Forumul An.X

Forumul asociat fanclubului Animal X

Mesajde Nightmare » Vin Oct 10, 2003 7:48 pm

Pacat ca a renuntat Wild Rose la moderare.
Stie cineva cine este AnouCk?
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde happy_angel » Vin Oct 10, 2003 7:54 pm

Da dar asa a plecat si dee dee din motive niintemeiate la fel ca alina ca nu mai are timp etc.Nu stiu cine este aceasta Anouck dar a pus-o asa repede moderatoare!Poate sa -mi explice cineva ceva?;P
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde AnouCk » Dum Oct 12, 2003 1:22 am

o sa incerc prin acest post sa scap de mica confuzie care s-a format dupa ce Wild Rose s-a retras.
din pacate nu va pot spune mai mult decat a spus si ea.. a fost decizia ei, si cred ca ar trebui sa fie respectata. oricum, cel mai indicat ar fi sa vorbiti cu ea daca vreti raspunsuri..
in legatura cu rolul pe care l-am primit eu, chiar nu stiu ce sa spun! voi incerca pe cat posibil sa am grija de acest forum, asa cum a facut Wild Rose, cum a facut Dee Dee.. voi sterge aberatiile, si sper ca nu o sa ma injurati si o sa intelegeti.. asta este rolul meu. Voi da banuri si avertismente. Sunt noua, dar asta nu inseamna ca o sa trec cu vederea peste tot.. nu vreau sa ma considerati "rea" sau chestii de genul acesta.. de acum incolo, eu trebuie sa am grija de acest forum, si asta am de gand sa fac!
daca aveti vreo intrebare... va ascult!
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Mar Oct 14, 2003 7:42 am

mda.. ma intreb un singur lucru? cum ai ajuns moderatoare fara sa fi postat deloc pe animalx? e tare ciudat...
alina-wild rose-a renuntat la moderare pentru ca asa a vrut..it`s not your problem! dee dee la fel.. so just drop it!
eu nu prea am timp sa intru pe forum.. dar stiti bine ca intotdeauna v-am adus noutati picante .. asa ca .. scrieti cu atentie pe acest forum.. si anouck.. cum te astepti sa dai tu banuri si avertismente??

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde F|y! » Mie Oct 15, 2003 8:11 pm

Hmmm...foooarte ciudat cum ai ajuns tu moderatoare...Anyway, ce pot sa spun? eu nu sunt foarte multumita cu aceasta decizie, dar cred ca va trebui sa ma conformez. Nu am nimic cu tine, dar zau ca nu inteleg cum ai ajuns moderatoare, daca nu ai experienta...:confused: Altceva? Multa bafta si sper sa ne intelegem bine! :kiss:
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Mie Oct 15, 2003 8:49 pm

Am intrat pentru a clarifica cateva lucruri..
In primul rand, am renuntat pentru ca asa am vrut EU! Nu am fost influentata de nimeni, a fost decizia mea!
Stiu ca este ciudat faptul ca Anouck a devenit moderatoare, dar eu zic ca merita sa aveti putina incredere.. poate o sa aveti o surpriza..
eu oricum i-am explicat ce si cum.. si eu una zic ca stie ce face...
Jasmyna, va da banuri si avertismente asa cum am dat si eu, intrand pe anunturi administrative sau vorbind direct cu moshu.. fiind moderatoare, are dreptul sa faca asta.. are voie sa stearga ce posturi vrea.. nu exista exceptii!
bafta in continuare... si sper ca veti acepta situatia!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

"La multi ani!"

Mesajde Piky » Sâm Noi 08, 2003 10:23 pm

vreau sa le urez un calduros "La multi ani!" , multa fericire si sanatate si indeplinirea tuturor dorintelor celor cu numele de Mihai, Mihaela, Gabriela, si Gabriel cu ocazie sf. Mihail si Gavril. va pup dulce pe toti. cu drag miha!}{
Piky
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Vin Sep 05, 2003 9:31 pm
Localitate: Romania, Cluj-Napoca

Mesajde Wild Rose » Joi Noi 13, 2003 1:30 pm

am intrat astazi pe forum , sa vad ce mai e pe aici (ca tot stau acasa ) ... si am avut o surpriza destul de neplacuta..
in primul rand, vad ca Jasmyna continua cu stergerea subiectelor vechi.. nu inteleg de ce ... Pentru ca degeaba sta sa "corecteze" acum greseli care au fost deja vazute, citite...
In curand o sa ajunga un forum cu 10 subiecte.. as fi vrut si eu sa intru pe subiectele vechi, sa imi amintesc tot ce am facut pe aici ... dar nu mai pot, pentru ca subiectele nu mai exista...
Poate in viitor Andra , nu vei mai sterge subiectele.. sper ca data viitoare cand intru o sa fie macar cele 30 ramase acum ... oricum , nu poti schimba trecutul... so its just a fuckin` waste of time !
observ si alte schimbari.. userii vechi nu mai posteaza... the forum was invaded by newcomers... Parca incet incet devine din nou un forum cu mesaje gen "soparla te iubesc" sau "hiena te doresc" ...
nu`mi plac chestiile astea .. chiar deloc .. dar oricum nu ma afecteaza cu nimic .. but just think about it , okey ?
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Jasmine » Vin Noi 14, 2003 8:58 am

firstly... n-am sters subiecte...am sters mesaje .. mesaje ABERANTE!!! n-are importanta numarul de subiecte ci calitatea lor..si asta o stii bine.. si-asa foumul animalx vreau sa arate bine si din punct de vedere estetic..tocmai de aceea am sters multe mesaje care raspundeau la quote.. nu cred ca e esential pentru tine sa citesti peste 6 luni ce ai scris la "animalx s-au certat cu 3se?" sau "la ce melodie ati vrea sa scoata clipul viitor?" nu vreau sa schimb trecutul.. pur si simplu tatonez terenul pentru viitor.. ;D
cat despre useri vechi... eu n-am ce face,nu e vina mea... probabil au lucruri mai importante de facut.. anouck vad ca n-a mai postat..
nu stiu ce sa zic.. alina,tu si-asa ai renuntat la forum si nu inteleg de ce te eschivezi... :con: fara suparare!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde F|y! » Vin Noi 14, 2003 8:05 pm

Am observat si eu ca forumul incepe sa se "transforme" intr-o mare de ravase "te iubeesc, Soparla!"&stuff... Pacat! Pacat ca new comer'ii nu stiu cam ce inseamna acest forum.:( In curand nu va mai posta mai nimeni, asta pentru ca nu se deschid subiecte atractive. :( Mi se pare ca e o treaba monotona sa tot postezi zilnic, doar asa, ca sa postezi. Multi nu au nimic de spus, dar posteaza doar ca sa isi vada mesajul pe net. Patetic! :mad: Jasmine, trebuie sa iei atitudine! :D ;)
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde AnouCk » Vin Noi 14, 2003 10:14 pm

Lipsa subiectelor noi se datoreaza faptului ca baietii nu au scos nimic nou...deocamdata toata lumea asteapta noul album...s-au cam epuizat toate subiectele posibile in legatura cu ei & Revolution.. si nu cred ca doreste cineva sa reajunga la "care e cel mai sexy" sau "animalx se drogheaza??"
odata cu lansarea si noul album sunt sigura ca forumul isi va reveni!
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

Mesajde happy_angel » Sâm Noi 22, 2003 10:49 pm

Poate ca si asta e un motiv sa nu se mai preocupe nimeni de forum.Dar de ce nimeni nu mai e asa de preocupat ca inainte de forum?nu se mai anunta nimic mai se trezeste cineva sa mai scrie ceva o data la 10 luni.dar si eu sper ca dupa lansarea albumuluiEVOLUTION totul va reveni la normal;)
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde AnouCk » Joi Noi 27, 2003 4:38 pm

nu cred ca este vorba de 'lipsa de preocupare' insa trebuie sa intelegi ca este destul de greu sa postezi odata ce ai spus deja ceea ce aveai de spus. nu pot sa merg sa postez din nou aceleasi chestii doar de dragul de a posta.
precum am spus, subiecte noi de discutat vor aparea odata ce ei vor scoate ceva nou , oricum, esti si tu binevenita sa deschizi subiecte noi! asta este pana la urma rolul userilor nu?
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

sal all!!!

Mesajde Piky » Vin Dec 19, 2003 8:41 pm

cu ocazia sarbatorilor de iarna va doresc un "Craciun fericit!" si un an nou fericit, cool si plin de bucurii si indeplinirea tuturor dorintelor! va pupik dulcik, miha! }{}{}{
Piky
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Vin Sep 05, 2003 9:31 pm
Localitate: Romania, Cluj-Napoca

Mesajde happy_angel » Joi Dec 25, 2003 10:07 pm

Dupa parerea mea acest forum a ajuns unul de c...t.Nu se mai ocupa nimeni de el asa cum ar trebui cu toate ca exista 2 moderatoare!Eu sper sa isi revina cat mai repede .....Apropo Sarbatori fericite la toata lumea!
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde AnouCk » Joi Dec 25, 2003 10:24 pm

Viermutza, ceea ce se intampla pe forum nu este vina moderatoarelor. Rolul nostru este sa avem grija de forum, sa stergem mesajele off-topic, sa dam avertismente si banuri.. Rolul vostru (a useriilor) este sa postati..
Oricum, vina nu este a nimanui. Despre ce ai vrea tu sa se vorbeasca din moment ce ei (adica baietii) nu scot nimic?
Schimbarile de pe forum se datoreaza faniilor, se datoreaza faptului ca intra foarte multe persoane noi care habar n-au ce se mananca pe aici si posteaza off-topic si aiurea..Se datoreaza faptului ca cei care odata "ridicau" acest forum au plecat.. Insa nu poti da din bagheta magica si spune "moderatori..indreptati situatia" pentru ca noi chiar nu avem ce face!
Si oricum, nemultumirea aceasta ti-ai exprimat-o deja.. Si ti-am mai dat odata aceasta explicatie.

Astea fiind spuse, va urez un CRACIUN FERICIT! :D
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

Anunt important!!!!

Mesajde Free_ Girl » Vin Dec 26, 2003 3:01 am

Pt toti fanii adevarati AnimalX vand multe,multe poze originale si postere cu ei. Pt detalii scrieti-mi la elenna_2004@yahoo.com
Astept mail-ul vostru!!!
Free_ Girl
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Dec 06, 2003 2:43 pm
Localitate: Constanta

Mesajde kmy » Lun Dec 29, 2003 3:09 pm

Salutare Free_Girl am citit mesajul tau de mai sus si ma intereseaza daca chiar vrei sa vinzi scrie-mi pe adresa kmy20ro@yahoo.com.mx tot ce vrei sa vinzi iar eu iti voi scrie dupa accea daca ma intereseaza.
kmy
kmy
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Lun Dec 30, 2002 3:05 pm
Localitate: onesti jud.bacau

Mesajde AnouCk » Lun Dec 29, 2003 4:34 pm

Pe viitor v-as ruga sa nu mai folositi acest subiect pe post de YM/MSN.. Daca doriti sa transmiteti ceva cuiva, nu ezitati sa folositi PM-urile.
De acum incolo, cei care posteaza astfel de mesaje vor primi avertisment.
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Bugee Bubuu!!! » Joi Ian 08, 2004 1:24 pm

Pt inceput La multi ani!!!Forumul nu mai este k inainte asa cum nici knalul nu mai este.Ce sa intamplat?Pakt de acest lucru,dar ata ete
Avatar utilizator
Bugee Bubuu!!!
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Dum Aug 31, 2003 11:00 pm

Mesajde crematory » Vin Ian 09, 2004 3:17 pm

meh.si mie imi plac cei de la animalX dar in ultimul timp (parerea mea) sunt cu nasul pe sus!!!!!!!!!!
dar daca ma gandesc bine, asa sunt toate vedetele.dupa ce vad ca au succes cred ca toata lumea este la picioarele lor!!!!!!!!!
dar cred ca toata lumea ar proceda asa, pana si eu si tu! hai sa ne gandim putin, ai bani, arati bine, mii si mii de fete sunt la picioarele tale si lesina cand te vad.................normal ca te simti superior celor din jur!!!!
.este o reactie umana!!!
deci animalX
crematory
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Ian 09, 2004 12:24 am
Localitate: lugoj

Mesajde shakirica » Vin Feb 06, 2004 11:40 am

numele meu este Cristina si sunt 9 pe forum.Imi plac melodiile baietilor dar doar atat.Ei ca persoane imi sunt indiferenti.Dar muzica e buna.
shakirica
 

Mesajde happy_angel » Vin Apr 16, 2004 7:15 pm

Dupa parerea mea acest forum este unul reusit si cred ca poate trebuie ca AnimalX sa lanseze ceva cat mai repede pt a da ceva semne de viata....In rest cred ca pana acum e unul ffff reusit...Si le salut pe moderatoare si toti userii....
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde Gyulia » Joi Iul 08, 2004 9:01 pm

Sunt noua in forum si sa ma scuzati daca o sa fac anumite greseli.
Ce aveti fratilor, voi nu vedeti decat trupuri, nu vedeti decat bani si partea materiala '' sunt niste vedete,, , mai linistitiva ca sunt si ei oameni au si ei sentimente si o viata aproximativ normala nu trebuie sa disperati in halul asta.
Este nevoie doar s a fiti alaturi de ei cu sufletul si va asigur ca va veti simti si voi mai bine, cat si ei, ca mai rau ii faceti sa se simt ''nasol,, cu aptitudinea asta isterica ''nu pot s a dorm noaptea'', ''traiesc doar pentru ei'', prostii.
daca vreti sa dezbateti acest subiec cu mine scrieti-mi pe adresa de mail Gyulia_fanclub@yahoo.com.
Poate o sa ne cunoastem mai bine.
pupici!
Gyulia
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Lun Iun 28, 2004 11:34 pm
Localitate: Slatina

Mesajde alisa » Sâm Iul 31, 2004 7:52 pm

Ciao.Sper ca nu va suparati daca spun si eu cateva cuvinte referitoare la forum.M-am inscris pe el inca de acum doi ani si am vazut multe si auzit multe despre animalx si forum.Cum au mai spus si unii dintre noi este datoria noastra sa tinem acest forum in picioare dar cu bun simt deci sa nu scriem orice tampenie ce ne vine prin minte.Am lipsit o perioada destul de indelungata de pe forum pentru ca nu imi mergea bine netul dar si datorita faptului ca nu mai aveam ce posta.But naw i am back pentru ca vad ca sunt o multime de fani noi dar imi pare si rau pentru cei care sau retras din acest forum.As vrea sa va cunosc pe toti pe cat se poate si sa ne si imprietenim.Ok cam atat am avut de spus.A si apropo felicitari pentru noul forum nu stiu cine la facut ,cred ca moderatoarele dar in orice caz e mortal.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde liutzka » Mie Aug 18, 2004 2:37 pm

heya!!!!pai acuma am apucat si eu sa citesc pana la capat toate mesajele si cred ca lucrurile chiar s-au schimbat. si eu am mai fost inscrisa,dar nu am mai ajuns pe aici ca nu am net acasa.dar acuma am revenit si chiar am ramas uimita.in fine,ma mir ca nu vb deloc de scandalul in care sunt implicati acuma...sau poate nu am ajuns inca acolo.oricum,ma opresc aici ca mai am multe de citit.trebuie sa recuperez ce am pierdut.bye!!!!
Avatar utilizator
liutzka
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 15, 2004 11:00 pm

Mesajde irinanmx » Joi Aug 19, 2004 12:19 am

Mai, acum cativa ani ce veselie era pe aici, toti intrau si ...... in fine, tocmai am citit niste porecle de-a lor si am inceput sa rad si pana la urma m-am oprit. Acum nu mai intra foarte multi pe forum. De ce? Pt ca nu au mai scos nimic?, pt ca i-au uitat fanii? pt ca au plecat in vacanta(fanii logic) ? Nu stiu, dar tre' sa facem ceva in legatura cu asta . Ce ziceti? Ne apucam de treaba? Ce treaba, ca nu avem ce posta? Hai Zbye :))
Sfarsit de saptamana
Am chef de nebunii
Viata e doar una
Hyena arata-mi tot ce stii.
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

Mesajde honey}{ » Joi Aug 19, 2004 12:34 pm

Eu cred k fanii nu i-au uitat...deshi animalutzele ne-au cam neglijat...dar trebuie sa-i intezlegem shi p ei..au shi ei problemele lor..kum ar fii scandalul d la Music&Music...dar sunt sigura k vor reveni ku ceva nou...shi totul va fii OK
honey}{
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Aug 11, 2004 12:21 pm
Localitate: pitesti

Mesajde alisa » Joi Aug 19, 2004 3:02 pm

In primul rand e vara si vara toti sau aproape toti se distreaza si poate chiar pleaca din tara.Nu cred ca fanii au uitat deanimalutze dar animalutzele au cam uitat denoi.In fine sper sa isi revina si sa ne incante iar cu concerte si piese de rezistenta
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde irinanmx » Joi Aug 19, 2004 11:41 pm

noi cand ne gandim la ANIMAL X, ne gandim la cei trei, adica Vierme , Soparla si Hyenaaaa, cei care ne incanta cu melodiile, cu dansurile mai nu stiu cum pe scena, cu frumusetea lor, cu sinceritatea (hai ca tre' sa sun la spitalu' 9 sa-mi rezerv o camera) si cu glumele lor vesnic haioase , asa ca noi nu avem cum sa uitam de animale. ei gand se gandesc la fani, se gandesc la aproximativ 2.000.000 de fani, (va datzy seama ca nu ii cunosc pe toti) si au de muncit ca tre' sa multumeasca aoleu cati fani. cred ca tre' s-avem rabdare si vom asculta si noi albumul anul care vine :(. saracii, cate probleme au. bine ca nu sunt in locul lor (sa fiu Hyena si sa lesine fetele cand ma vad, sa fiu Sopy si sa ma trezesc cu un sutien in plina figura, sa fiu Vierme si sa vrajesc fete cu cercelul din limba, LoL, ce viata au ei) .
Sfarsit de saptamana
Am chef de nebunii
Viata e doar una
Hyena arata-mi tot ce stii.
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori