ce nu va place la ei?!

Forumul asociat fanclubului Animal X

Mesajde alisa » Dum Aug 01, 2004 4:51 pm

Pai sicer nu stiu daca sunt in masura sa spun cine e mai tare dar pot sa iti spun ca imi place mai mult Moga .Am postat de doua ori din greseala .
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Dany_S » Vin Ian 28, 2005 8:02 pm

bun subiect

ce nu-mi place la ei? hmmm, cam tot. Incepand cu numele formatiei care e infect, continuand cu look-ul ridicol (frezuri, imbracaminte), voci si aptitudini de dans inexistente, si bineinteles atitudinea de "Sunt frumos si talentat" care e gretzoasa (macar de ar fi adevarat dar nici macar).
draivit laic iu stolit.
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde v1n3ri » Vin Ian 28, 2005 8:16 pm

Idem ca antescriitorul. Ce sa zic... Ma gandesc la melodia aia: Pi Net :).
Hai sa analizam un pic ce zic animalutzele in, ma rog, zic ei, melodie:

Am cunoscut-o ieri pe Net
Stim ca e vb deja de 2 persoane care ishi pierd vremea pe mIRC.
Arata perfect,
Tipa a dat alta poza tipului. Clar.
Fara nici un defect
Ma, cine era in poza, K Minogue?
Trebuie s-o am
Tipu stie ce vrea.
Ca altfel am sa-nnebunesc
Innebuneste cam repede.
Vreau s-o cuceresc.
O sa-ti treaca, numa sa o vezi.

Din motive obiective, inchei analiza pe text. Si, in concluzie: la varsta lor daca inca mai canta despre Net... parca ar fi Asia. Ma, sunteti mari, gasiti ceva versuri mai inspirate :). Cred ca ultima lor melodie ce mi-a placut a fo' acu ceva ani...
Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana. In legatura cu universul nu sunt sigur.
E o onoare sa fiu ignorat de gabuba.
Avatar utilizator
v1n3ri
Junior Member
 
Mesaje: 541
Membru din: Lun Noi 29, 2004 12:00 am

Mesajde aiana » Sâm Ian 29, 2005 9:21 pm

daca nu va place vizitati siteurile cu formatiile ~preferate~,daca nu nu stricati farmecul acestui siteu in care se gasesc fani animalx.cand si noi o sa ne luam de formatiile voastre preferate,atunci si voi item.
aiana
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Lun Ian 17, 2005 10:53 pm
Localitate: in fata calculatorului

Mesajde Nemi » Lun Mar 21, 2005 7:33 pm

aiana scrie:daca nu va place vizitati siteurile cu formatiile ~preferate~,daca nu nu stricati farmecul acestui siteu in care se gasesc fani animalx.cand si noi o sa ne luam de formatiile voastre preferate,atunci si voi item.


In cazul in care nu ai vazut, acest subiect se numeste CE NU VA PLACE LA EI.
Despre ce ai vrea sa scrie aici?
Macar aici sa inceteze minciunile.Sunt si urati si afoni si se pare ca a inceput si lumea sa-si dea seama de asta.
Oricum, de cand i-a lasat Duta...se pot apuca de P.ta.
Nemi
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Apr 23, 2004 4:04 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde sand_o » Sâm Apr 16, 2005 9:54 pm

Oh jesus!!! Animal X au fost destul de buni in trecut dar acum sunt jalnici...nu imi plac deloc..din nici un punct de vedere...imi pare fff rau!
Avatar utilizator
sand_o
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Mar Iul 08, 2003 11:00 pm

Mesajde kyt_pussy » Mie Apr 20, 2005 9:03 pm

Mie imi plac foarte mult baieti asa ca am invatat sa-i accept si cu defecte sunt oameni nu?Imi place piesa ''PE NET'' poate ca animalutele s-au gandit la fani cand au compus piesa trebuie sa recunoastem ca tineri stau foarte mult pe mIRC
Avatar utilizator
kyt_pussy
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mar Apr 19, 2005 11:00 pm

Mesajde h0va » Mie Apr 20, 2005 10:27 pm

da, uite de ex shtiu io pa unu', igal raidar ii zice, da momental nu are mirc penca nu a descoperit cum se baga cablu de alimentare in priza

on topic: ce nu imi place la ei?! pai nu imi place ca sunt trei baietzi ash fi preferat 3 fete shi in loc de "animal x" sa se fi numit "animale'n pix"..

nene baics, nu dadea, da' mia'm (c.dvstra) spus parerea, parerea mea :D

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde act » Lun Mai 09, 2005 11:09 am

Am o chestie de zis "baietilor" de la Animal X: GROW UP!!!!!. La varsta pe care o aveti (nu stiu exact cat si nu ma inereseaza, dar sigur sunt majori toti) mai "cantati muzica" pentru pustoaice de clasa a 7-a? Cand ati disparut am crezut ca v-a venit mintea la cap, ati strans ceva bani si va apucati de ceva mai pentru varsta voastra. Se pare ca m-am inselat.... You guys make me sick :bleah: Stiu ca parerea mea o sa enerveze ceva lume (da nu-mi fac probleme, sunt minori *p ) da trebuia sa ma descarc. M-am saturat sa vad ratatii astia pe la TV, prin reviste si la radio.
Parca ma simt un pic mai bine acuma..... :D
act
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mai 09, 2005 10:51 am
Localitate: Timisoara

Mesajde Red_Mustang » Lun Mai 09, 2005 11:45 am

Frate asta e un fanclub...nu ANTIfanclub...dispari !
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Burakuku » Lun Iun 27, 2005 4:04 pm

Ce nu imi place la Animal X... Nu e bine pusa intrebaream zic eu. Ar fi trebuit sa suna cam asa: "Va place ceva la Animal X?". Raspuns: "Da". Intrebare aditionala: "Da, ce?" Raspuns detaliat: "Da, nimic! Adica imi place cand nu <canta> si nu <danseaza>, probabil cand dorm. Adica sa nu faca nimic." Intrebare: "???" Raspuns de rectificare: "Nu, nu imi place nimic la Animal X!"
Cei ce ati inteles nu sunteti fani Animal X. Adica eu nu am nimic personal cu ei, numai ca mi se pare o idee stralucita sa se lase de "cantat". Ce ziceti?

Semnat: Cu drag, Burakuku Ninja Shadow Baxer Shaolin Snooker Master
Burakuku
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Lun Iun 27, 2005 11:26 am
Localitate: Constanta

Mesajde eyewitness » Lun Iun 27, 2005 5:16 pm

cucu lu bula - acest coltz al forumului este destinat fanilor animal x si nu celor care denigreaza aceasta trupa care a revolutionat muzica romaneasca. deci ia-ti boccelutza si plinba-te prin alte parti.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde simonutza » Lun Iun 27, 2005 5:27 pm

Burakuku scrie:Ce nu imi place la Animal X... Nu e bine pusa intrebaream zic eu. Ar fi trebuit sa suna cam asa: "Va place ceva la Animal X?". Raspuns: "Da". Intrebare aditionala: "Da, ce?" Raspuns detaliat: "Da, nimic! Adica imi place cand nu <canta> si nu <danseaza>, probabil cand dorm. Adica sa nu faca nimic." Intrebare: "???" Raspuns de rectificare: "Nu, nu imi place nimic la Animal X!"
Cei ce ati inteles nu sunteti fani Animal X. Adica eu nu am nimic personal cu ei, numai ca mi se pare o idee stralucita sa se lase de "cantat". Ce ziceti?

Semnat: Cu drag, Burakuku Ninja Shadow Baxer Shaolin Snooker Master

..eu zic sa taci din gura....daca nu-ti convine ceva mai bine nu intra pe forum....noua ne place de ei ..parera ta nu indeamna nik pt noi
simonutza
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Sâm Ian 15, 2005 7:03 pm
Localitate: SUCEAVA

a fost odata ca niciodata...

Mesajde Black Beauty » Sâm Iul 16, 2005 10:29 pm

acu vreo 3 ani eram unul dintre cei mai mari fani animal x... imi placeau la nebunie... ehe, o trecut timpul...
pe de o parte, mi-am dat seama ca nu erau decat o trupa mult mai buna decat alte trupe romanesti... sau mai pe gustul meu, sa-i zic asa, din ceea ce mi se oferea pe tava la momentul respectiv...
pe de alta parte, s-au schimbat mult baietii in 3 ani... am dat din intamplare recent pe atomic tv, unde era ultimul lor videoclip (care anume, nu stiu si nici nu ma intereseaza) si mi s-a facut o scarba ingrozitoare... au ajuns de kkt... s-au cufundat in kktul muzicii comerciale si al videoclipurilor de doi lei... deja mi-o pierit cheful de a mai asculta, macar din curiozitate, restul pieselor noi... acu' 3-4 ani sunau, oricum, mai bine decat acum...
se vede... atractia banului... comercialul... probabil ca acum baietii nici nu mai asculta ce ascultau cu mult timp in urma (metallica, pink floyd etc. - muzica de calitate)... iar daca asculta, rusine lor ca se lasa dusi de val si de puterea banului pt a contribui la incultura si prostirea tineretului!
e jale... va zic... e jale... imi pare sincer rau c-au ajuns in halu' asta... unde sunt baietii pe care ii admiram acu' 4-5 ani chiar?

P.S. m-as mira sa intelegea acum vreo unul din fan(atic)ii Animal X...
=Crows bring the spring=
R.I.P.
Avatar utilizator
Black Beauty
Junior Member
 
Mesaje: 293
Membru din: Mar Iul 31, 2001 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Sâm Iul 16, 2005 11:19 pm

Sunt de acord cu tine Black Beauty...au cam dat-o pe comercial...astept sa vad daca se schimba ceva la urmatoru' album :)
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator