Noutati

Forumul asociat fanclubului Animal X

salut

Mesajde Ivy » Sâm Noi 10, 2001 10:44 pm

au aparut mule articole cu animal x in evenimentul de weekend. si apropo de ce a scris daly am citi in f multe articole ca se ditreaza cu fetite ca sa le zic asa. dar nu sthiu ce sa mai cred. mie tot imi plac orice ar fi.
si este si o poza mica in viva , aia cu raduleasca pe coperta, dar ca de obicei in loc de "hiena si vierme" eu scriu "hiena si soparla" ce ma mai enerveaza. pa!!!
Ivy
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Aug 12, 2001 4:51 pm
Localitate: Suceava, Romania

am uitata ceva

Mesajde Ivy » Sâm Noi 10, 2001 10:56 pm

am uitat ceva sa va zic...tot in evenimentul de weekend scria ca animal x are un nou videoclip dar cu o poveste mai deosebita cu o fata care se drogheaza parca etc. ::))))
Ivy
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Aug 12, 2001 4:51 pm
Localitate: Suceava, Romania

deCI.....(EU SUNT DIN tIMISOARA)

Mesajde NORA » Sâm Noi 10, 2001 11:22 pm

dIN CATE STYU EU EI AU STAT LA hOTEL cENTRAL SHI nu la Continental. decii shi vedetzi ca multe articole din ziar mint mult

La noi vin iar pe 14 adika miercuri
Puipci
NORA
NORA
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Joi Aug 09, 2001 11:03 pm
Localitate: TIMISOARA

Mesajde Daly » Dum Noi 11, 2001 10:05 pm

M-as bucura sa nu fie adevarat,dar...oricum,eu tot ii iubesc;)
Nora,ai fost la concert?Daca da,sa imi spui,pls,si mie cum a fost,ca eu nu am reusit sa merg:(si mi-e asa o ciuda...
Daly
 

Videoclip nou

Mesajde testoasa » Lun Noi 12, 2001 11:42 am

As vrea sa va cer o favoare- cine imi poate spune si mie cand va fi premiera noului videoclip? Mersi fain pt. cei ce imi vor raspunde!
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Mesajde Anna|s » Lun Noi 12, 2001 3:22 pm

stiati ca nu au filtru de cafea?
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: Animal X au bulversat Sarbatoarea Vinului de la Timisoara!

Mesajde Anna|s » Lun Noi 12, 2001 3:26 pm

Initial trimis de Daly
Salut! Am gasit un art dintr-un ziar care din pacate apare doar in Jimbolia,un oras de langa Tm;avea un titlu destul de scandalos:"Venite din Capitala,<Animalele X> au bulversat Sarbatoarea Vinului".Scria acolo ca ,atunci cand au aparut cei trei animaluti pe scena,fetele au inceput sa tipe si sa tremure din tot corpul;in acel moment si huliganii din spate au inceput sa se impinga,astfel incat gardul de protectie s-a rupt si fetele din primele randuri s-au ranit sau au lesinat.Acestea au fost duse la Salvare,si cei care au inceput scandalul au fost arestati;li s-a cerut impresarului celor trei sa intrerupa spectacolul pana multimea se linisteste,insa acesta a facut un gest obscen cu degetul si a amenintat ca vor avea probleme cei care vor sa intrerupa spectacolul.Cand publicul s-a mai linistit,un animalut a zis:<Vad ca nu va mai impingeti;asta nu e bine...nu e bine deloc>
La sfarsitul art era un ps,in care scria astfel:<ca o expresie deosebit de elocventa a ofertei -culturale-a celor de la animal x,trebuie sa va aducem la cunostinta ca acestia,dupa isprava scenica,s-au retras cu cateva pustoaice la hotelul Continental,vandalizand pur si simplu camera care le-a fost pusa la dispozitie.Comentariile va apartin...>
Acum spuneti-va voi parerea despre acest art.Eu nu prea cred,de fapt nu vreau sa cred ca cei pe care noi ii iubim atat ar fi capabili de asa ceva;si totusi,martori au existat:(
Ce mai pot spune?Astept parerile voastre!

tot ce pot spune e ca faza e super nasoala si tot ce e posibil sa fie adevarata.
treaba e ca eu ma incapatanez rau de tot sa nu cred ca exista asemenea oameni pe pamant si mai ales ca shoparla ar putea fi unul dintre ei!nasol!!!!!!!!!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: Re: Animal X au bulversat Sarbatoarea Vinului de la Timisoara!

Mesajde testoasa » Lun Noi 12, 2001 8:11 pm

Chiar daca ar fi adevarat sau nu, nu ar trebui sa ne strofocam! Nu tot ce scrie in ziare e adevarat! Uneori articolele sunt scrise din pura invidie! Ce poti sa ceri unui ziar mediocru si de scandal?
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Hello!!!!!!!

Mesajde rih-tih » Mar Noi 13, 2001 5:45 pm

Scuze ca ma abat putin de la subiect insa noutati nu prea stiu doar ca au aparut in noul nr. din "Privirea" (oricum cred ca toata lumea stie); Altceva vroiam sa va intreb: ce mai stiti de turneul pe care il au baietii in decembrie pentru promovarea noului album?
Eu una nu stiu prea multe. Insa m-ar interesa sa aflu cat mai curand data exacta si daca se poate unde va avea loc in Iasi.
Please anuntati-ma si pe mine!!!!!
rih-tih
 

Serios??????

Mesajde testoasa » Mar Noi 20, 2001 9:47 pm

Initial trimis de Anna|s
stiati ca nu au filtru de cafea?

Da? Ooooo, perfect! Acum stiu ce sa-i iau lui Alex de ziua lui! Mai ales ca el e un cafelist inrait (bea cam 5 cafele/zi!)...
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Re: Serios??????

Mesajde Anna|s » Vin Noi 23, 2001 2:19 pm

Initial trimis de testoasa

Da? Ooooo, perfect! Acum stiu ce sa-i iau lui Alex de ziua lui! Mai ales ca el e un cafelist inrait (bea cam 5 cafele/zi!)...

loale tzestoaso!:)
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Bravo

Mesajde Corinuta » Vin Noi 23, 2001 7:40 pm

Fuga
Am auzit ca au aparut in bravo de pe 22 nov daca nu ma insel si e un articol despre ei cu o mica poza! Asa mi-au spus colegii
Corinuta
 

Mesajde Puiutza » Sâm Noi 24, 2001 12:16 pm

Initial trimis de Buffy-X
Deci...s-ar putea ca voi sa stiti deja, dar eu imi fac datoria sa va spun. Astazi mi-a spus o prietena de-a mea, ca in revista Vip, scrie clar, negru pe alb, ca mult iubitul nostru Serban e cu Jojo!! Cu Jojo maaaah?!? Anyways daca el e happy si si-a gasit hienutza lui, atunci eu ma bucur mult mult mult mult de tot pentru el. Dar cu Jojo mey?!?!? : - ) In tot cazul sper sa nu ziceti ca sunt barfitoare, pentru ca detest chestia asta ... eu doar v-am zis ce scrie in Vip. Daca nu ma credeti ... nu stiu ... luati si voi revista. In tot cazul daca nu e adevarat imi cer mii de scuze fata de toata lumea si in mod special fata de Serban. Dar stiti si voi cum se spune ca ... nu iese fum fara foc. In tot cazul eu sper sa fie fericit oricum ar fi. In fond pe noi nu ne interesezaza viata lor particulara. Nu?
Multe pupicuri


Draga mea ,slava domnuloui ca stii din VIP.Eu iti spun ca cu... aaaa "dragutza" de JOJO nu este cu iubitul nostru Serban .
Puiutza
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Noi 24, 2001 11:37 am
Localitate: Romania-Bucuresti

salut

Mesajde Ivy » Sâm Noi 24, 2001 3:14 pm

in bravo a aparut o poza cu animal x cu ocazia implinirii a 4 ani de bravo in Romania. :)). deedee nu mai zic nik?? pa!!!
Ivy
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Aug 12, 2001 4:51 pm
Localitate: Suceava, Romania

?

Mesajde darkshines » Mie Noi 28, 2001 10:36 pm

parca jojo era logodita cu ala de L.A.[yuck!]

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

...

Mesajde ramona » Joi Noi 29, 2001 4:27 pm

am si eu o noutate...sper:)...in nr din decembrie al revistei "coolgirl" va aparea noul cd al baietilor si toata revista va fi numai cu ei (poze,articole...de toate)...cool,nu? de-abia astept sa apara revista!:)cred ca apare prin 13-14 decembrie...asa ca fiti pe faza...:O!
Avatar utilizator
ramona
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

anunt

Mesajde darkshines » Sâm Dec 01, 2001 8:57 pm

anunt:
se deschide cultul hienei cu sediul central la tulcea[me , the founding member].de asemenea , cultul caprioarei[zisa,"aia mica si a draq-ului"] a ajuns la 3500 de membrii , iar cultul soparlei se va deschide publicului in curand.

end of transmision.


p.s.
este un mesaj cat se poate de serios![ummm...oare....]

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Dum Dec 02, 2001 3:35 am

hi!
sa va zis si io ce shtiu...
pe 10 dec e lansare la polivalenta...si ca pe 3 e premiera la clip ul cel nou..cam atat!:D sorry pt absenta da nu mi-a mers calculatorul..si abia acum mi l-am facut
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: good news!!

Mesajde NSYNC13 » Dum Dec 02, 2001 8:48 am

Initial trimis de deedee
au fost invitati le mircea badea show:)
si ...shtii ce au zis . p langa multe altele?
CA IN CURAND VOR AVEA UN CONCERT IN S.U.A !!!! in mai multe orase:)bucurati-va de ei cat mai sunt in tzara:)

a aparut cool girl cu interviul ala:) si viva si poze cu ei!



Cand vor avea un turneu in the U.S.?

vreau si eu sa stiu......si in ce orase......te rog!!!!!!!!!!!


In Chicago, New York.............?

multumesc, bye
NSYNC13
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mar Noi 27, 2001 6:08 am
Localitate: Chicago

Re: anunt

Mesajde testoasa » Dum Dec 02, 2001 12:22 pm

Initial trimis de caprioara
anunt:
se deschide cultul hienei cu sediul central la tulcea[me , the founding member].de asemenea , cultul caprioarei[zisa,"aia mica si a draq-ului"] a ajuns la 3500 de membrii , iar cultul soparlei se va deschide publicului in curand.

end of transmision.


p.s.
este un mesaj cat se poate de serios![ummm...oare....]

Hey, fato, du-te mai bine si te impusca!!!!!
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Mesajde testoasa » Dum Dec 02, 2001 12:24 pm

Initial trimis de deedee
hi!
sa va zis si io ce shtiu...
pe 10 dec e lansare la polivalenta...si ca pe 3 e premiera la clip ul cel nou..cam atat!:D sorry pt absenta da nu mi-a mers calculatorul..si abia acum mi l-am facut

Sal DeeDee! Dar de unde stii de lansare? Si goleste-ti si tu casuta de mesaje personale, ca sa-ti pot trimite si io cateva!
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Re: Re: anunt

Mesajde darkshines » Dum Dec 02, 2001 7:22 pm

Initial trimis de testoasa

Hey, fato, du-te mai bine si te impusca!!!!!



adika?!?!?! mai,tu te iei de mine? :D

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Salut :):)

Mesajde rih-tih » Lun Dec 03, 2001 12:00 pm

Initial trimis de deedee
hi!
...si ca pe 3 e premiera la clip ul cel nou..

Pe ce post este premiera videoclipului? Pe Atomic, pe MCM? Si la ce ora?
rih-tih
 

Mesajde Dee Dee » Lun Dec 03, 2001 3:22 pm

nu shtiu pe ce post.. probabil pe atomic...
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde testoasa » Mar Dec 04, 2001 12:12 am

Mamaaaaaaaa, inseamna ca l-am pierdut???????????????
Hai ma nu ma lasati in suspans!!!!!!! Care dintre voi l-ati vazut?
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Don't worry!!!!!!!!!!!

Mesajde rih-tih » Mar Dec 04, 2001 8:27 am

Linisteste-te ca nu ai pierdut nimic. Asa am crezut si eu pana am vazut ieri o reclama la Atomic care anunta premiera videoclipului peste 10 zile, adica pe 13 decembrie. Asa ca "don't worry,be happy" si pregateste-te pentru saptamana viitoare cand va fi marele eveniment. Ooooooooaaaaaaaaaaauuuuuuuuu!!!!!!!!!!
rih-tih
 

Mesajde Vizitator » Mar Dec 04, 2001 6:16 pm

Am auzit ca in noul videoclip este vorba de prietena lui Serban care se drogheaza si moare.El merge la ea la mormant si plange...
A fost filmat in Constanta.Altceva nu va mai spun.Poate versurile de la noua piesa care se numeste"nu te pot ierta".Dar data viitoare .In ce reviste spuneati ca au aparut?Mai vorbim...
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Mar Dec 04, 2001 6:23 pm

Daca doriti sa-mi scrieti la adresa oana_bianca15@yahoo.com.
Vizitator
 

Mesajde testoasa » Mar Dec 04, 2001 9:22 pm

Initial trimis de Iguana
Am auzit ca in noul videoclip este vorba de prietena lui Serban care se drogheaza si moare.El merge la ea la mormant si plange...
A fost filmat in Constanta.Altceva nu va mai spun.Poate versurile de la noua piesa care se numeste"nu te pot ierta".Dar data viitoare .In ce reviste spuneati ca au aparut?Mai vorbim...

Da, asa e, pt. detalii de ultima ora vizitati siteul http://www.allyanet.com/animalx, unde este un articol scris de mine despre videoclip, de moi pour vous!
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

NOUL ALBUM

Mesajde Ali_03 » Sâm Dec 08, 2001 3:06 pm

In primul rand nu este nici un concert la Polivalenta ptr. lansarea noului album deoarece va pot garanta ca albumul se lanseaza fara concert. Si din cate am auzit, nu va aparea cu revista coolgirl...da de asta nu sunt prea sigura...doar 98%...anyway de unde ati auzit voi de astea??? Deci sa fie clare: NU SE VA DA NICI UN CONCERT DE LANSARE!!! Credeti-ma.
;0
Ali_03
 

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron