Fanii/Fanele

Forumul asociat fanclubului Animal X

Fanii/Fanele

Mesajde Bucur Alexandra » Joi Iun 27, 2002 1:13 pm

am vb despre baieti pana acum .de ce nu ne putem cunoaste mai bine?adica:sa spuna fiecare ce este(functie in fancluburi,prieten de-al lor,simplu fan etc.),de cand e fan,tot felul de date referitoare la noi.de cand ii cunoasteti?etc. etc. ce parere aveti?
Bucur Alexandra
 

O IDEE SUPPER!!!!!

Mesajde DIDDY_X » Vin Iun 28, 2002 8:13 pm

Salutare!! Cred ca o sa sparg eu gheatza,imi place aceasta idee si acest forum.Eu sunt Diana,din pacate nu am reusit sa ma inscriu niciodata la vrun fan club,nu primeam niciodata raspunsuri,dar sunt de mult fan si o sa raman in continuare chiar daca nu sunt intr-un fan club.Sunt chiar fericita ca exista trupa si asa multi fani,si ptr ca i-am cunoscut.Voi ati reusit sa-i cunoasteti?Eu am niste amintiri supper placute.Ce pot sa mai zic despre mine,am 17 ani si sunt din bucuresti si bucuroasa ca am gasit acest forum.va pupik
DIDDY_X
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Lun Iun 24, 2002 8:45 pm
Localitate: romania-bucuresti

Mesajde Dee Dee » Sâm Iun 29, 2002 1:09 am

mi se pare o idee foarte buna !
ai aici ar fi bine ca fiecare sa spuna cate ceva despre persoana lui ..cati ani are ,de unde e ..kestii d-astea..si cei care au poza sa o atasheze...:) (sper ca a rezolvat sopra problema cu pozele)

am sa scriu si eu :
MA numesc Diana ,dar lumea imi zice Andra ..sau DeeDee ....
am 16 ani si sunt din PItesti ...
mie imi plac de multt timp Animalx ..si deja fac parte din viatza mea ..
Din pacate in Pitesti nu prea am intalnit fani just like me...adica doar de genul ... "da,imi plac sunt ok" ....
in ultimul timp m-am imprietenit cu o tipa care e just like me in privintza asta :) si ma bucur :)
in rest ..doar pe internet..si in alte orase am resuhit sa-mi fac prietene in domenuil asta ...
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Mis Vierme » Sâm Iun 29, 2002 10:41 am

Si mie imi pare o idee buna acest subiect... Ce pot sa spun despre mine... Ma cheama Zsuzsa, am 15 ani, acuma am terminat clasa a VIII-a, imi place Animal X foarte mult, de vre-un an ma consider fana lor, dar inca nu am putut intalni cu ei, sunt inscrisa in fan clubul Animal X din Botosani, si spre deosebire de voi, sunt maghiara.
Mis Vierme
Junior Member
 
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:26 am
Localitate: Romania-Alesd

Mesajde Dee Dee » Sâm Iun 29, 2002 2:51 pm

sa nu uitati de poza :) !!!!
pt ca eu sunt foarte curioasa cine se ascunde in spatele monitorului :p

eu nu i-am intalnit de multe ori .. nu am avut ocazia sa vb prea mult cu ei ..din pacate.. dar timpul nu e pierdut ! :D
prima data l-am vazut pe Vierme acum vreo 3 ani ....
la mare.. :) apoi i-am vazut in concertul din cadrul Turneului Genetatia Internet ....apoi la Level 2 ...la inca doua concerte din Pitesti ,din doua discoteci ..si in final la Conertul Anti-Drog
voi?
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Sâm Iun 29, 2002 5:27 pm

Eu sunt Andra..ce sa va zic despre mine?!Imi plac Animal X de foarte mult timp..inca de la primele lor aparitii..vara trecuta i-am intalnit prima data si ne-am imprietenit!! :) de atunci s-au intamplat multe..ne leaga amintiri super traznite si placute impreuna..e drept ca au mai fost si mici "conflicte" dar le-am rezolvat!!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Mis Vierme » Dum Iun 30, 2002 4:02 pm

Cat de mult mi-as dori sa le cunosc personal...cred ca as da orice pt. acest lucru... dar eu locuiesc prea departe de Bucuresti sau de litoral... (ceea ce am uitat sa scriu mai sus, e ca locuiesc la Alesd, inrt-un oras mic, la vreo 40 km. de la Oradea.)
Mis Vierme
Junior Member
 
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:26 am
Localitate: Romania-Alesd

Mesajde Black Beauty » Dum Iun 30, 2002 4:10 pm

Eu sunt Madalina si mi-au placut Animal X de cand i-am vazut si auzit prima oara... Prima oara i-am vazut face 2 facepe 16 mai 2002, de atunci nu i-am mai vazut...
Sunt inscrisa in fan clubul din iasi... din constanta si alba n-am mai primit raspuns... sorry...
Mi-as dori f. mult sa-i cunosc personal (cine nu si-ar dori?)...
Si, sunt nascuta in aceeasi zi cu Serban, dar cu 6 ani mai tarziu- 2 iulie 1987...
Nici eu n-am apucat sa vorbesc prea multe cu ei si-mi pare asa de rau...
Sunt din iasi... daca eram din bucuresti sau din constanta poate ca i-as fi cunoscut pana acum (cu siguranta)...
Cam atat despre mine...
=Crows bring the spring=
R.I.P.
Avatar utilizator
Black Beauty
Junior Member
 
Mesaje: 293
Membru din: Mar Iul 31, 2001 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Dum Iun 30, 2002 9:29 pm

eu zic ca trebuie sa-ti pastrezi speranta!!Norocul iti va surade atunci cand nici n-ai sa te astepti!!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Anna|s » Sâm Iul 06, 2002 11:11 pm

Sa va spun si despre mine?
Sunt din Bucuresti si sunt in zodia Racului.
Prima oara cand am auzit melodia "N-am crezut" nu mi-a venit sa cred ca este romaneasca. Apoi mi-am cumparat LP-ul lor, care mi-a placut destul de mult. Din zecile de concerte pe care le-au avut in Bucuresti eu n-am fost nici la jumatate dintre ele. Nu ma consider un fan si nici nu vreau sa intru in categoria asta deoarece mi se pare mult prea formala si lipsita de sens. Am avut ocazia sa il cunosc pe Soparla... mai bine zis pe Alex, un personaj extrem de interesant si un om exceptional. Nu ii fac reclama gratuita si nici nu il ridic in slavi, pur si simplu asa mi s-a parut.
Despre ei ca formatie: sunt printre putinii care "merita" ascultati la noi in tara alaturi de Impact si Dj Project (am manie cu house-ul). Pe Hyena l-am vazut o singura data prin Bucuresti in Universitatii (era "acompaniat" de doua tipe, nu avea bodyguard si era tare debusolat). Iar pe Vierme l-am vazut de vreo 3 ori accidental pe la mare anul trecut si prin Bucuresti.
Cam atat despre "fanul" Anna|s... asta in cazul in care ma pot numi asa :)
Fişiere ataşate
annais.jpg
annais.jpg (0 Octeţi) Vizualizat de 8224 ori
aucun art ne peut egaler la vie!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Black Beauty » Joi Iul 11, 2002 10:48 pm

Initial trimis de ANIMALUTZA_XXX


eu zic ca trebuie sa-ti pastrezi speranta!!Norocul iti va surade atunci cand nici n-ai sa te astepti!!

merci pt. incurajare!
dar problema mea e ca tot timpul ma gandesc la ce-ar fi daca... asa ca nu stiu cand ar fi un moment cand sa nu ma astept la ceva... poate in momentul in care scriu, dar ar fi chiar imposibil...
=Crows bring the spring=
R.I.P.
Avatar utilizator
Black Beauty
Junior Member
 
Mesaje: 293
Membru din: Mar Iul 31, 2001 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Mar Iul 16, 2002 8:53 am

incearca sa iti gasesti alte preocupari..sunt atatea lucruri interesante pe care ai putea sa le faci fara sa te gandesti la ei (asa de mult) . . nu pierzi nimic daca incerci!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Mar Iul 16, 2002 11:44 pm

hehe...
va dau si eu o poza cu me :)
(nu e real ....am si real ....da nu am scanate.. :)
eu sunt real..el e poza ..
sper sa va placa ! :p
Fişiere ataşate
yo_vierme6.jpg
yo_vierme6.jpg (98.54 KiB) Vizualizat de 7868 ori
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Anna|s » Joi Iul 18, 2002 8:19 pm

Ink o data. Poate merge!
Fişiere ataşate
annaisa.jpg
annaisa.jpg (26.6 KiB) Vizualizat de 7783 ori
aucun art ne peut egaler la vie!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Joi Iul 18, 2002 9:33 pm

sper sa fie si poza mea cat de curand pe aici!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Black Beauty » Joi Iul 18, 2002 10:23 pm

abia astept! poate o sa ma vedeti si pe mine...
=Crows bring the spring=
R.I.P.
Avatar utilizator
Black Beauty
Junior Member
 
Mesaje: 293
Membru din: Mar Iul 31, 2001 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Vin Iul 19, 2002 10:12 am

eu tre sa imi scanez niste poze...sa imi fac timp!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Mar Sep 10, 2002 2:28 am

Jasmyna .... pune-ti si tu poza aici ! ca am vazut ca ti-ai scanat poze :p .....

Dc aveti poze cu voi si cu Animalele .....puneti-le aici !!!!! :P
va dau si eu una cu mine si cu Viermisor......
Fişiere ataşate
yo_vierme1.jpg
yo_vierme1.jpg (104.94 KiB) Vizualizat de 7875 ori
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Mar Sep 10, 2002 10:56 am

Da Deedee,ai dreptate!
check this out : Serban & Andra
Fişiere ataşate
01.jpg
01.jpg (39.77 KiB) Vizualizat de 7920 ori

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde `Crystal` » Mar Sep 10, 2002 7:31 pm

Numele meu este Denisa, sunt din Galati si am 16 ani fara 1 luna.
Sunt fana Animal X de la primul concert al lor din galati, care s-a produs acum 2 ani, pe data de 9 septembrie. Atunci am reusit sa iau si autografe de la ei dar nu am putut sa stam de vb prea mult. Tin minte ca Hiena era f suparat si distrat. Shoparla si vierme erau f bine dispusi si fericiti ca au avut succes in orasul meu. I-am mai vazut apoi in turneul Generatia Internet, la mare de vreo 2 ori si la Muzica Anti-Drog. Din pacate nu am mai reusit sa vb cu ei.
Cam atat despre mine...si aveti si urmeaza si o poza...
Fişiere ataşate
me&palmtree.jpg
me&palmtree.jpg (47.3 KiB) Vizualizat de 7787 ori
`Crystal`
Junior Member
 
Mesaje: 106
Membru din: Vin Aug 23, 2002 11:00 am
Localitate: somewhere in the dark... why... 'cause i want so...

Mesajde }Lora{ » Mar Sep 10, 2002 10:53 pm

Numele meu este Laura(mi se spune Lora),sunt din Deva si am 14 ani(pe clasa a8a).Pe baietzi i-am vazut doar de 2 ori dar am vb cu ei doar o singura data,la turneul Antidrog.Imi plac Animalx de foarte mult timp(aproximativ de cand au aparut)si o sa-mi placa de ei atat timp cat vor exista.Cel mai mult imi place piesa:Arata-mi iubirea ta si videoclipul:Sa pot ierta.Deoarece Deva e un oras foarte mic vin aici doar prin turnee(adik 2).Va pup dulce!!!zbyeee!!!a!si sa nu uit!deedee ii super beton poza.
}Lora{
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Dum Aug 25, 2002 10:26 pm
Localitate: Deva

postul 1700 :p

Mesajde Jasmine » Joi Sep 12, 2002 10:23 am

cred ca ati observat ca am schimbat titlul subiectului din "despre noi,fanii" in "despre noi..." am facut chestia asta din motive intemeiate..nu toti cei care posteaza pe acest forum sunt neaparat fani ..

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde oana4you » Joi Sep 12, 2002 3:50 pm

Salut!Sunt OAna si eu sunt o animalutza !O sa credeti ca sunt f. norocoasa deoarece sunt din Constanta!Este adevarat ca baietii stau mult pe acasa, da eu ii vad cam o data pe saptamana cand n-au concerte!Ii cunosc de la inceputul lor muzical deoarece inainte eram fana 3se si la un concert de al lor au aparut si animalele!Mi-au placut de prima data!Pot sa spun ca am fost la cam toate concertele din Constanta:) si...am avut ocazia sa vorbesc cu ei doar de 2 ori!Acum poate o sa am mai multe ocazii,sper,deoarece sunt prietena foarte buna cu vicepresedinta de la noi,Mada,care e super de treaba si am mers vara asta la fiecare intalnire cu fanii de a ei!Altceva?!:confused: Cred ca-i de ajuns despre mine ! APropo am 15 ani si sunt la liceu,in zodia leu!


Va pupik pe toate;v
"Se scurg oceanele....le simti?
Se scurg prin mine....spre tine!"

Nobody whant to be lonely so;p ...find the friends and go to party with ....ANIMAL X:rulz:
oana4you
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Dum Aug 25, 2002 3:39 pm
Localitate: In adancul marii printre miile de pesti si langa castelul de corali

Mesajde Black Beauty » Sâm Sep 28, 2002 11:12 pm

Initial trimis de Jasmyna
cred ca ati observat ca am schimbat titlul subiectului din "despre noi,fanii" in "despre noi..." am facut chestia asta din motive intemeiate..nu toti cei care posteaza pe acest forum sunt neaparat fani ..

Ai perfecta dreptate...
Btw, about me... In cazul in care nu m-ati vazut in pozele de pe forumul Cristiana Raduta, iata o fotografie cu mine...
Pe 20 aprilie, cand au venit animalutzle la Iasi... Pacat ca nu sunt si 'ele' in poza
Fişiere ataşate
mada.jpg
mada.jpg (26.31 KiB) Vizualizat de 7851 ori
=Crows bring the spring=
R.I.P.
Avatar utilizator
Black Beauty
Junior Member
 
Mesaje: 293
Membru din: Mar Iul 31, 2001 11:00 pm

Mesajde andra_2u4u » Mie Oct 02, 2002 9:37 pm

Andra, 16 ani...Sunt din Bucuresti,le cunosc pe animalutze (poze nu prea pot sa atasez deci sorry...as avea multe)...sper sa intelegeti dar...anyway, mai multe despre mine.hm. Nu am multe mesaje ptr ca nu prea intram pana acum deci...ma intelegeti nu???

Sincer???Nu stiu ce sa va zic...o sa aflati mai multe despre mine citind mesajele mele (nu stiu daca o sa scriu mult...sunt super ocupata:()
andra_2u4u
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Mie Oct 02, 2002 9:15 pm
Localitate: somewhere in the world...hidden from u!

about me

Mesajde lil'lizard » Mie Oct 16, 2002 7:01 pm

Ciao!! ma numesc Emilia,am 16 ani.M-am nascut in Piatra neamt,dar de 3 ani locuiesc in Miami,Sua. Sunt satena cu suvite roscate si blonde, am 1.80,ochii de o culoare nedeslusita(ceva super ciudat cu caprui,auriu,gri,verde,albastru si negru.am sa atasez si o poza cu mine miine caci azi nu am scanata.
pusy.
lil'lizard
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Lun Oct 14, 2002 6:51 pm
Localitate: Secret

sparg gheata

Mesajde SeXxYcHeEr » Mar Oct 22, 2002 12:42 am

am sa pun si eu doua poze cu mine .din pacate nu sunt singura in poze caci nu prea am poze cu mine scanate
in poza asta sunt blonda din randul de jos-dreapta.celelalte tipe sunt colegele mele din echipa de majorete.
SeXxYcHeEr
 

upps

Mesajde SeXxYcHeEr » Mar Oct 22, 2002 12:43 am

scuze ca a trimsi mesajul fara poza
Fişiere ataşate
behindthescenes7634_s.jpg
behindthescenes7634_s.jpg (8.64 KiB) Vizualizat de 7766 ori
SeXxYcHeEr
 

sosea

Mesajde SeXxYcHeEr » Mar Oct 22, 2002 12:47 am

si a doua:
nu-i asa ca-s uggly
randu de sus. a 3 d ela dreapta ;la stanga
Fişiere ataşate
behindthescenes7635.jpg
behindthescenes7635.jpg (61.93 KiB) Vizualizat de 7764 ori
SeXxYcHeEr
 

yo

Mesajde ROXANA » Vin Oct 25, 2002 8:10 pm

aceasta sunt eu ROXANA (cluj-napoca)
nu stiu ce sa zic apropo de fan.........am fost o mare fana Animal X dar de la un timp mi-a cam trecut....
imi mai plac Animal X bineinteles, dar nu mai sunt ca inainte
am foarte multe amintiri placute legate de ei :-) si in concluzie sunt niste scumpi
Fişiere ataşate
roxy^^.jpg
roxy^^.jpg (100.97 KiB) Vizualizat de 7726 ori
! everything that has a begining has an end !
Avatar utilizator
ROXANA
 
Mesaje: 349
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron