Noutate,noutate: Pe 22 Martie , campionat de BREAKDANCE la Medias !

Forumul asociat fanclubului Simplu

Noutate,noutate: Pe 22 Martie , campionat de BREAKDANCE la Medias !

Mesajde UnCopilutz » Mar Mar 04, 2003 2:20 pm

Poate ca asta nu e o noutate pentru toti dintre voi...ca s-a auzit de mai multa vreme dar eu m-am trezit doar acuma sa fac un subiect cu numele asta . Si poate ca nu am fost prea inspirat.
S-ar putea ca anul acesta , la campionatul national de breakdance de la Medias , sa ia parte si trupa SIMPLU , pe a carei forum esti si dumneata acum.
Eh , eu pana acum nu am vazut cum se desfasoara un boty, dar acum , pe 22 , s-ar putea sa ma duc si eu , de fapt ma duc, sper sa nu apara vreo problema care sa ma impiedice.
Toata lumea care a fost anul trecut la Targoviste mi-a spus ca e tare interesant un astfel de campionat , mai ales pentru cei care nu prea au avut de a face cu stilul asta de dans.
Ce sa zic ... cu ocazia asta am vrut sa va intreb daca cumva o sa fiti si voi , clinetii fideli ai acestui forum , pe 22 la Medias , sa o punem de o intalnire ... daca o sa veniti!
Am spus-o!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

BUN!

Mesajde UnCopilutz » Dum Mar 09, 2003 5:49 pm

Vad ca nimeni nu are de gand sa vorbeasca despre asta. Nu-mi ramane decat sa imi cer iertare ca am ocupat spatiu cu subiectul pe care l-am deschis si sa va spun ca pe aici o sa dau mai rar , ca vad ca toata lumea doarme iar !
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Inregistrarea boty-ului!

Mesajde UnCopilutz » Mie Apr 09, 2003 2:02 pm

Inregistrarea botyului o gasiti la pagina de net de mai jos,daca este careva pe care sa-l intereseze : http://electric.neominds.net/forums/viewtopic.php?t=229&highlight=
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

breakdance in general

Mesajde Mr Teo » Joi Ian 01, 2004 8:28 am

Credeti ca se ridica la un nivel mare campionatele alea de breakdance din Romania?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde usualflow » Mar Feb 22, 2005 10:05 pm

Am fost pe la battle-uri prin tzara... Stii, ca orice eveniment care implica anumite considerente ce trebuiesc bine luate in vizor, un breakdance battle depinde foarte mult de organizatori, MUZICA, aparatura, sonorizare, sponsori, public, locuri de cazare pt. participanti, crew-uri prezente, JURIU si o gramada de alte maruntzishuri. Prin urmare, am vazut in romania battle-uri bine puse la punct din multe p.d.v, dar e drept ca multe au fost mai putin reusite decat se astepta. Nu-i nimic, drumul e lung, iar noi suntem abia la inceput!

In ultima vreme insa lucrurile incep sa se "miste", lumea pare sa aiba alta perceptie asupra "fenomenului", daca il pot numi asa. Automat, odata cu augmentarea interesului, creste si calitatea unor astfel de competitii. Si chiar ma gandeam ca am vazut filmuletze cu battle-uri desfasurate in alte tari, battle-uri care erau sub cele care se desfasoara la noi. :) Oricum, ideea principala e sa fie show. Si cand spun asta ma gandesc la multe aspecte si amanunte care trebuie luate in vedere. Si se pare ca la noi "iese". Si o sa fie din ce in ce mai bine. Check out bring it to the floor 2 TM, curand, cel mai probabil in vara!

Peace out & respect to all the hard working bboys and bgirls. Keep it UP!
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde r0cKy » Dum Apr 10, 2005 8:29 pm

Zicetimi ma si mie sali de break dance :D plz.
r0cKy
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Apr 06, 2005 9:34 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Simplu

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron