ce parere ati avea daca...?

Forumul asociat fanclubului Simplu

forum breakdance?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

ce parere ati avea daca...?

Mesajde sly » Vin Feb 07, 2003 1:38 pm

ce parere ati avea dak forumul simplu ar fi un subforum iar forumul initial sa se numeasca breakdance? stiu ca simplu s-au lasat de chestia asta sau sper sa ma insel....dar de cand cu moga...problema este ca nu ar fi prea multi care sa scrie pe forumul de breakdance si nu stiu cum i-as convinge pe cei care se ocupa de acest minunat portal sa faca acest forum dar vreau sa vad dak sunt doritori si dak aceasta idee de-a mea va prinde...
astept pareri!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

sly...

Mesajde UnCopilutz » Vin Feb 07, 2003 2:35 pm

Ne-ai zis mai demult despre chestia asta. Sa stii ca ar fi tare sanatos sa faci un forum breakdance si SIMPLU sa fie subforum , sau cum s-o numi .
Uite,eu cunosc cativa care practica breakdanceul ... sunt multi care ar putea lasa mesaje in forumul ala.
sly , as vrea sa te intreb daca mi-ai pus o vorba buna la mai marii portalului , daca tot propuneai sa fiu si eu moderator pe simplu .
uite ,cu forumul breakdance te-as putea ajuta si eu !
Te salut!
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Vin Feb 07, 2003 4:38 pm

eu zic ca ar fi o idee buna, desi nu stiu cati ar veni sa scrie! Si pe Simplu vad ca vin un numar limitat de fani.... eu am votat pro :D and... if i can help you with anything... i'm here! :kiss:
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde sly » Vin Feb 07, 2003 5:21 pm

si io am votat pro deoarece am aceasta initiativa dar nu stiu cati ar scrie pe acolo dar il astept pe uncopilutz si pe intoxic8 sa-si dea cu parere deoarece de ei depinde mai mult acest ca acest lucru sa se realizeze!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Vin Feb 07, 2003 7:52 pm

Pai Sly daca te-ai uita mai bine ai observa ca uncopilutz a scris deja... ma rog.

si inca o intrebare... de ce depinde mai mult de ei 2?? Crezi ca o sa ai un forum cu 2 persoane active?? :con: bafta!!!! Un forum este creat cand il doresc mai multe persoane, daca tu, intoxic si uncopilutz va dati cu parerea asta nu inseamna ca va fi facut.... duh! eu cred ca parerea tuturor este la fel de importanta dar repet, daca tu doresti un forum unde vei scrie tu cu inca 2 persoane... BAFTA!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

nu isi are rostul!

Mesajde intoxic8 » Vin Feb 07, 2003 11:18 pm

sa ne imaginam ce s-ar putea discuta: 'de cate ori va puteti invarti in cap', 'cel mai tare break-er din romania', 'break-ul in tara', 'poze cool', 'site-uri cool' si tot felul de subiecte indragite de fanii Zoofil X, TnT, Blondy, Hi-q and stuff.

hai sa fim seriosi. in alta ordine de idei: prin absurd, daca s-ar face asa ceva Simplu nu isi au locul in acel forum, de ce? ei au devenit truma de dance. Breakdance ar trebui sa fie subforum pe Hip-Hop and Rap, alaturi de grafiiti, dar aceste doua subiecte nu sunt abordabile de oricine. in fine...

pt Bad Girl: tu nu vezi ca nick-ul meu e intoxic8??? daca nu stiai se citeste intoxicate, adica intoxicat.
P.S.: probabil s-ar mai gasi vreunu care sa faca subiecte gen: 'popping' si 'power moves' sau chestii dintr-astea, dar nu prea cred ca ar avea prea multi oameni care sa posteze.
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Sâm Feb 08, 2003 12:54 pm

Eu spun ca o sa intre mai multa lume decat pe forumul asta,SIMPLU.Uite,eu o sa ma chinui si o sa aduc cativa baietasi care fac breakdance sa vorbeasca despre miscari,alea alea.
Si fato,nu te mai supara,recunosc,sly a gresit,toti tre` sa-si dea cu parerea nu numai unii...
intoxic8,eu zic ca SIMPLU totusi a mai ramas cu ceva urmitze de break ,deci s-ar putea sa fie pusi langa forumul breakdance.
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Ce se mai aude?

Mesajde UnCopilutz » Dum Iun 08, 2003 12:37 pm

ACum scriu , dar habar nu am nici daca mai traieste moderatorul acestui forum , dar daca invie cumva , vreau sa il intreb daca o sa existe vreodata vreun forum breakdance pe fanclub.ro !
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Dum Iun 08, 2003 5:08 pm

moderatorul acestui forum mai traieste inca...forum breakdance va exista pe fanclub.ro atunci cand vor fi cereri din partea a mai multor useri...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Aldea Alina » Dum Iun 08, 2003 5:57 pm

nu ar strica!!!
so go on and scream
scream at me i'm so far away
i won't be broken again
Avatar utilizator
Aldea Alina
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Lun Sep 23, 2002 11:00 pm

Mesajde bgirl_2D » Sâm Ian 15, 2005 8:10 pm

nu ar strika mey..totushi ei participa la batteluri..si omu negru si francezu sunt bazatzi p kapitolu asta...nu vad dc nu ar putea sa apara numele lor p un forum d break..
Avatar utilizator
bgirl_2D
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Ian 09, 2005 12:00 am

Mesajde usualflow » Mar Ian 18, 2005 12:23 pm

exista deja un forum dedicated to all the bboys & bgirls din romania. inca unul nu si-ar avea rostul.
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde Bboy-SBt » Joi Feb 03, 2005 2:38 pm

chiar asa...exista un forum adevarat pentru bboy si bgirls unde sunt toate trupele din tara...inca unul nu isi are rostul pentru ca toata lumea stie de cel vechi si posteaza acolo...chiar si omu negru a posta pe acolo...nah..daca tot sunteti fani...!!
Bboyin' rulzz...!!!...Hip Hop 4 'eva...!!!
Avatar utilizator
Bboy-SBt
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mie Apr 28, 2004 11:00 pm

Mesajde bgirl_2D » Joi Feb 03, 2005 5:38 pm

forumu e kumva q neominds nush ce?..k dak e ala nu mai este..mi se pare kau fakt altu..peace all
B-girl till I die!!!!
Avatar utilizator
bgirl_2D
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Ian 09, 2005 12:00 am


Înapoi la Simplu

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator