Soparla

Forumul asociat fanclubului Animal X

Mesajde LORYBabe » Mar Feb 04, 2003 9:37 pm

da, plsss, spune-ne si noua unde isi face ziua. nu-ti face griji ca nu cred ca se va deplasa vreuna in alt oras doar ca sa-l vada de ziua lui, dar.... suntem curioase. so.... in ce oras?
LORYBabe
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Ian 29, 2003 11:27 pm
Localitate: Constanta

Mesajde Wild Rose » Mar Feb 04, 2003 9:57 pm

Brasov ;D
..... end of discussion!!!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Jasmine » Mie Feb 05, 2003 9:24 am

ce coincidenta ;D .. eu plec in weekend la Brasov ;m

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde helina » Sâm Feb 08, 2003 12:13 pm

ce cuvinte frumoase!!!!!
as vrea shi eu sa-i urez "la multi ani" lui shopy (chiar daca nu va sti acest lucru) si mult noroc alturi de trupa.
helina
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 5:49 pm

LA MULTI ANI!

Mesajde simpatika » Sâm Feb 08, 2003 8:45 pm

Probabil la ora asta deja primesti mesaje pe celular si numai urari de bine, Sopy, poate chiar si cadouri. Daca vei vizita cumva site-ul si vei vedea acest mesaj, sa stii ca si o fata din Piatra-Neamt iti ureaza numai bine:bucurii, sanatate si fericire...intr-un cuvant tot ce vrei tu. Si iti mai trimit si o tona de pupici.
LA MULTI ANI! de la simpatika
simpatika
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Feb 02, 2003 8:54 pm
Localitate: Piatra-Neamt / Romania

Mesajde kahlan » Dum Feb 09, 2003 12:37 pm

eu n-am observat...
da nu conteaza daca e sau nu....tot DRAGUTZ e!!!
fara suparare fetelor...fiecare cu al ei ...mie imi plac toti trei la fel de mult!!!:)
sunt chiar prea draguti...
ii :*pe toti trei!!!
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

La multi Ani Alexutzule !

Mesajde Dee Dee » Mar Feb 11, 2003 9:18 am

Hehe .... acum m-am trezit si eu ( si la propriu si la figurat) sa-i urez La multi Ani ! Shtiti cum e... mai bine mai tarziu decat niciodata :D ... in fine ..de parca ar conta undeva urarea mea... totusi eu imi fac "datoria" :) so ....
La multi Ani !!!!!!!!!!!
(eu de ziua lui era pe "strazile" SInaiei ..plambandu-ma si vorbind cu Bad-Girl la tel care imi povestea ce nebune sunt fetele de pe fanclub.ro :hehe: )
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Joi Feb 13, 2003 3:03 am

haide dee dee ca arata bine mai grasut... decat piele si os cum era inainte de-l sufla vantul pe strada mi se pare destul de ok.
mie imi place cum arata.. acuma tot ce-i mai lipseste sunt vreo 12 cm in plus la inaltime..
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Vin Feb 14, 2003 12:09 am

Hehe !
Nici mie nu imi plac aia pe care-i zboara vantu pe strada.. dar nici aia plini de grasime ! Io vreau mushchi !!! :D nu exesivi ...da` sa fie acolo !! :D ...de ex: Vierme :)) :hehe: nu shtiu dc e exemplul cel mai indicat..dar mie ca Vierme imi plac baietii :D hehe.....

Cat despre inaltime.... io zic ca totusi conteaza si inaltimea.. iar Shopy e cam mititel :P ...la restul nu l-am masurat :D
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

hy

Mesajde alisa » Vin Feb 14, 2003 3:25 pm

Initial trimis de Crazy Babe
haide dee dee ca arata bine mai grasut... decat piele si os cum era inainte de-l sufla vantul pe strada mi se pare destul de ok.
mie imi place cum arata.. acuma tot ce-i mai lipseste sunt vreo 12 cm in plus la inaltime..


Eadevarat ca e cam mic la inaltime dar asta e fiecare cu defectele lui.Mi-e imi place cum ii sta acum lui Soparla un pic mai grasut parca era prea slab.Ii scoate muschii in evidenta dupa parerea mea.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

yeah!

Mesajde F|y! » Lun Feb 17, 2003 2:41 pm

huh..mie imi place asa cum este..desi, nu cred ca ar fi rau sa mai slabeasca!...dar tot dulce ramane...! :) :eat:

Imi place sa te privesc...ma-nnebunesti...;h te misti... m-atragi..te vreau ACUM!;r
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Anna|s » Mie Feb 19, 2003 8:17 am

Lol! mie imi place asa "durduliu" si pe mine ma va place mai mult pt ca eu nu o sa-l duc nicaieri sa se skimbe... orice ar insemna asta! :) DO NOT KILL ME! :) :) U KNOW I'M KIDDIN'!
aucun art ne peut egaler la vie!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Mie Feb 19, 2003 3:49 pm

Un studiu recent (sau poate nu foarte recent :D ) arata ca persoanele care fac sex slabesc....
LOL
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Jasmine » Joi Feb 20, 2003 10:15 am

concluzie --> e abstinent!!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde afrodita6 » Joi Feb 20, 2003 9:30 pm

eu sunt din bv si tot ce pot sa va spun ca dupa ce au concertat au mai stat in cazinou si au dat autogrfe si dupa aia au plecat in bucuruesti ca-m atat
ma bucur ca am putut sa-i urez lui alex la multi ani
afrodita6
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Feb 18, 2003 5:16 pm
Localitate: romania brasov

Mesajde F|y! » Vin Feb 21, 2003 7:11 pm

eh nah...d c se ingrasa?...duce lipsa...lol...unui suflet cald...lol!!! :sperm:
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

am o intrebare INTREBATOARE!

Mesajde gillia » Vin Feb 21, 2003 9:26 pm

buna fetele...eu sunt noua pe aici si din cate am citit mi-am dat seama ca "bad girl" e cu alex (soparla)!!!este adevarat ce am dedus?poare ma insel!!!ve rog din suflet sa ma lamuriti si pe mine!!!plssss!!!in rest vreau sa zic ca e super forum-ul!!!bravo voua!!!va pup dulce si sper ca nu o sa ma dezamagiti si o sa imi raspunde-ti sincer!!!PA PA!!! kiss sweet!!!
gillia
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Feb 18, 2003 11:08 pm
Localitate: Romania-Constanta

Sopy

Mesajde simpatika » Sâm Feb 22, 2003 8:54 pm

Am uitat sa spun ce este mai important pentru mine!
De prima data cand l-am vazut la TV pe soparla mi-a amintit de unul dintre actorii care jucau rolul baietilor din "O fata, doi baieti, trei posibilitati". De atunci am inceput sa ma topesc dupa el, dar acum mi-am mai revenit.
Mai are cineva parerea asta, care a vazut filmul?
simpatika
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Feb 02, 2003 8:54 pm
Localitate: Piatra-Neamt / Romania

Disponibilitate!

Mesajde simpatika » Mar Feb 25, 2003 9:55 pm

Oricum acum soparla e disponibil!"la orice ora"!
simpatika
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Feb 02, 2003 8:54 pm
Localitate: Piatra-Neamt / Romania

Mesajde Wild Rose » Mar Feb 25, 2003 11:09 pm

chiar trebuie sa discutam daca are sau nu prietena?? :con: nu putem sa-l lasam in pace, sa aiba si el viata lui??? stiu ca este o persoana publica, dar macar dezbateti asta pe alt subiect (cum ar veni cel dedicat "prietenelor" lor...) parerea mea.. ACOLO o gasiti!!

mai bine discutam despre Alex aici.... nu despre tipele cu care a fost/ cu care este... daca vroia sa faca public amanuntele astea, le facea (de-asta exista reviste, emisiunii).. pana la urma, nu are si el dreptul la viata lui?????

daca e solo, bravo lui (oare cat o sa dureze..) daca are prietena, bravo lui! sper sa-l merite :p dar e treaba lui (treaba lor? ) sunt sigura ca multe persoana stiu raspunsul la intrebarea asta dar.. mai bine lasam subiectu asta cu : are sau nu prietena Alex.. si ne concentram pe alte lucruri mai imortante...

thats all i have to say :D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Re: Disponibilitate!

Mesajde Jasmine » Mie Feb 26, 2003 9:24 am

Initial trimis de simpatika
Oricum acum soparla e disponibil!"la orice ora"!


i wouldn`t be so sure if i were u!!!
alinuzza...al i can say is :ham: & =D

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde F|y! » Joi Feb 27, 2003 2:14 pm

eh...mie imi place cum a iesit in pozele din 20 de ani...e ca un copil..MARE!!:D ...oare d c nu au pus mai multe poze cu ei? :con:
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

aha..

Mesajde F|y! » Vin Feb 28, 2003 1:35 pm

si mie imi place cum a iesit in 20ANI...super!!..pacat ca sunt putine poze cu ei...fetelor...uitati-va la sfarsitul revistei...spune ceva de numarul din aprilie...si e o poza cu ei...oare vor aparea si in numarul urmator?:con: ar fi super!:o ...a...da...:N ;n mie tot Alex imi place cel mai mult!!!! Arata klumea...

Hai sa ne pierdem noaptea...Te-nvat sa visezi...:D :kiss:
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Jasmine » Vin Feb 28, 2003 7:17 pm

nu apar in nr viitor!!! la sfarsit e poza de pe coperta... :rolleyes:

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

looooooooove you my sweet alex

Mesajde eliy » Vin Mar 07, 2003 1:16 am

Nu stiu ce defecte vedeti voi la el.
Mie imi place.
NU vi se pare ca seamana cu STEVEN BOLDWIN?
eu ii iubesc pe amandoi,dar am sansa sa il cun pe ALEX.
CARE dintre voi vrea sa ma ajute si pe mine?
Sa ma invete sa imi aleg o poza
SI o poza cu autograful lui
eliy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:52 am
Localitate: Romania Slatina

heloooo din nou io

Mesajde eliy » Vin Mar 07, 2003 1:25 am

Fetelor ce rele puteti fi......Noi suntem fane nu iubitele lui.
Nu avem voie sa ne implicam in viata lor personala.
Noi trebuie doar sa-l iubim pt ce e el
Adica pt muzica lor.acum daca una are noroc sa stea cu el e alceva
oricum mult noroc
eliy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:52 am
Localitate: Romania Slatina

Re: heloooo din nou io

Mesajde ograsa » Vin Mar 07, 2003 1:48 am

lol,
esti tare, da asa e "Nu avem voie sa ne implicam in viata lor personala" nu te implica tu, pe ele nu le obliga nimeni :) si atata timp cat arata bine, canta bine, se misca bine si au multi fani ai ce comenta cu altii, iti dai parerea nu o iei ca "nu ai voie" adica hai totusi ..

cat despre mine: no comment
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde F|y! » Vin Mar 07, 2003 12:47 pm

ehee...:D cum adika?..sa nu ne implikam in viata lor personala?...dar tu,eliy, sau cum te cheama...:con:...nu vezi ca ei isi cam expun vietile personale?...citeste mai multe rreviste...ziare si alte treburi sau uita-te pe la tv...:o ...si poate ii prinzi cand incep sa isi dea drumul la gura...nu te-ai intrebat d c au atata succes?...pe langa faptul ca arata super, canta bine...;) si intretin o relatie stransa cu fanii, mai lasa uneori si cate o portita catre private life...poate ca asta e tot farmecul!!!...si daca vei reusi sa stai putin pe langa ei, poate iti vei da seama ca e bine sa le cunosti si unele amanunte din viata "din culise"! acum sper ca nu... ai de gand sa ma :eat: de vie...mi-am dat si eu cu parerea!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

hello again

Mesajde eliy » Lun Mar 10, 2003 1:00 am

Initial trimis de simpatika
Am uitat sa spun ce este mai important pentru mine!
De prima data cand l-am vazut la TV pe soparla mi-a amintit de unul dintre actorii care jucau rolul baietilor din "O fata, doi baieti, trei posibilitati". De atunci am inceput sa ma topesc dupa el, dar acum mi-am mai revenit.
Mai are cineva parerea asta, care a vazut filmul?


cred ca e vb de stephen boldwin.......cred ca stiu filmu.......ia intrati pe google si cautati site-ul astuia si sa spuneti daca seamana cu el
P.S: DAR CUM VOI NU VB CU MINE.....MAI BINE TAC DIN GURA SI FAC PE PROASTA.........
acum imi pare rau ca v-am spus....:P
anyway.......o zi buna si pupici
pa
eliy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:52 am
Localitate: Romania Slatina

Mesajde Jasmine » Lun Mar 10, 2003 12:09 pm

eu zic ca ar trebui sa nu va bagati in viata lor din culise...pur si simplu nu aveti de ce ... e viata LOR, nu a voastra! chiar atat de naive sunteti incat sa credeti ca nu fac sex, ca nu au prietene sau ca nu au fost vreodata indragostiti??? sunt oameni ... ca noi!!!
ar fi bine sa va vedeti de viata voastra...sa mergeti cu placere la concerte , sa aveti postere pe pereti , autografe ...etc... dar lasati-i in pace in rest!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron