Marius Moga , a facut bine ce a facut cu b-boy-ii nostri dragi ?!

Forumul asociat fanclubului Simplu

E bine ce "le-a facut" Moga baietilor?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Mesajde usualflow » Lun Mai 03, 2004 6:18 pm

Mai intai Smiley colaboreaza la o piesa cu Don Baxter, ceva mai tarziu apar Uzzi si Caddy pe la studio-ul lui Marius Moga, dupa cateva saptamani se aude ca Akcent a incheiat colaborarile cu el si ca noul lor single e compus de Tataee; Dj Undoo merge intr-un super turneu cu trupa Simplu iar mai nou, Marius Moga face featuring cu Pacha Man pe o piesa semnata Moga & Smiley...Sunrise Productions!
Se pare ca merg treburile... Ma intreb ce urmeaza... :B

Si oricum, Moga a facut o treaba excelenta cu Turneul de Strada... cred ca nici lui nu ii vine sa creada cat de bine a iesit, asa ca BIG UP! For the haters, va place sau nu, Moga&Simplu sunt o echipa in adevaratul sens al cuvantului. Si le merge tare bine ;m
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Lun Mai 03, 2004 6:25 pm

Ce bine suna toate cele ce le-ai spus tu mai sus...intr-adevar , viitorul suna bine in continuare si totul o sa iasa mai bine decat au gandit ei candva. Piesa lui Pacha Man e destul de dragutza, pacat ca Moga nu da mai multe versuri pe ea ...
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Dee-Dee71 » Joi Mai 06, 2004 8:06 am

intr-adevar ,au mai mult succes acum,dar nu se mai pot numi b-boys (si nici macar boyband), iar ceea ce fac ei nu mai poate fi break. am zis de Bebico ptr ca in locul lui a venit Smiley... si de-aici a inceput tootuuulll... piesele gen 'Oare stii' nu au fost asa rele, desi aduceau cu Underdog project (ne-remixati), dar cand au dat-o pe 'alte alea' (a se citi 'O secunda'), daja nu mai erau NIMIC din ce au fost odata. Eu le-am cumparat primele 2 albume (la care au contribuit baietii de la K* pital si DJ Wave,printrea altii) si le-am vizitat site-ul. Sper sa mai faca MACAR o melodie gen 'Batalia breakerilor' sau 'Spune-mi cine sunt'. si cu Moga nu am nimic. Imi plac anumite melodii compuse de el,dar nu TOATE!
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde Subsemnata` » Vin Sep 10, 2004 2:18 am

Pey parerile sunt impartite..da..a facut bine avand in vedere k ei doreau sa fie cunoscuti..si cu ajutorul lui Moga au reusit
Te invit la dans..il stii pe tot? sau trecem la capitolul:faci bot?
Avatar utilizator
Subsemnata`
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Joi Sep 02, 2004 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Simplu

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori