Soparla

Forumul asociat fanclubului Animal X

Mesajde Wild Rose » Dum Aug 03, 2003 8:30 pm

:con: ;i asta a fost tare.... :lol: :hehe: :j ;m
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde F|y! » Joi Aug 07, 2003 6:22 pm

LOL!... Alex, brunet??? :confused: mie mi se pare ca il cam imbatraneste culoarea asta. Dupa mine, roshul il facea mai "drakos" :t dar cred ca si daca ar fii chel, ar ramane la fel de dulce...si e bine acum ca a mai si slabit. sper ca videolipul cel nou sa ne aduca o reptila "BUNA" :p
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Joi Aug 07, 2003 10:35 pm

mie imi place mai mult brunet!!! :p parerea mea ! (copyright baixu)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde F|y! » Vin Aug 08, 2003 8:15 pm

Nu zik ca nu ii sta bine brunet...doar ca mie imi placea mai mult roshu! :) asta e parerea mea, fiecare poate sa spuna ce vrea! nu? sau poate ca daca l-as avea in fata, as constata (cu stupoare .. ;) ) ca e si mai sexy... :p :con:
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

soparla

Mesajde violletta » Sâm Aug 09, 2003 11:06 am

cred ca soparla arata bine oricum.voi ce credeti?
este simpatic nu am ce-i reprosa.singurul lucru care ma deranjeaza la aspectul fizic este bretonul.
violletta
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Aug 09, 2003 10:44 am
Localitate: craiova

Re: soparla

Mesajde F|y! » Dum Aug 10, 2003 7:51 pm

Daca ar mai slabi macar cateva kg... ;) ar fi cel mai "BUN" :) dar nu cred ca se va intampla astfel, pentru ca are conformatia unui om mic si grasutz :p , dar, sa recunoastem, ii sta foooarte bine asa :) Bretonul???? :con: oare de ce te deranjeaza? :con: mie mi se pare ca tocmai freza aia il avantajeaza... si stim noi de ce "isi baga parul in ochi" ;D Anyway, mie imi place mai mult felul sau de a fi, faptul ca se poarta ca un om normal (in limitele situatiei financiare pe care o are ;s ) si ca se straduieste sa fie cat de cat neutru (avand in vedere faptul ca sta in casa cu niste firi diferite ):con:
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Dum Aug 10, 2003 8:09 pm

alex...gras :con: hm... :lol: :hehe: ;m
eu zic ca ar fi mai bine sa nu ii mai cautati nod in papura... ba e prea slab, ba e prea gras... ba are 3 cosuri pe fata , ba are 2a...
who gives a fuck?? e OM!
nu`l mai analizati atata...
cat despre freza lui..hm.. tocmai ea face toti banii!! ;D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Wild Rose » Dum Aug 10, 2003 8:45 pm

poate am fost prea dura mai devreme.. daca da, imi cer scuze insa m`am saturat sa tot citesc despre freza, unghii, parul de pe piept, firul de par care ii se "sculase", etc.. sunteti liberi sa discutati despre ce vreti, dar in limita bunului simt!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde F|y! » Dum Aug 10, 2003 8:50 pm

mmda, lasa ca de acum nu vom mai vb de chestii d'astea, gen "i-a iesit parul pe piept" (am dat un exemplu din repertoriul propriu, ca sa nu se gaseasca cineva sa comenteze...). Poate ca e mai bine sa renunt sa mai postez pe thread-u' asta :sperm:
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Bugee Bubuu!!! » Lun Sep 01, 2003 1:10 am

Isi regenereaza parul!Nu_i de mirare,doar incepuse sa cheleask.Ma bucur k sa gandit sa fak ceva.Nu-mi doream sa-l vad chelios(:
PS:e naspa brunet!!
Avatar utilizator
Bugee Bubuu!!!
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Dum Aug 31, 2003 11:00 pm

Mesajde nicoleta_d » Lun Sep 01, 2003 4:45 pm

mie mi se pare ca nu ii sta deloc rau lui alex brunet ba din contra asaii scoate culoarea ochilor in evidenta.
nicoleta_d
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Joi Feb 27, 2003 7:50 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde F|y! » Lun Sep 01, 2003 7:46 pm

Eu apreciez faptul ca face un tratament pentru regenerare, inseamna ca ii pasa de starea in care se afla parul lui!... cat despre culoare, am ajuns la concluzia ca ii sta bine ;) , si nu prea avem de comentat, atata vreme cat asta e si culoarea lui naturala (ma rog, cel putin apropiata) :D Ochii ii ieseau oricum in evidenta, avand in vedere ca isi schimba si culoarea in functie de vreme si stare emotionala :)
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde vulpyx » Mar Sep 16, 2003 9:49 pm

imi place la nebunie cum arata alex.in videoclip are un look demential.ma bucur ca apare shi el mai mult(parca in celelalte videoclipuri apare in f putzine cadre).
vulpyx
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:11 pm
Localitate: nowhere

sal

Mesajde alisa » Sâm Sep 20, 2003 9:59 pm

In clip arata destul de bine si mi pare bine ca apare si el mai mult nu cum aparerea in celalte clipuri .Imi place cum sa imbracat in clip si cum danseaza.Si zambetul lui e mortal.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde dolphysor » Lun Sep 22, 2003 4:10 pm

E ciudat sa-l vad brunet dupa ce a fost vopsit in toate culorile posibile si imposibile, mai ales ca ma obisnuisem cu el asa. Da' totusi nu-i sta rau de loc.Ata ete! Trebuie si parul lui sa se refaca. Sunt convinsa ca dupa un timp se va vopsi iar.
Cat despre greutatea lui... nu e gras. Arata bine. Si oricum, o viata are omul in care mai trebuie sa si manance. bye!bye!
dolphysor
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Sep 22, 2003 3:19 pm

Mesajde Jasmine » Mar Sep 23, 2003 10:13 am

soparla(citez): la ciuful pe care-l mai am in cap ce sa mai fac? daca-mi vopsesc si ce a mai ramas chelesc.. :hehe:

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde katitza_elena » Joi Sep 25, 2003 8:50 am

Mie imi place cum ii sta brunet...e mai cool asa:)Am vazut schimbari si in vestimentatie...schimbari bune,adik mie imi plac noile achizitii in materie de haine.A fost imbracat super la videostar...
It is not the fall that kills u, it's just the sudden stop at the end.
Avatar utilizator
katitza_elena
Junior Member
 
Mesaje: 76
Membru din: Vin Mai 09, 2003 11:00 pm

NU-l mai criticati!!!

Mesajde d3s|r33` » Mie Oct 08, 2003 12:27 am

Mie imi place oricum ar fi.....incepand de la zambet,ochi ,posterior....gras????ati innebunit!!!cum vreti sa fie??vreti sa-l ia vantul?Asa este perfectMi-e mi se pare ca arata super bine si daca mai are si defecte sa nu uitam ca e om si noua ne ies cosuri si noi ne mai ingrasam...nimeni nu e perfect...oricum din partea mea toata admiratia...abia astept sa mai dea si baietii prin Ardeal...cat despre Serban si Mihai nici eu nu sunt mai prejos dar nu le-ar strica Kg in plus:))))
d3s|r33`
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Dum Oct 05, 2003 10:37 pm
Localitate: Ardeal

Mesajde F|y! » Mie Oct 08, 2003 7:18 pm

Mi-a placut articolul din COOL... de la Soparla's Corner :) este exact ceea ce m-am asteptat. Parca mi-ar fi povestit "cineva" ceea ce a scris el acolo :) ;) :Dcum le stim noi pe toate :p
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

:((

Mesajde d3s|r33` » Vin Oct 10, 2003 11:56 pm

Iarasi sunt pe din afara...am omis rev. COOL si scria si despre alex...:((((sunt blestemata sau ce am???maine ma duc sa vad daca mai gasesc rev...offf
d3s|r33`
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Dum Oct 05, 2003 10:37 pm
Localitate: Ardeal

Mesajde vulpyx » Sâm Oct 11, 2003 9:45 pm

da,da....shi eu ca shi tzie (lil'angel),articolul din revista mi-a confirmat ceea ce credeam despre el.ash fi curioasa daca shi in privintza celorlaltzi am dreptate.oricum alex ma fascineaza pe zi ce trece(deshi preferatul meu e sherban:confused: )
vulpyx
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:11 pm
Localitate: nowhere

Mesajde AnouCk » Dum Oct 12, 2003 2:21 pm

cam asta scria in cool (pentru cei care au ratat):

Ma atrag fetele indraznete, curajoase, atat in tinuta cat si ca fel de afi. Sa aiba atitudine, sa preia initiativa, asta incita. La fel mersul, felul in care se apropie de mine, felul in care danseaza, cum se misca, limbajul trupului, care spune foarte multe despre o fata. Consider sexy fetele indraznete, provocatoare, obraznice, dezghetate. E foarte exciting sa stie ce vor de la viata, sa fie independente. Pai, da, ar mai fi si zambetul, privirile alea lungi care te baga in boala, care-ti trezesc interesul, care te fac sa vrei sa descoperi ce se ascunde in spatele lor. Privirea si gesturile sunt foarte importante. Ele fac sa te opresti la o fata si nu la alta. Imi plac fetele naturale, nu trebue sa fie neaparat frumoase, ci sa aiba privirea aia vie, care-ti atrage atentia, iti da pofta de viata si apoi te face sa uiti de toate. Un aspect deloc naglijabil este acela de a avea ce discuta cu ea, de a fi pe aceeasi lungime de unda. Sexy inseamna sa fie si isteata, sa te stimuleze, sa te provoace la a discutii, sa nu te plictiseasca nici o clipa. Insa degeaba e desteapta daca nu suntem pe aceeasi lungime de unda. Curajul si tupeul (nu in sens negativ) in ce spune, ce face, cum se imbraca. Fetele curajoase te fac sa vrei sa afli cat de departe ar merge, pana unde ajunge indraneala lor. E ca o provocare la care vrei sa participi!

nu stiu de ce.. dar suna foarte cunoscut! :)
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

:))

Mesajde d3s|r33` » Dum Oct 12, 2003 9:26 pm

ce bine suna tot ce spune...chiar mi-ar placea sa-l cunosc personal...oare m-ar mai atrage tot asha de mult??eu cred ca da....
d3s|r33`
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Dum Oct 05, 2003 10:37 pm
Localitate: Ardeal

}}{{

Mesajde d3s|r33` » Lun Oct 13, 2003 9:43 pm

Alex ii Alex......sexy cu o voce senzuala,un zambet superb sa nu mai vb de ochii lui.....
d3s|r33`
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Dum Oct 05, 2003 10:37 pm
Localitate: Ardeal

Re: :))

Mesajde F|y! » Mie Oct 15, 2003 8:05 pm

Initial trimis de d3s|r33`
ce bine suna tot ce spune...chiar mi-ar placea sa-l cunosc personal...oare m-ar mai atrage tot asha de mult??eu cred ca da....


nu se stie niciodata...eu nu imi mai doresc sa il cunosc personal. imi ajunge sa il stiu bine si fericit. nu cred ca m-ar mai atrage atat de mult daca l-as cunoaste mai bine. mie imi place sa stiu ca are ceva de ascuns. :) ;) :p :D Dar cum surioara mea il cunoaste, aflu si eu cate ceva din "private life". Insa nu pot spune ca ma omor sa stiu cat mai multe. :rolleyes: :D ;)
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

lucky...

Mesajde d3s|r33` » Mie Oct 15, 2003 9:48 pm

de cunoscut sunt sigura ca o sa-l cunosc ....sau ma rog asta sper,astept sa dea prin sibiu sau sa mai dau eu prin Buc....despre "private life"nu stiu mai nimic sau mai bine spus nimic ptr ca nimeni din anturajul meu nu este fan Animal x,asha ca sunt pe cont propriu:((( daca sti unele chesti despre el sti cumva si daca are vreo relatie stabila?sper sa nu supar pe nimeni cu intrebarea asta:))
d3s|r33`
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Dum Oct 05, 2003 10:37 pm
Localitate: Ardeal

Mesajde AnouCk » Joi Oct 16, 2003 12:14 pm

Aceasta intrebare a mai fost pusa de N ori.. :rolleyes:
viata lor privata nu este un subiect ideal de discutat pe forum!
Este pana la urma VIATA LOR, si desi sunt persoane publice au dreptul sa aiba si o "private life"..
E dreptul lui sa umble cu cine vrea el.. Si sa faca absolut orice vrea! A spus-o Jasmyna, a spus-o Wild Rose.. si acum o spun si eu!
Concentrati-va conversatiile in jurul altui subiect..
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Joi Oct 16, 2003 8:17 pm

eu zic in felul urmator : sa nu mai existe intrebari de genul " stie cineva cum arata prietena lui vierme? " sau " de cat timp e soparla cu blonda aia? " sau " serban mai umbla cu aia? " ... de asemenea ar fi bine sa fie evitate : "are cineva nr lui aleX? " sau " 0722^^^^^^ e nr lui mihai? " si cred ca totul va fi bine..

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

sunt de acord

Mesajde d3s|r33` » Joi Oct 16, 2003 9:21 pm

Initial trimis de AnouCk
Aceasta intrebare a mai fost pusa de N ori.. :rolleyes:
viata lor privata nu este un subiect ideal de discutat pe forum!
Este pana la urma VIATA LOR, si desi sunt persoane publice au dreptul sa aiba si o "private life"..
E dreptul lui sa umble cu cine vrea el.. Si sa faca absolut orice vrea! A spus-o Jasmyna, a spus-o Wild Rose.. si acum o spun si eu!
Concentrati-va conversatiile in jurul altui subiect..




Si eu sunt de acord cu tine dar am pus o simpla intrebare si nu cred ca asta inseamna ca ma amestec in "private life".a te amesteca in viatza cuiva inseamna o groaza de intrebari printre altele...Nu a spus nimeni ca nu are dreptul sa umble cu cine vrea si sa face ABSOLUTce vrea.....eu il respect pe el si ii respect di viatza intima ca sa-i spun asha.SUBIECTUL ESTE CHIAR ALEX
d3s|r33`
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Dum Oct 05, 2003 10:37 pm
Localitate: Ardeal

Mesajde F|y! » Vin Oct 17, 2003 7:12 pm

Imi place look-ul pe care l-a adoptat Alex la emisiunea lui Teo :) parca e putin spre hip-hop :) S U P R R
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron