Adevarul despre Animal X

Forumul asociat fanclubului Animal X

Adevarul despre Animal X

Mesajde sol.mercedes » Lun Dec 04, 2006 2:41 pm

Am intrat din curiozitate pe acest forum astazi tocmai in ideea de a cunoaste "barfele" care se gasesc pe acest pagini numite forumuri. Sincera sa fiu cel mai tare m-a amuzat topicul cu visele.
In fine... Eu vreau sa ajung in urmatorul punct si anume de a va dezvalui cele mai ascunse si personale fete ale baietilor. Numele meu este Ada si sunt FOSTA de retinut, fosta nu actuala iubita a lui Serban.
Am locuit in aceeasi casa cu el timp de 2 ani, si anume cea de pe Pascal Cristian nr.31 asa ca fanelor sariti! :) Locuiam cu el si cu Mihai...iar relatia noastra a luat sfarsit in urma unor imprejurari care nu este cazul sa le povestesc.
In caz ca va intereseaza si banuiesc ca da, Serban este posesorul unui pisoi pe nume Mao pe care l-a primit de la fani de care este indragostit pana peste cap.
Relatia noastra se baza cred mai mult pe prietenie si iubire mai mult din partea mea ca nici in ziua de azi nu am reusit sa descopar care au fost adevaratele lui sentimente pentru mine pentru ca indiferent de prezenta mea in casa el si Mihai si uneori cand venea si Alex aduceau fete..prietene..iubite sau ce or fi fost si se saruta fara nici o jena fata de mine, se culca cu ele si le trimitea acasa.Le trata ca pe niste curve ce-i drept dar eu nu am mai putut tolera un asemenea comportament. Atitudinea lui fata de mine era una super ok. Era foarte dragastos si iubitor dar era cu totul alta persoana atunci cand fuma marijuana cu ceilalti colegi de trupa si alti prieteni sau cand se droga cu cocaina sau ketamina. Nu spun ca eu nu o faceam alaturi de el. Dar eu eram mult mai constienta de faptele mele decat el de ale lui.
Recunosc si nu mi-e rusine de faptul ca am intretinut relatii sexuale cu el si alte fete pentru ca astea erau preferintele lui uneori iar eu tot ce vroiam era sa ii fac pe plac pe langa gatit spalat...si iubit...
Sa va spun pe romaneste dragele mele ca sa nu va faceti iluzii ca ei sunt niste tipi sufletisti ca nu e chiar asa... De obicei, orice fata-femeie draguta-frumoasa prind...FUT!
In ciuda faptului ca se drogheaza recunosc ca muncesc foarte foarte mult. Mihai este cel care lucreaza cel mai mult pe partea cu orchestratia si sunetul iar Serban este cel cu vocea si mai da si idei uneori. Alex nu are nimic de-a face cu muzica ceea ce cred ca ati observat si voi. Daca face parte din Animal x nu inseamna ca nu este afon.
Eu am plecat din casa in momentul in care doi din cei nou veniti s-au mutat in casa. Celalalt sta cu Alex intr-un apartament din zona Baneasa.
Mihai nu are nici o relatie cu absolut nimeni. Schimba fetele......vai de capul meu. Alex in prezent are o relatie cu Minola, una din componentele trupei Pops iar la suprafata intre ei este o iubire mare, imensa chiar dar la fel Alex aplica acelasi tratament cu ea cum aplica Serban cu mine.
Motivul pentru care eu spun aceste lucruri este unul personal, iar daca eu as divulga acest lucru chiar as schimba parerea multora dintre voi radical. Si nu este corect. Fiecare are dreptul sa idolatrizeze pe cine vrea. Am vrut doar sa va spun unele lucruri pe care nu aveati de unde sa le stiti.
In caz ca doriti numerele lor de telefon va pot ajuta dar nu le voi posta aici asa ca daca mai doriti informatii si numerele lor contactati-ma la sol.mercedes@yahoo.com si o sa va convingeti ca nu mint! Mai ales ca nu aveti ce pierde!
Va pup, mi-a parut bine si poate mai revin pe aici pe la voi!

Ada
sol.mercedes
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Dec 04, 2006 2:07 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Sică » Lun Dec 04, 2006 3:24 pm

niciodata nu i-am simpatizat, faptul ca multi romani le acorda atata atentie nu stiu ce sa cred.
Pizdele de sunt asa moarte dupa ei sunt proaste, cel putin eu daca as fi fata si as vedea ca unul se comporta cu mine doar o zi cum a facut el cu tine 2 ani as pleca si nici nu m-as uita inapoi.

De droguri ce sa spun: marijuana - nu sunt impotriva ei, chiar incurajez persoanele sa fumeze din cand in cand un joint
cocaina si celelante prafuri sau injectabile- doar 2 cuvinte: "moartea alba"
mi-am spus parerea, probabil nu o sa mai revin pe thread-ul si nici pe sub-forumul animalelor, nu imi merita atentia
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde useru_X » Lun Dec 04, 2006 3:25 pm

adevarul despre animal x este ca sunt o formatzie de kk* pe care eu uneori o mai ascult la batjocura :D
Desigur, vei spune, dar au atatia si atati fani, si au fost dati si la televizor! dar si fanii lor sunt la fel de jenanti ca ei :D
cred ca am lamurit problema animal x :P
Avatar utilizator
useru_X
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Joi Iun 08, 2006 11:00 pm

Mesajde FleurDuLys » Lun Dec 04, 2006 5:02 pm

bre sol mercedes, am avut tupeul sa intru pe acest thread si acum trebuie sa recunosc ca nu imi pare rau. Am ras bre! Adica tu zici asa si pe dincolo cum ca serban asta e un animal (sesizeaza ironia te rog) si insamanteaza(la modul metaforic ofcors) tot ce prinde si in acelasi timp le zici pustoaicelor astora de 14-15 ani sau cat or avea sa sara pe el/ei. cum ar veni, incurajezi pedofilia?

Brava bre.
Recunosc si nu mi-e rusine de faptul ca am intretinut relatii sexuale cu el si alte fete pentru ca astea erau preferintele lui uneori iar eu tot ce vroiam era sa ii fac pe plac pe langa gatit spalat...si iubit...


asa deci, daca recunosti si nu iti e rusine inseamna ca ti-a placut ceva-ceva. si daca nu iti placea si totusi faceai....trage singura concluziile. eu sunt curioasa cati anisori ai tu, de acum vii pe forum ca sa te 'razbuni' pentru ce ti-a facut acest uom, lucruri abominabile, ingrozitoare, oripilante dar la care ai consimtit cu buna stiinta.

(olioo cat am scris pe threadul cu animalele pics, rusine sa imi fie. ptiu drace!)
FleurDuLys
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 11:00 pm

Eshti o mincinoasa sau mai bine zis un mincinos

Mesajde Motanu' » Lun Dec 11, 2006 5:13 pm

In primul rand pot sa demonstrez ca mintzi cand vrei tu ca ce spui tu aici pe forum este o minciuna gogonata.
1. O cunosc pe ada personal si nu este si nu a fost niciodata prietena lui serban, si nu are frustrari si nici vise erotice cu Serban.
2. Stiu exact cine locuieste in casa lui serban iar ce zici tu e gresit... mihai nu mai sta cu serban de 4 ani... pe atunci stateau totzi trei... Serban Mihai si Alex
3. Ca sa-ti demonstrez inca odata ca mintzi... cred ca de treaba cu drogurile ai aflat-o din Star sau Ciao treaba despre care toata lumea shtie ca e o facatura de a lui Costel Bobic, recte Emil Burloi, primul fiind infractor de drept comun, cel de al doilea cunoscut ca lingau de al lui Bobic si al lui Laurentiu Dutza. (foarte probabil ca esti chiar unul din ei). Ii cunosc personal pe baietzi shi afla ca nu au nimic in comun cu drogurile.

Singurul lucru adevarat pe care l-ai scris este ca intr-adevar le plac fetele lucru care nu este anormal pentru varsta lor... spre deosebire de tine care cred ca eshti un travestit frustrat, invidios pe succesul baietilor.

Te rog eu nu mai posta "adevaruri" de astea pe tot felul de site-uri ca nu o sa-i creasca cota lui Dutza shi te faci shi de KKo.
Motanu'
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Dec 11, 2006 4:46 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde andreea9999 » Sâm Dec 23, 2006 10:00 pm

sol.mercedes scrie:Am intrat din curiozitate pe acest forum astazi tocmai in ideea de a cunoaste "barfele" care se gasesc pe acest pagini numite forumuri. Sincera sa fiu cel mai tare m-a amuzat topicul cu visele.
In fine... Eu vreau sa ajung in urmatorul punct si anume de a va dezvalui cele mai ascunse si personale fete ale baietilor. Numele meu este Ada si sunt FOSTA de retinut, fosta nu actuala iubita a lui Serban.
Am locuit in aceeasi casa cu el timp de 2 ani, si anume cea de pe Pascal Cristian nr.31 asa ca fanelor sariti! :) Locuiam cu el si cu Mihai...iar relatia noastra a luat sfarsit in urma unor imprejurari care nu este cazul sa le povestesc.
In caz ca va intereseaza si banuiesc ca da, Serban este posesorul unui pisoi pe nume Mao pe care l-a primit de la fani de care este indragostit pana peste cap.
Relatia noastra se baza cred mai mult pe prietenie si iubire mai mult din partea mea ca nici in ziua de azi nu am reusit sa descopar care au fost adevaratele lui sentimente pentru mine pentru ca indiferent de prezenta mea in casa el si Mihai si uneori cand venea si Alex aduceau fete..prietene..iubite sau ce or fi fost si se saruta fara nici o jena fata de mine, se culca cu ele si le trimitea acasa.Le trata ca pe niste curve ce-i drept dar eu nu am mai putut tolera un asemenea comportament. Atitudinea lui fata de mine era una super ok. Era foarte dragastos si iubitor dar era cu totul alta persoana atunci cand fuma marijuana cu ceilalti colegi de trupa si alti prieteni sau cand se droga cu cocaina sau ketamina. Nu spun ca eu nu o faceam alaturi de el. Dar eu eram mult mai constienta de faptele mele decat el de ale lui.
Recunosc si nu mi-e rusine de faptul ca am intretinut relatii sexuale cu el si alte fete pentru ca astea erau preferintele lui uneori iar eu tot ce vroiam era sa ii fac pe plac pe langa gatit spalat...si iubit...
Sa va spun pe romaneste dragele mele ca sa nu va faceti iluzii ca ei sunt niste tipi sufletisti ca nu e chiar asa... De obicei, orice fata-femeie draguta-frumoasa prind...FUT!
In ciuda faptului ca se drogheaza recunosc ca muncesc foarte foarte mult. Mihai este cel care lucreaza cel mai mult pe partea cu orchestratia si sunetul iar Serban este cel cu vocea si mai da si idei uneori. Alex nu are nimic de-a face cu muzica ceea ce cred ca ati observat si voi. Daca face parte din Animal x nu inseamna ca nu este afon.
Eu am plecat din casa in momentul in care doi din cei nou veniti s-au mutat in casa. Celalalt sta cu Alex intr-un apartament din zona Baneasa.
Mihai nu are nici o relatie cu absolut nimeni. Schimba fetele......vai de capul meu. Alex in prezent are o relatie cu Minola, una din componentele trupei Pops iar la suprafata intre ei este o iubire mare, imensa chiar dar la fel Alex aplica acelasi tratament cu ea cum aplica Serban cu mine.
Motivul pentru care eu spun aceste lucruri este unul personal, iar daca eu as divulga acest lucru chiar as schimba parerea multora dintre voi radical. Si nu este corect. Fiecare are dreptul sa idolatrizeze pe cine vrea. Am vrut doar sa va spun unele lucruri pe care nu aveati de unde sa le stiti.
In caz ca doriti numerele lor de telefon va pot ajuta dar nu le voi posta aici asa ca daca mai doriti informatii si numerele lor contactati-ma la sol.mercedes@yahoo.com si o sa va convingeti ca nu mint! Mai ales ca nu aveti ce pierde!
Va pup, mi-a parut bine si poate mai revin pe aici pe la voi!

Ada

vai scuza ma da ai uitat sa spui k ati facut sex neprotejat, te a lasat insarcinata si te a pus sa avortezi
andreea9999
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Dec 23, 2006 9:50 pm
Localitate: pe undeva

Mesajde ZOROX » Dum Dec 24, 2006 12:47 am

Ce misto -i sa fii o panarama d-asta de vedeta cum e Animal X ,f*ti toate proastele .
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde laura_jeny » Dum Dec 31, 2006 7:22 pm

Eu nu cred ca baietii de la animalx folosesc sau au folosit droguri. Oricum ar fi, viata privata a fiecaruia il priveste doar pe el insusi si fanii il idolatrizeaza doar pentru ce sunt si fac in viata publica si atat.

Barfe si critici asupra lor vor exista mereu pentru ca din asta traiesc unii oameni (jurnalistii) dar asta nu inseamna ca toate sunt adevarate. Fanii trupei stiu mai bine de atat si sunt sigura ca nu cred nimic din ce se spune...

http://www.animalxcluj.3x.ro
laura_jeny
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Aug 30, 2006 10:30 pm
Localitate: Cluj-NApoca

Mesajde Sică » Lun Ian 01, 2007 10:42 pm

ce pula tuturor forumistilor de aici e atata zarva despre haimanalele astea de la formatia curului?
ma doare in pula de formatia asta si ce fac ei, cred ca sunt de aceasi parere si restul forumistilor de aici, asa ca valea de aici pe alte adrese.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde K-melia » Dum Ian 07, 2007 1:08 am

Sică scrie:ce pula tuturor forumistilor de aici e atata zarva despre haimanalele astea de la formatia curului?
ma doare in pula de formatia asta si ce fac ei, cred ca sunt de aceasi parere si restul forumistilor de aici, asa ca valea de aici pe alte adrese.

ce vocabular de maidan frate...nu vrei tu sa te cari de pe aici...pe alte adrese...daca tot esti tu asa de binevoitor cu lumea de pe aci..si atat timp cat nu stii adevarul dispari din peisaj copilu..ca nu te crede nimeni.. :sperm:
Imagine

lumea de vis..a animalutzelor X..doar aici pe derbdeiX..
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Mesajde K-melia » Dum Ian 07, 2007 1:16 am

sol.mercedes scrie:Am intrat din curiozitate pe acest forum astazi tocmai in ideea de a cunoaste "barfele" care se gasesc pe acest pagini numite forumuri. Sincera sa fiu cel mai tare m-a amuzat topicul cu visele.
In fine... Eu vreau sa ajung in urmatorul punct si anume de a va dezvalui cele mai ascunse si personale fete ale baietilor. Numele meu este Ada si sunt FOSTA de retinut, fosta nu actuala iubita a lui Serban.
Am locuit in aceeasi casa cu el timp de 2 ani, si anume cea de pe Pascal Cristian nr.31 asa ca fanelor sariti! :) Locuiam cu el si cu Mihai...iar relatia noastra a luat sfarsit in urma unor imprejurari care nu este cazul sa le povestesc.
In caz ca va intereseaza si banuiesc ca da, Serban este posesorul unui pisoi pe nume Mao pe care l-a primit de la fani de care este indragostit pana peste cap.
Relatia noastra se baza cred mai mult pe prietenie si iubire mai mult din partea mea ca nici in ziua de azi nu am reusit sa descopar care au fost adevaratele lui sentimente pentru mine pentru ca indiferent de prezenta mea in casa el si Mihai si uneori cand venea si Alex aduceau fete..prietene..iubite sau ce or fi fost si se saruta fara nici o jena fata de mine, se culca cu ele si le trimitea acasa.Le trata ca pe niste curve ce-i drept dar eu nu am mai putut tolera un asemenea comportament. Atitudinea lui fata de mine era una super ok. Era foarte dragastos si iubitor dar era cu totul alta persoana atunci cand fuma marijuana cu ceilalti colegi de trupa si alti prieteni sau cand se droga cu cocaina sau ketamina. Nu spun ca eu nu o faceam alaturi de el. Dar eu eram mult mai constienta de faptele mele decat el de ale lui.
Recunosc si nu mi-e rusine de faptul ca am intretinut relatii sexuale cu el si alte fete pentru ca astea erau preferintele lui uneori iar eu tot ce vroiam era sa ii fac pe plac pe langa gatit spalat...si iubit...
Sa va spun pe romaneste dragele mele ca sa nu va faceti iluzii ca ei sunt niste tipi sufletisti ca nu e chiar asa... De obicei, orice fata-femeie draguta-frumoasa prind...FUT!
In ciuda faptului ca se drogheaza recunosc ca muncesc foarte foarte mult. Mihai este cel care lucreaza cel mai mult pe partea cu orchestratia si sunetul iar Serban este cel cu vocea si mai da si idei uneori. Alex nu are nimic de-a face cu muzica ceea ce cred ca ati observat si voi. Daca face parte din Animal x nu inseamna ca nu este afon.
Eu am plecat din casa in momentul in care doi din cei nou veniti s-au mutat in casa. Celalalt sta cu Alex intr-un apartament din zona Baneasa.
Mihai nu are nici o relatie cu absolut nimeni. Schimba fetele......vai de capul meu. Alex in prezent are o relatie cu Minola, una din componentele trupei Pops iar la suprafata intre ei este o iubire mare, imensa chiar dar la fel Alex aplica acelasi tratament cu ea cum aplica Serban cu mine.
Motivul pentru care eu spun aceste lucruri este unul personal, iar daca eu as divulga acest lucru chiar as schimba parerea multora dintre voi radical. Si nu este corect. Fiecare are dreptul sa idolatrizeze pe cine vrea. Am vrut doar sa va spun unele lucruri pe care nu aveati de unde sa le stiti.
In caz ca doriti numerele lor de telefon va pot ajuta dar nu le voi posta aici asa ca daca mai doriti informatii si numerele lor contactati-ma la sol.mercedes@yahoo.com si o sa va convingeti ca nu mint! Mai ales ca nu aveti ce pierde!
Va pup, mi-a parut bine si poate mai revin pe aici pe la voi!

Ada



pacat de tine iubire....ca nu stii sa minti...daca ai fi fost cine insinuezi ca esti...nu te-ai fi injosit intr'atat de mult incat sa faci niste afirmatii atat de "impresionante pana la lacrimi"...Pe ei ii cunosc de ceva vreme...si iti poti imagina ca n-am sa cred o NECUNOSCUTA care vine cu diverse chestii aflate de prin STAR, STORY si VIP ( eu personal am citit articolele...) si incropeste o poveste...
Daca vrei sa devii vedeta o poti face si altfel...nu aberand aiurea la adresa unor oameni pe care garantat nu ii cunosti...si impartasind lumii fanteziile tale ( de orice natura...inclusiv sexuala...).Daca nu iti placea viata alaturi de Serban...de ce ai stat...sa nu-mi spui ca'l iubeai atat de mult...incat vreme de 2 ani...nu l-ai putut parasi..iar dupa doi ani ..ai gasit unu mai POTENT..care tzia deschis ochii.. :shoot:
Asa ca ...LASA'NE LASA'NE si dute de unde ai venit cu aberatiile tale..
Imagine

lumea de vis..a animalutzelor X..doar aici pe derbdeiX..
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Bla....

Mesajde tweetzy » Lun Ian 08, 2007 10:42 pm

BLA BLA BLA :bash: :rau:
tweetzy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Ian 08, 2007 9:30 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde tweetzy » Lun Ian 08, 2007 10:47 pm

Mai Sica daca nu te intereseaza de animal x de ce puii mei intri pe site si injuri de mama focului k daca injuri nu ranesti pe nimeni te chinui degeaba.....eu sunt de parere ca defapt pe tine te intereseaza putin ca ti-ai luat putin timp din viata ta de kkt sa intri pe site, sa citesti ce s-a scris mai sus ...si culmea ...sa mai raspunzi .....mie mi se pare ca te intereseaza putin...ce se barfeste prin lume....asa ca nu-ti mai baga tu pula in toti si in toate ca pana la urma ramai fara ea si nu o sa mai ai cu ce sa ii satisfaci placerile prietenei tale.... :bash: :caca:
tweetzy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Ian 08, 2007 9:30 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Sică » Lun Ian 08, 2007 11:49 pm

Marş mă


zececaractere
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Nico_x » Mie Ian 10, 2007 10:16 pm

Daca nu iti place formatia si daca nu conosti nimic despre acesti baieti nu intra pe forum si jicni
Nico_x
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Joi Dec 07, 2006 12:00 am

Mesajde tweetzy » Mie Ian 10, 2007 10:37 pm

e greu sa faca acest lucru Nico... unii oameni chiar nu se mai suporta.... :scaun:
tweetzy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Ian 08, 2007 9:30 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Sică » Mie Ian 10, 2007 11:50 pm

mai degraba nu ii suport pe astia decat pe mine :D:
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde K-melia » Sâm Ian 20, 2007 12:23 am

Doamne cat de penibili pot fi unii oameni,...fac din tantar armasar..si-si arata prostia pe fata..Mi-e mila de asemenea specimene rare...eu speram ca's pe cale de disparitie..da se pare ca in Romania prostia e la putere..si bagarea in seama e un mod de viata...Vorba unui mare "critic" de presa...ink in viata..."TRAIM IN ROMANIA...si asta ne ocupa tot timpul"....
Imagine

lumea de vis..a animalutzelor X..doar aici pe derbdeiX..
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila


Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron