Favorite Boy

Forumul asociat fanclubului Simplu

Simplu...

Puteţi selecta până la 7 opţiuni

 
 
Vezi rezultatele

Favorite Boy

Mesajde Wild Rose » Sâm Noi 30, 2002 12:27 am

Care este preferatul vostru de la SImplu????

:a
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Wild Rose » Sâm Noi 30, 2002 12:30 am

Am votat...Smiley si Piticu!!!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Eh,Eh...

Mesajde UnCopilutz » Joi Dec 12, 2002 5:24 pm

Nu pot sa zic ca am vreun favorit in trupa SIMPLU. Imi place de fiecare asa cum e pentru ca nu sunt la fel . Dar am votat pentru Edi , nu stiu ... , imi place despre el poate cu un gram mai mult decat de ceilalti!
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Mar Dec 17, 2002 1:42 am

abia dupa ce am votat omu negru am vazut ca erau trecuti si "toti"....damn it!!! asta e...!!! pt mine toti sunt cam la fel...sunt la fel de haiosi toti...super de treaba...imi plac!! omu negru are el ceva...nushtu....e ceva ce-mi place mie... ca-n melodie..."ai ceva...!"
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Eu am tot incercat...

Mesajde UnCopilutz » Mie Dec 18, 2002 8:49 pm

Am pus topic pe #TrupaSImplu pe Undernet zile intregi sa vina lumea pe aici,dar vad ca nu sunt prea convingator...nu stiu,chemati si voi cunostinte ca altfel nu cred ca o sa putem face altceva...aaaaa..ba..da...dar nu cred ca o sa fiti voi de acord fetelor:hai sa ne inmultim pe cale naturala :)
Despre ce piesa era vorba cu"ai ceva!...nu!"?
Da,toate fetele zic despre Omu`Negru ca are ceva...zic despre alea care nu-s in limba dupa domnul Andrei Maria Teodor (cred ca il mai cheama si Teodor)!
Omu Negru e cel mai de treaba...asta tre` sa recunosc!
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Piticu ridica audientza!

Mesajde usualflow » Sâm Dec 21, 2002 6:27 pm

lol........se pare ca il preferatzi pe ionutz pana la urma! Ce sa zic eu? mie imi place Francezu', desi nu ma atrage ca barbat. E cel mai interesant. Punct.
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Sâm Dec 21, 2002 11:35 pm

Am mai auzit eu si la altele ca Francezu` e interesant !! Hmm...mie imi plac toti!! Cel mai bine arata CRbel...super body...Omu Negru am mai zis eu..are ceva...(ceva ce nimeni nu poate sa-mi dea :) ) Smiley are o voce mishto si e super crazy , Piticu e sexy...(parerea mea) si Taz...nushtu ce sa zic..e super de treaba!! :) toti au ceva deosebit...ca noi toti de altfel! faptul ca sunt dintr-o formatie nu-i face super speciali.... dar au ceva ce atrage toti... ceva ce mie imi place sa cred ca are fiecare dintre noi!! ;) Si dupa voi Piticu e cel mai tare...mai asteptam voturi!! :)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

stati putin...

Mesajde UnCopilutz » Dum Dec 22, 2002 9:28 pm

Eu o sa raman toata viata nelamurit.De ce le place multor fete PITICU? Eu nu vad absolut nimic deosebit la Ionut al nostru...Nu stiu,daca e dragutz , e dragutz ... pana una alta eu sunt un mascul si nu prea conteaza parerea mea .
V-am mai zis si v-o mai spun : C.R.B.L mi se pare cel mai...nu stiu...desi cu figurine in cap...el da cel mai bine pe sticla . Fiecare are ceva , cred si eu.
intr-adevar , Piciulika, Francezu` e tare interesant , se imbraca tare ... nu stiu , nu zic ca nu-mi place...
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Mar Dec 24, 2002 11:51 pm

Ce aveti mai cu Piticu :con: mie imi place de el!!! :kiss: cred ca imi place si mai mult decat smiley! :D (acum... cred ca am uimit-o pe Babygirl...care probabil se gandeste: Hello!!! ce s-a intamplat cu ala din poza din portofel :p )
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Dia » Mie Dec 25, 2002 12:04 am

nu s-a intamplat nimic cu ala din portofel!!! cu ala e o relatie serioasa...sunteti facutzi unu pt altu..se vede dupa cum te tine in bratze!! :D nu ma uimesti...! :) ionutz e dragutz...! si laurentiu...si andrei...si edy...toti! :)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Mie Dec 25, 2002 12:15 am

:lol: lolz.... u 2 (dar cu altcineva desigur!)

acum...vorbind serios, mie imi place de Piticu!!! nu numai cum arata, dar si cum danseaza etc...:D (de cantat nu spun deoarece nu o face :p)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde sly » Mie Dec 25, 2002 7:07 pm

din cate am obs cand au cantat in iasi in disco rosu&negru toti baietii sunt cool shi de treaba dar cel mai mult imi place Omu Negru deoarece el este cel care se ocupa de site-ul formatiei shi el tine mai mult legaturia cu fanii!
O mentiune speciala pentru Smiley care a ridicat formatia dupa accidentul lui Bebico!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Dum Dec 29, 2002 7:53 pm

asa e!
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Hai mai...

Mesajde UnCopilutz » Joi Ian 02, 2003 12:24 pm

... ma dezamagesti. Mie imi place mult cum dansa Bebico si imi pare rau pentru el ca a trebuit sa "dispara" atat de repede ... Ei, ca daca nu pleca el nu venea Smiley , asta e alta mancare de peste ...
Dar poate venea ! Ce ... 7 nu puteau fi ? :)
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Joi Ian 02, 2003 3:55 pm

Atunci cand era Bebico in trupa Simplu dansau de-adevaratelea breakdance deoarece din cate stiu io Tazman si Bebico au castigat numeroase concursurii prin tare! nu e asha?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Vin Ian 03, 2003 2:42 am

votul meu: toti
justificare: Smiley >> voce
Piticu >> ar succes la fane si tre sa ma pun bine pe langa ele
Edy >> imi place look-ul lui, imi place si ca e insurat
TazMan >> cred ca e cel mai 'destupat' dintre toti, plus ca batranetea trebe respecata
Omu' Negru >> danseaza bine, le stie cu computerele, ce mai asta e favoritul meu
Amigo (Francezu) >> le are cu graffiti-ul, activitate care ma pasioneaza de multa vreme si care inca ma mai 'tine'

sincer nu stiu ce a patit bebico!

pt sly: omule Taz si Bebico erau in trupa Extreme. restu in Mesaj Nou. Pe vremea cand baietii din pitesti aveau site-ul http://www.bboys.go.ro eram un fel de fan si urmaream filmulete-le pe care le plasau ei pe acolo. din alea am dedus ca ei erau favoritii la majoritatea battle-urilor.
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Vin Ian 10, 2003 4:38 am

da....Piticu danseaza intradevar ft bine....Cel mai mult imi place cum se invarte in cap :) super... L-am vazut pe la cateva concerte, m-am uitat pe net la clips-uri dupa http://www.trupasimplu.go.ro si l-am vazut...super cool!!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Vad ca...

Mesajde UnCopilutz » Dum Ian 19, 2003 3:41 pm

Vad ca Smiley si piticu sunt la egalitate in fruntea clasamentului . Chiar ma asteptam la chestia asta . Omu Negru vine incet din urma , si la asta ma asteptam . Dar nu inteleg de ce nu va place voua mai mult Ed C.R.B.L.
Sa zic ca sunt multumit de voturile voastre ? Fie !
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Sâm Feb 01, 2003 10:27 pm

Vad ca momentan Piticu e #1... sincer ma mir, ma asteptam ca Smiley sa fie #1.... :)

Mai observ si ca Francezu si Taz nu au nici un vot... nici asta nu ma surprinde!!!!

P.s: Tot de Piticu imi place! Babygirl stie.... :p (mie imi plac astia mai... pitici.... i guess... :hehe: )
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Dia » Dum Feb 02, 2003 12:58 am

bad_grl cred ca dupa lansarea de azi si autograful ala special esti topita dupa piticu`!!lol! poza ai..autograf ai..pacat ca nu e permanent..eu zic acu cat il mai ai sa te duci la salonul de tatuaje din mall sa ti-l faca permanent.. :) sa ramana acolo 4ever....!! :) mie tot de omu negru imi place... :D toti sunt de treaba mah...si taz si amigo au fane da nu au intrat pe net... ;)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Dum Feb 02, 2003 2:25 pm

Pai babygirl... stii ca nu sunt asa!! (apropo... peste tot unde am fost ieri, dupa ce am primit "autograful" ma oprea lumea sa se uite.... :hehe: In sony toti vinzatorii veneau la mine :lol: ) Daca ar fi sa fac permanent acest autograf, trebuia sa-l fac si pe a lui Serban si deja devine complicat.... ;D
ma rog....
Daca sunt topita??? :con: Nah... imi place da nu o sa fac ca unele din fane din mall (aaaa....smiley!!!!! si mai aveau putin si lesinau)
Ai dreptate, si omu este dragut dar..... eh, tot Piticu is for me!! (nu ca m-ar deranja andrei...)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Dia » Dum Feb 02, 2003 11:49 pm

stiu ca nu esti asa!! deci...sa recapitulam...piticu...da nici omu nu-i rau...da parca si andrei....hai k mai sunt 3..daca te straduiesti reusesti!! :D ma bucur ca ti-a placut :)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Mar Feb 04, 2003 12:12 am

dap.. am trecut peste 1, 2, 3 spune repede daca vrei.... bla bla bla
mai am sa ajung la 4,5,6 mai cunosc fete frumaose care stiu stiu ce vor, vor sa ma *** in dormitor :hehe:

Ma intreb daca o sa-mi placa vreodata de aspectul fizic a lui francezu... sau taz ;D C.R.B.L mai merge....
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

No, hai sa ma bag si io...

Mesajde Draga » Mar Feb 04, 2003 2:27 pm

...ca tot va plangeti ca nu trece lumea pe-aci... :)

La prima vedere (nefiind fan(atic) - cel putin nu inca, mai vedem, mai analizam, mai studiem) as zice ca Smiley (voce, arata bine) si CRBL (are asa... un ceva.... :D lol).

Voi fetelor aveti niste atuuri in toata "analiza" asta :p , ca-i mai cunoasteti, dar omu' care-i vede deocamdata doar in poze / pe sticla... deh.

Bafta :o
A goal is a dream with a deadline :-?
Avatar utilizator
Draga
Junior Member
 
Mesaje: 213
Membru din: Joi Ian 30, 2003 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Mie Feb 05, 2003 5:35 pm

Eu imi amintesc ca mai demult (cand Andrei nu era si Bebico inca mai dansa....) ca multi se refereau la ei ca: mosi de la Simplu :lol: si asta pentru ca Taz si Bebico erau ceva mai invarsta.... Odata cu venirea lui Andrei, lucrurile astea s-au schimbat drastic, si uite ca acum toata lumea ii acepta asa cum e, n-am mai auzit asemenea comentari!!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde UnCopilutz » Dum Feb 09, 2003 1:53 pm

Mosii de la SIMPLU , pai la fel sunt si mosii de la IRIS,mosii de la COMPACT , mosii de la PROCONSUL , mosii de la...
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Lun Feb 10, 2003 10:24 pm

Uncopilutz, eu am spus despre ce mai auzeam de la alti dar asta NU ESTE PAREREA MEA!!! No way... Eu i-am respectat mereu pentru dans, nu cred ca varsta conteaza ;D (sunt alte elemente mai importante dar ma abtin :o .....) Plus, nu cred ca Taz e atat de "batran".....
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Pt. Omu Negru

Mesajde UnCopilutz » Mar Feb 11, 2003 1:52 pm

Ehei, Laurentiule , vazutu-te-ai ca esti pe locul doi in preferintele lumii care trece pe aici ? Si eu cred ca sondajul asta ar arata la fel si daca l-ai face in alt loc , acolo unde exista fani de-ai vostri . Felicitari !
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

egalitate?

Mesajde usualflow » Mar Feb 11, 2003 3:42 pm

Piticu vs. Smiley. LOL
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Joi Feb 13, 2003 6:32 pm

Ziceam ca toate fetele sunt in limba dupa astia doi ... bine zice sondajul!
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Simplu

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron