...da ma gandesc cat de mult trebuie sa-ti placa de cineva/muzica cuiva sa spui ca viata ta ar fi de un infinit de ori mai intunecata fara persoana respectiva/muzica respectiva...mai imi place si mie muzica da parca totusi...
Avatar utilizator
SatyR
Junior Member
 
Mesaje: 616
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde Faded Existence » Dum Feb 08, 2004 4:37 am

Nu stiu, parca e putin cam exagerat sa spui ca viata ar fi mai intunecata daca n-ar exista Shakira...

Dar, scapam idea principala aici-Multi inainte...:) Sper s-apara mai repede albumul nou ca m-am saturat de Laundry Service
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Shaki » Vin Feb 13, 2004 8:16 pm

Ca sa ma explic... poate ca e putin exagerat ce am spus, dar am un motiv. In general, nu stiu cum se face ca toate lucrurile care imi plac reusesc pana la urma sa ma intristeze sau sa ma raneasca. Muzica Shakirei e singura exceptie. Dar nu vreau sa intru in amanunte personale care nu-si au rostul.
SatyR... pe mine m-a deranjat ca eu m-am rugat de un prieten si m-am chinuit o ora pana am intrat pe Net, pe 2 februarie, ca sa vad ceva scris despre ziua Shakirei, iar tu n-aveai alta treaba la ora aia tarzie decat sa te bagi in seama pe un subiect care oricum probabil nu te interesa. Dar ai si tu dreptate... si oricum probabil ca nu sunt chiar asa de imatura, pentru ca am rezistat primei tentatii de a te injura, ceea ce ar fi fost o copilarie...
Rugaminte on-topic: as dori sa stiu cum si-a petrecut Shakira ziua de nastere anul acesta... am niste articole despre ziua ei de anul trecut, parca, si am cautat pe Net dar n-am gasit nimic. Cine are ceva informatii, il rog sa le impartaseasca!
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am


Înapoi la Shakira

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron