Noutati

Forumul asociat fanclubului Animal X

salut

Mesajde Ivy » Dum Ian 20, 2002 6:49 pm

pai ai dreptatae. toti baietii in ziua de azi sunt la fel :)))
Ivy
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Aug 12, 2001 4:51 pm
Localitate: Suceava, Romania

Mesajde Dee Dee » Dum Ian 20, 2002 9:48 pm

hm...da vo ice vreti sa fie PERFECTI?..cine ii place.. ii place asha cum sunt si ii accepta asha cum sunt ....bine ca sunt sinceri:) si nu incearca sa para ce nu sunt...
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde testoasa » Lun Ian 21, 2002 3:39 am

Initial trimis de rammonny
am vazut si eu articolul,e destul de "hot"!!!!!!
poate v-a socat,dar gandesc la fel ca majoritatea baietilor din ziua de azi!doar sunt si ei niste oameni normali!in plus la varsta pe care o au,trebuie sa-i intelegem,nu?

Mey, cum vroiati sa raspunda la intrebarile alea siropoase? Au dat si ei raspunsuri pe masura, doar nu vroiati sa para baietei cumintei, sunt mari de acum!!! :D :D :D
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Mesajde testoasa » Lun Ian 21, 2002 3:43 am

Initial trimis de testoasa
A mai aparut un interviu in Tv Satelit!!!

Nr. 1/2002 (253).
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

In curand in TVmania...AnimalX

Mesajde Hienutza » Mar Ian 22, 2002 6:57 pm

...asa am citit in aceasta revista care a promis in unul din numerele viitoare niste aricole cu animalutzele noastre..asha ca fiti pe faza fanilor!!!!
Hienutza
 

Mesajde mirondana » Mie Ian 23, 2002 6:03 am

LUATI "POPCORN"-ul, DACA VRETI SA VEDETI CU CINE L-AU MAI CUPLAT PE HYENA...posterul care apare e mai vechi, dar ce sa faca oamenii cand au vazut ca le scade vanzarea? "Hai sa bagam un Animal X, ca se vinde, fraierele cumpara,chiar daca nu e nimic nou...e de ajuns sa scrie HYENA pe o foaie de hartie(oricat de proasta ar fi calitatea si oricat de ''infidel'' ar reproduce originalul), ca mii de fane cad in plasa speculantilor sau a traficantilor de sentimente...sarmanele fane isi rup de la gura unele ciocolata, altele tigarusa,sau mai stiti voi ce... dar,de! trebuie sa-i imbogatim pe vanzatorii de ziare...Deci, CUMPARATI, FETELOR, REVISTA ''POPCORN''!
mirondana
 

Mesajde testoasa » Joi Ian 24, 2002 4:47 am

Initial trimis de mirondana
LUATI "POPCORN"-ul, DACA VRETI SA VEDETI CU CINE L-AU MAI CUPLAT PE HYENA...posterul care apare e mai vechi, dar ce sa faca oamenii cand au vazut ca le scade vanzarea? "Hai sa bagam un Animal X, ca se vinde, fraierele cumpara,chiar daca nu e nimic nou...e de ajuns sa scrie HYENA pe o foaie de hartie(oricat de proasta ar fi calitatea si oricat de ''infidel'' ar reproduce originalul), ca mii de fane cad in plasa speculantilor sau a traficantilor de sentimente...sarmanele fane isi rup de la gura unele ciocolata, altele tigarusa,sau mai stiti voi ce... dar,de! trebuie sa-i imbogatim pe vanzatorii de ziare...Deci, CUMPARATI, FETELOR, REVISTA ''POPCORN''!

Mda... Mi-am luat Popcorn cu inima curata si cu mare bucurie... Dar cand sa citesc, sa pic jos... Eu chiar ma intreb, cati au fost aceia care au spus ca le-ar sta bine impreuna lui Hyena si lui Antoneasca? 1-2, maxim 3? Uffff, mass-media romaneasca se duce de rapa! Bine mey, cu Jojo, cu alea-alea, dar chiar cu Antoneasca? Chiar ca nu se potrivesc deloc...
Cat despre poster, au mai aparut aceleasi postere, dar in reviste diferite, de ex. in Fan-Hits &Posters a aparut un poster care apoaruse in vara in Cool Girl. Dar, in fine, ce sa faci, asta e...
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Mesajde Vizitator » Joi Ian 24, 2002 11:41 pm

AU APARUT IN POPCORN-HYENA(POSTER SI INTERVIU)SI IN BRAVO-SOPIRLA(POSTER)
Vizitator
 

salut

Mesajde Ivy » Sâm Ian 26, 2002 4:08 am

pai.... hyena cu andreea... dupa parerea mea nu se prea potrivesc....... asta e....
acum la multi ani!!! lui alex desigur....
acum nu mai sthiu ce sa zic.....
Ivy
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Aug 12, 2001 4:51 pm
Localitate: Suceava, Romania

Mesajde testoasa » Sâm Ian 26, 2002 11:19 pm

A aparut o poza cu Shopy in Nationalul de weekend...
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

In revista 20ANI Hyena vorbeste despre...

Mesajde Hienutza » Mar Ian 29, 2002 11:53 pm

cum ar prefera el sa petreaca noaptea ideala cu iubita....hmm....v-ati cumparat-o??? dar popcorn si bravo?i hope so...pupici!!!
Hienutza
 

Mesajde Vizitator » Mie Ian 30, 2002 5:40 am

Fetelor, spuneti-mi si mie ce a aparut in revista"PLAY" despre baieti,sunt ceva noutati sau aceleasi interview-uri si aceleasi poze (adica mai vechi)...
Sper ca i-ati vazut astazi la"Barbati, la cratita!" la 11.15,pe TVR 2(n-au dat decat selectiuni, deci doar partea finala cand au cantat "Sa Pot Ierta"...
Vizitator
 

Re: In revista 20ANI Hyena vorbeste despre...

Mesajde MIH@EL@(M) » Joi Ian 31, 2002 6:53 pm

AS VREA SA STIU IN CE NR AL REVISTEI 20ANI A APARUTHYENA
MIH@EL@(M)
 

pai...........

Mesajde Ivy » Vin Feb 01, 2002 9:54 pm

sunt si poza mai vechi si mai noi.... dar e un interviu mai diferit :))))
Ivy
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Aug 12, 2001 4:51 pm
Localitate: Suceava, Romania

Mesajde rammonny » Vin Feb 01, 2002 10:19 pm

revista Play de luna aceasta cu cine e pe coperta?plz raspundeti...
Avatar utilizator
rammonny
Junior Member
 
Mesaje: 100
Membru din: Joi Dec 06, 2001 12:00 am

Libertatea

Mesajde Black Beauty » Vin Feb 01, 2002 11:28 pm

:con:
in legatura cu articolul din Libertatea("Ne place sexul in grup"), la un post de radio, nu mai stiu la care, animalutzele au spus ca nu-i adevarat, n-au spus ei asa ceva...cat despre Popcorn. cica ei n-ar fi fost de acord sa apara Hyena cu Andreea, dar cei de la revista n-au tinut cont de asta... eu ii cred. Pai,de...Sa-si faca si revistele si ziarele audienta(apropo de povestea cu JOJO)...
:dir:
Avatar utilizator
Black Beauty
Junior Member
 
Mesaje: 293
Membru din: Mar Iul 31, 2001 11:00 pm

Mesajde rammonny » Vin Feb 01, 2002 11:37 pm

probabil ca ai dreptate,ca am mai auzit kestia asta,nu numai de la tine......ei,ce sa faci?
Avatar utilizator
rammonny
Junior Member
 
Mesaje: 100
Membru din: Joi Dec 06, 2001 12:00 am

Re: Re: In revista 20ANI Hyena vorbeste despre...

Mesajde testoasa » Sâm Feb 02, 2002 1:56 pm

Initial trimis de MIH@EL@(M)
AS VREA SA STIU IN CE NR AL REVISTEI 20ANI A APARUTHYENA

In nr. 16- ianuarie/februarie 2002. Este o poza cu Hyena, dar si un mini-interviu f. dragutz...
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

salut

Mesajde Ivy » Dum Feb 03, 2002 4:33 pm

o sa ma apara cu animal x in evenimentul muzical de vineri
poate apare si ceva in bravo
parca pe 17 februarie sunt invitati la hi-q
nu sthiu sigur
Ivy
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Aug 12, 2001 4:51 pm
Localitate: Suceava, Romania

Re: In curand in TVmania...AnimalX

Mesajde Vizitator » Joi Feb 07, 2002 10:37 pm

Initial trimis de Hienutza
...asa am citit in aceasta revista care a promis in unul din numerele viitoare niste aricole cu animalutzele noastre..asha ca fiti pe faza fanilor!!!!

PLEASE, SA-MI SPUNETI SI MIE CAND APARE "TV MANIA" ACEEA CU NOI DETALII DESPRE ANIMALUTZE...
THANX A LOT...
Vizitator
 

Mesajde testoasa » Joi Feb 07, 2002 11:26 pm

A aparut un poster cu Vierme in Bravo cu Akcent pe coperta...
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Mesajde Anna|s » Vin Feb 08, 2002 4:43 pm

evenimentul muzical din 8 feb.
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

concertul de la polivalenta

Mesajde Anna|s » Mar Feb 12, 2002 2:20 pm

ce parere aveti despre concertul care a fost pe 9 la polivalenta?mie mi s-a parut foarte nasol, iar faza cu tortul nu a iesit deloc asa cum credeam.:(
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde rammonny » Mar Feb 12, 2002 6:40 pm

cum adica nu a iesit cum credeai?.....eu nici macar nu stiam ca va primi un tort..........si nu a fost chiar asa de naspa .....mie mi-a placut ca am stat in fata si i-am putut vedea ffff bine......si asta m-a bucurat.........
e adevarat ca nu s-a auzit fff bine din cauza tipetelor si fluierelor.....dar mi-a placut........
Avatar utilizator
rammonny
Junior Member
 
Mesaje: 100
Membru din: Joi Dec 06, 2001 12:00 am

Mesajde Vizitator » Mar Feb 12, 2002 7:51 pm

Initial trimis de rammonny
cum adica nu a iesit cum credeai?.....eu nici macar nu stiam ca va primi un tort..........si nu a fost chiar asa de naspa .....mie mi-a placut ca am stat in fata si i-am putut vedea ffff bine......si asta m-a bucurat.........
e adevarat ca nu s-a auzit fff bine din cauza tipetelor si fluierelor.....dar mi-a placut........

Sa va spun si eu ce cred despre ce s-a intamplat sambata: acolo n-au venit fani,a venit o adunatura de VANDALI...Pacat de bietii Animal X, zau ca nu merita asa fani necivilizati-si daca au decis sa mai" rareasca" intalnirile cu noi,ii inteleg PERFECT, pt. ca ACEI"fani" care s-au purtat mizerabil(pt. ca in loc sa asculte piesele multi erau "ocupati" sa se injure si sa se calce in picioare pt a ajunge mai in fata...de ce oare?fiindca oricum nu-i interesa ce se intampla pe scena...) Sper ca animalutzele sa nu ajunga niciodata sa cunoasca mizeriile care se petrec dincolo de scena...
Desi au cantat vreo 10 piese n-am reusit sa aud mai nimic...zau ca cei care au crezut ca se duc acolo sa-si faca" rodajul" fluierelor au inteles GRESIT PT. CA UNII FRAIERI CA MINE S-AU DUS ACOLO SA-I AUDA PE ANIMAL X,NU PE SINE!!!
Vizitator
 

Mesajde mirondana » Mar Feb 12, 2002 7:58 pm

Initial trimis de Unregistered

Sa va spun si eu ce cred despre ce s-a intamplat sambata: acolo n-au venit fani,a venit o adunatura de VANDALI...Pacat de bietii Animal X, zau ca nu merita asa fani necivilizati-si daca au decis sa mai" rareasca" intalnirile cu noi,ii inteleg PERFECT, pt. ca ACEI"fani" care s-au purtat mizerabil(pt. ca in loc sa asculte piesele multi erau "ocupati" sa se injure si sa se calce in picioare pt a ajunge mai in fata...de ce oare?fiindca oricum nu-i interesa ce se intampla pe scena...) Sper ca animalutzele sa nu ajunga niciodata sa cunoasca mizeriile care se petrec dincolo de scena...
Desi au cantat vreo 10 piese n-am reusit sa aud mai nimic...zau ca cei care au crezut ca se duc acolo sa-si faca" rodajul" fluierelor au inteles GRESIT PT. CA UNII FRAIERI CA MINE S-AU DUS ACOLO SA-I AUDA PE ANIMAL X,NU PE SINE!!!

Am uitat sa spun :da,sunt FURIOASA pe acei fani...sper ca alta data sa se poarte CIVILIZAT, fiindca n-am chef sa fiu obligata sa nu-i mai vad pe baieti live din cauza unora care nu au notiunea de bun simt...
mirondana
 

Helppp!!!

Mesajde EDA-MIHAELA » Mar Feb 12, 2002 8:11 pm

S:( l dragutzelor! Plssss nu ;P ;P fiti rele si pove si mie ce s-a intamplat la concert ca eu nu am putut sa ajung in Buc! Va rog din tot sufletul!!!:p :p Pupicutzi!
EDA-MIHAELA
 

Mesajde Vizitator » Mar Feb 12, 2002 8:14 pm

Initial trimis de Anna|s
evenimentul muzical din 8 feb.

Fetelor,am vazut ca in revistutza "Lovemix"exista un cd pe care apar si Animal X. Problema e: mai e si altceva cu ei, poze, interview,etc? Cine stie,PLEASE,PLEASE,PLEASE,spuneti-mi si mie
Vizitator
 

Mesajde forever_clo » Mar Feb 12, 2002 10:10 pm

mai su eu am fost si sa stiti ca nu a fost cum a fost la alte concerte de-ale lor .........a fost chiar bine de data asta.....pe bune....
si de ce spun asta ptr ca altadata a fost si mai si.....aproape juma de sala a lesinat din cauza caldurii si din cauza batailor care au iesit printre fane......asa ca m-a multumit cat de cat
in leg. cu TORTUL ce trebuia sa iasa??????
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Dee Dee » Mar Feb 12, 2002 11:40 pm

vreau sa shtiu si io ce s-a intamplat!!!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron