IMPORTANT: Pune si tu intrebari celor de la SIMPLU aici!

Forumul asociat fanclubului Simplu

Mesajde Dia » Joi Feb 03, 2005 11:40 pm

I-am trimis si eu un mail care sper sa-i fie de ajutor ! am indrumat-o spre complexul unde au loc cursurile de dans ale trupei lui CRBL ! oricum...dragutz Copilutz :) multumim pentru interventie :)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde ibizzza » Joi Feb 24, 2005 1:06 pm

buna ! big bounce o sa aiba un turneu prin tara ? vreau sa stiu prin ce orase si daca este vreun concurs in care dansatorii sa-si poata etala talentul ?plz plz reply !
ibizzza
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 24, 2005 12:53 pm
Localitate: dorohoi

Mesajde bebelusa_din_gl » Lun Mar 28, 2005 9:07 pm

Cand aveti concerte in galati?
bebelusa_din_gl
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Mar 28, 2005 8:14 pm
Localitate: galati

Mesajde r0cKy » Mie Apr 06, 2005 9:41 pm

Spuneti-mi si mie o sala de break dance :D ...din Bucuresti
r0cKy
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Apr 06, 2005 9:34 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Dia » Lun Apr 11, 2005 9:35 pm

Ai scris N mesaje si ai deschis si un thread...ajunge ! daca stia cineva vreo sala...cu siguranta ti-ar fi spus...se pare ca nu stie nimeni! In afara de sala lui CRBL din cadrul Complexului Miramar nu mai stim nici una! Sper sa te opresti aici pt ca exista niste reguli...ca pe orice forum..si tu le incalci! Multumesc pentru intelegere!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde bebelusa_din_gl » Mie Apr 13, 2005 9:24 pm

Am auzit ca veti face un videoclip la piesa zece varianta Rock Mixed e adevarat???
bebelusa_din_gl
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Mar 28, 2005 8:14 pm
Localitate: galati

Mesajde UnCopilutz » Mie Mai 18, 2005 5:44 pm

Stiu ca nici unu din ei n-o sa-mi raspunda ... dar scriu in speranta ca vreun binevoitor apropiat lor sau care stie mai multe,poa` sa-mi si spuna mai multe si mie: se va mai organiza pe undeva Turneul de strada mult promis si raspromis,in editia a doua?
Care stie,la Cluj,unde se va tine concertul?
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde driana_r01 » Sâm Sep 17, 2005 9:09 pm

Dupa melodia"ZECE"vad ca nu ati mai scos nimica...si yo care astept cu sufletul la gura o noua melodie de-a voastra!!! Sau( si mai rau)..v-ati despartit:((...am fost putin plecata din Romania asa ca nu prea sunt la curent cu fazele astea....
driana_r01
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Vin Sep 09, 2005 8:39 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde UnCopilutz » Mie Sep 21, 2005 10:25 pm

Nu s-a despartit nimeni , Driana.Si melodia "Zece" n-a fost ultima melodie scoasa.A fost un intreg album.Cumpara-l si stai linistita!
Am raspuns ca un simplu trecator . Nu sunt si nici n-am facut parte din trupa pentru a caror membrii era intrebarea sau fraza ta!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde elsa » Mar Ian 17, 2006 3:09 am

yo quiero conocer a smiley.Me ENCANTA.
Smiley
Cando tienes el proximo concieto,me gustaria venir a verte.Dime algo cuando puedes-Gracias
elsa
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Ian 17, 2006 2:17 am
Localitate: spain

Smiley

Mesajde elsa » Mar Ian 17, 2006 3:29 am

Cando tienes el proximo concieto,me gustaria venir a verte.Dime algo cuando puedes-Gracias
elsa
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Ian 17, 2006 2:17 am
Localitate: spain

Hello!

Mesajde Smileylavy » Sâm Mar 04, 2006 8:04 pm

elsa scrie:yo quiero conocer a smiley.Me ENCANTA.
Smiley
Cando tienes el proximo concieto,me gustaria venir a verte.Dime algo cuando puedes-Gracias

Hello Elsa!I am glad that you heard about Smiley...he has a band named SIMPLU and they sing very good!!I am a fan of Smiley too!if you want we can talk on my mail eu_lavy@yahoo.com..i have a fan club with Simplu!so i can say to you a lot of new things about Smiley and Simplu!!kiss u!Lavy
Smileylavy
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Oct 21, 2005 9:22 pm
Localitate: in fata pc-ului...

info noi despre Simplu!

Mesajde Smileylavy » Sâm Mar 04, 2006 8:09 pm

Hey..baietii d la Simplu o sa scoata in curand un nou albu.l-au terminat deja si aku trebuie sa il scoata...si videoclipul o sa il filmeze luna asta!!asa k stati linistiti k o sa revina in curand!despre Turneul d strada,dak o sa mai fie unul o sa aflati sigur d p la tv..deocamdata nu!pt mai multe indo despre Simplu inscrieti-va in Fan club Simplu sibiu la [email]fc_simplu_sb@yahoo.com..si[/email] o sa aflati mult mai multe..!
Smileylavy
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Oct 21, 2005 9:22 pm
Localitate: in fata pc-ului...

Mesajde UnCopilutz » Joi Mar 09, 2006 8:07 pm

...ne lesi?
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

simplu

Mesajde tinovali » Mar Mai 16, 2006 12:26 am

ok..deci in primul rrand sunteti super tari...si chiar aveti melodii misto pe care le ascult cu placere. dar am o mare rugaminte pentru oricare dintre baieti care o sa dea peste mesajul meu...de unde ati cumparat hainele pentru ultimul videoclip??adica acele costume de mafie, ca sa zic asa :) ms pentru raspuns daca il voi primi....si bafta in continuare
tinovali
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mai 16, 2006 12:08 am
Localitate: bucuresti

Mesajde piskeshu » Mar Mai 16, 2006 8:38 am

Ihimmm da sunteti super. Tot costumele de mafie m-ar interesa si pe mine, de unde le-ati cumparat si cat costa. Ihi si mai am o intrebare, tipu ala mai batran de vreo 37-38 de ani, nu mai stiu cum ii zicea Tazman, Bunicu, Bebicu etc. , l-ati dat afara ca nu mai era suficient de sexy ?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde ina_cicky » Mar Iun 27, 2006 5:56 pm

puteti primi un nou membru SIMPLU in trupa voastra(kiar dak e mai mic)?
Avatar utilizator
ina_cicky
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Lun Iun 26, 2006 11:00 pm

Mesajde maruska » Lun Iul 31, 2006 11:41 pm

As Fi Vrut Si Eu Si Sper In Continuare Sa Intre Piticu Care Este Preferatul Meu...sa Iau Legatura Cu El....i-am Vazut De Curand La Mare La Concert In Disco Ring Si Au Facut Senzatie Si Un Show Super Tare....poate O Sa Am Si Eu Ocazia Sa Vb Cu El Cu Piticu....poate Imi Scrie Si Mie...ce Zic Eu Aici....las Adresa Mea Ca Poate Intr-o Zi Imi Va Scrie....marryasistenta@yahoo.com(asta In Cazul Nu Va Rade De Adresa Mea)...bafta Multa Baieti...va Admir Si Sunt Cea Mai Lipicioasa Si Nebunatik Fana A Voastra....mai Ales A Lui Pticutz...pe Care Il Ador...va Pup Dulce ...maruska
maruska
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Iul 25, 2006 8:26 pm
Localitate: campina

Mesajde ioana_co » Lun Iul 31, 2006 11:59 pm

Buna sunt o fana a megatrupei Simplu...As avea si eu o mare rugaminte...cand un concert in Prahova, mai exact in Campina? Sincer aici aveti mari fani si ne-ar face mare placere sa va avem aici...Sper sa luati in considerare mesajul...Pupicei dulci de la nsite fete dragutze care va simpatizeaza din tot sufletul...Bafta in continuare...
ioana_co
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 25, 2006 8:28 pm
Localitate: campina

Mesajde maruska » Mar Aug 01, 2006 12:06 am

cum as putea sa vb cu piticu?daca ii pot trimite mesaje personale lui IONUT?va multumesc....maruska
maruska
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Iul 25, 2006 8:26 pm
Localitate: campina

Mesajde maruska » Mar Aug 01, 2006 12:11 am

o sa va saturati de mine...poate o sa par prea disperata ca in reclama aia cu sprite...."esti prea disperata"....dar indiferent ce se va intampla...eu voi ramane fana acestei trupe...si a lui ionut...in special....
maruska
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Iul 25, 2006 8:26 pm
Localitate: campina

Mesajde maruska » Lun Aug 07, 2006 5:12 pm

Mai Dulceatza....piticutz....cand Pot Vb Si Eu Cu Tine?si Cum Pot Sa Fac Lucrul Asta Daca Pot Sa Il Fac?daca Nu,ma Resemnez....desi Ar Trebui Sa Lupt Mai Mult....astept Raspuns....te Pupik Dulce De Tot,ionutz......
maruska
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Iul 25, 2006 8:26 pm
Localitate: campina

Mesajde Dia » Mar Aug 08, 2006 10:21 am

de ce nu incerci pe pagina lui de pagina lui de pe hi5 ? acolo ai sanse sa-ti raspunda la mesaj :) aici cu siguranta nu o sa-ti raspunda nimeni :) Cat despre un concert in Campina ... trebuie sa-i cheme cineva...si cand zic cineva nu ma refer la tine sau la prietenele tale...ci la un organizator de concerte de pe-acolo ... ! daca gasesti pe cineva care e dispus sa organizeze un concert cu ei ... pune-l sa-l sune pe impresar ...si gata :)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Mar Aug 08, 2006 1:39 pm

buna ziua. ma numesc codrutz si sunt din dorohoi. vreau sa va intreb ceva. am inteles ca oficial va este cam bine. dar neoficial cum va este, ca noi, la fanclubul nostru din dorohoi, am auzit niste zvonuri nu tocmai placute.

va multumesc anticipat si sper ca totusi sa va rezolvati problemele si sa scapati de necazuri. va iubim! sunteti cei mai tari!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Dia » Mar Aug 08, 2006 4:44 pm

Buna ziua Codrutz ! Multumim pentru interesul aratat ... faptul ca avem fani ca tine ne face din ce in ce mai puternici...trecem mai usor peste toate obstacolele ! Oficial ne este bine ... neoficial ne apropiem de varianta oficiala ! Numai bine ! Salutam Dorohoiul ! Fanii din Dorohoi sunt cei mai tari !!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Aug 08, 2006 4:55 pm

IMPORTANT: Pune si tu intrebari celor de la SIMPLU aici!


cand va desfiintatzi?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Gabryela_sefa » Lun Aug 14, 2006 11:50 am

[B][I]S.I.M.P.L.U...o trupa care nu se compara cu nimic...eu ii ador!:)Ce n`as da sa stau macar o zi cu ei...e un vis...tineti`o tot asa baietzi!Nu va luati dupa rautaciosi!Faceti o treaba buna!Va admir!:*:*:*
Avatar utilizator
Gabryela_sefa
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Aug 12, 2006 11:00 pm

Mesajde Gabryela_sefa » Lun Aug 14, 2006 11:57 am

S.I.M.P.L.U cei mai tari!!!Tineti`o tot asa baieti!!!!Sper ca vizitati si voi acest site...am vazut aparitia Omului Negru pe aici..sper k nu e vreun impostor..care se da drept OMU`NEGRU!!Piticule`esti o dulceatza!!!!Francezule m`ai vrajit!:)Va ador!!
SA VA MEARGA MEREU CA ACUM, K DOAR: "OFICIAL VA MERGE BINE" :*:*:*
Avatar utilizator
Gabryela_sefa
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Aug 12, 2006 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Lun Aug 14, 2006 12:09 pm

Si intrebarea care e, stimata sefa?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde piskeshu » Mar Aug 15, 2006 11:29 am

Am si io o intreabare: daca tot ati facut playback jenant la Callatis, de ce dracu mai si comentati ca nu v-a dat superhitu in direct pe tvr2? Nu vi-e rusine deloc?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Simplu

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator