Intalniri cu Animal X

Forumul asociat fanclubului Animal X

Intalniri cu Animal X

Mesajde Crist1na » Lun Dec 13, 2004 6:05 pm

Sal. In acest subiect puteti povesti cum s-au desfasurat intalnirile voastre cu Animal X. Oricine e binevenit sa-si impartaseasca parerile(ce i-a placut, ce nu i-a convenit)despre comportamentul baietiilor cu fanii.
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Mesajde Hyena » Lun Dec 13, 2004 8:34 pm

sal cand au fost in Roman cu turneul invingatorilor pot spune k nu au vrut sa dea nici un autograf au fost cam....
Hyena
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Sep 05, 2001 1:01 am
Localitate: Slatina

Mesajde Red_Mustang » Mar Dec 14, 2004 7:40 am

Pai eu nu m-am intalnit fata in fata cu ei, dar am vorbit pe net si dau o impresie de neseriosi...Adica in momentul cand trebuie sa ia o decizie, dau vina : ba pe impresar, ba ca nu au timp, ba ca etc...
Mentionez acest lucru ca l-am anuntat pe Soparla intr-o seara de un site facut de mine pentru ei si au fost asa...neinteresati...Mi-au spus : trebuie vb cu impresarul nostru..., si asa am ramas cu punctele de suspensie...in legatura cu site-ul...in schimb mi-a lasat un mesaj pe guestbook si asta a fost tot...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Hyena » Mar Dec 14, 2004 6:00 pm

nu ar trebui sa se poarte asa
de ex eu am multi prieteni care inainte erau fani AX si acum le plac akcent nu?
Hyena
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Sep 05, 2001 1:01 am
Localitate: Slatina

Mesajde Red_Mustang » Mie Dec 15, 2004 7:39 am

Adevarul e ca, atunci cand sunt concerte, televizari spun ca isi iubesc fanii/fanele dar parerea mea e ca ii intereseaza doar banii si premiile...
Acum se gandesc ca a fost o greseala sa dea numerele lor de telefon sau adresa pentru scrisori...Parerea mea sincera si nu vreau ca nimeni sa se supere...
Ii cam trateaza pe fani cu spatele UNEORI nu zic ca intotdeauna...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde alisa » Vin Dec 17, 2004 11:03 am

aici va dau dreptate pentru ca si eu am incercat sa vorbesc cu ei de mai multe ori iar cand le pui vre-o intrebare legata de orice domeniu se fac ca ploua dar eu tot ii iubesc pentru asta daca nu pe ei macar muzica lor dar pe serban nu pot sa il uit .
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Hyena » Sâm Dec 18, 2004 11:49 am

aseara dupa concert am avut ocazia(first time in my life)sa vb cu ei si acum mi-am schimbat parerea sunt f de treaba mai ales hyena
Hyena
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Sep 05, 2001 1:01 am
Localitate: Slatina

Mesajde Crist1na » Sâm Dec 18, 2004 3:41 pm

Povesteste in detaliu-ce s-a intamplat, cum ti-ai schimbat parerea,etc.

Ce a zis Alex :gay: ,cum s-au comportat cu tine, sunt atatea de spus.
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Mesajde Hyena » Sâm Dec 18, 2004 5:47 pm

pai dupa concert ei au mers in primarie unde au stat cam 10min dupa care au iesit.Primii au iesit soparla si vierme si normal toata lumea pe ei dupa care a iesit si serban cu gluga de la hanorac in cap (nimeni nu l-a recunoscut)dar eu da si cum cobora scarile i-am zis -'serban facem o poza?' iar el a zis -'cum sa nu'
de la primarie au fost la hotel iar acolo a fost sansa mea.Erau cam 100fani in fata hotelului,in fine am intrat printre primii si am vb cu ei am facut poze cu ei si le-am luat si autograf.Toti sunt de treaba.Vierme e de treaba Serban este cel mai de treaba iar soparla nu se lasa mai prejos.
ce sa-mi zica sopy.L-am intrebat dak pe viitor au niste featu-ringuriin gand si el a zis'da pe viitor va vom arata ce inseamna animalx adevarat' atat am vb cu sopy cu hyena am vb cel mai mult si nu ma pot apuca sa tst aici k nu termin nici dimineata ciao
Hyena
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Sep 05, 2001 1:01 am
Localitate: Slatina

Mesajde K-melia » Dum Dec 19, 2004 2:15 pm

Shi eu am avut okzia sa ma intalnescde nenumarate ori cu ei...in anti-drog, in turneul invingatorilor, in concertele de pe litoral de asta vara, la lasarea "Revolution", "Fun Raptor", festivalul Callatis, ambele emisiuni a lui Teo de asta vara, concertuld e pe 26 noiembrie 2004 de la Focsani..De fiecare data au fost aceeasi...zambareti, mereu pusi de sotii,zapaciti shi apropiati de noi gasca de nebuni...Nu m-au refuzat niciodata cand le-am cerut sa facem o poza sau autografe...
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Mesajde bianca2004 » Lun Mai 30, 2005 3:27 pm

eu m-am intalnit de vreo 3 ori cu ei si in curand va fi a 4-a oara, sunt super de treba poti vb cu ei daca nu sunt grabiti sa plece..au si ei problemele lor nu ne putem supara pe ei pt ca nu au timp,chef ... sa faca poze sau sa dea autografe
bianca2004
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Vin Feb 18, 2005 4:04 pm
Localitate: Vaslui

Mesajde K-melia » Lun Mai 30, 2005 4:22 pm

Dincolo de Soparla, Hiena&Vierme sunt oameni...Fiind oameni evident au calitati si defecte...Dar una peste alta sunt frumosi, destepti, "nebuni"si galagiosi.
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Mesajde dulceatza » Sâm Oct 15, 2005 12:16 pm

eu spun la fel ce red munstang,faptul ca pe ei nu-i intereseaza de fani
Animal x rulzzzz
dulceatza
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Oct 09, 2005 8:26 pm
Localitate: spania

Mesajde dulceatza » Sâm Oct 15, 2005 12:20 pm

eu spun lafel ca mustang,faptul ca pe animal x nu-i dor capu de noi,fanii
Animal x rulzzzz
dulceatza
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Oct 09, 2005 8:26 pm
Localitate: spania

Mesajde eyewitness » Sâm Oct 15, 2005 2:34 pm

sunt frumosi, destepti, "nebuni"si galagiosi


...si profesionisti in muzica, da?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Andreea-Gimmy » Sâm Noi 26, 2005 6:08 pm

Si eu m-am intalnit de neinumarate ori cu ei.Si intr-adevar sunt de treaba vb cu tine te asculta si pana mea dar tre sa intelegem ca in spatele persoanelor publice si toate chestiile astea se afla 3 oameni care mananca aceeasi mancare,care beau aceeasi apa si care respira acelasi are ca si noi dar vedeti voi doar uni fani ii vad ca pe niste oamnei restu ii vad ca pe niste idoli car trebuie sa ii imite si chiar unii dintrei ei le invadeaza praktic intimitatea.Sincer nici mie nu mi-ar comveni ca multe fani/fane sa sara pe mine si sa traga de mine de parca asa fii o papusa care trebuie neaparat sa o aiba.Sincer e obositor si ii inteleg foarte bine.Deaia isi aleg fanii cu care pot purta o discutie normala ca intre prieteni si chiar in unele ocazii radem impreuna :grup: cu cu ei si ne simntim f bine fara poze fara autografe.Yo zic ca acele momente sunt cele mai frumoase care nu se pot uita cu una cu doua.Parerea mea! :doh:
Andreea-Gimmy
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Noi 26, 2005 4:56 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron