Videoclipul 'Pe Net'

Forumul asociat fanclubului Animal X

Mesajde Intoxicated » Joi Mar 24, 2005 1:17 pm

Hai sa fim seriosi, videoclipul e varza murata. Eu cred ca deaceea nu au dat clipul prea des la televizor pt ca scadea ratingul "posturilor de specialitate".
Vand o colectie de articole cu Animal X. Cei interesati sa-mi trimita mesaj privat.
Avatar utilizator
Intoxicated
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde viermisoryk_a » Joi Mar 24, 2005 4:14 pm

...Nici chiar varza murata...dar deloc...bun si asta...macar asa ii mai vedem si pe ei cu cate un material...Sa avem rabdare ca abia au luat-o de la inceput...o sa progreseze si ei...Presupun... ~) A...cum v-am zis nu sunt in tara...a aparut videoclipul piesei ¨Mai departe de cer¨?De unde pot sa il iau si eu...?De pe net...Pupici pentru fanutzii Animal X... ;-)

editat de baixinho ©: viermisoryk_a, nu mai da quote la postul precedent, nu mai scrie doua mesaje consecutive intr-un interval mai mic de trei ore (foloseste butonul "Edit") si nu mai posta off-topic.
viermisoryk_a
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Mar 23, 2005 4:05 pm
Localitate: spania

Mesajde viermisoryk_a » Joi Mar 24, 2005 4:16 pm

Animal X sunt baietii mei preferati si pentru mine intotdeauna o sa ramana buni,cu videoclipuri faine sau nu...:)
viermisoryk_a
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Mar 23, 2005 4:05 pm
Localitate: spania

Mesajde Nanjiz_anna » Mie Aug 10, 2005 7:48 pm

I want to have videos with Animal X too! But it's not so easy, cause I'm from The Aland islands in Finland.. Anyone who can tell me where I can get one video? kisses
Avatar utilizator
Nanjiz_anna
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Lun Aug 08, 2005 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator