Forumul An.X

Forumul asociat fanclubului Animal X

Mesajde liutzka » Lun Sep 06, 2004 3:05 pm

heya!uite ca am ajuns sa mai scriu si eu un msj.wazzup?ce era asa amuzant?poreclele fanilor?a mea kind of sucks,dar asa mi se zice.in fine,eu de-abia astept sa mai scoata si "animalutzele" ceva ca prietenii mei deja ma seaca.ei nu sunt fani si acuma tot imi zic:Hheheh, nu mai sunt aia!! nashpa.oricum eu mai am rabdare si mai pot astepta inca,dar sper ca nu prea mult. avand in vedere ca ne-au lasat sa asteptam atata ma astept la ceva care sa ma dea pe spate!:) in fine,astept sa mai citesc msj de la voi si de la cati mai multi fani :D pupici
Avatar utilizator
liutzka
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 15, 2004 11:00 pm

Mesajde alisa » Lun Sep 06, 2004 8:42 pm

irinanmx scrie:noi cand ne gandim la ANIMAL X, ne gandim la cei trei, adica Vierme , Soparla si Hyenaaaa, cei care ne incanta cu melodiile, cu dansurile mai nu stiu cum pe scena, cu frumusetea lor, cu sinceritatea (hai ca tre' sa sun la spitalu' 9 sa-mi rezerv o camera) si cu glumele lor vesnic haioase , asa ca noi nu avem cum sa uitam de animale. ei gand se gandesc la fani, se gandesc la aproximativ 2.000.000 de fani, (va datzy seama ca nu ii cunosc pe toti) si au de muncit ca tre' sa multumeasca aoleu cati fani. cred ca tre' s-avem rabdare si vom asculta si noi albumul anul care vine :(. saracii, cate probleme au. bine ca nu sunt in locul lor (sa fiu Hyena si sa lesine fetele cand ma vad, sa fiu Sopy si sa ma trezesc cu un sutien in plina figura, sa fiu Vierme si sa vrajesc fete cu cercelul din limba, LoL, ce viata au ei) .



Buna,
Mai mie mi se par ca au o viata destul de interesanta si palpitanta si niciodata nu cred ca se plictisesc.Mi-e mi-ar placea sa fiu in locul lor.In fine abia astept sa apara albumul ca m-am saturat sa astept.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde irinanmx » Mie Sep 08, 2004 5:11 pm

si yo m-am saturat, da' ce sa fac? tree' sa asteptam. LA MULTI ANI VIermishor
Sfarsit de saptamana
Am chef de nebunii
Viata e doar una
Hyena arata-mi tot ce stii.
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

Mesajde animalx84 » Joi Noi 25, 2004 4:00 pm

Sal'tare!!Pentru moderatorii acestui forum as avea sa le zic ceva:mai aerisiti putin prin subiectele alea ca unele sunt de-a dreptul invechite si nu mai prezinta absolut nici un interes.Nu se pot sterge?Nu ca ma deranjeaza personal,dar fara ele site-ul ar arata mai fresh,mai aerisit si...actualizat.Ciao!!!
animalx84
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Ian 14, 2004 12:38 pm
Localitate: Romania - Galati

Mesajde irinanmx » Dum Noi 28, 2004 2:44 pm

Am o idee, ce-ar fi daca am intra mai des pe forumul animal x? Cand citeam mesajele de acu 2-3 ani, muream de ras.Era o veselie pe aici, erau o gramada de fani si totul era perfect.Ma intristez cand vad ca intra cativa fani. Cine are poze de la Turneul Invingatorilor, de la lansare sau din alta parte sa le puna ca sa le vedem si noi.
Sfarsit de saptamana
Am chef de nebunii
Viata e doar una
Hyena arata-mi tot ce stii.
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

Mesajde Blonda_de_la_RE » Joi Dec 02, 2004 12:28 pm

in sfarsit a aparut si albumul mult asteptat care spre surprinderea dusmanilor....:))) e tare.Asa ca au demonstrat tuturor ca se pot descurca la fel de bine si pe cont propriu.Toti cei care ii iubim stim asta si suntem in continuare alaturi de ei...Sunt cei mai tai si sper sa nu se schimbe niciodata.Chiar dak ne-au creat emotii..:))..si ne-am ros unghiile:))in asteptarea unui nou material acum putem respira usurati....they are back!!!!!!!!!!!!!!!
Toata noaptea-am s-o petrec cu ea
Stiu ca asta este tot ce vrea
Toata noaptea am sa cant cu ea
Pana la urma va fi a mea
Blonda_de_la_RE
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Noi 29, 2004 2:19 pm
Localitate: net cafe

Mesajde Hyena » Dum Dec 12, 2004 3:08 pm

salutare sunt alin si sunt un megafan animal x si vreau sa zic si eu ceva:ce ar fi dak animallele noastre preferate ar face un feat cu 3sud est nu ar fi super
Hyena
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Sep 05, 2001 1:01 am
Localitate: Slatina

Mesajde M_Doll » Lun Dec 13, 2004 5:52 pm

imi pare rau ca te dezamagesc dar 3SE si AX sunt certati si nu cred ca se vor impaca in curand :silly:
You only see what your eyes want to see
Avatar utilizator
M_Doll
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde Crist1na » Lun Dec 13, 2004 6:20 pm

Sal. Eu credeam ca Laur e inca prieten bun cu Serban. In orice caz, forumul Animal X isi revine din hibernare. k moderator al acestui forum, va incurajez sa scrieti cat mai multe chestii interesante despre Animal X(fani si presedinti din toata tara) cu conditia sa fie un mesaj adevarat si sa fie in legatura cu subiectul respectiv.
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Mesajde Hyena » Lun Dec 13, 2004 8:23 pm

ia-ti vazut la emisiunea Mihaelei Radulescu?au fost super.Si au zis k urmatorul concert il vor avea la Roman(unde stau eu)abia astept.ciao
Hyena
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Sep 05, 2001 1:01 am
Localitate: Slatina

Mesajde irinanmx » Lun Dec 13, 2004 8:50 pm

hyenutza, sa faci poze la concert si apoi sa le pui pe forum ca sa le vedem si noi,ok?
Sfarsit de saptamana
Am chef de nebunii
Viata e doar una
Hyena arata-mi tot ce stii.
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

Mesajde Hyena » Lun Dec 13, 2004 8:56 pm

da draga asa am sa faac cum sa te dezamagesc abia astept animal x rules
Hyena
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Sep 05, 2001 1:01 am
Localitate: Slatina

Mesajde Hyena » Mar Dec 14, 2004 5:53 pm

mai da imi poate spune cineva vreun site mai nou al animalelor?plzzzzzz
Hyena
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Sep 05, 2001 1:01 am
Localitate: Slatina

Mesajde Red_Mustang » Mie Dec 15, 2004 7:52 am

Vezi tu...singurul site cu Animal X care ar fi putut fi actualizat daca si baietii ar fi dorit este cel de pe http://www.animal-x.as.ro (nush daca mai exista dar incearca)
Acesta e printre cele mai noi...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Hyena » Mie Dec 15, 2004 5:47 pm

mersi Lindros88 sa stii k merge
Hyena
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Sep 05, 2001 1:01 am
Localitate: Slatina

Mesajde liutzka » Joi Dec 16, 2004 4:09 pm

heya!!!super noul album...ma innebuneste...nu am invatat nika in prima saptamana dupa ce a aparut...nu m-am mai desprins de cd-player. in fine, o intrebare:nu stie cineva knd mai ajung p la arad?...nu au fost kiar de multisor...si mi-e dor de mor de ei...nu numai mie...:)
Avatar utilizator
liutzka
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 15, 2004 11:00 pm

Mesajde Hyena » Joi Dec 16, 2004 4:50 pm

adevarat nu numai tie ti-e dor de ei la arad nu prea curand dar stiu sigur k la roman merg maine ciao
Hyena
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Sep 05, 2001 1:01 am
Localitate: Slatina

Votati Animal X!!!!

Mesajde kyt_pussy » Dum Mai 22, 2005 12:45 pm

:dir: Votati la www.b1tv.ro(top fan x) doar cu ajutorul nostru Animalutele pot ajunge pe locul1, nu mai asteptati,
Vreau sa stiu si eu de ce nu ati votat la tv klumea? Haideti sa mai propunem odata ''Mai departe de cer'' dar toata lumea sa trimita un mesaj Capitanului Vijelie .Nu uitati de piesa ''PE NET''( din topul tv klumea) ,nu mai dormiti fanelor si fanilor .
Sper sa-mi ia cineva mesajul in considerare.Treziti-va!!!!!! :u :u :u
Avatar utilizator
kyt_pussy
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mar Apr 19, 2005 11:00 pm

Uite ca am revenit!!mai blonda...mai batrana:)

Mesajde liutzka » Lun Oct 17, 2005 1:51 pm

buna,lume!nu am mai scris de o vesnicie!...intre timp mi s-a desfiintat adresa de mail!:( ce sa zic, asa e cand nu are omul timp de nimica...cat despre Animal X, eu una am inceput sa ma plictisesc sa astept sa mai aud ceva despre ei...sper sa faca ceva in legatura cu asta cat mai repede...mai postez eu cate ceva dupa ce imi baga net prin cablu si acasa...btw, stie cineva daca faptul ca adresa de mail pe care am bagat-o cand m-am inscris nu mai exista imi influenteaza cumva contul pe site?...va pupic dulce pe toti :cow:
Avatar utilizator
liutzka
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 15, 2004 11:00 pm

Mesajde DienutzaDiVa » Joi Oct 20, 2005 12:45 pm

ai dreptate liutzka in ce priveste faptul ca te-ai plictisit sa astepti sa auzi ceva de ei...cu totzii ne-am plictisit...eu una...sincer...am renuntzat sa caut ceva nou despre animalx ptr ca nu exista ceva nou...nu mai exista articole cu duiumul...deabia ii mai vezi pe la televizor...
DienutzaDiVa
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Oct 20, 2005 11:12 am
Localitate: constanta

Mesajde Andreea-Gimmy » Sâm Noi 26, 2005 5:44 pm

Eh lasatzi fetelor or sa fie si zile mai bune tre sa avem rabdare ca altceva nu cred ca putem face.Yo zic ca din moment ce asteptam asa de mult tre ca urmatorul album sa fie muncit si tot odata gandit.Oricum yo sper din tot sufletul sa fie asa. :da:
Andreea-Gimmy
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Noi 26, 2005 4:56 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde K-melia » Lun Noi 28, 2005 6:00 pm

http://www.rhp.ro/fanclubanimalxbraila te asteapta cu un nou concurs...
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Mesajde lightgirl06 » Sâm Feb 04, 2006 7:51 pm

se pare ca nu s-am mai scris demult.eu sunt noua pe aici.dar vreau sa spun doar ca sunt fan animalx ca si voi.sa nu uitam sa-i sustinem pe baieti acum in aceasta schimbare
lightgirl06
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Dec 28, 2005 7:49 pm
Localitate: baia mare

Mesajde eyewitness » Sâm Feb 04, 2006 8:07 pm

lightgirl, bine ai venit pe forumu nostru animal x

sa nu uitam sa-i sustinem pe baieti acum in aceasta schimbare


fii fara de nadejde, traim prin ei, respiram pentru ei, murim de doru lor. cum am putea sa uitam?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron