Forumul An.X

Forumul asociat fanclubului Animal X

Forumul An.X

Mesajde Dee Dee » Sâm Mar 08, 2003 8:28 pm

Ce se intampla in ultimul timp pe forumul AnimalX nu imi place deloc!:(

La un moment dat,Sopra a adaugat ceva in regulamentul forumurilor
de muzica,ceva de genul ca userii nu au voie sa posteze mesaje in care sa
jigneasca trupa,dar au voie sa-si dea cu parerea despre anumite lucruri si despre trupa
atata timp cat mesajul lor nu contine cuvinte nepotrivite si nu aduce jigniri trupei.
Trebuie sa recunoashtem ca pe forumul AnimalX au fost shterse mesaje care indeplineau totusi
aceasta cerintza a regulamantului.

Ultimul lucru pe care mi-l doresc este un forum in care fanii ii pupa in cur pe "idolii" lor,
refuzand sa vada realitatea si continuand sa creda lucruri aberante
( de ex: Animalx nu au prietene,AnimalX sunt virgini,AnimalX sunt nishte ingerasi)

Sunt o fana Animalx si o sa raman fana atata timp cat muzica lor va exista!
Nu vreau sa se intzeleaga din acest post ca renunt la forum,sau ca nu mai sunt fana Animalx,
sau ceva de genul asta !
Sunt fana in primul rand pentru muzica lor,apoi pentru ceea ce sunt AnimalX.
DAca AnimalX nu mai sunt la fel ca la inceput,nu mai sunt acelasi baieti pe care ii shtiam eu,
cu foarte mult bun simt,foarte atenti cu fanii..asta nu insemna ca nu mai sunt o fana AnimalX.

Multe admiratoare au renuntzat la "obsesia" lor pentru AnimalX
atunci cand au auzit ca au prietene,,,ca Sherban ar fi fost cu Jojo
sau mai shtiu eu ce alta chestie legata de viatza lor personala.
Dupa ce au aflat lucrurile astea au inceput sa-i urasca.
Oricum acelea nu erau fane,erau obsedate,erau fanatice....
Din pacate mai exista multe si acum,si sunt mutle si pe forum !

Imi pare rau ca au fost sherse multe posturi care meritau citite de toata lumea !
(am sa vorbesc foarte serios si cu JAsmyna in privintza asta)
Am sa incerc din acest moment sa las pe toata lumea sa-si spuna parerea
despre "noii" AnimalX ,pentru ca toata lumea si-a dat seama ca s-au skimbat enorm de mult.
Am sa deskis un nou subiect despre acest lucru.

De mult ma lupt su posturile aberante
(de genul : AnimalX are the best !", "Shoparla are cel mai tare cur",
"Da.ai dreptate", "te rog iarta-ma pentru ce am spus","da!te iert")
Am shters mii astfel de posturi.Dar shtergem 2,si a doua zi erau 9.
Animalutza_X(actuala jasmyna) a avut o mare contributie in acest lucru:)
cu aberatu.La un moment dat s-a pototlit,cred ca dupa ce a aflat cum sta defapt treaba cu
forumul.intre timp ne-am cunoscut si noi personal si am devenit foarte bune prietene.
Mi-am dat seama ca defapt nu e ca Animalutza_X...si are ceva in cap !:)
Tocmai d-asta am hotarat s-o pun moderatoare alaturi de mine sa ma ajute.Asha si-a dat seama ca nu
e kiar asha de placut sa shtergi aberatiile altora si s-a potolit de tot!
zielele trecute a facut curatzenie(chiar prea curat :) ) pe forum si ii multumesc!
totusi....nimeni nu e perfect....nici eu nici ea...nici AnimalX.
important e sa ne acceptam defectele si sa incercam sa vedem realitatea !
Mai ales realitatea ANIMALX ......
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

hmmm..

Mesajde F|y! » Sâm Mar 08, 2003 10:21 pm

Stii...DeeDee...cam ai dreptate...si eu ii plak pe cei de la Animal X intai pentru muzika...si apoi pentru ceea ce sunt ei...in realitate...dar cred ca ar trebui sa incetam cu posturile despre vietile lor personale...macar sa renuntam la cateva subiecte de genul "Au prietene animalele?"...si sa privim ascensiunea acelor persoane pe care le avem ca...etalon, daca pot spune asa...
Da, cred ca e destul de aiurea sa stergi mesajele altora, ale unor fanatice, care nu vad in fata ochilor nimik altceva decat SOPARLAAAA, HYENAAAAA, VIERMEEEEEE......pacat ca fetele astea nu vor sa accepte realitatea si sa se obisnuiasca cu gandul ca poate nu vor ajunge niciodata langa ei...ca iubite sau mai stiu eu cum...nu de mult am vb cu un tip care e dj in Italia si mi-a spus ca ii cunoaste destul de bine...si ca in spatele imaginii de "good boys" se ascund lucruri nu foarte dragutze! Dar eu tot fana Animal X raman...d c?...pentru ca muzika lor imi place cel mai mult!:D
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Raven » Mie Mar 12, 2003 11:49 am

Uff!!! In sfarsit, v-ati saturat si voi sau ati mai crescut cu un an... :D Macar, acum, in ceasul din urma, v-ati trezit. Nu-i nimic, bun si-acum!

Ideea este buna, intentia laudabila. Si totusi, sa fim realisti: kids or sa fie mereu pe aici si nu numai. Si or sa mai posteze aberatii/tampenii/junk wh473v3r you wish... Si, ca sa vedeti ca nu sunt chiar asa rau (cu toate ca urasc acele manifestari de fanatici pe care le-ati mentionat voi mai sus), va dau un sfat: faceti un thread, unul singur, numit Dirt, Junk sau cum va vine mai bine, unde sa-si verse noroiul toti cei care nu se pot abtine. Iar posturile din alte parti, ce s-ar incadra aici, sa fie aruncate in acest thread. Evident, daca va mananca limba sa raspundeti, o sa aveti in continuare o amplificare a noroiului (dar macar adunat, ingradit, aflat sub control), daca nu, se va stinge, se va linisti. That is to always keep in mind...

Anyways, luati-o ca un sfat, si nu ca pe o critica, deoarece astfel am voit sa fie... ;)

Bafta!
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde Jasmine » Mie Mar 12, 2003 12:02 pm

multumim pt sfat raven! eu zic ca e o idee buna!am sa dicut si cu deedee pe tema asta..
ma crucesc cand vad cum apar subiecte : unul mai idiot ca celalalt!!! e inadmisibil! stergi 10 mesaje ...ele tot nu se opresc...il mai posteaza de inca 2 ori ca sa fie sigure... ;a ...repeta acelasi lucru la infinit...iar cand ti-e lumea mai draga ..vezi ca nu mai posteaza(probabil nu au inspiratie pe moment) gasesti subiecte pline cu posturi de genul : "ai dreptate" , "sunt de acord cu tine" , "asta vroiam sa spun si eu" ..
nu stiu cum sa le mai explic! m-au tampit!!!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Mie Mar 12, 2003 11:57 pm

1.Raven bine ai revenit printre noi :D ! sedere placuta in continuare :) Sa auzim numai de bine !

2. subiectele de genul "care este cel mai sexy dintre ei" au fost curatzate o data, chiar de mai multe ori de "junk-uri"..am zis totusi sa nu le shterg....sa le mai tin o perioada asha..ca amintire:) ..dar se pare ca tre` sa scapam de "amintiri"

Oricum Jasmyna a shters multe junkuri ( 10x jasmy :kiss: )
Ne mai scapa si noua cate unul ... asta e ! :p

3.ideea cu subiectul ala special pentru aberatii nu prea e buna.. pentru ca imi e mai ushor sa shterg o aberatie cand o vad,decat s-o mut pe alt subiect ..etc... plus d-asta pe subiectul ala fiecare o sa-si faca posturi in prostie..
( a mai fost o data un astfel de subiect "stuff" se numea parca... care avea deja vreo 5 pagini in cateva zile si l-am shers ! era foooarte aberant ! so.. nu mai vreau altul la fel !
CINE VREA SA ABEREZE SA SE ABTINA ! )
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Joi Mar 13, 2003 9:07 am

da dee,se numea animalx stuff si pe el erau posturi de genul "ai scris pe noutat?i" , "acum scriu" , "gata?" , "mai am putin" "hai mai repede" , "gata" , "eu trebuie sa plec" , "mai vorbim pe ym", "bine pa" ,"pa".... :lol: asa ca :no: are sens...
in concluzie, cititi bine aici! : daca vreti sa nu va alegeti cu avertismente sau banari..nu mai postati cand nu aveti nimic inteligent de spus! nu va mirati de ce va scade uneori numarul de posturi...

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Raven » Sâm Mar 29, 2003 8:51 am

Ca o observatie personala: trezirea asta la realitate a unora dintre voi (sper sa fie a cat mai multora, spre binele lor) se realizeaza odata cu inaintarea in varsta. Mai pe romaneste: cu trecerea de la stadiul de copil (10-16 ani) la cea de adolescent (17,18-xx ani), cu ceva mai multa glagorie in cap, cam cand incepi sa-ti dai seama ce-i cu tine pe lumea asta, cand trebuie sa faci prima alegere cu adevarat importanta (facultatea), etc., etc., etc.

In other words: maturitate... ;)
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde Jasmine » Sâm Mar 29, 2003 9:43 am

de la un timp cand vine vorba de forumul animalx mi se taie tot cheful..parca ceva nu mai e cum era..nu imi mai face placere sa intru.. si de fiecare data sa vad prostia in floare.. ;a
poate si de la toate vorbele care s-au spus despre mine :lol: ... nu stiu de unde au unele persoane o imaginatie atat de bogata..dar sa nu vorbesc prea mult despre mine ca oricum nu imi sta in obicei..
am incercat sa le explic tuturor ca nu este importanta cantitatea posturilor ,ci calitatea lor.. eu as fi avut in jur de 2800 de posturi pana in prezent daca nu faceam curatenie pe forum..insa asta nu m-ar fi ajutat cu nimic..

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Mar Apr 08, 2003 6:04 pm

in ultima vreme nu prea am avut timp sa mai intru pe net si am observat ca si sisa mea dee chiuleste.. asta nu inseamna ca in lipsa noastra puteti sa va faceti de cap ;m
deja am sters 3subiecte pur si simplu aberante .. ;a
sunt cu ochii pe voi!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

hei

Mesajde Dee Dee » Mar Apr 08, 2003 6:22 pm

Da ! ashe este .... in ultimul timp nu prea am mai intrat pe forum pentru ca la mine acasa netul merge ingrozitor de nashpa.... sper sa rezolv problema asta in curand .
acum am sa ma uit si eu care mai e treaba pe aici :)
Raven ..da .. fanii AnimalX s-au maturizat.. au crescut o data cu membrii trupei .... eu zic ca e bine... defapt pe parcursul acestei maturizari din pacate multi "fani" au renuntzat la AnimalX .. lucru care ma intristeaza.. dar asta e.. :(
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Raven » Joi Apr 10, 2003 10:30 pm

Poate si-au dat seama de moralitatea unora? :rolleyes:

Si apoi: las' ca vin altii, mai ales altele... disperati/disperate... ;)
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde Jasmine » Dum Apr 13, 2003 7:37 pm

bai...m-am ingrozit cand am intrat azi pe forum...au aparut cateva "fane" care nu stiu cum se mananca treburile pe aici si abereaza in prostie... HELP ME!! ;P

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

eu zic ca aveti dreptate!

Mesajde kamynash » Lun Apr 14, 2003 4:54 pm

K!Sincer vorbind aveti drepate......sunt multi disperati si disperate care habar n-au decat sa spuna ca ii iubesc pe baieti si ca ar face orice pt ei si cand colo....te trezesti cu unele care nici nu stiu cine sunt ci doar ca arata bine!Asta e coolmea!
kamynash
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Apr 12, 2003 3:42 pm
Localitate: Craiova/Romania

Re: eu zic ca aveti dreptate!

Mesajde Jasmine » Lun Apr 14, 2003 7:15 pm

...am ajuns sa latru la pereti...
s-a trezit si domnisoara cu 2 posturi sa imi dea dreptate.. :rolleyes:

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Re: Re: eu zic ca aveti dreptate!

Mesajde tryin_2_b_high » Sâm Apr 19, 2003 4:56 pm

Uite ca vin si eu si ma trezesc (cu 1 singur post) si NU-TI DAU DREPTATE...:(
Am citit in mare tot ce scrie p-aici si mi se pare ca prea exagerezi fetito! Nu ca as avea ceva cu tine dar ia mai las-o mai moale. Ai putea sa ai putin respect fata de celelalte fete care scriu aici! din cate vad eu numai parerea ta conteaza, a lui Deedee si a lui Bad Girl!
Pai de ce sa mai scrie cineva aici?! Pe tote le iei tare si le faci de rahat! Fa un forum pt voi 3 draga si nu-ti mai da atata aere de sefa, ca la urma urmei faptul ca esti moderatoare nu-ti da dreptul sa vorbesti urat cu ceilalti( in cazul nostru..celelalte).
Acest forum este pt toti si tu nu ai dreptul sa vorbesti asa cu nimeni, chiar daca moderezi( am citit regulamentul,ok?!).
Daca chiar vrei sa fii o buna moderatoare incearca sa intelegi ca nu toti stiu din start ce si cum e cu forumul asta, iar rolul tau este sa asta: sa le explici si sa-i corectezi, dar nu pe tonul pe care o faci tu!!!
Daca nu-ti convine ca am scris aici ai tot dreptul sa muti subiectul in alta parte sau sa-l stergi, dar sper sa inveti sa ai mai mult bun simt, ca se pare ca-ti lipseste!!!!

PS: dont forget, s all bout RESPECT!!!!:D
tryin_2_b_high
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Apr 19, 2003 2:21 pm
Localitate: Paradise:)

Mesajde Jasmine » Dum Apr 20, 2003 5:09 pm

mda.. hai sa iti spun un secret..
si eu m-am adaptat destul de greu la cerintele acestui forum..
am vazut ca mesajele imi erau sterse,le postam din nou si din nou...a doua zi dispareau.. mi-am dat seama ca ceva nu e ok.. si m-am prins.. asa ca am inceput sa postez ineligent si adecvat..n-am mai aberat cum obisnuiam..din greseli inveti SINGUR!nu trebuie sa iti atraga atentia cineva de fiecare data cand faci o prostie!
nu ma consider sefa nimanui,nu sunt superioara nimanui..daca dau impresia asta .. imi pare sincer rau!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

right!!!

Mesajde tryin_2_b_high » Lun Apr 21, 2003 3:16 pm

Eu nu m-am referit la stersul mesajelor, ci la felul tau de a te exprima atunci cand cineva "a incalcat regulile" sau a scris ceva ce nu va convine.
Da, dai impresia ca te crezi superioara tocmai prin felul de a vorbi cu ceilalti!
That's daa problem girl!!! But im sur ya gonna manage it! Good luck!:)
tryin_2_b_high
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Apr 19, 2003 2:21 pm
Localitate: Paradise:)

Mesajde Jasmine » Lun Apr 21, 2003 4:22 pm

pai faza e ca nici nu ma mai obosesc sa ma exprim..trec direct la fapte..ERASE!..
doar pe threadul asta am specificat ca nu mai intru cu aceeasi placere pe forumul animalx.. ma rog..

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Apr 22, 2003 1:11 pm

Dee Dee sau Jasmyna...pana diseara sa am lista completa cu banarile pe care le datzi...pe forumul de banuri !

A incercat sa imi zica ceva Jasmyna pe YM ...dar nu eram online.

Va multumesc !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Lun Mai 05, 2003 7:50 pm

eu nu inteleg de ce odata ce un thread este sters userul care l-a deschis decide sa-l mai deschida odata... nu inteleg de ce posteaza inca odata un post identic cu cel care a fost sters cu putin timp in urma.... si nu inteleg de ce unele persoane deschid un subiect IDENTIC cu unu deja existent ... un subiect care nici macar nu este inchis.... :con:
de aseara se pare k sunt si eu moderatoare.... 10x moshule... a fost o surpriza destul de neasteptata! Jasmy & DeeDee ... o sa va ajut pe cat posibil!!!
pana atunci oameni buni.. va rog eu... cititi si voi regulamentul ala... ca nu a fost scris degeaba!!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Dee Dee » Mar Mai 06, 2003 11:55 pm

Bine ai venit in lume noastra Alina ! :)
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mai 06, 2003 11:58 pm

zi si noapte e lumea lor...lumea animalelor ! :p

Alina...eu astept cu interes raportul. Sunt curios ce realizari ai infaptuit de cand te afli la conducerea acestui forum.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Mie Mai 07, 2003 1:00 am

10x Dee Dee :kiss: sper sa va ajut pe cat posibil....

moshule.. vezi ca e periculoasa lumea asta... a animalelor ;)

pai ce raport sa-ti dau... de maine o sa ma ocup mai mult pentru ca am mai mult timp liber.. pana acum am avut cateva probleme si nu am avut timp prea mult... dar am ochit cateva subiecte care ar trebuii curatate putin;)
si... mi-au scazut posturile! :D
stii ca nu o sa te dezamagesc moshule... pana la urma... nu te-am dezamagit niciodata ! ;D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Wild Rose » Joi Mai 08, 2003 5:10 pm

http://www.fanclub.ro/showthread.php?s=&threadid=4888

va sfatuiesc pe toti sa incepeti sa vizitati aceasta adresa pe cat posibil...inspecial daca aberati pe acest forum!!!

sper sa nu se dea multe avertismente+banari... depinde numai de useri si de calitatea posturilor!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Dee Dee » Dum Mai 11, 2003 11:02 pm

Hm...

Eu subiectu` acesta l-am deskis in sperantza ca aici ne vom rezolva problemele legate de acest forum(nemultumiri,obiectii,multumiri,etc)

Daca cineva are vreo problema poate sa o spuna aici ! vom incerca s-o rezolvam cu calm si fara sa ne certam ...
oke ?
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Joi Iun 19, 2003 8:32 pm

arghh!!! Ma doare capu! ;a
am lipsit si eu cateva zile de pe net si deja ati inceput sa aberati... ce naiba... mai mult de 3 cuvinte nu puteti scrie intr-un mesaj (asta am observat ca faceti pe FIECARE SUBIECT, nu neaparat aici!) Va costa cumva??? :con:

concluzie: o sa va dau un link mai incolo (sa termin de curatat totu) ca sa vedeti daca v-ati ales cu ban/avertisment...
va spun inca odata: e vara, nu o sa intru zilnic pe net... asa ca avertismentele+banurile se vor primi mai des... nu o sa mai trec cu vederea la fel de mult!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Wild Rose » Joi Iun 19, 2003 9:26 pm

check it out!!!

http://www.fanclub.ro/showthread.php?s=&postid=161906#post161906
don`t take it personally, i`m just doin my job...

p.s. o sa fiu plecata pana luni/marti.. in caz ca nu mai intru pe net, va anunt de acum ca daca aberati...you`re dead! take care! Good luck!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Wild Rose » Dum Sep 14, 2003 9:50 pm

o sa fiu plecata cateva zile din Bucuresti.. sper sa nu fie o nebunie totala cand ma intorc.. va spun de acum... cei care vor abera vor primi avertisment / ban ... plus ca posturile si subiectele idioate vor fi sterse... Got it???
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Wild Rose » Mar Oct 07, 2003 8:43 pm

si uite ca acesta este primul meu post ca simplu user pe Animal X.. cu alte cuvinte, de acum incolo nu mai sunt moderatoare. Decizia imi apartine iar motivele sunt multe (lipsa de timp, etc) Nu pot spune decat : bafta multa in continuare fetelor... sa aibe grija de forum!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde happy_angel » Vin Oct 10, 2003 7:39 pm

Poate sa-mi explice si mie cineva de ce a plecat Alina(Wild Rose) din forum?Acum nu mai e nimeni care sa se ocupe k-lumea de acest forum!Uneori unii abereaza prea mult altii scriu asa in sila!Oameni buni reveniti-va!Wake up!:confused:
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron