momentan au prietene sau nu?

Forumul asociat fanclubului Animal X

momentan au prietene sau nu?

Mesajde ville_girl_666 » Mie Aug 24, 2005 10:04 pm

am si eu o curiozitate....sa dam cartile pe fata si sa aflam adevarul...momentan au prietene sau nu? daca da, ...cine sunt? persoane publice sau nu? [-o
Avatar utilizator
ville_girl_666
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Vin Iul 01, 2005 11:00 pm

Mesajde Crist1na » Joi Aug 25, 2005 12:16 am

Buna! Nu stiu daca putem afla acest lucru. Oare conteaza?

Serban a zis ca n-are o relatie stabila in acest moment, de fapt, Serban zice ca toate relatiile lui au fost trecatoare(=>concluzie: nu a intalnit iubirea adevarata). Ma intreb daca ii mai place Monica Barladeanu.

Vierme si-a gasit iubirea. Asa se aude, deci are parte de amor implinit. Zvonuri adevarate cica.
Soparla e al meu. Se stie ca suntem o sg. persoana, ne intelegem ca prietenii si facem dragoste ca nebunii. Sau nu. Am glumit, dar el e cuplat cu Lara, asistenta medicala de peste 30 de ani din..nu mai tin minte orasul. Zvon: s-a despartit de ea. Eu ma bucur si mai tare, dar nu-l mai doresc pe Soparla daca a avut multa experienta sexuala, e "murdar" acum.
Spune-mi tu ce ai auzit? As ruga pe cei care-i cunosc personal sa dea mai multe informatii, asa de curiozitate. Nimeni nu se sinucide daca au prietene, ne bucuram pt. ei.
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Mesajde K-melia » Vin Sep 02, 2005 2:09 pm

EU cred ca ar trebui sa ne intereseze mai putin viata lor personala...SUnt liberi sa isi traiasca viata asa cum cred ei ca e mai bine.....Cu sau fara prietene ei vor ramane aceeasi baietzi dragutzi, plini de haz, umor si mereu pusi pe sotii....EU am avut placerea sa ii si cunosc...Dar sincera sa fiu nu m-a interesat niciodata viata lor..I-am privit de fiecare data ca niste amici...niste oameni de suflet...Doar atat...
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Mesajde ralux » Sâm Sep 03, 2005 12:16 am

nici crist1na nu o zis ca tre sai luam de soti...oricum stiti atatea amanunte de viata lor pers. ca unu in plus nu o sa strice.si noi ii vedem tot c p prieteni nu c pe iubiti
Avatar utilizator
ralux
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Dum Mai 15, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Sep 03, 2005 10:21 am

ralux, ţi-e lene să scrii in limba romană? dacă-ţi mai văd vreun post care sa conţină ceva de genul "c p prieteni nu c pe iubiti", ţi-l voi sterge.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde ville_girl_666 » Dum Sep 04, 2005 11:15 pm

totusi nu e nimik rau, daca aflam si noi adevarul, ca nu strica.totusi avem si noi dreptul sa stim macar in calitate de fani
Avatar utilizator
ville_girl_666
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Vin Iul 01, 2005 11:00 pm

serby

Mesajde dulceatza » Dum Oct 09, 2005 8:52 pm

ville_girl_666 scrie:totusi nu e nimik rau, daca aflam si noi adevarul, ca nu strica.totusi avem si noi dreptul sa stim macar in calitate de fani




ma da,serby nu asteapta un copil de la andra aia? :dir:
dulceatza
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Oct 09, 2005 8:26 pm
Localitate: spania

Mesajde baixinho© » Dum Oct 09, 2005 10:07 pm

ba da. chiar doi, maxim trei. ~p~p~p
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Jasmine » Lun Oct 10, 2005 3:52 pm

bre , care Andra? :??: ~p ~p

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde jimena_18 » Vin Dec 09, 2005 2:52 pm

Hai k stim k nu e vorba d tine[-X :nu:
jimena_18
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Iun 15, 2005 9:08 am
Localitate: everywhere


Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron