Piticu'

Forumul asociat fanclubului Simplu

Ce crezi despre Piticu'?

Chestionarul s-a închis pe data de Lun Mar 24, 2003 11:04 pm

Imi place, e bun.
5
100%
E varza, s-a lasat pe tanjeala.
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 5

Piticu'

Mesajde usualflow » Sâm Feb 22, 2003 11:02 pm

Parerile voastre in legatura cu acest b-boy maestru in head-spin( si nu numai)...
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

parerea mea

Mesajde usualflow » Sâm Feb 22, 2003 11:08 pm

piticutz face treaba buna. munceste f mult, s-a apucat si de canto. Desi a suferit un accident periculos de masina in urma cu ceva timp( s-a rasturnat; probabil a stat si acolo in cap :P), starea lui de sanatate s-a imbunatatit si nu s-a lasat nici o clipa de dans, chiar si in momentele cand nu se simtea tocmai bine.
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Dum Feb 23, 2003 11:36 am

In sfarsit s-a deschis si un subiect cu numele pentru "Piticu`" ,sa mai vorbeasca lumea si despre el , daca in sondajul de aici si nu numai de aici , el este favoritul fanilor dar mai ales al fanelor.
Este expert in breakdance,are o experienta in domeniu de 8 ani ,se invarte in cap ca nimeni altul...ce sa mai zic...are o droaie de fane prin toata tara asta.
Respect merita baiatu`!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Dum Feb 23, 2003 7:29 pm

imi amintesc ca pe la inceputul forumului am deschis si eu un subiect ptr Piticu, un subiect care a fost sters de Sly pentru ca pe vremea aia nu ma putea suporta nimeni (deh, io eram cea care mai deschidea ochi din cand in cand si mai critica "fanaticii" :hehe: ) dar sa trecem peste asta (desi uneori inca ma mai enervez cand imi aduc aminte....)

Piticu... il respect. Pentru munca lui, pentru devotamentul lui fata de breakdance, fata de trupa Simplu. Pe vremea cand nu imi placea Simplu, imi placea Piticu.... acum, a trecut ceva timp, imi place si TRUPA Simplu.... si imi place INCA de Piticu... eh, asta arata ca desi unele lucruri se schimba, nu se schimba chiar TOTUL...

Cel mai mult imi place cand se invarte in cap.... :) my favorite move! (poate ma invata si pe mine... ;D or not... )
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Piticu...

Mesajde UnCopilutz » Lun Feb 24, 2003 6:29 pm

Piticu le are el pe ale lui si stie si el bine ce face.Imi place despre el ca , zicea intr-un numar din BRAVO mi se pare , ca daca o sa se destrame vreodata trupa SIMPLU si o sa se lase de break , el isi deschide vopsitorie sau il ajuta pe tatal lui , pentru ca lui ii place ceea ce face si ceea ce a facut inainte. Bravo lui!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Sâm Iun 07, 2003 5:10 pm

Piticu` si-a impletit parul ca si Moga si pentru multa vreme de acum incolo o sa il vedem asa pentru ca ... parerea mea , ii sta chiar bine si ma gandesc ca si lui ii place. De multa vreme isi lasa parul sa creasca . La asta se gandea de la inceput : sa si-l impleteasca.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Sâm Iun 07, 2003 11:43 pm

il vazusem si eu cu paru` lung si nu stiam care e faza...d c l-a lasat sa creasca asa mult! si s-a elucidat misterul la premiile MTV! ;) ii sta bine!!! sper k nu il deranjeaza cand se invarte in cap :D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Dum Iun 08, 2003 12:10 am

l-am vazut si eu la Premii... mai de aproape asa ;D ... si va spun ca ii sta chiar foarte bine cu codite!! mie una imi place... ca deobicei, arata bine! era si Moga acolo... din pacate el nu m-a impresionat la fel de mult...
mi-a placut de ei ca s-au antrenat non stop pe acolo... inainte de concert... erau backstage si dansau toti (mai putin Andrei .. din motive bine cunoscute :hehe: )
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Dia » Mar Iun 10, 2003 9:31 pm

Ce am vazut eu nou la premii a fost k si Piticu` a avut microfon => si Piticu` a cantat!! good 4 him! :) stiu k si vocea lui suna foarte bine...k am auzit-o si pe "Radio inseamna ProFm" cu TnT ! mai nashpa e ca daca se apuca toti de cantat (k nu au mai ramas decat Laur si Francezu`) o sa se cam lase de dans! :(
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde UnCopilutz » Dum Iun 15, 2003 2:05 pm

Da , mi-a zis Piticu` ca de cateva luni face canto si pe noul album o sa se auda si vocea lui ... Bafta , ce sa spun . Dar nu sunt de aceeasi parere cu tine ca or sa se lase de dansat daca o sa cante .
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Dum Iul 06, 2003 12:17 am

hm... deabea astept sa vad cum se va descurca... oricum, am vazut ca a cantat si el la Loz in Plic... BRAVO lui! :)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde usualflow » Joi Aug 21, 2003 12:31 pm

Piticu a suferit o interventie chirurgicala in urma cu o saptamana; s-a operat de apendicita; la nici trei zile dupa operatie a avut loc nunta lui Francezu; Piticutz a fost prezent.
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Joi Aug 21, 2003 6:49 pm

Ma bucur , Flory , ca tu vii cu vesti noi intotdeauna. Merci,altii poate nu s-ar sinchisi sa ni le spuna si noua , chiar daca ar mai exista altii ca tine . Ei , nu e asa de grea o operatie de apendicita,dar oricum,sper ca se simte bine si e apt de headspinuri.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde F|y! » Lun Noi 24, 2003 10:08 pm

Eu cred ca Piticu' e un om deosebit, are foarte multe talente... si il apreciez pentru faptul ca nu s-a schimbat deloc de cand cu atata mediatizare. ;)
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Re: Piticu'

Mesajde roksy » Sâm Noi 29, 2003 7:32 pm

Initial trimis de Usual Flow
Parerile voastre in legatura cu acest b-boy maestru in head-spin( si nu numai)...


Piticu' a fost de la inceput preferatul meu. Cand am vazut prima
data clipu' la "Provocarea" am zis "uite de el imi place" . Atunci m-a impresionat prin head-spin-urile pe care le facea. Acum si-a impletit parul si ca un bonus ca si cum nu ar fi fost suficient s-a apucat si de cantat.
roksy
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Joi Noi 27, 2003 5:43 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde UnCopilutz » Dum Dec 07, 2003 1:37 pm

da, de multa vreme si-a planuit el impletitul coditelor alora. cand il intrebai ce e de-si lasa pletele alea si nu se tunde , zicea ca pregateste o surpriza :)
acum , dupa ce a luat lectii de canto , dupa cum s-a auzit , canta . si canta bine . pacat ca , zic eu , in " o secunda" se distinge prea greu care e vocea lui si care e a lui smiley. se prea aseamana.
dar bravo
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde usualflow » Sâm Dec 27, 2003 1:24 am

Initial trimis de Fr@ctured
Eu cred ca Piticu' e un om deosebit, are foarte multe talente... si il apreciez pentru faptul ca nu s-a schimbat deloc de cand cu atata mediatizare. ;)


da, sunt perfect de acord. E un om prietenos, foarte deschis si foarte bun la suflet. Nu am auzit pe nimeni niciodata spunand despre el ca ar avea fitze sau ca ar fi refuzat sa stea de vorba cu fanii. Din contra, el e cel care se preocupa de ei, ii intreaba diverse lucruri si le acorda atentie, facandu-i sa se simta bine.

Un mare big up pentru Ionutz si pentru faptul ca niciodata nu si-a afisat tristetile, atunci cand ii necajeau sufletul, din simplul gand de a nu-i indispune pe cei din jur. Mereu vesel, zambaretz si atent, e omul pe care nu-l vezi niciodata ingandurat, oricat de multe probleme l-ar apasa. Iar un astfel de om nu poate fi decat un om puternic. :)
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde bgirl_2D » Sâm Ian 15, 2005 8:02 pm

Kred k piticu..k si smiley crbl si taz ..are voce sooper originala..sper sa cante in continuare..kre k e una din multele kalitatzi ale lui:D
Avatar utilizator
bgirl_2D
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Ian 09, 2005 12:00 am

Mesajde maruska » Lun Aug 07, 2006 5:19 pm

Super Tare..cel Mi Dulce Baiat...il Ador...
maruska
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Iul 25, 2006 8:26 pm
Localitate: campina

Mesajde maruska » Lun Aug 07, 2006 5:20 pm

Super Tare...cel Mai Tare Baiat....cel Mai Dulce...il Ador....
maruska
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Iul 25, 2006 8:26 pm
Localitate: campina

Mesajde maruska » Lun Aug 07, 2006 5:21 pm

Vreau Sa Vina Trupa Simplu La Campina Va Roggg...scriu DE [-o [-o Nu Stiiu Cat Timp Si Vad Ca Nimeni Nu Imi Citeste Mesajul...va Rog...
maruska
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Iul 25, 2006 8:26 pm
Localitate: campina

Mesajde maruska » Lun Aug 07, 2006 5:24 pm

Am Pretentie De La Acest Fan-club. ==D ..vad Ca Se Poate Comunica Decat Intre Fani...stiu Ca Asta Este De Fapt Pt Asta Este Acest Fan-club Ca Sa Vb Fanii Intre Ei...dar Cred Ca Ar Fi Frumos Daca S-ar Tine Cont Si De Cererile Fanilor...un Concert La Campina Cred Ca Le-ar Placea Si Baietilor...este Un Oras Super Frumos Unde Sunt Multi Fani.... :wazzup: \:/ ........
maruska
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Iul 25, 2006 8:26 pm
Localitate: campina

Suntetzi cei mai buni baieti!!!

Mesajde Gabryela_sefa » Dum Aug 13, 2006 9:19 pm

Trupa S.I.M.P.L.U....o trupa ce o iubesc!!Sa o tzine-tzi tot asa baietzi!!Aseara am fost la concertul vostru..probabil v-atzi facut o impresie "buna" despre oameni din buzau..ma refer la cei care strigau "huuooo"..din pacate eram in fatza lor..ma bucur tare mult ca am putut da mana cu PITICU`... e un dulce!!!!Sper ca vetzi mai trece pe aici..prin buzau...Pacat ca nu am putut lua autograf de la voi...NU UITAZI!!!SUNTETZI CEI MAI BUNI!!!! :*
Avatar utilizator
Gabryela_sefa
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Aug 12, 2006 11:00 pm

Mesajde gyna232 » Sâm Noi 11, 2006 1:44 pm

PITICU e cel mai dragut din trupa ,e super de treaba.Cel mai mult imi place la el ca nu a uitat de unde a plecat.Il apreciez pt ceea ce face si il admir fff mult e un scump.
PITICU is the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gyna232
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Noi 11, 2006 1:35 pm
Localitate: Botosani


Înapoi la Simplu

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron