Noutati!

Forumul asociat fanclubului Simplu

Mesajde roksy » Joi Ian 22, 2004 12:37 pm

Despre C.r.b.l si Francezu' in noul numar al revistei COOL
roksy
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Joi Noi 27, 2003 5:43 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Dia » Dum Ian 25, 2004 12:34 am

Sunt invitati azi 25 01 2004 la ora 17:00 la Bravo Bravissimo .
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde roksy » Joi Feb 05, 2004 7:24 pm

Despre Piticu si Taz in Cool
roksy
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Joi Noi 27, 2003 5:43 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Dia » Mie Feb 11, 2004 9:39 pm

LA MULTI ANI OMU NEGRU !! Azi face 23 de ani...cel putin asa scrie pe forum ! :) So...la multi ani si tot ce iti doresti !!
In alta ordine de idei mi s-a spus azi ca in Bravo si Cool Girl sunt articole cu Smiley ! nu am cumparat revistele inca...dar probabil ca este adevarat ! Si evident in urmatorul numar din Cool apar Smiley si Omu Negru !
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde UnCopilutz » Dum Mar 21, 2004 7:14 pm

Am inceput sa aud din ce in ce mai mult " Jumatatea mea " ... pe la chefuri si ... la lume in rest . Am observat ca e pusa si pe net , numa` buna de luat jos ... daca lumea nu da bani pe discuri. Oricum...sa vedem la ce se face clip acum..
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde usualflow » Lun Mar 22, 2004 1:22 am

pe data de 19 martie, orele 7:00 a.m. s-au incheiat filmarile pt clipul piesei "Jumatatea ta". Flow&Dia.
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Mar Mar 23, 2004 6:53 pm

La concertul din Oradea,din luna asta,Piticu am auzit ca si-a rupt mana...So sorry...
Asteptam clipul.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

eh de fapt e luxata

Mesajde Yoooo » Mar Mar 23, 2004 8:14 pm

UnCopilutz scrie:La concertul din Oradea,din luna asta,Piticu am auzit ca si-a rupt mana...So sorry...
Asteptam clipul.


eh de fapt e luxata nu rupta..o sa stea 2 saptamani cu ea in ghips si apoi gata e OK.
Yoooo
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Mar Ian 07, 2003 6:16 pm
Localitate: pitesti

Mesajde UnCopilutz » Mie Mar 24, 2004 7:10 pm

E nasolie si asa,ei , oricum , bine ca nu e mai grav...dar...anyway...ce a incercat sa faca? Sanatatie Piciului.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Mie Mar 31, 2004 7:12 pm

Simplu or sa cante in marele concert organizat in bucale pe doi cu ocazia aderarii Ro la NATO.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Turneul

Mesajde Dia » Dum Apr 04, 2004 10:45 am

Formatia Simplu va sustine incepand cu 15 aprilie un turneu de nota zece, in zece orase ale tarii. Turneul va debuta cu un concert la Pitesti, orasul natal a 5 dintre membrii formatiei - C.R.B.L, Piticu, Omu Negru, Francezu si Smiley - si se va incheia pe 1 mai la Bucuresti, la Sala Polivalenta.
Este primul turneu de asemenea anvergura sustinut de Simplu, iar formatia promite un show extraordinar. Fanii vor canta si dansa alaturi de preferatii lor timp de mai bine de 1 ora si vor avea parte de 12 piese Simplu. Invitati speciali ai turneului sunt: Marius Moga si Cream.
Toate concertele din turneu au programata ora 19.00 ca ora de incepere. Programul turneului este urmatorul:




JOI 15 APRILIE PITESTI CASA DE CULTURA A SINDICATELOR

VINERI 16 APRILIE SIBIU CASA DE CULTURA A SINDICATELOR

SAMBATA 17 APRILIE DEVA CASA DE CULTURA

LUNI 19 APRILIE ORADEA CASA DE CULTURA A SINDICATELOR

MARTI 20 APRILIE CLUJ-NAPOCA CASA DE CULTURA A STUDENTILOR

MIERCURI 21 APRILIE TARGU MURES CASA DE CULTURA A STUDENTILOR

JOI 22 APRILIE BRASOV TEATRUL DRAMATIC

VINERI 23 APRILIE FOCSANI CASA DE CULTURA A SINDICATELOR

SAMBATA 24 APRILIE IASI CASA DE CULTURA A SINDICATELOR

SAMBATA 1 MAI BUCURESTI SALA POLIVELANTA

Simplu vor lansa in curand videoclipul noului lor single - Jumatatea ta. Acesta este al doilea single de pe albumul ZECE, lansat de formatie in decembrie 2003. Jumatatea ta este un featuring cu Cream.
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Turneul

Mesajde Dia » Dum Apr 04, 2004 10:45 am

Formatia Simplu va sustine incepand cu 15 aprilie un turneu de nota zece, in zece orase ale tarii. Turneul va debuta cu un concert la Pitesti, orasul natal a 5 dintre membrii formatiei - C.R.B.L, Piticu, Omu Negru, Francezu si Smiley - si se va incheia pe 1 mai la Bucuresti, la Sala Polivalenta.
Este primul turneu de asemenea anvergura sustinut de Simplu, iar formatia promite un show extraordinar. Fanii vor canta si dansa alaturi de preferatii lor timp de mai bine de 1 ora si vor avea parte de 12 piese Simplu. Invitati speciali ai turneului sunt: Marius Moga si Cream.
Toate concertele din turneu au programata ora 19.00 ca ora de incepere. Programul turneului este urmatorul:




JOI 15 APRILIE PITESTI CASA DE CULTURA A SINDICATELOR

VINERI 16 APRILIE SIBIU CASA DE CULTURA A SINDICATELOR

SAMBATA 17 APRILIE DEVA CASA DE CULTURA

LUNI 19 APRILIE ORADEA CASA DE CULTURA A SINDICATELOR

MARTI 20 APRILIE CLUJ-NAPOCA CASA DE CULTURA A STUDENTILOR

MIERCURI 21 APRILIE TARGU MURES CASA DE CULTURA A STUDENTILOR

JOI 22 APRILIE BRASOV TEATRUL DRAMATIC

VINERI 23 APRILIE FOCSANI CASA DE CULTURA A SINDICATELOR

SAMBATA 24 APRILIE IASI CASA DE CULTURA A SINDICATELOR

SAMBATA 1 MAI BUCURESTI SALA POLIVELANTA

Simplu vor lansa in curand videoclipul noului lor single - Jumatatea ta. Acesta este al doilea single de pe albumul ZECE, lansat de formatie in decembrie 2003. Jumatatea ta este un featuring cu Cream.

sursa : http://www.roton.ro
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Lady Croft » Dum Apr 04, 2004 10:39 pm

Am fost shi eu in revolutiei..destul de mishto deshi la un moment dat am simtit ca nu mai respir pt k trasese un mosh un vant exact in nasu' meu dar am zis sa raman sa ii vad pe baietzi..care au fost super. pacat de piticu(sper ca am vazut bine ca de la distantza aia shi cu aeru' ala zici ca eram drogata)ca era cu mana in ghips.
Lady Croft
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mar 04, 2004 11:27 pm
Localitate: Bucureshti

Mesajde UnCopilutz » Mie Apr 07, 2004 6:55 pm

Ultimul clip SIMPLU ruleaza pe Atomic de o zi...Azi dimineata m-am trezit si am vazut.Se difuzeaza destul de des. Parerea mea despre el...nu stiu...m-au cam dezamagit baietii...Ma asteptam la ceva mai bun,mai nu stiu...ramane sa vedeti si voi . N-are sens sa il laud daca nu prea merita. Faza cu bicicletele...e..destul de ...nu sh. Bafta.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Mie Apr 07, 2004 9:11 pm

Nu este ULTIMUL clip...este cel mai recent ! Sa speram ca nu e ultimul ! Mie imi place cum a iesit dar prea putin ii vad pe baieti dansand...ce-i drept pe piesa asta nici nu se putea ! clipul asta cred ca e un cadou pt fanii Simplu de gen masculin :) si un motiv ca fanele Smiley sa ;j si sa :u ...you know :p mie mi se pare mishto clipul .
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde UnCopilutz » Joi Apr 08, 2004 7:48 pm

Dupa mine este ultimul clip filmat de trupa pana acuma . Tu zici ca nu este ultimul . Ei bine , am putea sa ne certam copilareste pem subiectul acesta, ceea ce vreau sa nu se intample din lipsa mea de timp . Bun . Trupa a fost invitata la Gheorghe ieri , 7 aprilie 04 , unde au cantat aceeasi piesa , "Jumatatea ta" , impreuna cu Cream. Mare mi-a fost mirarea cand au incercat foarte fortat sa danseze pe piesa . Nu isi avea rostul , dar altfel nu-si aveau rostul nici cei 5 acolo,si tot asa...
Ma mir ce coregrafie au in concerte la piesa asta , daca au...
Oricum , bafta baietilor.
Piesa merita ascultata , de cand am auzit prima data albumul , asta a fost printre preferintele mele in ceea ce priveste "Zece".
Si inca ceva: FANI SIMPLU VOTATI TRUPA PREFERATA LA PREMIILE ROMANIAN MUSIC AWARDS la mtv.ro.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Joi Apr 08, 2004 8:36 pm

Chech this out:
1.La campionatul national de breakdance, iesenii din trupa "Out of Control" au ocupat locul I. Formatia ieseana, care functioneaza in cadrul Casei de Cultura a Studentilor, a fost urmata in clasament de United4ever. Locul al treilea a revenit trupei "Pensionarii", in care activeaza 3 dintre dansatorii trupei Animalx.

2. In timp ce colegii lor de la Simplu inca pregatesc la bucuresti turneul de promovare al celui mai recent album, Francezu si Omu Negru au venit la iasi, la campionatul national de breakdance. De aceasta data in calitate de reprezentanti ai trupei "mesaj nou", din pitesti , trupa care celor de la Simplu le aminteste de debutul lor in breakdance. Francezu si Omu Negru au reusit, luni seara, sa se califice in finala campionatului.Marti insa, la barajul pentru locul al treilea pe tara au fost intrecuti la punctaj de breakerii de la Dim Rockets Crew, din Galati. Chiar daca de la campionat au plecat oarecum invinsi, Francezu si Omu Negru vor reveni la Iasi pe 24 aprilie, cand la Casa cultura ,la orele 19, vor sustine un concert alaturi de marius moga si cream.
"Turneul de strada"- numele de generic al concertului de promovare a albumului "Zece", pus la cale de membrii trupei Simplu."Noi am gandit acest concert mai mult ca un spectacol.Scenografie, regie...Totul e pregatit. Noi suntem actorii. Scena va fi amenajata ca un cartier...De aici si numele de "turneu de cartier" ,dezvaluie Omul Negru.
Membrii formatiei Simplu spun k in mijlocul scenei vor amenaja "o strada" , cu blocuri viu colorate de o parte si de alta. Toata actiunea se va petrece in cartierul in miniatura.
"Chiar si piesele de pe album au fost adaptate pentru un spectacol live. Colegii nostrii lucreaza in aceste zile la negative", spune francezu.
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

la Iasi, locu 1 Iasul, locul 2 Iasul. Nu ca n-ar fi buni...si totusi...

Mesajde usualflow » Vin Apr 09, 2004 2:29 am

1...sa inteleg ca ai fost pe-acolo.
As avea o obiectie in legatura cu "Pensionarii", dar ma abtin. :drool:
O obiectie tin totusi sa mi-o exprim: Mesaj Nou nu au plecat "oarecum invinsi", ci din contra, poti sa ii consideri printre invingatori; daca ai fost acolo stii la ce ma refer... Oricum daca Galatziul nu refuza battle-ul 2 la 2 probabil ar fi fost alta situatia... in fine, important e ca prestatia baietilor a fost impecabila.

2. observ ca le-ai luat si interview-uri. *p
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Apr 09, 2004 8:26 am

nu am fost ;P
desi mi-am dorit ff mult sa ma ajung la liceul sportiv unde s-a desfasurat competitia nu am ajuns :(
oricum pe 24 aprilie sigur voi ajunge la concertul de la casa de cultura ..poate ne vedem pe acolo;)
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Noutate de demult

Mesajde UnCopilutz » Lun Apr 12, 2004 4:21 pm

In timpul unui concert al formatiei Simplu, sustinut zilele trecute la Oradea a avut loc un incident neplacut, care dovedeste o data in plus ca break-dance-ul implica riscuri si sacrificii foarte mari. In timp ce C.R.B.L executa un flic-flac sarind de pe scena la 1 metru jumatate cu o foarte mare usurinta, a fost randul lui Piticu sa-si dovedeasca maiestria. Una dintre figurile pe care Piticu le executa fara problema este binecunoscuta ninety nine, figura la care toata greutatea corpului este sustinuta doar de mana stanga. Din pacate, in timp ce executa figura, Piticu a alunecat pe linoleum-ul amplasat pe scena si si-a dizlocat cotul. El a fost imediat transportat la spital, iar formatia Simplu si-a continuat show-ul pentru a nu-i dezamagi pe fanii veniti in numar foarte mare sa-I vada.

Dupa incheierea concertului Taz, Smiley, C.R.B.L, Francezu si Omu Negru au plecat in mare graba spre spital sa-l sustina pe colegul lor. La spital au constatat cu stupoare ca Piticu astepta inca atentia medicilor in dureri ingrozitoare. In cele din urma, cazul sau a fost preluat de un ortoped care in doua minute a fixat cotul la loc. Din pacate insa, refacerea lui Piticu va mai dura cam doua saptamani, timp in care el va avea mana in ghips.

Accidentul suferit de Piticu vine chiar in mijlocul pregatirilor formatiei Simplu pentru turneu, care presupun antrenamente si repetitii zilnice. Totusi Piticu nu a renuntat sa se antreneze alaturi de colegii sai, el aparand in continuare regulat la repetitii. Sa nu uitam ca in urma cu o luna, un alt membru al formatiei, Omu Negru, a suferit o deplasare de clavicula in timpul unor filmari.

De aceea, formatia Simplu le transmite tuturor celor care doresc sa se apuce de break-dance: “Nu uitati ca este foarte periculos. Nu va antrenati decat in medii bine amenajate, sub suporavegherea atenta a unor instructori. Ni se intampla si noua, dupa atatia ani de experienta sa avem parte de accidente! Aveti mare grija.”

Noi ii uram insanatosire grabnica lui Piticu si multa bafta formatiei in pregatirile pentru turneu.



SURSA : roton.ro
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Black Eyes » Lun Apr 12, 2004 4:58 pm

Eu i-am vazut ieri la Teo&Andi(or something), au cantat melodia aia cu Cream-"Jumatatea mea"(sau a ta, nu stiu exact :D)
Ma rog..mi s-au parut foarte simpatici, si cred ca aceasta colaborarea a fost o reusita.
[font=Times New Roman]No one knows what it's like to be the bad man , to be the sad man , behind black eyes[/font]
Avatar utilizator
Black Eyes
Junior Member
 
Mesaje: 136
Membru din: Sâm Apr 10, 2004 11:00 pm

Simplu in Popcorn

Mesajde usualflow » Mie Apr 28, 2004 10:51 am

articolul din Popcorn cred ca e realizat in mare graba... lipsa de profesionalism se observa de la o posta, calitatea imaginilor din cadrul articolului lasa de dorit, asezarea in pagina e cam lipsita de logica, pe Francezu au uitat sa il puna pe coperta si am mai gasit si greseli in text... si revista mai costa si 32 000 lei... execrabil...
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Lun Mai 03, 2004 9:40 pm

Azi au fost invitati la MTV Select, s-au inteles mai mult prin semne ca urmare a celor 4 concerte live in 3 zile (vineri-Ploiesti, sambata-Turneu de starad-Bucuresti,duminica-parcul Izvor si Piata Revolutiei) ! Noutatea este ca pe 7 mai au concert la Sala Floreasca in Bucuresti ! Nu stiu unde e si nu stiu nici ora...nici eu nu o stiau sigur...cica dupa-amiaza! So...aviz amatorilor ! ;s (ce-mi place emoticonu asta )
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde UnCopilutz » Mar Mai 04, 2004 6:21 pm

Cred ca ati vazut si voi cand ati intrat pe site :

SIMPLU SI CREAM CU SALA GOALA


Desi s-a vrut o incununare a turneului national al trupei „Simplu“, concertul baietilor de sambata seara de la Sala Polivalenta din Bucuresti a fost un dezastru organizatoric. Din cele 4.000 de locuri disponibile, doar 500 au fost ocupate de fani.
In perioada 15 aprilie - 1 mai, baietii de la Simplu, alaturi de Cream (foto mare) si Marius Moga, au colindat 10 orase din tara in cadrul „Turneului de strada“. Publicul din Deva, Oradea, Cluj, Targu-Mures, Brasov, Focsani, Iasi si Bucuresti a fost martor, in aceste doua saptamani, al unui spectacol ce s-a dorit a fi o premiera in muzica romaneasca: scenografie, proiectii, break-dance si momente interactive. Insa, pe cat de mare a fost succesul in orasele din tara, pe atat de dezastruos a fost finalul turneului, spectacolul din Capitala. Nu ne referim la prestatia artistilor care, desi au intampinat unele probleme tehnice, au trecut cu brio peste obstacole.


FETITE DE RAHOVA
Organizarea a fost cea care a umbrit evenimentul. Concertul, programat sa inceapa la ora 20.00, a debutat cu o ora intarziere din pricina numarului redus de spectatori. Se ocupasera doar primele randuri de la tribuna cu vreo trei sute de pustani, unii veniti cu parintii sau bunicii lor. In fata scenei, acolo unde trebuia sa fie marea distractie, nu se afla tipenie de om. Organizatorii au rasuflat usurati cand, intr-un final, s-au strans cam sase randuri de fani in fata gardului de protectie de pe „terenul“ Salii Polivalente. Elevi de gimnaziu, domnisoare „de Rahova“, imbracate ca la strand si care aruncau in stanga si in dreapta cu cate un „Haide, fa, mai repede!“, pustani care din cand in cand se impiedicau de o bordura prost „asamblata“ pe terenul salii, provocand astfel hohote de ras in randul celor de la tribune. Cam asa s-ar putea descrie in cateva cuvinte atmosfera de dinainte de spectacol.


IMPINSI DE LA SPATE
Pe parcursul concertului, disperati ca totul se filmeaza si va da prost la imagine in momentul cand va fi difuzat la televizor, organizatorii au pus bodyguarzii sa aduca, cu orice mijloace, publicul de la tribune pe terenul din fata scenei. Si, pentru ca forta este atuul lor, acestia nu au facut altceva decat sa bruscheze pustanii de pe scaune, silindu-i sa mearga jos, acolo unde se statea in picioare. „Haideti mai repede ca trebuie sa iasa bine in videoclip“, repetau ei de zor. La un moment dat, pentru a crea o atmosfera de vis, au fost aruncate sute de baloane peste public. Indeajuns pentru a crea isterie. Pustanii aproape ca s-au calcat in picioare, in dorinta de a pune mana pe mai multe baloane inscriptionate „Simplu“. Scopul: ori a le sparge, creand o atmosfera ca de „Revelion“, ori a le dezumfla pentru a avea amintire de la maretul concert.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Mar Mai 04, 2004 9:34 pm

Am vazut ! Am si raspuns :
" Eu nu pot sa spun decat LOL ! Mare prostie daca voi credeti asa ceva!Ati fost acolo ? Am fost eu! Sala a fost jumatate plina(sau jumatate goala pesimistilor)=> ca din 4000 de locuri s-au ocupat 2000!E bine nu ? NU a fost nimeni bruscat,nu a fost nimeni impins,intarzierea a fost de 20 de min,maxim 30.La 20:30 concertul deja incepuse si a fost un mare succes!Nu mai credeti toate prostiile din ziare, inclusiv asta cu Smiley si Cream...come on people...think ! S-a cantat live 99%(acest 1 % fiind o piesa a lui Cream-mai aproape)!S-a aplaudat,s-a cantat impreuna cu ei si eu cred ca a fost un mare succes!Am fost acolo si am simtit!Hai sa nu mai mancam kkt aici !O sa se vada la tv totul de fapt..fiti cu ochii pe Antena 1! "

;e Prostii mah ! Chestiile astea nu sunt de luat in seama! Am vazut ca si CRbel era nervos la Select MTV...neah...nu are sens! really ! ar trebui sa li se rupa ! :N cei care au fost acolo stiu adevarul...iar baietii stiu ca au dat tot ce au avut mai bun si ca a iesit foarte foarte bine! asta e cel mai important! in rest... :N again !! Eu sunt tare mandra de ei ! :)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde UnCopilutz » Dum Mai 23, 2004 4:41 pm

Nu stiu daca aici e locul pentru asta , dar intreb si eu daca stie cineva cand se da la tv concertul ala din turneul de strada.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Joi Iun 03, 2004 7:58 pm

6 iunie - Antena 1 - emisiunea Folclorul contra-ataca :T
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Discul de Aur

Mesajde Dia » Vin Iul 30, 2004 10:49 pm

Un alt disc de aur, o alta sesiune de autografe si un alt loc de desfasurare a acesteia : Carrefour Orhideea duminica 1 august ora 13:00 ! Felicitari !
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde UnCopilutz » Dum Aug 01, 2004 9:25 pm

ce-i drept .. meritau si asta!felicitarile mele,de asemenea!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde cryssa » Lun Aug 02, 2004 10:17 am

felicitari!corect!
cryssa
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iul 26, 2004 12:17 pm
Localitate: in pom

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Simplu

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron