Adevarata lor fatza

Forumul asociat fanclubului Animal X

Adevarata lor fatza

Mesajde Angy_XX » Dum Ian 15, 2006 12:23 am

Recunosc ca am fost fana Animal X de cand au aparut. Dar mai recunosc ca nu am postat niciodata pe forum, mi se parea neinteresant, nu am tinut legatura decat cu vreo doua fane si alea presedinte de fan club.
A venit momentul adevarului si trebuie sa recunoastem ca Animal X sunt cu totul altii decat ii vedem noi la tv.
Sa incepem:
SERBAN. Pot sa spun ca el m-a dezamagit cel mai tare crezandu-se in permanenta buricul pamantului, cel care poata sa aiba tot ce doreste si cand doreste, este un om cu doua fete, parsiv si peste masura de NESIMTIT. Mai multe nu spun ca s-ar putea sa-si dea seama unele persoane de cine sunt.
Angy_XX
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Joi Ian 12, 2006 6:21 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Angy_XX » Dum Ian 15, 2006 12:32 am

VIERME. Cu el nu prea am avut tangente, e mai tacut dar si foarte comic cand vrea.
ALEX este singurul care pune suflet in tot ceea ce face, a zis ca fanii sunt cei mai importanti pentru el, e un tip de treaba, sociabil, bun prieten si lista poate continua. In concluzie Alex este cel mai tare si eu il iubesc mult!
Angy_XX
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Joi Ian 12, 2006 6:21 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde h0va » Dum Ian 15, 2006 12:44 am

serios fata? nu pot sa cred..mie mi se parea ca SERBAN este cel mai de treaba dintre ei, iar ALEX mi se parea cel mai nesuferit..VIERME intradevar ie foarte comic, uneori hilar chiar, dar shtii cum se spune: un barbat fara simtzul umorului e ca un ciung fara maini..

eu am avut o prietena care statea in bloc cu una dintre cele mai bune prietene a unei foste iubite a lui SERBAN si imi zicea asta ca ii zicea tipa aia ce'i povestea gagica aia despre SERBAN, adica asta era super nesimitzit shi o trata pe asta de era prietena cu prietena prietenei mele super nasol, ca cica pe el il sunau tot felu de fane shi questii d'astea..

oricum qum sunt iei in viatza de zi cu zi asta chiar nu conteaza important e ca au scos un clip nou, foarte reusit, cu un gen de muzica care nu s'a mai auzit in romania shi cred ca nici in strainatate..

eu de ex locuiesc in Chicago, shi acum vara trecuta au venit aici shi a fost foarte tare, impreuna cu fetele de la Bordo si cu baietzii de la Amicii au incins un show de zile mari, John prietenul meu din Trinindad Tobago a zis ca muzica lor shi showul sunt foarte tari shi ca nici acasa la el n'a vazut asha ceva..deci da..oricum in concluzie eu pe VIERME il iubesc cel mai mult pentru ca se imbraca intr'un stil clasic-modern shi are asha un look de tip adevarat..

eusebiu.

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Ian 15, 2006 1:17 am

discuţiile se pot continua pe acest thread.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am


Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron