Noutati

Forumul asociat fanclubului Animal X

Mesajde dulceatza » Sâm Ian 14, 2006 1:44 am

io spun sa nu mai credeti in tot kktu`
Animal x rulzzzz
dulceatza
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Oct 09, 2005 8:26 pm
Localitate: spania

Mesajde ralux » Lun Ian 23, 2006 12:28 pm

oh my god......nu cred!!!
numele los sunt vierme soparla hyena tzetze martziano si king tzapu
Avatar utilizator
ralux
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Dum Mai 15, 2005 11:00 pm

Mesajde dulceatza » Sâm Ian 28, 2006 1:55 am

sambata 28 ianuarie pe b1tv la o zii c-o vedeta va fi hiena,ora 12:00.
vizionare placuta!
Animal x rulzzzz
dulceatza
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Oct 09, 2005 8:26 pm
Localitate: spania

Mesajde kyt_pussy » Vin Feb 24, 2006 7:18 pm

:dir: cel mai tare fan site Animal X locul de intalnire al tuturor fanilor Animal X din tzara.
downloaduri, galerie foto si altele http://www.derbedei-x.uv.ro
N-am avut curaj sa spun ce simt,
Ai putea sa crezi ca mint,
Totul e-n sufletul meu
Esti departe si mi-e greu.
Frunzele sunt lacrima...
Avatar utilizator
kyt_pussy
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mar Apr 19, 2005 11:00 pm

Mesajde ralux » Sâm Mar 04, 2006 4:56 pm

in 5.03 baietii vor fi l emisiunea 'danutz SRL' de pe tvr1 si la 'lory' de pe acasa
Avatar utilizator
ralux
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Dum Mai 15, 2005 11:00 pm

Mesajde kyt_pussy » Sâm Mar 04, 2006 11:28 pm

vor aparea in Bravo si in Cool Girl (saptamana care vine) A-)
N-am avut curaj sa spun ce simt,
Ai putea sa crezi ca mint,
Totul e-n sufletul meu
Esti departe si mi-e greu.
Frunzele sunt lacrima...
Avatar utilizator
kyt_pussy
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mar Apr 19, 2005 11:00 pm

Mesajde merkaba » Mie Mar 15, 2006 1:20 pm

am luat bravo asta ultimu si mi-a placut articolu`. mijto. funny :)

ps: nu jtiam ca mister V. e fan Thievery Corporation. bulina mare mare mare :)
asculta aripile cum bat ....
merkaba
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Lun Oct 27, 2003 8:16 pm
Localitate: Oradea , Romania

Mesajde K-melia » Vin Apr 07, 2006 2:08 pm

Articol si poster cu animalele in Popcorn, Poster in Bravo nr 7 si interviu cu hyena in cool girl nr 8...mai multe informatii cu si despre animalutzele x gasesti la http://www.rhp.ro/fanclubanimalxbraila la rubrica "news"
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Mesajde ralux » Mie Mai 24, 2006 3:34 pm

Corina a fost aleasa de baietii de la Animal X ca fiind cantareata care se potriveste cel mai bine cu stilul lor. Nonconformista artista este invitata pe piesa "Ca la inceput", ale carei filmari abia s-au incheiat(18-19 mai). Desi vor sa pastreze surpriza povestea clipului, baietii spun totusi ca au filmat pe faleza si ca va aparea o "armata" de parapante.
Avatar utilizator
ralux
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Dum Mai 15, 2005 11:00 pm

Mesajde andreipitesti » Sâm Sep 09, 2006 7:48 am

08-09-2006 a avut loc la Bucuresti intalnirea cu presedintii fan cluburilor Animal-X din Romania si cu Soparla ... poze gasiti doar aici http://www.animal-x.tk
Alunga-mi teama si da-mi putere din nou sa gandesc..te vreau langa mine...tot ce simt iti spun AM NEVOIE DE TINE MAI MULT CA ORICAND
Avatar utilizator
andreipitesti
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mai 01, 2006 11:00 pm

Mesajde Nico_x » Mie Ian 10, 2007 10:04 pm

;k Fosta iubita a lui Hiena acuza!!!
Animal X se drogheaza cu marijuana, cocaina si Ketamina?!
In timp ce fac orgii cu mai multe fete, Animal X se drogheaza cu marijuana, cocaina si Ketamina?!

Nimic mai fals. Fiindca, atunci cand surse sigure si persoane apropiate intim cantaretilor sustin ca principalele hobby-uri ale membrilor trupei sunt orgiile, marijuana, cocaina si Ketamina, parca nu-ti mai vine sa scrii laudativ la adresa lor. In continuare, va prezentam (fara a interveni deloc pe text) declaratia fostei iubite a lui Serban (Hiena), declaratie postata pe forumul formatiei si sustinuta de alte surse sigure, care ne-au si indicat locul unde putem gasi marturia fetei. Ei bine, asa stand lucrurile, dragi fani, va intrebam: Va denigram noi idolii sau se descurca foarte bine si singuri? Asadar, va lasam, dragi cititori, sa va delectati cu o scrisoare „incendiara“, plina de... SURPRIZE!


„Numele meu este Ada si... am locuit cu Serban timp de doi ani“


„...Eu vreau sa ajung in urmatorul punct si anume de a va dezvalui cele mai ascunse si personale fete ale baietilor de la Animal X. Numele meu este Ada si sunt FOSTA de retinut, fosta nu actuala iubita a lui Serban. Am locuit in aceeasi ca sa cu el timp de 2 ani, si anume cea de pe Pascal Cristian nr. 31 asa ca fanelor sariti! Locuiam cu el si cu Mihai (n.r. Vierme)... iar relatia noastra a luat sfarsit in urma unor imprejurari care nu este cazul sa le povestesc. In caz ca va intereseaza si banuiesc ca da, Serban este posesorul unui pisoi pe nume Mao pe care l-a primit de la fani de care este indragostit pana peste cap“, isi incepe povestea fosta iubita a lui Hiena.


„Indiferent de prezenta mea in casa, aducea fete... se culca cu ele si le trimitea acasa. Le trata ca pe niste curve“


„Relatia noastra se baza cred mai mult pe prietenie, si iubire mai mult din partea mea ca nici in ziua de azi nu am reusit sa descopar care au fost adevaratele lui sentimente pentru mine, pentru ca indiferent de prezenta mea in casa, el si Mihai si uneori cand venea si Alex (n.r. Soparla) aduceau fete..prietene..iubite sau ce or fi fost si se saruta fara nici o jena fata de mine, se culca cu ele si le trimitea acasa. Le trata ca pe niste curve ce-i drept dar eu nu am mai putut tolera un asemenea comportament. Atitudinea lui fata de mine era una super ok. Era foarte dragastos si iubitor dar era cu totul alta persoana atunci cand fuma marijuana cu ceilalti colegi de trupa si alti prieteni sau cand se droga cu cocaina sau Ketamina. Nu spun ca eu nu o faceam alaturi de el. Dar eu eram mult mai constienta de faptele mele decat el de ale lui“.


„Am intretinut relatii sexuale cu el (n.r. Hiena) si alte fete pentru ca astea erau preferintele lui uneori“

„Recunosc si nu mi-e rusine de faptul ca am intretinut relatii sexuale cu el si alte fete pentru ca astea erau preferintele lui uneori, iar eu tot ce vroiam era sa ii fac pe plac pe langa gatit spalat... si iubit... Sa va spun pe romaneste dragele mele ca sa nu va faceti iluzii ca ei sunt niste tipi sufletisti ca nu e chiar asa... De obicei, orice fata-femeie draguta-frumoasa prind... F...! In ciuda faptului ca se drogheaza recunosc ca muncesc foarte foarte mult. Mihai este cel care lucreaza cel mai mult pe partea cu orchestratia si sunetul iar Serban este cel cu vocea si mai da si idei uneori. Alex nu are nimic de-a face cu muzica ceea ce cred ca ati observat si voi. Daca face parte din Animal X nu inseamna ca nu este afon. Eu am plecat din casa in momentul in care doi din cei nou veniti s-au mutat in casa. Celalalt sta cu Alex intr-un apartament din zona Baneasa“.


„Mihai (n.r. Vierme) schimba fetele... vai de capul meu“


„Mihai nu are nici o relatie cu absolut nimeni. Schimba fetele... vai de capul meu. Alex in prezent are o relatie cu Minola, una din componentele trupei Pops iar la suprafata intre ei este o iubire mare, imensa chiar, dar la fel Alex aplica acelasi tratament cu ea cum aplica Serban cu mine. Motivul pentru care eu spun aceste lucruri este unul personal, iar daca eu as divulga acest lucru chiar as schimba parerea multora dintre voi radical. Si nu este corect. Fiecare are dreptul sa idolatrizeze pe cine vrea. Am vrut doar sa va spun unele lucruri pe care nu aveati de unde sa le stiti. In caz ca doriti numerele lor de telefon va pot ajuta dar nu le voi posta aici asa ca daca mai doriti informatii si numerele lor contactati-ma la sol.mercedes @yahoo.com si o sa va convingeti ca nu mint! Mai ales ca nu aveti ce pierde! Va pup, mi-a parut bine si poate mai revin pe aici pe la voi! Ada“.


P.S.: Cam asa suna mesajul acestei Ada, care se „da“ drept fosta prietena a lui Hiena. Ar mai fi de specificat ca mesajul a fost contestat de unii si, sa zicem, luat in calcul de altii, care, pe acelasi forum, si-au spus parerea! Vom investiga si vom vedea daca Ada a avut dreptate sau fata, din motive numai de ea stiute, a spus un „basm“!




sol.mercedes


Am intrat din curiozitate pe acest forum astazi tocmai in ideea de a cunoaste „barfele“ care se gasesc pe acest pagini numite forumuri. Sincera sa fiu cel mai tare m-a amuzat topicul cu visele. In fine... Eu vreau sa ajung in urmatorul punct si anume de a va dezvalui cele mai ascunse si personale fete ale baietilor. Numele meu este Ada si sunt FOSTA de retinut, fosta nu actuala iubita a lui Serban.

Am locuit in aceeasi casa cu el timp de 2 ani, si anume cea de pe Pascal Cristian nr. 31 asa ca fanelor sariti! :) Locuiam cu el si cu Mihai...iar relatia noastra a luat sfarsit in urma unor imprejurari care nu este cazul sa le povestesc.

In caz ca va intereseaza si banuiesc ca da, Serban este posesorul unui pisoi pe nume Mao pe care l-a primit de la fani de care este indragostit pana peste cap. Relatia noastra se baza cred mai mult pe prietenie si iubire mai mult din partea mea ca nici in ziua de azi nu am reusit sa descopar care au fost adevaratele lui sentimente pentru mine pentru ca indiferent de prezenta mea in casa el si Mihai si uneori cand venea si Alex aduceau fete..prietene..iubite sau ce or fi fost si se saruta fara nici o jena fata de mine, se culca cu ele si le trimitea acasa.Le trata ca pe niste curve ce-i drept dar eu nu am mai putut tolera un asemenea comportament. Atitudinea lui fata de mine era una super ok. Era foarte dragastos si iubitor dar era cu totul alta persoana atunci cand fuma marijuana cu ceilalti colegi de trupa si alti prieteni sau cand se droga cu cocaina sau ketamina. Nu spun ca eu nu o faceam alaturi de el. Dar eu eram mult mai constienta de faptele mele decat el de ale lui. Recunosc si nu mi-e rusine de faptul ca am intretinut relatii sexuale cu el si alte fete pentru ca astea erau preferintele lui uneori iar eu tot ce vroiam era sa ii fac pe plac pe langa gatit spalat...si iubit... Sa va spun pe romaneste dragele mele ca sa nu va faceti iluzii ca ei sunt niste tipi sufletisti ca nu e chiar asa... De obicei, orice fata-femeie draguta-frumoasa prind...FUT!

In ciuda faptului ca se drogheaza recunosc ca muncesc foarte foarte mult. Mihai este cel care lucreaza cel mai mult pe partea cu orchestratia si sunetul iar Serban este cel cu vocea si mai da si idei uneori. Alex nu are nimic de-a face cu muzica ceea ce cred ca ati observat si voi. Daca face parte din Animal x nu inseamna ca nu este afon. Eu am plecat din casa in momentul in care doi din cei nou veniti s-au mutat in casa. Celalalt sta cu Alex intr-un apartament din zona Baneasa.

Mihai nu are nici o relatie cu absolut nimeni. Schimba fetele... vai de capul meu. Alex in prezent are o relatie cu Minola, una din componentele trupei Pops iar la suprafata intre ei este o iubire mare, imensa chiar dar la fel Alex aplica acelasi tratament cu ea cum aplica Serban cu mine. Motivul pentru care eu spun aceste lucruri este unul personal, iar daca eu as divulga acest lucru chiar as schimba parerea multora dintre voi radical. Si nu este corect. Fiecare are dreptul sa idolatrizeze pe cine vrea. Am vrut doar sa va spun unele lucruri pe care nu aveati de unde sa le stiti. In caz ca doriti numerele lor de telefon va pot ajuta dar nu le voi posta aici asa ca daca mai doriti informatii si numerele lor contactati-ma la sol.mercedes@yahoo.com si o sa va convingeti ca nu mint! Mai ales ca nu aveti ce pierde! Va pup, mi-a parut bine si poate mai revin pe aici pe la voi!
Nico_x
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Joi Dec 07, 2006 12:00 am

Mesajde Sică » Mie Ian 10, 2007 11:51 pm

cica scot astia o melodie noua, se va numi: suntem o trupa de cacat ~p
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde K-melia » Sâm Ian 20, 2007 12:21 am

hai mei sica...chiar aja ( a se scuza cacofonia) da informat mai esti...N-ar fi mai bine sa scoata o melodie..."Sunt in plus ma car de-aci"...cu dedicatie speciala pentru tine?
Imagine

lumea de vis..a animalutzelor X..doar aici pe derbdeiX..
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Mesajde K-melia » Sâm Ian 20, 2007 12:25 am

Si apropo...pentru necunoscatori...singurul FORUM oficial al trupei ANIMALX...e http://www.derbedeix.net ..Restul sunt doar abrambureli;)
Imagine

lumea de vis..a animalutzelor X..doar aici pe derbdeiX..
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Mesajde K-melia » Sâm Ian 20, 2007 12:29 am

Nico_x scrie:]sol.mercedes@yahoo.com[/email] si o sa va convingeti ca nu mint! Mai ales ca nu aveti ce pierde! Va pup, mi-a parut bine si poate mai revin pe aici pe la voi!


pacat ca in romania...inca domina neprofesionalismul..si unii jurnalisti de "valoare" ai romaniei...ink n-au invatat...ca atat pentru o mai buna informare a cititorului cat si pentru prestigiul revistei...orice stire parvenita dintr'o sursa mai putin oficiala...trebuie veerificata din cel putin 3 surse...Cei de la "STAR" n-au prea auzit de termenul "profesionalism" si considera ca orice zboara..se mananca...FRATILOR...pe un forum...oricine se poate da drept orice alta persoana...doar pentru ai face rau...Asea ca... :moon: ..RUSINE sa va FIE!!!
Imagine

lumea de vis..a animalutzelor X..doar aici pe derbdeiX..
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Mesajde doina_hiena » Joi Iul 26, 2007 2:32 am

ce se intampla nu se mai aude ni mic de ei
doina_hiena
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Apr 07, 2007 8:12 pm
Localitate: vaslui

Re: Noutati

Mesajde dutchess » Lun Feb 15, 2010 12:22 pm

uite ca se intampla, si din pacate nu de bine
Soparla a plecat :(

ce parere aveti, o sa continue Animal X? vor mai avea vreodata succesul de acum cativa ani?
eu cred ca nu, asa cum nu cred ca nici dj project sau hi-q vor mai avea acelasi succes vreodat aca si in formula care i-a consacrat
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

Re: Noutati

Mesajde Daimon » Lun Feb 15, 2010 2:36 pm

cu ei situatia e un pic altfel, adica de data asta nu s-a lasat cu scandal. pur si simplu omu ca sa il citez din memorie "are o varsta, lumea muzicii e nesigura" asa ca a decis sa se ocupe mai mult de proiectele lui culturale.

pentru mine animal x, 3 sud est, asia etc tin de o anumita perioada de pionierat a muzicii de "consum" de pe la noi asa ca e putin probabil sa mai aiba notorietatea "d'antan".
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Re: Noutati

Mesajde Autumn » Lun Feb 28, 2011 11:55 pm

Tot nu au murit?
Vreau link în semnătură!
Avatar utilizator
Autumn
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Lun Feb 28, 2011 11:26 pm

Re: Noutati

Mesajde kant emir » Mar Mar 01, 2011 5:07 pm

Dupa cate stim noi (si nu prea stim), inca nu;

Dar daca vii cu o oferta ispititoare, poate se ofera cineva sa rezolve.
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Re: Noutati

Mesajde Autumn » Sâm Ian 05, 2013 1:22 am

Cea mai penibilă trupă cu cei mai jalnici fani!
Vreau link în semnătură!
Avatar utilizator
Autumn
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Lun Feb 28, 2011 11:26 pm

Re: Noutati

Mesajde eliana » Lun Feb 04, 2013 6:07 pm

Dar cu fanii ce ai?
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Re: Noutati

Mesajde Autumn » Lun Feb 04, 2013 6:34 pm

Am cunoscut un fan care era jalnic. Il cheama Manolita Daniel.
Vreau link în semnătură!
Avatar utilizator
Autumn
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Lun Feb 28, 2011 11:26 pm

Re: Noutati

Mesajde eliana » Lun Feb 04, 2013 9:15 pm

Si poti sa generalizezi de la un fan la toti?

Nu e cam simplist?
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Re: Noutati

Mesajde Autumn » Lun Feb 04, 2013 9:26 pm

Sa stii ca ala era un mare tampit.
Vreau link în semnătură!
Avatar utilizator
Autumn
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Lun Feb 28, 2011 11:26 pm

Re: Noutati

Mesajde eliana » Lun Feb 04, 2013 9:42 pm

O fi fost, dar...totusi.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Re: Noutati

Mesajde Autumn » Lun Feb 04, 2013 9:50 pm

Tu cunosti vreaun fan Animal piX?
Vreau link în semnătură!
Avatar utilizator
Autumn
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Lun Feb 28, 2011 11:26 pm

Re: Noutati

Mesajde eliana » Lun Feb 04, 2013 10:05 pm

Da. Cativa. :) De ce?
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Re: Noutati

Mesajde Autumn » Lun Feb 04, 2013 10:32 pm

Poi si nu sunt niste cretini?
Vreau link în semnătură!
Avatar utilizator
Autumn
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Lun Feb 28, 2011 11:26 pm

Re: Noutati

Mesajde eliana » Lun Feb 04, 2013 10:42 pm

Nup. Absolut deloc.

Acestea fiind spuse nu vad ce am mai putea discuta pe tema fanilor Animal X. :))
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron