Fan-club SIMPLU!

Forumul asociat fanclubului Simplu

Fan-club SIMPLU!

Mesajde UnCopilutz » Dum Dec 15, 2002 2:32 am

Esti vreun marefan SIMPLU ? Vrei sa iei legatura cu alti fani SIMPLu din tara ? Esti dispus sa faci schimburi de poze cu trupa sau sa te conversezi pe aceasta tema cu noi ? Haide pe mIRC , pe Undernet ,pe canalul trupei : #TrupaSimplu ! te asteptam acolo! Multam anticipat !
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

naspa....

Mesajde usualflow » Mar Dec 17, 2002 4:25 pm

bai regret sa zic asta ...dar canalul trupasimplu e de kkt si nici baietilor nu le place. De exemplu de fiecare data cand a intrat smiley a fost data afara, injurat, binenteles ca nu l-a crezut nimeni ca este cine afirma ca e......etc. cu atatia de "Smiley" pe canalul ala....zic si eu.. ar mai fi multe de zis, dar ma abtin... :(
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Mar Dec 17, 2002 10:28 pm

Eu nu am intrat decat de cateva ori acolo...am vorbit cu o tipa din pitesti...andra_i avea nickul...era super super de treaba!!! nu stiu ce se intampla pe-acolo da asa am auzit si eu ca pe mishu l-au dat afara si l-au injurat....daca se dau asa multi smiley acolo ce sa-i faci? el fraier ca spune...ar trebui sa vorbeasca doar cu cine trebuie...cu prietenii....si sa nu-i pese de ceillati...!! alte "vedete" nu onoreaza canalele lor deloc... (ex animalele...de 1 an si ceva sunt @ pe #animalx si nu au intrat deloc...) ....!!! anyway...de acum incolo nu cred ca o sa mai intre pe Mirc...!!!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Da,stiu despre #TrupaSimplu

Mesajde UnCopilutz » Mie Dec 18, 2002 8:56 pm

Stiu ca l-au cam scos ratatii astia cu suturi in fund si d`aia nu mai prea da pe acolo,dar ce sa fac??!?! Sa imi fie rusine ca sunt unul dintre cei care vor totdeauna sa faca ordine printre persoanele care acceseaza acest canal?Nu cred ca ar trebui.
Imi pare rau pt.ce s-a intamplat,ce sa zic...
Laur intra insa pe canal cand poate.
In vara,pe cand era tare ascultata "Oare stii" intra des Andrei seara pe canal ... era cu Piticu intr-o zi... si tare bine ne intelegeam toti cu el.
Ei , totusi , eu va invit pe canal... ca poate v-or reveni toate la normal!
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Mie Dec 18, 2002 10:33 pm

eu nu cred ca o sa intru pt ca ma injura toti cand vad ca sunt @ pe #animalx si pe alte canale...si nu prea imi place sa vorbesc cu necunoscuti...sa fac noi cunostinte acum...mi-e asa lene!!! :) in plus andrei nu mai intra k nu mai are calculator la Bucuresti si la ce mi-ar trebui sa vb cu el pe net? se poate si la scoala sau la tel!! ;) anyway...straduieste-te sa ai grija de canal...si in acelasi timp hai sa mai ridicam forumul putin.... :p
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

..Ei,ei,modestia urla-n tine!

Mesajde UnCopilutz » Joi Dec 19, 2002 1:08 pm

Si zici ca esti vreo colega de facultate cu Maria Andrei ? Asa am inteles eu , ce sa zic ... pai eu nu prea vorbesc cu el . Daca i-am spus cateva cuvinte de cand il stiu ...
Am inteles ca mai nou se simte cam singurel pe acolo prin Bucuresti ...
Forumul ? Il ridic cat pot , dar e greu , mai tine si tu ca ma doare mana!
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Nu,chiar nu superi pe nimeni

Mesajde UnCopilutz » Sâm Dec 21, 2002 12:33 am

dar modestia-ti da pe dinafara. Lasa , asa sunt eu , asa vobesc eu aiurea , sa nu mi-o iei in nume de rau.
Strii ce ar fi mai sanatos sa facem noi ? Sa respectam SUBIECTUL ! Totusi , aici e vorba despre fan-clubul SIMPLU!
Ok ?
:)
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

mama ce va mai complicatzi

Mesajde usualflow » Sâm Dec 21, 2002 6:12 pm

Auzi ce probleme avetzi voi: daca se simte mishu singur in buc!...sincera sa fiu nu prea imi place atitudinea lui babygirl care mai are putzin si scrie pe aici si ce nr poarta smiley la pantof,,,ca deja e cam deplasat ca a scris cum il mai cheama pe el, ce face, ca are prieteni, ca are porecla.........Soro, fii mai discreta ......... crede-ma , sunt lucruri care e mai bine sa nu se afle, tzin de intimitatea omului.... Tu ai fi in stare sa scrii si pe ziduri ca esti colega de grupa cu el. Ce sa zic, ia-te de mana cu olivia si eventual strigatzi amandoua la metrou ca a fost ea iubita lui....mai stii, poate va crede lumea..........


Incetati cu discutziile astea de kkt. asta nu e forum despre andrei maria! acolo scrie fan-club simplu! BINE?
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Sâm Dec 21, 2002 11:53 pm

i agree!! fan club simplu..eu nu mai zic nimic!! iar de faza cu olivia nu a zis nimeni nimic....!! si pana sa ma intrebe pe forum nici nu am spus ca sunt colega cu el...nu scriu pe nici un zid pt ca nu e primul coleg "vedeta" pe care il am...!!! atitudinea asta e...nu vreau sa ma cert cu tine...oricum te las pe tine sa scrii noutati si gata...nu e nici o chestie si nu ma face sa ma simt mai bine ca scriu aici si ca citesc doar 2-3 oameni....e un forum de 5 oameni dupa cum observi....!!! si nu stiu ce numar poarta la pantof :D fan club simplu sa fie...noi toti suntem offtopic...pt ca nu intra nici un presedinte de fan-club sa ne spuna cu ce se ocupa si ce se intampla in aceste fan-cluburi..! si chiar daca ar intra nu m-ar interesa...faza cu fan-cluburile ma lasa rece!!! so...i've got your point...mesajele mele aici o sa se rareasca!! bye
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde UnCopilutz » Dum Dec 22, 2002 6:41 pm

fan club simplu sa fie...noi toti suntem offtopic...pt ca nu intra nici un presedinte de fan-club sa ne spuna cu ce se ocupa si ce se intampla in aceste fan-cluburi..! si chiar daca ar intra nu m-ar interesa...faza cu fan-cluburile ma lasa rece!!! so...i've got your point...mesajele mele aici o sa se rareasca!! bye [/B][/QUOTE]

Mda, inteligenta foc esti dumneata !
Bine ca eu nu-s presedinte de fan-club ... ce sa iti zic , vb despre fancluburi ca sa ma aflu in treaba ! merci !
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Dum Dec 22, 2002 10:57 pm

:D tu esti presedinte de fan-club? :) sorry!! nu am stiut...nu te-ai prezentat!! pai si cati fani ai in fan-club? din ce oras esti? fa anunt aici poate iti dublezi numarul fanilor! lasa un mail...un numar de telefon...just do your job!!! ;) nu am stiut...really!!! eu nu prea ma agit cu fan-cluburile astea si de-aia am zis asa! sper sa nu te superi pe mine!!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Bun.

Mesajde UnCopilutz » Joi Ian 02, 2003 12:16 pm

Uite, noi suntem mai putinei in fan-club dar si astia care sunt nu au fost luati cu japca sau... stiu eu... au venit doar pentru nu stiu ce concursuri care se fac de catre fanclub. Sunt toti fani adevarati.Tare as fi bucuros sa dea pe aici alt presedinte de fan club cu care sa putem face schimb de poze...postere...articole si alea alea.
Adresa fan-clubului o gasiti pe siteul oficial al trupei , iar daca chiar va intereseaza , uite un numar de telefon : 0744 913 802 !
... cam asta ar fi...
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am


Înapoi la Simplu

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator