jocuri trial version

programe si alte alea

jocuri trial version

Mesajde a_e » Sâm Dec 30, 2006 10:01 pm

Bun gasit!

Unele jocuri am constatat ca merg dezinstalate si reinstalate, dar o iau de la inceput si nu vreau, iar altele nu te mai lasa deloc... :(( chiar daca umblii si prin registrii...

[-o ... stiti UNDE si CE anume trebuie modificat la un joc trial pentru a modifica valoarea timpului pina la expirarea perioadei de trial? ;w


Multumesc anticipat
a_e
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Joi Apr 06, 2006 11:26 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Sâm Dec 30, 2006 10:06 pm

aham, data din uindoz
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Sică » Sâm Dec 30, 2006 10:07 pm

da exemple, eu nu am prins pana acum nici un astfel de joc, tot ce am instalat am pututu juca pana m-am plictisit de el
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde kant emir » Sâm Dec 30, 2006 10:10 pm

tot ce am instalat am pututu juca pana m-am plictisit de el

poi or nu era trial, or te plictisejt tu iute
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde a_e » Sâm Dec 30, 2006 10:17 pm

M-am gindit si eu la asta... (si corect ar fi asa: instalat, schimbata data sistemului, terminat joc, revenit la data curenta... ca altfel, ma gindesc sa nu dau de alte belele si sa dau peste cap alte informatii sau fisiere...)

Am uitat sa specific ca aceste joculete merg numa' jumatate de ora sau o ora... Deci ce fac? Schimb ora sistemului din sfert in sfert de ora?

Eu ma gindeam la editarea vreunui fisier ceva si acolo modificat vreun parametru, vreo valoare... [-o

dupa care, la fro 4 minute distanta:


exemplu de joc: believe in Santa.

Luat prima data, instalt si merge doar 60 minute (ca mai toate jocurile de la deluxe).

Cautat pe net ptr. coduri, ptr. problema cu care am postat si aici, in speranta ca voi gasi ceva... si nimic... Aaahh, gasit acelasi joc la 30 minute trial )

si dupa inca fro ora juma:


... incercat varianta cu schimbatul orei, din sfert in sfert de ora...

... NU a functionat insa...



deci: nu mai face consecutive, da? e suficient ca nu intri pe fc decat casa ceri informatiile care-ti trebuie, nu te mai deranja sa calci si regulile
a_e
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Joi Apr 06, 2006 11:26 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde a_e » Sâm Dec 30, 2006 10:21 pm

exemplu de joc: believe in Santa.

Luat prima data, instalt si merge doar 60 minute (ca mai toate jocurile de la deluxe).

Cautat pe net ptr. coduri, ptr. problema cu care am postat si aici, in speranta ca voi gasi ceva... si nimic... Aaahh, gasit acelasi joc la 30 minute trial :))
a_e
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Joi Apr 06, 2006 11:26 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde a_e » Dum Dec 31, 2006 12:46 am

... incercat varianta cu schimbatul orei, din sfert in sfert de ora...

... NU a functionat insa... :(
a_e
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Joi Apr 06, 2006 11:26 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde a_e » Mar Ian 02, 2007 1:59 pm

... hmmm... cam aberante reguli nu crezi? pe altii nu-i vezi ca incalca aceleasi reguli. Te-ai gasit repede sa te iei de mine... ce sa-ti povestesc... Si apoi invata sa vorbesti si sa scrii romaneste...

1) primul post a fost ca sa-ti raspund la chestia cu data sistemului, care oricum nu functiona si nu asta era raspunsul (solutia) pe care-l (o) asteptam. Am scris clar ce asteptam ca indicatie.

2) al doilea a fost sa-i dau lui sica raspunsul (pentru a exemplifica)

3) iar al treilea post... ca sa se stie (dupa ce-am incercat inca o data) ca nu merge nici cu ora modificata.

Inca o data nu vad care e problema... Asta e tot...
a_e
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Joi Apr 06, 2006 11:26 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Mar Ian 02, 2007 2:20 pm

Inca o data nu vad care e problema... Asta e tot...

regulamentul l-ai vazut? si regulile pot fi aberante dupa mintea ta, da-s reguli; ce mare smecherie ar fi fost sa dai toate trei raspunsurile intr-o unica minunatie de post? si daca inspiratia iti vine abia dupa ce ai postat, ai un interval de 3 ore in care poti sa editezi (pre linba ta: sa modifici, sa adaugi ceva or sa corectezi enuntul)
Si apoi invata sa vorbesti si sa scrii romaneste...

mersi, o sa iau asta in calcul; shasha nu meam propus nica special pe doomiishepte
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am


Înapoi la Software

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron