Soparla

Forumul asociat fanclubului Animal X

hy

Mesajde alisa » Sâm Mar 15, 2003 10:21 pm

Asa e oameni nu sunt perfecti si de aceea trebuie sa ii iubim asa cum sunt.Si mie imi place de Sopy dar ,bineinteles favoritul meu este Serban .Imi place cum ii sta acum mai grasut si imi place zambetul lui si mai ales cand canta in videoclip .Mi se pare ca are o voce senzuala.Voi ce zice-ti.Si mai ales atunci cand zice :''Mi-amintesc de noptile firbinti''.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

aha...

Mesajde F|y! » Sâm Mar 15, 2003 10:34 pm

...Alex a avut mereu o voce senzuala...dar de cand ia si lectii de canto...are un super-glas!cat despre cum arata...cred ca ar fi bine sa mai dea cateva kilograme jos!!!! cred ca ar fi mult mai bine...:p DAR, in final, e trupul sau...daca ii place cum arata, foarte bine!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

hey!

Mesajde F|y! » Dum Mar 16, 2003 10:37 pm

hmm..don't get me wrong...Il plac pe Alex pentru ca a reusit sa se descurce singur, si in ciuda faptului ca "s-a ajuns", nu s-a schimbat in rau...anyway, asta e parerea mea, adika a unei fete care nu il cunoaste atat de bine...;i ...si am mai spus...si daca nu ar avea bani si faima...tot mi-ar placea...si chiar de ar fi mai gras, tot mi-ar cadea cu tronc...:rolleyes: ;) :p
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Anna|s » Lun Mar 17, 2003 2:29 pm

iar s-a inceput cu "are prietena? vaaaaaiiiiii!!!! ma sinucid!" cred ca o sa ma sinucid eu inainte! sunt sigura! ori nu mai intru pe acest site, ori nu stiu. de ce mereu si mereu aceleasi kestii? stereotipie! nu inteleg. acest forum ar trebui interzis oamenilor disperatzi! in loc sa spuneti ceva legat intr-o maniera neaberanta de Alex, Soparla (gen Bad Girl : are parul roshu :) ) iar incepe nebunia amicelor, prietenelor, iubitelor, logodnicelor si eventual SOTZIILOR! Vor avea, stati linistite.... pe la vreo 60 de ani ce-i drept, DAR NU E PROBLEMA NOASTRA! a FANILOR ADEVARATZI! treziti-va!
aucun art ne peut egaler la vie!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde F|y! » Lun Mar 17, 2003 2:41 pm

hahaha...Anna|s...nu vorbeam de prietenele lor...spuneam, pur si simplu cam ce ne place la el...subiectul cu "are prietena sau nu?" s-a consumat de mult...cat despre fani adevaratzi...nush cat de numeroshi sunt acestia...;P si...da!..ai dreptate, nu ar trebui sa ne amestecam in viata lui personala...are dreptul la asa ceva, nu?;) :p :rolleyes:
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

HY

Mesajde alisa » Mie Mar 19, 2003 9:54 am

Deci acum se discuta despre ce ne place noua fanelor la Alex,pai sa imi spun si eu parerea chiar daca nu imi place chiar asa de mult cum imi place Serban.Deci in primul rand fiecare are ceva cu care ne farmeca pe noi fetele :mi-e la Alex imi place zambetul lui si ochii.In rest nu stiu ce as putea sa spun ca imi place la el.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Vin Mar 21, 2003 8:41 pm

maine ajung la cocutzele de la ackent (i couldn't help it, i'm sorry!!!) :hehe:
i have a question... (am vazut asta pe alt thread...)
why mr. ass??? :con:
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

hmm...

Mesajde F|y! » Vin Mar 21, 2003 10:07 pm

din cate am citit...am inteles ca fetele adora ms-dos-ul...lui Alex..u know..."e bombat, e apetisant":p si de aici Mr.Ass...:p aha...sis, nu cred ca la cocutzele celor de la Akcent...u know why...:hehe:
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Hyeny » Sâm Mar 22, 2003 8:06 pm

Multe fane si-au creat din Alex ,Fat-Frumosul ce vine pe un cal alb si le salveaza din ghearele zmeului.Dar poate unele se vor trezi la viata si vor avea o dezamagire.Dar nu va conta o vor lua de la capat cu alta vedeta
Vinovatia este un sac plin cu caramizi.Tot ce ai de facut este sa-l lasi jos din spate.
Hyeny
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Dum Dec 29, 2002 1:42 pm
Localitate: Katalitik

Mesajde Hyeny » Dum Mar 23, 2003 12:40 pm

Probabil toata viata o sa traiasca intr-o mare si gogonata minciuna,iar numai cand vor primi de la viata o lovitura poate se vor trezi.:lol: :D :hehe:
Vinovatia este un sac plin cu caramizi.Tot ce ai de facut este sa-l lasi jos din spate.
Hyeny
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Dum Dec 29, 2002 1:42 pm
Localitate: Katalitik

Mesajde Wild Rose » Dum Mar 23, 2003 4:17 pm

Tu auzi ce spui?? :con:
sau esti inconstienta de prostia de care dai dovada???
este evident ca nu il cunoasteti deloc pe alex...
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde F|y! » Dum Mar 23, 2003 8:41 pm

hmm...lolza...dupa cum spuneam...alea nu se numesc fane...si de pe partea mea...nu au decat sa se minta singure...Bad Girl..ai spus bine...! :p ...si...eu nu sustin ca il cunosc nush cat de bine pe Alex...poate ca asta se va intampla in viitor...:rolleyes: :p
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

yeah...

Mesajde F|y! » Mie Mar 26, 2003 10:11 pm

hmm..da...sa zicem ca e mai bine asa...oricum, cred ca eram pe langa topic..noi ne-am apucat sa vb despre "fanele" lui Alex...de fapt, trebuia sa vb despre Alex...nu?:con:
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Jasmine » Mie Mar 26, 2003 10:22 pm

daca nu incetati cu mesajele astea aberante va dau cuvantul meu ca va dau avertisment! nu glumesc! ati inceput sa va certati pe forum? what the fuck is wrong with you people? ;a
incepand de acum orice post despre culoarea de par a lui alex, nr lui de la pantofi , cosul de pe frunte ,etc .. vor fi sterse fara nici o discutie! sper ca ati priceput!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Vin Mar 28, 2003 9:13 am

almoust famous,draga mea.. daca chiar vrei sa ajungi faimoasa mai posteaza inca un mesaj dupa ce vezi ca a fost STERS si vei primi un ban cat tine de mare..
pe acest forum nu se posteaza locurile frecventate de baieti! cum dreaq te-ai simti daca esti vdt si mergi intr-un local sa mananci si vezi cum intra pe usa un sir de isterice!una plange,alta vrea autograf,alta zbiara... ;a eu cred ca nu ai minte scumpo! gandeste-te bine daca vrei sa mai postezi pe forumul animalx..
apropo,nu era o noutate ceea ce ai scris tu ...

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Joi Apr 17, 2003 10:01 am

Astazi am pus si eu mana pe ziarul libertatea de ieri.. deabea ma treziseram, eram moarta de oboseala si am dat la ultima pagina sa vad ce "barfe" au mai aparut.... :lol: what can i say.. n-am mai ras de muuult asa de un articol...
basically... era despre Alex... si despre petrecerea din Iasi (rammonny si pisica..... ;) ) si continua sa descrie cum o fana (o obsedata ...) l-a muscat pe alex de obraz :hehe: :lol: Adica... pur si simplu s-a agatat de gatu lui si si-a infipt dintii in obrazul lui...

nostim articolul dar totusi jalnic... chiar atat de rau au ajuns fanele :con: nu se mai respecta si ele makar putin ?? ma indoiesc ca fetita respectiva l-a impresionat pe alex ... :j
what can i say.... i love this crap!!!;m
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde F|y! » Joi Apr 17, 2003 10:40 am

hmm...chiar ca au ajuns rau "fanele":p ...Sper sa nu ii ramana semn lui Alex..:mad: Cand ma gandesc ca la Deva, fetele nici nu au indraznit sa intinda mana catre ei cand au iesit din biroul patronului...Doamneeee!!!...:) Lumea incepe sa isi piarda mintile de tot...:) Cat despre impresionat....LOL!!!...cred ca l-a deranjat rau faza respectiva....:eek: pe langa ca si-a lasat amprenta dentara pe fata lui, i-a daruit :p :p :p si o proba de saliva...duh!!!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Mie Mai 07, 2003 1:21 am

mai bine nu ma gandesc... nu suport "fanele" de genu asta...
:rolleyes:
de alex ce sa spun... ma surprinde pe zi ce trece!!! In bine...in rau... conteaza? :con:
nu cred ca eXista cine stie ce noutati despre el... in orice caz, sunt multe lucruri despre care nu-mi permit sa vorbesc... din motive mai mult sau mai putin evidente....
eu zic ca are nevoie de o mica vacanta... sa se mai relaXeze si el.... u know... ;D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

lolza...

Mesajde F|y! » Joi Mai 08, 2003 10:28 am

ati vazut "una din doua", din Cool Girl?...:p isi doreste o dragoste impartasita...:confused: sper ca nu are impresia ca va da peste el dragostea adevarata asa, dintr-o data...;) lolik!...heheh...si vacanta...are nevoie!!!...;)
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Joi Mai 08, 2003 5:18 pm

nu, dar el o cauta inca.... ;D (sau poate a gasit-o.... :love: )

golanesti, golanesti dar pana la urma... tot tre` sa te cumintesti!!! ;)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde F|y! » Dum Mai 11, 2003 1:39 pm

pai da...eu cred ca a gasit-o mai devreme;) , dar nu a vrut sa o recunoasca...:p si a gasit tot felul de motive ca sa isi poata ascunde slabiciunea pentru...ea...dragostea, normal...:D ;)
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Dum Mai 11, 2003 5:04 pm

whatcha getting at?? :con:
never mind... i don`t wanna know... ptr k banuiesc.....

totusi... eu zic ca si ziua de ieri... a fost o zi destul de "interesanta" ... pentru dl. Salaman si dl. Copot..... ;)
u know what i mean ;D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde F|y! » Mie Mai 14, 2003 4:03 pm

eu cred ca cineva :p s-a indragostit rau de tot... :rolleyes: Bad Girl...mi-e mila de el...;)
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Mie Mai 14, 2003 6:28 pm

mda... aleX ... marele indragostit :love: ;D

sa-mi spuneti si mie de cine.... dar NU pe forum :p prin Pm.... sa va spun daca imi este sau nu mila de el :lol:

baaaai.... aberam !!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Wild Rose » Mar Iun 24, 2003 5:17 pm

okey!
hai ca am curatat si subiectul asta... ca incepusem sa aberam pe el...
so, acum puteti sa vorbiti despre dl. Salaman... but... fara aberatii! :)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

hmm...

Mesajde F|y! » Joi Iul 03, 2003 7:49 pm

vreau sa spun ca articolul din COOL GIRL a reusit sa ma faca sa cred ca Alex e un tip foarte profund...nu ca nu ash fi stiut asta...but...;) chiar nu ma asteptam la asha ceva...am ramas placut surprinsa de ceea ce a spus...iar comentariile redactiei...COOL! :D dintre toate interviurile, inca o data, al lui Alex mi-a placut cel mai mult...si am ajuns la concluzia asta dupa o analiza OBIECTIVA :) a imprejurarilor...:) BRAVO!... Serban mi s-a parut cam prea serios...si in acelasi timp, aiurit...Mihai...hmm...:D ca un copil mare...iar Alex...:) :p ;) profund, sincer si romantic...that's what I think about him! :a
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

hello

Mesajde lamina » Vin Iul 04, 2003 10:11 am

si mie imi place de Sopy, chiar daca are parul "bagat " in ochi, si chiar daca este roscat, desi parerea mea este ca cea mai nashpa culoare este rosu.
bineinteles ca imi place si de ceilalti doi, dar cel mai mult imi place de Sopy, de ce nu stiu.
lamina
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Mie Iul 02, 2003 11:22 am
Localitate: iasi

Mesajde katitza_elena » Mar Iul 08, 2003 8:30 pm

Super articolul.Mie intotdeauna mi-a placut caracterul lui Soparla...fiind probabil cel care se ocupa si cel mai mult de fani...parerea mea.E cel mai deschis atunci cand vine vorba de autografe si poze!Desi uneori nu imi place cum danseaza la concerte....cum a fost cu pisicutele la lansare:D de plangeau fanele cu disperare!
It is not the fall that kills u, it's just the sudden stop at the end.
Avatar utilizator
katitza_elena
Junior Member
 
Mesaje: 76
Membru din: Vin Mai 09, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Mar Iul 08, 2003 10:00 pm

E adevarat ca Sopy este cel mai dragut din punct de vedere cu fanii...
Cu dansul lui kiar nu ma deranjeaza...adik cel cu pisicutele...
E foarte deschis si nu are tenta aceea de a fi "mare si tare"
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

post aniversar!!!

Mesajde F|y! » Lun Iul 28, 2003 5:49 pm

Hmmm...:rolleyes: Nu ma pot abtine sa nu spun ca am vazut (de cateva luni bune...) :p ca lui Alex i-au aparut cateva fire de par pe piept...si ieri, cand l-am vazut in cnc, am obs ca e cam fat!...sper sa slabeasca! ;) deshi, el ramane la fel de dulceee! :kiss:
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori