Tokio Hotel

Forumul asociat fanclubului Tokio Hotel

Tokio Hotel

Mesajde dutza » Joi Ian 04, 2007 5:27 pm

Sunt mega-fana TOKIO HOTEL si cine vrea sa vorbeasca,cu mine adresa de messenger este andreea_blue12.Vreau sa infiintez o mica "trupa" si caut membri la chitara bass si tobe daca se ofera cineva sa ma contacteze la aceasi adresa.Sfat pentru antifani "Impuscati-va fratilor nu stiti ce-i aia muzica adevarata"si sfat pentru fani"Nu va lasati influentati de antifani TH sunt cei mai tari si asa vor ramane! TOKIO HOTEL FOR EVER!
:* Pup fanii TH si antifanilor care vorbiti urat de ei nu am nimic de zis decat ca sunteti niste :@)
dutza
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Joi Ian 04, 2007 5:01 pm
Localitate: Galati

Mesajde memetshot » Joi Ian 04, 2007 5:35 pm

tokio hotel sunt agaricii aia pokemonari care se screm in microfon numetal stail?

io nus antifani TH. fanii lor is amuzanti. pe mine ma plictiseste muzica lor.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde whatever » Vin Ian 05, 2007 12:02 am

nickul de dutza vine cumva de la laurentiu dutza?
te-ai intrebat vreodata de ce apar pe coverurile de la bravo tokio hotel?
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

New forum

Mesajde junge_girl » Vin Ian 05, 2007 2:58 pm

Hellolumecf?
vreau sa va anunt ca s-a deschis un nou forum Tokio Hotel http://tokiohotel-world.myforum.ro cu poze,news,videouri etc.este de fapt forumul siteului http://rocktokiohoteland.piczo.com .merita daca sunteti fani sa intrati pe amandoua.haideti ppl inscrieti-va.ca nu musc(inca:d)Doamnelor si domnilor=))bagati bagati...see ya there :a:
junge_girl
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Ian 05, 2007 2:48 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde memetshot » Vin Ian 05, 2007 3:49 pm

yeee
fanclub TH
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Iceblast » Joi Feb 22, 2007 11:26 pm

Doamne! Tokio Hotel?!!! Imi e rusine ca trupa asta e inclusa la rock. Nu stiu de ce, dar toti manelarii asculta TH.
Avatar utilizator
Iceblast
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Lun Aug 14, 2006 11:00 pm

Re: Tokio Hotel

Mesajde Schizophrenia » Sâm Ian 16, 2010 7:17 pm

Deci m-am uitat azi pe site-ul festivalului BestFest si acolo adica pe forum am inteles si am vazut ca se pot face propuneri in legutura cu ce trupe ar vrea publicul sa vada....care este idea...eu zic ca toti fanii Th atat de aici cat si de pe alte forumuri sa postam ca ii vrem la BestFest chiar daca propunerile noastre nu ar fi lute in considerare...putem face in asa fel incat sa vada organizatorii ca sunt doriti aici intr-un concert in Ro....hai sa punem mana de la mana si sa facem treaba asta...vreau sa zic ca fanii Cinema Bizarre s-au pus deja in miscare si au postat....eu zic ca noi putem mai mult...merita sa incercam ptr ca nu pierdem absolut nimic.

http://www.bestfest.ro/forum/ <- am postat aici link-ul de la forum unde va puteti inscrie si sa faceti propunerile

Let's show them that we want our boys!!!!! here ;)
Schizophrenia
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Ian 16, 2010 12:00 am

Re: Tokio Hotel

Mesajde stepanie0072 » Sâm Feb 06, 2010 11:40 am

imi plac,nu neaparat cum arata,ci muzik lor,app,CE ARE DACA IMI PLAC? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: FIECARE ARE GUSTURI DIFERITE
Imagine
Avatar utilizator
stepanie0072
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Ian 29, 2010 12:00 am
Localitate: sebes

Re: Tokio Hotel

Mesajde dutchess » Mie Feb 10, 2010 1:33 pm

stepanie0072, gusturile nu se discuta :)
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

NEW!!!!!!

Mesajde madagirl15 » Mie Oct 20, 2010 4:50 pm

un nou fanclub Tokio Hotel !!! http://tokiohotel-ro.webs.com ;) rog fanii Tokio Hotel sa se inregistreze !!!
Avatar utilizator
madagirl15
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Oct 20, 2010 4:39 pm


Înapoi la Tokio Hotel

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron