Ce credeti despre ea?

Forumul asociat fanclubului Shakira

Mesajde cos-t » Mar Iul 01, 2003 12:58 am

ce conteaza daca e libaneza sau nu , de cantat tot nu stie sa cante .
ce stie ea sa faca cel mai bine e' sa dea din cur ca oricare manelista de pe taramurile mioritice si asta nu o face unica :fuck:

parerea mea ...
Pentru toti cei care ...
cos-t
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Iun 23, 2003 12:32 am
Localitate: evriuer

Mesajde Shaki » Mar Iul 01, 2003 11:37 am

Baaaaiiiii...."parerea ta" da las-o mai moale!!!!!
Cum puteti mai s-o comparati pe Shakira cu o manelista????
Chiar atata lipsa de cultura muzicala????
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde cos-t » Joi Iul 03, 2003 12:44 am

Initial trimis de Shaki
Cum puteti mai s-o comparati pe Shakira cu o manelista????
Chiar atata lipsa de cultura muzicala????


:p Shakira nu e manelista , dar nici departe nu e .

cat despre cultura muzicala eu cred ca semnul de intrebare ar trebui sa-l pui dupa ce asculti Shakira :confused:
mai comercial decat ea ce poate fi ???
Pentru toti cei care ...
cos-t
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Iun 23, 2003 12:32 am
Localitate: evriuer

rugaminte

Mesajde Cips » Dum Iul 06, 2003 1:36 am

draga domnule fan al Andreei Balan, te rugam sa ... iei o pauza sa te racoresti

cultura muzicala a unei persoane nu are legatura nici cu ascultatul Shakirei si nici a manelelor, Andreea Balan s.a.m.d ...

hai mah, sunt gusturi si gusturi, unora le place Shakira (sau jazz-ul) altora nu le place, e normal sa fie asa. Bun, dar de aici si pana la a aduce in discutie argumente puerile (ca sa nu spun prostesti, tampite&stuff) e cale lunga ...
Shakira manelista !? .... pleeeeeease ! mai copilule fa-ti o verificare la sistemul de operare ...
zi ca nu-ti place cum canta si atat, e "parerea ta"... dar nu mai spune lucruri traznite ca te recruteaza aia de la Prima pentru emisiune
p.s. nu va place cum canta Shakira (huoa ! asa cum, delicat, se exprima microbistul la meci :) ) dar nu-i asa ca Amy Lee canta bine :)
Avatar utilizator
Cips
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Vin Apr 18, 2003 11:00 pm

Mesajde cos-t » Lun Iul 07, 2003 12:16 am

nea cips te rog nu ma fa pe mine "fan al Andreei Balan" :bleah: , daca o compar cu shakira iar ia lumea foc .
eu mi-am spus parerea si nu m-am asteptat ca lumea sa fie deacord cu mine , cat despre gusturi ele nu se discuta dar se comenteaza :confused:
Pentru toti cei care ...
cos-t
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Iun 23, 2003 12:32 am
Localitate: evriuer

Mesajde Shaki » Joi Iul 10, 2003 4:11 pm

Ascultam The One pe MTV, si ma gandeam: o voce superba, o fetzisoara super-sweet, cu un zambet incantator, ce nu poate sa iti placa la ea? Ma rog, sunt pareri si pareri...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde sand_o » Joi Iul 10, 2003 9:15 pm

Shakira est o fata desteapta arata bine desi in melodiile ei spune ca nu conteaza lookul si ii dau dreptate. Melodiile sunt foarte rimate daca stai sa citesti versurile, a compus prima melodie de cand era mica si ina azi ea isi compune singura versurile, care sunt foarte reusite. Videoclipurile mi-au placut foarte mult, merita toare laudele! Pacat ca celelalte albume: Magia, Peligro, Donde estan los ladrones si Pies Descalzos nu sunt atat de cunoscute in tara noastra. Oricum:
Go Shakira!
Avatar utilizator
sand_o
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Mar Iul 08, 2003 11:00 pm

Mesajde M|haElla` » Vin Oct 10, 2003 11:24 pm

Hmm..o parere buna!
Are o voce super, se misca bine...
melodiile sunt misto!
videoclipurile la fel!
Intr-un cuvant:
E TARE!
Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci când sunt cu tine. Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu înseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa. Un prieten adevarat te prinde de mâna si îti atinge inima. Pentru lume tu esti o singura persoana, dar poate pentru o singura persoana esti intrega lume.
So sweet...;r
Ufff...:love: ...:G
Avatar utilizator
M|haElla`
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

mai meditati dak ganditi rau despre ea!

Mesajde pusto@ik » Lun Aug 30, 2004 2:46 pm

parerea mea este k shakira a adus ceva nou, si ceva care se vinde!
ganditi-va la cati apar in mzk pe zi ce trece care nu fac doi bani! faptul k a reusit e mare lucru si te face sa stai si sa te gandesti putzin!
mie imi place!
oricine ar vrea sa arate asa bine k ea, sa danseze si sa cante k ea!
si cat despre fazele cum k era grasa sau k a fost sfatuita sa renunte la mzk fac parte din trecut si ce conteaza e prezentul! nimeni nu cred k vrea sa traiasca din trecut si nimanui nu ar vrea sa i se aminteasca momente prin care au trecut, so think twice!
}{
pusto@ik
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 29, 2004 2:06 pm
Localitate: iasi

Anterior

Înapoi la Shakira

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori