Hiena

Forumul asociat fanclubului Animal X

Mesajde Jasmine » Sâm Mai 03, 2003 9:59 am

Initial trimis de d3a^crazY
poate l-a parasit prietena ;P cine stie?!


Da... cine stie?? poate ii lipseste ceva .. sau cineva.. who knows? :lol: .. ramane de vazut daca va trece el la actiune ;m
daca tot s-a uratit poate ii mai scade numarul de fane.. :p

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde BRavO » Joi Mai 29, 2003 3:05 pm

Mie nu-mi mai place Hyena...Si eu eram inainte inebunita dupa el, dar nu mai sunt! Acum cel mai drgutz este Soparla, baiatul sexy...:o
FiI ATenT cE pRIeteNI itI FacI!
...nU eSTe inTOTdeauNa preCUm creZI tU...
BRavO
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Mai 28, 2003 8:48 pm
Localitate: iN LuMEa pERfeCTa

Toti arata bine

Mesajde Red_Mustang » Vin Mai 30, 2003 2:48 pm

Da tre' sa recunosc. Serban arata bine...Mihai arata bine...Alexandru arata bine....Damn !! Toti trei arata bine...
Oricum nu pot spune care ar fi mai dragutz pt ca sunt baiat si nu ma uit la baietii...ma uit la fete k voi...Si toate sunteti dragutze...Am ajuns in alta parte sorry....
:)
Deci Hyena ar fi pe primul loc la infatisare
Pe 2 Vierme si pe 3 Sopy....

That's all 4 me !!!:)
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

go serby go!

Mesajde Weirda » Dum Iun 08, 2003 7:33 am

wow! dak inainte incepusem sa cred ca serban seamana cu un manelist...;m dupa freza...acum mi-am schimbat total parerea!! am vazut din Cool Girl ca s-a mai tuns si acum are freza "ciufulita" :B imi place cum ii sta acum f mult...
see ya! ;r
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Re: go serby go!

Mesajde nicoleta_d » Mie Iun 18, 2003 3:39 pm

serban arata bine dar nu mai e ca inainte(parerea mea)inainte aveai ce sa vorbesti cu el acum are numai idei fixe.pe mine m-a dezamagit profund.
nicoleta_d
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Joi Feb 27, 2003 7:50 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Wild Rose » Joi Iun 19, 2003 8:56 pm

astazi mi-am luat si eu ELLE-ul (dupa ce m-a sunat Jasmyna si mi-a zis sa mi-l iau neaparat...desi nu mi-a spus DE CE!)
AM mers frumos, l-am cumparat... rasfoiam eu revista, cautam ceva, dar nu stiam ce naiba caut... pana cand am dat de el... domnu Copot in persoana...
recunosc... arata bine! merita cumparat... he he he... u`ll see why!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Hyena is the one I love!!!!!

Mesajde dulchik » Joi Iun 19, 2003 9:32 pm

Oh my God BadGirl de ce mi-ai spus uite acu' imi vine sa ies din casa sa-mi cumpar ELLE -ul...pacat ca-i inchis la oara asta!!! dar te pupik pentru k ne-ai spus nu esti chiar asha de Bad...Aaaa shi inca ceva nu shtiu ce naiba avetzi cu Serban... dupa parerea mea este pre benga tipu'. DA shi mai ales in Cool Girl...Ah n-am cuvinte...
dulchik
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Dum Feb 09, 2003 11:03 pm
Localitate: Romania-Ploiesti

Mesajde Jasmine » Vin Iun 20, 2003 10:32 am

fetelor... parca e james dean in persoana... cat de mult s-a muncit pt acele poze... alinuzza.. o sa faca fanele atac de cord cand o sa-l vada :hehe:

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

k

Mesajde kahlan » Mar Iun 24, 2003 10:53 am

soon...va fi ziua lui!"la multi ani!" din partea mea!
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde Dee Dee » Mar Iun 24, 2003 9:53 pm

eu o sa petrec k-lumea de ziua lu` hyena.. si anu` trecut a fost la fel :>
hehe..
el e pe 2 iulie... Roma e pe 3.. iar G. ( u know who .. :) cele care shtiu .. ) e pe 10 iunie... o s-o tin numai intr-un party...mai ales ca Roma & G. au party comun :) ( ne gandeam sa-l chemam si pe hyena :> hehe ... )
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

hy

Mesajde alisa » Vin Iun 27, 2003 9:57 pm

Pentru Dee Dee have fun la partiurile la care te duci si vreau si eu sa ii urez un LA MULTI ANI lui Serban de ziua lui.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Dum Iun 29, 2003 1:20 am

eu maine plec la constanta... cre` k ma intorc vineri... anyway dee, have fun!!!

on topic: ca tot e vorba de hyena, am descoperit de curand o piesa destul de interesanta... by R.E.M. care suna ceva de genul:
Hyena (I see the changes, man)
Hyena (Goin' on 'cross the way)
Hyena (I see my road ahead)
Hyena (Don't know if I should stay)
Hyena (I see you holding him,)
Hyena (and all that I've cried through)
Hyena (God knows you're doin' that, don't you?)

he he he.... ii spun de acum un sincer la multi ani ...
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde dima roxana » Lun Iun 30, 2003 6:41 am

mie sincer de vierme mi-a placut dar merge si hiena.nu sunt super moarta dupa ei .uneori ii urASC pt ca au inceput sa isi de-a aere de vedeta cum majoritate au.eu am avut o trupa si nu am simtit asta si la mine in gl am fost cunoscuta destul de mult.multi pupici
sper sa va placa.va iubesc pe toti
dima roxana
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Lun Iun 16, 2003 9:01 pm
Localitate: romania-galati

Mesajde F|y! » Mar Iul 01, 2003 5:06 pm

stiu ca maine e ziua lui Serbanel...so...Happy Birthday!!!...hap tu balaurule!...:p
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Weirda » Mar Iul 01, 2003 10:30 pm

wow... ce pot sa zic...decat un sincer La Multi Ani ,ca tot se apropie ora 12...da` nu cre` ca mai pot sta pana atunci... pic de somn... ;D ..anyway... ii doresc toate cele bune..si sa i se indeplineasca visele,ca stiu ca`s multe...
LA MULTI ANI ! :kiss:
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

LA MULTI ANI!!!!

Mesajde Red_Mustang » Dum Iul 06, 2003 10:19 pm

LA MULTI ANI!!! Serban...Stiu ca e cam tarziu dar acum am apucat sa mai intru si eu pe forum.....

DECI LA MULTI ANI!!!
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde katitza_elena » Mar Iul 08, 2003 8:13 pm

Zic si eu La multi ani! Cam tarziu dar nu strik.Ideea a fost sa va spun despre Serban....e preferatul meu deoarece in concerte nu e asa dezlantuit si e chiar cel mai glumetz..parerea mea!Asta imi place cel mai mult la el!
It is not the fall that kills u, it's just the sudden stop at the end.
Avatar utilizator
katitza_elena
Junior Member
 
Mesaje: 76
Membru din: Vin Mai 09, 2003 11:00 pm

Mesajde lamina » Vin Iul 11, 2003 3:24 pm

si eu mi-am amintit cam tarziu de ziua lui, oricum as vrea sa-i tramsmit un :)" LA MULTI ANI!!":) si sper din tot sufletul sa i se indeplineasca toate dorintele
de fapt pe 2 iulie stiam ca este ziua lui, dar nici nu stiu daca eram inscrisa in acest forum atunci, nu mi-am amintit nu eram...
si inca o data, serban, scuze pt intarziere....mai bine mai tarziu decat nici o data...
lamina
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Mie Iul 02, 2003 11:22 am
Localitate: iasi

Mesajde F|y! » Vin Aug 08, 2003 8:42 pm

Nici Serban nu se lasa mai prejos decat celelalte "animale". Imi place noul sau look, il prinde chiar bine! ;) Sper ca macar in toamna sa ajunga pe la Deva, poate astfel voi avea ocazia sa il pot privi pe viu sa sa imi dau cu parerea! :)
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde opyu » Lun Aug 11, 2003 4:25 pm

Parerea mea este ca toti arata super ,fiecare are ceva aparte,oricum sunt multe fete care-l plac pe hyena pt ca nu este timid este mai deschis etc. multe fete il plac pe vierme datorita piercing-ului pe care il are pe limba iar pe soparla il plac pt ca are niste ochi super un zambet beeeton si ex pot continua.
opyu
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Lun Aug 11, 2003 4:04 pm
Localitate: Romania Bacau

Mesajde vulpyx » Dum Sep 28, 2003 10:16 pm

hai ca pe sherbanel l-am cam uitat :(
1 imi place cum ii sta parul la spate.cand l-am vazut prima oara cu coafura asta am cresut ca shi-a facut creasta pana in fatza :P
2 nu shtiu ce are in ultima vreme dar parca nu mai este asha de spontan ca inainte.(l-a prins mihai din urma)
vulpyx
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:11 pm
Localitate: nowhere

Mesajde Jasmine » Joi Oct 02, 2003 7:20 am

Initial trimis de vulpyx

nu shtiu ce are in ultima vreme dar parca nu mai este asha de spontan ca inainte


...a imbatranit.. nu-l mai tin puterile.. :hehe:

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde F|y! » Joi Oct 02, 2003 7:30 pm

Ba, mie mi se pare ca e din ce in ce mai spontan, imi place cum intoarce vorbele celor cu care vb ;) deshi chestia asta e cam lipsita de bun simt uneori :p
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Serban=wow

Mesajde dulchik » Joi Oct 09, 2003 9:19 pm

Hello 2 everyone!!!! in primul rand caci de mult n-am mai fost pe forum(punct).
Serban adik hyenutza noastra preferata!! Dupa parerea mea Serban a ramas la fel...de dragutz, de scumpy si simpatic dar si de spontan ca si pana acu' , doar ca Mihaiutzu este in floarea varstei.
Mie de la inceput mi-a placut de Serban si continua sa-mi placa de el. Este super adevarat tipul!!!!!
dulchik
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Dum Feb 09, 2003 11:03 pm
Localitate: Romania-Ploiesti

Ai dreptate Dulchik

Mesajde Piky » Vin Oct 10, 2003 3:59 pm

Sunt total de acord cu tine, Dulchik. Hyenutza noastra este cea mai tare. Nu spun ca Viermisor si Soparlica nu-mi plac, sunt chiar draguti, dar tot Hyenutza ramane. Parerea mea. Fiecare cu parerea ei. Chiar imi place noul lor look.
Piky
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Vin Sep 05, 2003 9:31 pm
Localitate: Romania, Cluj-Napoca

sal

Mesajde alisa » Sâm Oct 11, 2003 9:08 pm

Sunt si eu de acord cu voi ca Serban e cel mai tare ,imi place la el abosult tot,mai ales noul lui lock arata super si sper sa o tina tot asa .
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde vulpyx » Sâm Oct 11, 2003 9:32 pm

ce mult ash vrea sa il mai vad asha cum il vedeam pana acum shi cum il vedetzi voi in continuare..........mie mi se pare ca s-a schimbat(nu in sensul ca nu mai e dragutz,nu.chiar imi place).parca nu mai e asha vesel,nu mai are sclipirea aia in ochi......nu shtiu.DEEEE CEEEE!!!;P ;P ;P ;P mi se pare mai fals ;P ;P
vulpyx
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:11 pm
Localitate: nowhere

Cercei niste calitati?..:)))

Mesajde kally » Joi Noi 06, 2003 8:24 am

Initial trimis de testoasa

Hey, puiutzo, fara ofense la adresa animalutzelor! Daca nu iti place de Vierme nu te mai uita la el!!!! Ce, tu esti perfecta?! Nu cred, asa ca ciocul mic, nu cred ca ti-ar conveni ca Animal X sa intre pe forum si sa se ia de defectele tale!!!
Si inca un lucru, "glontul" din limba al lui Vierme nu e un defect, ci o calitate!!!!!
Da' cine ti-a spus tie ca unul de la Animal X ar scoate limba la tinE?
Hai sa fim serioase, nu ai nici o sanasa!!!



Ce amuzant!.....Este de-a dreaptul penibil sa consideri un cercel o calitate ....Cercei sa sti si tu ca sunt niste ACCESORI nu niste calitati...Si inca ceva ce ii divinizati atat ?Adica cum nu are nici o sansa ...Eu nu am inteles,sunt oameni ca si noi nu zei...E adevarat ca ei canta foarte frumos dar asta nu ii face sa fie mai presus decat restul oamenilor...Eu chiar ii ascult si imi plac dar nu inteleg de unde fanatismul asta pentru ei si ridicare asta in slavi in general a artistilor.
kally
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Vin Oct 31, 2003 12:46 am
Localitate: bucuresti

Mesajde AnouCk » Vin Noi 14, 2003 10:49 pm

vulpyx...toata lumea trece prin perioade proaste. Nu poate sta cu zambetul pe buze 24/7!!
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

anunt!!

Mesajde Free_ Girl » Vin Ian 09, 2004 1:47 am

Buna! Daca sunteti fane Hyena si doriti poze originale , postere si articole cu el, scrieti-mi pe elenna_2004@yahoo.com
Astept mail-ul vostru!!!
Free_ Girl
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Dec 06, 2003 2:43 pm
Localitate: Constanta

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron