El Oasis

Forumul asociat fanclubului Shakira

El Oasis

Mesajde Cips » Dum Mai 11, 2003 2:25 am

dupa cum bine stiti Shakira a jucat, prin anii 94 intr-o telenovela. A castigat chiar si un premiu, pentru cel mai bun debut ...Serialul se numea El Oasis , Shakira a avut rol principal
eu am vazut cateva secvente din serial ...dragutz ...(telenovela, fara pretentii deci)...dar sincer sunt tare curios sa vad serialul asta, macar niste episoade ..ar fi prima data cand m-as uita la o telenovela ...but I guess everything has a start

anyway, daca mai exista curiosi care vor s-o vada pe Shaki in postura de actrita ...atunci ar fi bine sa punem email de la email :) si sa scriem un mesaj (doua) la Acasa TV ca sa aduca serialul in Romania ...o adresa ar fi (daca nu s-a schimbat intre timp) pr@acasatv.ro ...daca stiti si alte adrese ..go ahead ...share it with us
Avatar utilizator
Cips
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Vin Apr 18, 2003 11:00 pm

Re: El Oasis

Mesajde Shaki » Mar Mai 13, 2003 12:14 pm

Iata o idee foarte buna...mi-ar placea s-o vad pe Shakira in El Oasis. Dar, Cips, nu a mai fost difuzat odata la noi, mai demult? Eu parca asa stiam. O sa ma mai interesez.
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Re: Re: El Oasis

Mesajde Cips » Mar Mai 13, 2003 11:03 pm

Initial trimis de Shaki
Iata o idee foarte buna...mi-ar placea s-o vad pe Shakira in El Oasis. Dar, Cips, nu a mai fost difuzat odata la noi, mai demult? Eu parca asa stiam. O sa ma mai interesez.


telenovela e din '94 ...eu o stiu pe Shak doar de 4-5 ani ...daca a fost difuzata inainte de 1998 ...atunci nu am vazut-o ...nu prea ma intereseaza telenovelele ..nu am rabdare sa ma uit la ele
daca afli ceva please share with us.sunt curios sa stiu daca si cand a fost difuzata.
bye
o zi buna
Avatar utilizator
Cips
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Vin Apr 18, 2003 11:00 pm

Re: Re: Re: El Oasis

Mesajde OONA » Dum Mai 18, 2003 1:50 am

Initial trimis de Cips


telenovela e din '94 ...eu o stiu pe Shak doar de 4-5 ani ...daca a fost difuzata inainte de 1998 ...atunci nu am vazut-o ...nu prea ma intereseaza telenovelele ..nu am rabdare sa ma uit la ele
daca afli ceva please share with us.sunt curios sa stiu daca si cand a fost difuzata.
bye
o zi buna

am trimis mesaj celor de la Acasa
doar din solidaritate (iac, cum suna)
OONA
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Apr 28, 2003 10:06 pm
Localitate: Bucuresti sau PLoiesti, in functie de moment

merci

Mesajde Cips » Dum Mai 18, 2003 11:20 pm

mersic !
esti o scumpa ...

p.s. esti scumpa sau scump ?
Avatar utilizator
Cips
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Vin Apr 18, 2003 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mar Mai 20, 2003 3:04 pm

Am trimis si eu mail la adresa pe care ai scris-o tu Cips, dar m-am gandit si la Antena 1. In fond, si ei mai dau telenovele... Am intrat pe pagina lor. Incercati sa trimiteti mail la adresa relatii@antena1.ro... poate avem vreo sansa cu ei.
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde sand_o » Mie Oct 19, 2005 9:04 am

Pentru a vedea cateva poze din El Oasis intrati aici:
http://www.shakiragallery.com/thumbnails.php?album=421
Este es un día especial
Quiero creer en otra oportunidad
Dimos un salto mortal
Y hoy vuelvo a ver
Un faro en la oscuridad
Avatar utilizator
sand_o
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Mar Iul 08, 2003 11:00 pm

Mesajde shaki_andree » Sâm Iul 14, 2007 9:13 pm

As vrea sa vad El Oasis....am vazut niste secvente....poate ca a fost difuzat pe acasa dar fff demult...
shaki_andree
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Iul 11, 2007 9:18 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Shakira

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron