H.I.M.

Forumul asociat fanclubului HIM

Mesajde Shaki » Mie Sep 05, 2007 5:57 pm

daca nici aici.... itzi dai seama :))
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am


Mesajde Inuyasha » Dum Dec 16, 2007 11:16 pm

Stie cineva unde-as putea gasi de downloadat versiunea http://www.youtube.com/watch?v=Q9tpqg4jtco de la "One last time"? N-am pretentii la sonorizare.
Grow me a garden of roses, paint me the colors of sky and rain, teach me to speak with their voices, show me the way and i'll try again.
Avatar utilizator
Inuyasha
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 14, 2007 12:00 am

sunt nou

Mesajde nevertheless » Mar Sep 22, 2009 9:57 pm

in primul rand,buna seara tuturor
in al doilea rand,buna seara tuturor fanilor HIM!;)
sunt nou si de abia incep sa vad si eu despre ce este vorba pe acest forum,despre ce se discuta,despre pareri si etc.in fine,sper sa ma pot descurca si sa schimbam impreuna impresii despre aceasta nemaipomenita trupa,si nu numai.
pot sa spun k sunt un fan infocat al acestei trupe,muzica lor mi-a schimbat total viata(si nu exagerez) iar pot spune cu siguranta ca HIM mi-a deschis calea catre rock si metall.sunt fan HIM de f mult timp,de aprx 6 ani (la 14 ani am inceput sa asc),si dupa atata timp,reuseste sa fie singura trupa de care nu ma pot desparti.stiti cum e,alte trupe vin si pleaca,dar HIM ramane always!
ce sa mai spun,sper sa ne mai auzim,am sa incerc sa ma tin la curent cu discutiile voastre.
so..good night all!:-:
Avatar utilizator
nevertheless
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Sep 21, 2009 11:00 pm

Mesajde dutchess » Mie Sep 23, 2009 12:41 pm

bine ai venit, nevertheless :)
[color=Indigo]"Somnul ratiunii naste monstri"[Francisco Goya][/color]
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

Mesajde kant emir » Mie Sep 23, 2009 1:04 pm

a revenit? pai are 1 (un) post
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde eliana » Mie Sep 23, 2009 1:08 pm

a venit mah. a venit. neatentule.
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde Daimon » Mie Sep 23, 2009 1:10 pm

@ emiru:vad ca esti intr-o forma de zile mari si cu mult chef.

are un post omu.

nu stiam ca baietii astia mai canta. cica sunt chiar in turneu. una din trupele maxxxxxim infantile. sa ma scuze nevertheless.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde kant emir » Mie Sep 23, 2009 1:10 pm

neatentule


dap, asa e

iertare

da' cu him?

(mai bine il poftea pe virginizatoru)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde eliana » Mie Sep 23, 2009 1:23 pm

wow...nici io nu stiam ca mai canta.


ma rog...love metal sau ce canta astia inca are priza...probabil la generatia emo.
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

bn v-am gasit

Mesajde nevertheless » Mie Sep 23, 2009 7:51 pm

bine v-am gasit oameni buni.imi pare bn de cunostinta.
am vazut un post de-al lui Daimon spunand ca este o trupa maxim infantila.Sincer,mi s-a mai spus de multe ori asta,si nu este cu nici o suparare,stai linistit;).Altii mi-au spus ca nu ar asculta HIM pt k ar fi trupa de fete sau pt k ar fi o trupa,vezi Dne,mult prea comerciala.M-am gandit o vreme cu legatura la aceste lucruri dar am ajuns la concluzia ca daca m-as lua dupa gusturile muzicale ale celor ce ma inconjoara as sfarsi prin a asculta...manele:)))))[-X ,k doar asta e mult iubita Romanie.
imi pare bn sa aud si pareri noi,ca doar discutiile frumoase mai sunt uneori si in contradictoriu,no?:D
si venind vorba ca HIM sunt in turneu (din pacate departe de noi),a fot cineva la concertul lor din Sibiu?:) (eu nu am putut ajunge :(( )
maybe you're gone with the wind,i'm gone with the sin...
Avatar utilizator
nevertheless
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Sep 21, 2009 11:00 pm

Re: H.I.M.

Mesajde VilleValo » Joi Mar 04, 2010 3:32 pm

nu stiu de ce vreti sa rau faimati trpa HIM...daca la o anumita persoana nu ii place nu inseamna ca nu trebuie sa ne placa si noua...daca pentru voi love metal e o prostie aveti probleme....personal consider ca e fabulos modul prin care moartea este adusa ca ultima forma de implinire in dragoste.....nu crec ca avem dreptul sa comentam despre o asemenea trupa daca suntem niste anonimi afoni....totul se reduce la toleranta si respect.... :respect: :hatoff
VilleValo
 

Re: H.I.M.

Mesajde kant emir » Joi Mar 04, 2010 7:04 pm

nu crec ca avem dreptul sa comentam

ba avem

(dar tu esti insusi ville valo? pune o poza, sa te comparam cu originalul; si sa apara in poza si monitorul calculatorului, si pe monitor sa se vada pagina fanclub.ro)
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Anterior

Înapoi la HIM

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator