ce nu va place la ei?!

Forumul asociat fanclubului Animal X

ce nu va place la ei?!

Mesajde Jasmine » Joi Mar 20, 2003 9:31 am

din motive intemeiate am redeschis acest subiect.. deedee,nu te supara insa ex`ul a fost sters..era plin de aberatii..
acum..scrieti ce aveti pe suflet .. ce va deranjeaza , ce va supara..

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

hy

Mesajde alisa » Joi Mar 20, 2003 8:44 pm

Well pai sa imi spun si eu parerea.Deci in primul rand imi place cum canta, cum danseaza si cum se imbraca etc,etc,ce nu imi place la ei sunt mai putine lucruri de spus:in primul rand este vorba despre bretonul lui Alex care ar trebui sa faca ceva in legatura cu el,apoi nu imi place cum Vierme si-a pus cercei pe peste tot si asa pot sa spun o multime de lucruri care nu imi place la ei ,sa lasam si pe altii sa vorbeasca.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Vin Mar 21, 2003 2:15 am

mie imi plac si bretonul lui alex si cerceii lui Penk. cum a zis si alisa sunt putine lucruri neplacute la ei dar trebuie neaparat sa precizez ca felul in care se imbraca mr. ass lasa de dorit sometimes.
:p :eek:
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde Anna|s » Sâm Mar 22, 2003 3:27 am

din cate tin eu minte, subiectul inchis si redeskis era facut de mine acum o groaza de vreme!
nu mai stiu ce am scris acolo, poate ca multe din lucrurile alea nu mai sunt valabile acum...
ceea ce nu ca nu imi place la ei, ci URASC, este ca nu au stiut si nu vor sti niciodata sa isi tina viatza personala pentru ei si ca isi spala rufele murdare in public.
asta nu e profesionalism!
aucun art ne peut egaler la vie!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Fascinatia imaginii-- nemultumirea mea

Mesajde usualflow » Lun Mar 24, 2003 3:59 pm

animal x? pai daca la inceput dansau cat de cat, acum s-au specializat in "sters geamuri"(a se vedea clipul piesei "mai mult ca oricand")
muzica suna bine, insa atata timp cat nu e meritul lor, nu ma incalzeste cu nimic. aici tot meritul il are dutza. Din pdv muzical, singurul care "rupe' ceva note e serban; cat dewpre soparla, saracu' i s-au infundat sunetele in cap de cate efecte i s-au pus pe voce. De altfel, nu e vina lui, saracutzul ca nu are ureche muzicala, dar e vina lui ca s-a urcat pe scena in cunostinta de cauza.
In concluzie, animal x= un produs muzical, la fel ca toti ceilalti carora le face altcineva muzica si versurile.
Astia nu sunt artisti. ei sunt imaginea( si una f buna, recunosc) si atat. ce contributie au ei in rest? Artist e de fapt producatorul in cazul asta( cu exceptia cazurilor in care si el, din lene sau lipsa de inspiratie, pune aceleasi tobe in doua piese distincte apartinand unor trupe diferite, sau se "inspira" prea mult din piese mainstream "din afara")

e altfel, "Revolution" suna foarte frumos.
PACE.:a
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Re: hy

Mesajde Weirda » Dum Apr 13, 2003 10:34 am

Initial trimis de alisa
Well pai sa imi spun si eu parerea.Deci in primul rand imi place cum canta, cum danseaza si cum se imbraca etc,etc,ce nu imi place la ei sunt mai putine lucruri de spus:in primul rand este vorba despre bretonul lui Alex care ar trebui sa faca ceva in legatura cu el,apoi nu imi place cum Vierme si-a pus cercei pe peste tot si asa pot sa spun o multime de lucruri care nu imi place la ei ,sa lasam si pe altii sa vorbeasca.

mie una imi place bretonul lui alex, am auzit ca din cauza defectului de la ochi se tunde asa, imi plac piercingurile lui mihai, preferatul meu fiind cel din limba-e cool!-la mihai nu-mi place ca da autografe super scurte si ca-i cam timid, iar la serban...nu stiu ce nu-mi place... sunt confuza...sunt mai multe chestii marunte si nu numai...
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Mar Apr 29, 2003 9:37 pm

nu-mi place comportamentul lor de cand la music&music
nu-mi place freza lu` shoparla
nu-mi plac fentele lui vierme
nu-mi plac cearcanele lu` sherban
....

sa mai continui ?
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Mar Apr 29, 2003 9:46 pm

am uitat:

nu-mi place melodia "atractie "
si nu-mi place melodia "sfarsit de saptamana" !
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Anna|s » Vin Mai 02, 2003 1:02 am

nu-mi place ce au ajuns. au o imagine dezastruoasa. lookul lor lasa de dorit these days. mai ales al lui Serban (lucru pe care il repet a 3a oara in seara asta pe acest forum). nu imi mai plac spectacolele lor: sunt extrem de comerciale, lipsite de bun gust si tind cu o putere enorma spre vulgar scris cu rosu de bordel.
aucun art ne peut egaler la vie!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde F|y! » Vin Mai 02, 2003 5:10 pm

inainte de lansare, erau altfel..cel putin, eu asa ii vedeam...nici atunci nu erau :a , dar eu cred ca la lansare si-au cam dat arama pe fatza... tind sa fie vulgari, si nu imi place delok chestia asta...pacat ca nu se gandesc putin inainte sa faca ceva...ma mir ca Laur Dutza le permite sa isi bata jok in halu' asta de spectacole... :(
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Jasmine » Sâm Mai 03, 2003 9:47 am

nu-mi place de HYENA fiindca e enervant,ipocrit... saracu de el nici
nu stie ce vrea de la viata ..si ar mai fi o gramada de lucruri pe care nu le suport la el.. dar daca ati vazut filmul "10 things i hate about u" .. probabil ati vazut si sfarsitul :p .. indiferent cat de mult m-ar enerva obiceiurile lui , gafele si glumele rasuflate(dese) pe care le face.. indiferent de toate prostiile care-i trec prin cap..pentru mine ramane acelasi Serban care odata demult imi spunea "surioara" :yD (insa timpul a trecut si acum e alta situatia..)
pe de alta parte este unic..n-am mai intalnit pe nimeni asa ca el.. am invatat foarte multe de la el.. si in timp am realizat ca hyena nu are nici o legatura cu serban .. sunt total opusi...
nu stiu ce dracu m-a apucat.. nu prea imi place sa vorbesc despre el.. :con: anyway.. concluzia este ca nu-mi place hyena,ci serban ..(insa aveti grija cum interpretati ce am vrut sa spun..) ;D

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

no subject

Mesajde Calinescu » Vin Mai 09, 2003 10:20 pm

pentru a doua oara postez acest thread, si o voi face si a treia oara, si a patra si de cate ori va fi nevoie, in cazul in care va fi sters.
din nou va informez (am mai facut-o si in thread-ul trecut) ca nu sunt un fan al muzicii pop-dens-haus. ascult tehno, electro si alte alea (da ne fapt nu asta-i subiectu ).
cand asculti o melodie, o asculti sau pentru versuri (ce exprima ele, ce mesaj vor sa-ti aduca, si alte alea...), sau pentru muzica( anumite frcvente, ritmuri, sunete, ultrasunete... te pot duce intr-o stare spirituala placuta)

dar totusi termin cu teoria si trec la subiect. muzica celor de la animalx e o muzica moarta(asa se cheama muzica ce nu o poti canta cu instrumente, fie si electronice, pe o scena, ci doar o compui acasa cu anumite programe speciale) .versurile...(daca le ascultati mai cu atentie, veti observa ca nu prea au un mesaj clar).
asa ca vreau sa vad daca ma puteti convinge sa-mi placa si mie animalx (sustineti-va idolii)
tocmai ascult animalx cu melodia omoloaga(adica cu acelasi nume) si ma oripilez: muzica-> MUSIC INSTRUCTOR ,
versuri->ati venit aici la fix, n-ati gasit cumva un pix...

ps:un adevarat fan poate sa accepte si parerile celorlalti
Calinescu
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Dum Apr 20, 2003 8:58 pm
Localitate: is

Mesajde Nightmare » Vin Mai 09, 2003 11:26 pm

Mie nu imi place faptul ca fac pauze prea mari intre doua videoclipuri. Deja a trecut mult timp de cand au scos "Mai mult ca oricand". Cred ca ar fi cazul sa mai scoata un alt videoclip.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Re: Re: ce nu va place la ei?!

Mesajde liya » Sâm Mai 10, 2003 8:49 pm

Initial trimis de liya
[ B] [/B]
nu cred ca exista ceva care sa-mi displaca la ei sunt cei mai tari dupa mine(bineinteles parerile nu se discuta) trebuie intelesi si ei ...asta am avut de spus i love them
animal x are the best
liya
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mai 09, 2003 8:28 pm
Localitate: romania-severin

Mesajde Raven » Lun Mai 12, 2003 8:14 am

Ce nu-mi place e c-au luat-o razna spre dance... Cum incepusera era futere, dar acum, cam nasol. Macar cu "Mai mult ca oricand" + videoclip au facut ceva fain, desi e cam creepy video-ul... Regizarea + visual FX dau un produs la care nu ma asteptam...
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde SiMiCs » Mar Mai 13, 2003 6:39 pm

Ce nu imi place mie la ei?hmm :con:uneori comportamentul lor lasa de dorit :( ..au devenit mult prea nesimtiti .(parerea mea!!)..nu imi place ca nu mai danseaza aproape delok..la inceput aveau un dans super cool insa acum nu mai danseaza :( Vierme se plimba pe scena .Sopy mai danseaza cat de cat iar Hiena face atmosfera.Ar mai fii multe lucruri de spus la subiectul asta ..da nu am chef azi sa le spun pe toate :p
:bye:
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Vin Mai 30, 2003 10:24 pm

Imi pare rau ca spun asta, dar vad ca baietii nu prea mai danseaza... Incepe mai toata lumea sa adopte stilul pe care il aveau inainte si acum vad ca, treptat, se lasa de el...
Poate ca lumea o sa le atraga putin atentia.
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

SUNT TOTI TREI PERFECT DE FELUL LOR

Mesajde Adriana Salaman » Sâm Mai 31, 2003 3:38 am

Am citit de multe ori aici pe forum ca Alex ar purta bretonul asa pe fata findca are un ochi mai mic sau mai jos, dar sa fiu sincera - pana cand n-am citit asta aici pe forum, eu n-am bagat de seama si numai dupaceia m-am uitat si eu mai "bine", dar chiar nu gasesc ca sa vede rau (findca cine nu stie nici nu se gandeste) nici n-as spune ca are un defect din cauza la ochi sau cum gandesc multe ca ar fi un defect findca nu-i la fel de mare ca majoritatea. Dupa parerea mea Alex arata perfect (are foarte mult SEX APPEAL)si nu pot sa gasesc nimic ce nu mi-ar place la el cand il vad sau la cei l-alti doi, poate daca i-as cunoaste personal ar fi altceva...

Singur lucru care nu-mi "place" la ei e ca stau atat de departe, dar nu se poate schimba !
Adriana Salaman
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mai 20, 2003 9:40 pm
Localitate: Romania-Sebes

Mesajde Wild Rose » Sâm Mai 31, 2003 2:55 pm

cuvantul perfect este de multe ori abuzat ;D Poti sa ai rochia perfecta pentru un party, sau sa ai vreme perfecta pentru a merge la plaja... dar sa atasezi adjectivul unei persoane.... hm... poate fi destul de periculos
nu eXista o persoana pe lumea asta care sa fie perfecta . ei nu vor fi primi, credeti-ma!!!

ce nu imi place mie la Alex? faptul ca este foarte impulsiv... si faptul ca se ia dupa ce spune lumea... mdeah... as i said.. nobody`s perfect!!

conclusion: uitati de cuvantul perfect ca adjectiv ;D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

A...Si lookul lor

Mesajde Red_Mustang » Mar Iun 03, 2003 4:50 pm

Freza lui Hyena este total urata...
Vierme incepe sa arate cel mai bine din toata formatia..
Iar Soparla nu imi place din cauza bretonului...In schimb as vrea sa am corpul lui...Se vede klar ca a trs de fiare
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

sper sa nu va suparati pe mine!

Mesajde Aldea Alina » Dum Iun 08, 2003 1:34 am

cate o data la un interviu la tv sau ceva de genu.....rad aproape din orice de fapt rad non-stop....si daca te uiti pan la sfarsitul emisiunii cred ca nu intelegi nimic..nu ca nu e bine sa-i vedem tot timpul happy..dar si ce-i prea mult strica!
parerea mea ;h
Avatar utilizator
Aldea Alina
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Lun Sep 23, 2002 11:00 pm

Re: sper sa nu va suparati pe mine!

Mesajde Weirda » Dum Iun 08, 2003 7:21 am

Initial trimis de Aldea Alina
cate o data la un interviu la tv sau ceva de genu.....rad aproape din orice de fapt rad non-stop....si daca te uiti pan la sfarsitul emisiunii cred ca nu intelegi nimic..nu ca nu e bine sa-i vedem tot timpul happy..dar si ce-i prea mult strica!
parerea mea ;h

mie imi place sa-i vad asa...de fapt, tocmai acest lucru m-a atras la ei..faptul ca sunt mereu veseli si pusi pe sotii..;m...sunt comici.sunt ei insisi.:S
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde opyu » Mar Aug 12, 2003 5:17 pm

ce nu-mi place la ei? eu cred ca toti sunt o.k.si faza cu Alex ca are bretonul lung poate ca chiar are o problema chiar daca noi o vom repeta de o mie si de o suta de ori nu cred ca pe el l-ar interesa, eu de cand ii stiu l-am vazut pe Alex cu breton , dar poate ca lui ii place ,but cine stie?
opyu
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Lun Aug 11, 2003 4:04 pm
Localitate: Romania Bacau

Mesajde Wild Rose » Mie Aug 13, 2003 4:21 pm

sunteti incredibile!!!!! ii sta bine asa, il avantajeaza aceasta tunsoare motiv ptr care nu si`o schimba!!! DUH! :rolleyes:
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde F|y! » Mie Aug 13, 2003 4:32 pm

Oh GOD!... :mad: inca nu ati trecut de faza asta??? Nu stiu cum va mai puteti numi FANI! :bleah: Daca tot sustineti una si alta, macar spuneti ce nu va place la caracterul lor, nu la imagine (care se poooate lucra! );D
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

ce nu va place la ei

Mesajde RENATTE » Dum Aug 24, 2003 2:27 pm

nu-mi place ca nu vor sa recunoasca ca au prietene
RENATTE
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Aug 24, 2003 2:00 pm
Localitate: iasi-romania

Mesajde vulpyx » Dum Aug 24, 2003 11:49 pm

mey,eu inteleg de ce nu recunosc faptul ca au prietene.itzi dai seama cate fane si-ar taia venele?plus de asta vor sa le apere ca s-au mai intamplat shi lucruri mai putzin placute de-a lungul timpului.nu pot spune ca nu-mi place ceva la ei pt ca eu cunosc doar imaginea pe care ei shi-au creat-o(shi este perfecta)}{
vulpyx
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:11 pm
Localitate: nowhere

Re: ce nu va place la ei

Mesajde Jasmine » Lun Aug 25, 2003 8:51 am

Initial trimis de RENATTE
nu-mi place ca nu vor sa recunoasca ca au prietene


sincera sa fiu .. si pe mine ma deranjeaza chestia asta :hehe:
alinuzza tu ce parere ai ?!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Mar Aug 26, 2003 11:26 am

eu zic ca e viata lor si au dreptul sa faca ce vor ei ... cu cine vor ei... ;D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde F|y! » Mar Aug 26, 2003 7:32 pm

eh nah, au si ei vietile lor personale, ce dreq? :con: daca e vreuna care isi taie venele pt ca au prietene, ii recomand sa se interneze la psihiatrie!!! ;) they r big boys now!!!
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori