Ce credeti despre ea?

Forumul asociat fanclubului Shakira

Ce credeti despre ea?

Mesajde urs nemernic » Mar Dec 03, 2002 4:43 pm

Ce credeti voi despre Britney? Ce credeti despre cea facut si ce o-sa faca?
Ce credeti despre vocea lui Britney?
Tot ce astept este un raspuns.
URS NEMERNIC
urs nemernic
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Sâm Noi 30, 2002 9:56 am
Localitate: Shadow Realm

Mesajde Bubbels » Mar Dec 03, 2002 10:30 pm

Britney este o persoana care a inspirat milioane de adolescenti!
Munceste din greu si face ceea ce ii place!
Acum lucreaza din grau la cel de al-4-lea album care va aparea impreuna cu o schimbare a lookului! (se spune ca va fi un album
Dance, R&B, POP).

Cat despre voce ca tot ai intrebat.
Vocea ei este unica. Aceea a unei fetite dragalase care ne canta acolo in sufetul fiecaruia.
!!!!
:)
Bubbels
Junior Member
 
Mesaje: 79
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 6:50 pm
Localitate: Turda

Mesajde Kyliebaby » Joi Dec 05, 2002 7:45 pm

pentru mine e cea mai dulce si mai simpatica persoana de pe glob!!!
Stie sa fie happy si in momentele mai grele si ffff important nu face remarci altor staruri cum au obiceiul (PROST) altii.
Kyliebaby
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 7:04 pm
Localitate: I don't know

Mesajde candyman4u » Joi Dec 05, 2002 7:53 pm

She is amazingly gifted. One of a kind. A true talent. I can't wait to see what she does when she grows up.
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde SharKana » Dum Dec 08, 2002 10:02 pm

la inceput britney avea versuri frumoase si ia impresionat pe toti cu atitudinea ei de copilita
dar acum e prea provocatoare,artificiala,increzuta si nici nu mai canta asa frumos
dar eu tot o plac(nu mai mult ca shakira,nici nu se compara cu ea)
SharKana
Junior Member
 
Mesaje: 92
Membru din: Dum Dec 08, 2002 11:58 am
Localitate: romania alexandria

Mesajde candyman4u » Lun Dec 09, 2002 10:55 pm

sa vedeti voi cand va lansa al 4 -lea album !!!
va fi cel mai tare!!!!!
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde candyman4u » Lun Dec 09, 2002 10:58 pm

Initial trimis de SharKana
la inceput britney avea versuri frumoase si ia impresionat pe toti cu atitudinea ei de copilita
dar acum e prea provocatoare,artificiala,increzuta si nici nu mai canta asa frumos
dar eu tot o plac(nu mai mult ca shakira,nici nu se compara cu ea)


nu inteleg de ce ai spus ca este increzuta ! da este parearea ta dar eu tot nu inteleg!
Adu-mi te rog niste argumente ! (credibile nu dinalea inflorite de presa cum au ei obiceiul)!
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde Lovely Girl » Mar Dec 10, 2002 2:07 am

Da...deci...sa incepem:
La inceput mi-a placut1
Acum are un aer de vampa....si logic ca s-a luat dupa toate tarfele ! Videoclipul I'm a slave 4U mi-a pus capac!
Cand a venit cu One more time...era bestiala...dar acum au aparut fitzele..chestii trestii....si logic..e si ea mai matura....mai vulgara...mai curva intr-un cuvant!
:wazzup: I'm MICKY and I'm back! Hmm...:con: .... I love you ! I'm very happy! :G
Lovely Girl
Junior Member
 
Mesaje: 50
Membru din: Lun Dec 09, 2002 3:30 am
Localitate: City of the love!!!!

Re: Ce credeti despre ia?

Mesajde II`Pac » Dum Dec 22, 2002 8:53 pm

re
mey mie-mi place exagerat de mult britney aproape toata ziua ascult muzicile ei atata am vrut sa spun :)) pa pa
II`Pac
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Dec 22, 2002 8:35 pm
Localitate: satu-mare

Mesajde Zotycos » Joi Dec 26, 2002 12:24 am

E de neintrecut!
Britney is the BEST!!!
Zotycos
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Dec 25, 2002 10:38 pm
Localitate: Cluj

Mesajde crisiuby » Joi Ian 30, 2003 2:32 pm

nu inteleg ce va place la ea..............zau ca nu
explicati-mi si mie, ca sa ma luminez:confused:
crisiuby
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Mie Noi 06, 2002 3:48 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Mesajde Bubbels » Sâm Feb 01, 2003 10:18 pm

Initial trimis de crisiuby
nu inteleg ce va place la ea..............zau ca nu
explicati-mi si mie, ca sa ma luminez:confused:



nu vei intelege nicodata asa ca nu ma obosesc explicandu-ti!
Bubbels
Junior Member
 
Mesaje: 79
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 6:50 pm
Localitate: Turda

Mesajde Faded Existence » Dum Feb 02, 2003 6:34 pm

Initial trimis de Aliosha
Despre [b]ia ?

Ursuletz nemernic si ... analfabet. [/B]


Lasatzi ursu' in pace...El vorbeste foarte bine greaca si alte limbi...dar nu prea stie sa scrie romaneste...fiindca a inceput scoala in Grecia
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Faded Existence » Dum Feb 02, 2003 6:38 pm

Britney e o increzuta...canta bina la-nceput, dar s-a prostit de tot...asta e...a crescut
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Titina » Lun Feb 17, 2003 10:06 pm

Initial trimis de crisiuby
nu inteleg ce va place la ea


Ne place ptr. ca este putin altfel decat toate celelalte.Dupa cum am zis si prin alte parti,a reusit sa ajunga la sufletul si sensibilitatea fiecaruia.asta legat de "sentimente".in rest nu are nimic deosebit de alte cantaretze.Dar personalitatea ei a ajutat-o si prin melodiile ei ea a reusit sa transmita lucruri care au impresionat pe mai multi......nu stiu daca ai inteles ceva!Nici nu trebuia!A transmis un "limbaj care n-a mai fost inca descoperit de nimeni pana acum"<-----aici am cam aberat....
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Lovely_angel » Mar Feb 18, 2003 12:56 am

Bai deci...eu nu am nimic cu ea...la inceput imi placea foarte mult de ea...dar cand a incepuyt cu I'm a slave 4U...de atunci nu imi mai place!
Intradevar....a inspirat foarte multi adolescenti...etc.
Sincer...acum nu cred ca mai are cum sa-i inspire....sa nu comentam de ce.
Love, love ,love...
Love, love, love...
La multi ani tuturor indragostitilor!
Lovely_angel
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Dum Feb 16, 2003 3:14 am
Localitate: City of Angel's!

Mesajde candyman4u » Mie Feb 19, 2003 11:12 pm

si imi imaginez ce zicea lumea daca Britney nu isi schimba stilul!
"Mie nu mai imi place Britney, m-am saturat de aceasi melodie dinnou si dinnou"
NICICUM nu-i bine~~~~~
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde Zotycos » Mar Feb 25, 2003 10:46 pm

Britney este si va fi o foarte speciala, talentata si unica cantareata. Este talentata si ceea ce face este spectaculos. Aceia care asculta melodiile ei cu mintea deschisa pot auzi frumusetea si caldura vocii ei.
Perfecta combinatie dintre cantec, dans, prezenta scenica, stil si multa frumusete fac din ea unul din cele mai mari staruri POP al tuturor timpurilor. Si personal cred ca va mai progresa. Din 2001 si 2002 ea incepe sa invete mai mult despre cine este cu adevarat. Si-a deschis aripile – in interviuri recente a spus ca vrea sa arate lumii adevarata ei voce si sa cante muzica care o reprezinta mai mult. Britney are atat de multe in sufletul ei, si este gata sa arate si intregii lumi.
Zotycos
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Dec 25, 2002 10:38 pm
Localitate: Cluj

When asked which image they prefer more... "Innocent Brit" or "New Brit", ...

Mesajde Kyliebaby » Vin Mar 14, 2003 7:31 am

When asked which image they prefer more... "Innocent Brit" or "New Brit", here some random responces from people...

"Brit? She is classic. I love the way she changes her image little by little. Leaves you wondering "what will she come up with next?" very cool!"

"(Either) Britney. She carries herself well. Even though they say she doesn't "wear much" I think she wears just enough to be sexy yet classy. She always has that girl next door smile on that maintains a lot of innocence and I'm attracted to that."

"I like both Britney's though. Her innocent look was really cute and stuff... but her new look is nice too, and it's not like she took off all her clothes like X-Tina. And she started that way slowly too, and didnt just all of the sudden BAM came out half naked, and I like that, so... yeah. The innocent looks were cute though."

"I like both Brits. Old school Brit was very fun and new Brit is really cool. So I can't choose..."

"Britney...I just LOVE brit. Her voice is somewhat fake, but I love her. She is SO beautiful and also a great performer. She can dance!!! I LOVE just about every single one of her songs. Her little school girl look was blah and boring, and her look after "slave" has been more interesting and star-ish. Once again, most of the skin-baring outfits we see her in are a part of a stage act. ...so, just cuz Brit wears somethin really revealing doesn't mean shes some slutty girl or somethin. Sadly, Britney is yet another popstar whos image to the public was ruined by one song... (DLMBTLTK)"

"And Brit? Well, I dunno, I just like her style. She doesn't go on and say: "Hey people, this is the real me" when she is doing all this sexy things. I just find her a bit more realistic than Christina. But that is just my opinion."

I thought this might be in need to alleviate some of the negative posts and news lately. We need some positivity about our girl!
Kyliebaby
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 7:04 pm
Localitate: I don't know

O mica perversa

Mesajde Love2Fly » Lun Mar 17, 2003 12:44 am

Citind ce scria in presa am realizat ca Britney e o obsedata sexual...!:) fapt pe care il stiam demult!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Kyliebaby » Lun Mar 17, 2003 7:15 am

Si ce este rau in asta! Nu imi zice ca tu crezi tot ce scrie in presa!
E viata ei ce ii intereseaza pe toti ce face ea in paricular!
Voua v-ar place sa nu puteti face o miscare ca apare un ziar de scandal care scrie despre voi (bineinteles pe langa sa descrie lucrul murdar pe care l-ati sa mai puna si de la ei ceva amanunte mai picante care sunt minciuni)!
Kyliebaby
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 7:04 pm
Localitate: I don't know

Mesajde anshakira » Mie Iul 05, 2006 8:02 am

parerea mea este k britney a decazut muuuuult de tot, dak ati vazut-o recent prin poze etc veti vedea k am dreptate, in plus nu are cine stie ce voce, si nu se misk chiar atat de bine!! eu o prefer de miiii de ori pe Shakira
anshakira
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Iul 04, 2006 8:58 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Shakira

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori