ce nu va place la ei?!

Forumul asociat fanclubului Animal X

......

Mesajde d3s|r33` » Mar Oct 14, 2003 10:21 pm

Mi-e imi place tot la ei! Imi place de Serban,Mihai si imi place bineinteles fffff mult Alex.....faptul ca nu recunosc ca au prietene sau relatii stabile ma deranjeaza...in fine asta e situatia (DACA sunt nebune ca isi taie venele din nimic---au si ei sentimente si nevoi!!))
P.S mi-ar placea sa stiu cine e prietena lui Alex...daca e o persoana publica sau nu:))cam curioasa
d3s|r33`
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Dum Oct 05, 2003 10:37 pm
Localitate: Ardeal

Mesajde AnouCk » Joi Oct 16, 2003 12:26 pm

pe acest forum nu se va discuta viata lor personala! nu s-a facut pana acum si fiti sigure ca acum nu va incepe!
clar??
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Joi Oct 16, 2003 8:05 pm

uite ca eu te contrazic : sa stii ca s-a dezbatut foarte mult pe tema vietii lor personale.. dar eu si alina am sters n-shpe mii de subiecte.. pentru ca nu aveau nici o concluzie... intrebari retorice peste intrebari retorice... si aici fanii spuneau care sunt lucrurile pe care nu le agreeaza la animalx.. asta e o parere,o opinie.. asa ca au dreptul sa scrie " ma deranjeaza faptul ca nu recunosc ca au prietene.." ma intelegi?

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde d3s|r33` » Joi Oct 16, 2003 9:39 pm

nu imi place fapul ca nu recunosc ca au prietene....cred ca e mai bine acum
d3s|r33`
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Dum Oct 05, 2003 10:37 pm
Localitate: Ardeal

Mesajde Bugee Bubuu!!! » Vin Oct 24, 2003 1:37 pm

Nu-mi place indiferenta lui Mihai.Intelegeti ce vreau sa zic?!?
Avatar utilizator
Bugee Bubuu!!!
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Dum Aug 31, 2003 11:00 pm

Mesajde vulpyx » Vin Oct 24, 2003 9:32 pm

te referi la faptul ca nu prea le are cu fan-club-urile,ca nu se prea streseaza cu chestii de gen?sau ca nu-i prea pasa de nimic in general ci doar de el?
vulpyx
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:11 pm
Localitate: nowhere

Mesajde Faded Existence » Sâm Noi 01, 2003 1:12 pm

Nu-mi place la ei faptul ca s-au schimbat fff mult...Bineinteles au cresut etc dar nu e numai asta...Li s-a cam urcat la cap...:) si au o parere prea buna despre propria lor persoana....
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Piky » Sâm Noi 01, 2003 5:48 pm

pe mine ma deranjeaza faptul ca s-au schimbat. nu fizic deoarece fizic s-au schimbat in bine, dar la caracter...nu stiu mi se pare ca li sa cam urcat la cap succesul inregistrat in ultima vreme. nu ca inainte nu ar fi avut succes, dar in prezent parca a inceput sa li se urce la cap. poate numai mi se pare mie... nu stiu! poate din alta cauza s-au schimbat. oricum mi-e imi plac asa cum sunt!
Piky
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Vin Sep 05, 2003 9:31 pm
Localitate: Romania, Cluj-Napoca

Mesajde Bugee Bubuu!!! » Vin Noi 07, 2003 5:19 pm

Initial trimis de vulpyx
te referi la faptul ca nu prea le are cu fan-club-urile,ca nu se prea streseaza cu chestii de gen?sau ca nu-i prea pasa de nimic in general ci doar de el?

Ma refer km la toate.
Avatar utilizator
Bugee Bubuu!!!
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Dum Aug 31, 2003 11:00 pm

Mesajde happy_angel » Dum Noi 09, 2003 12:56 am

Mie imi plac felul lor de a fi!Nu e un minut sa nu te inveseleasca si daca ai vreo problema te ajuta!Chiar daca uneori sunt prea veseli asta e felul lor de a fi si nu poti sa ii schimbi!
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde Anna|s » Lun Noi 17, 2003 9:29 pm

Mai nou mie nu-mi place cumse imbraca Alex... i-am vzut la Povestiri Adevarate si "cipilica" lui Alex era chiar hilara!
aucun art ne peut egaler la vie!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde vulpyx » Sâm Noi 22, 2003 12:20 am

:( mie mi se pare adorabil alex cu "cipilicile' lui.eu din pacate nu am vazut povestirile dar ce sa faci?cauta shi el modalitatzi de ashi ascinde podoaba capilara :p
vulpyx
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:11 pm
Localitate: nowhere

Re: ce nu va place la ei?!

Mesajde roksy » Mar Dec 02, 2003 1:05 pm

Nu-mi place ultimul lor clip ma asteptam la mai mult de la ei Se pare ca dupa ce au revenit in forta cu un nou album si cu un super clip "Mai mult ca oricand" sau cam culcat pe o ureche asta apropo de noul clip "Reaminds me"
roksy
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Joi Noi 27, 2003 5:43 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde F|y! » Mar Dec 02, 2003 8:17 pm

Eh, da... S-au produs niste schimbari, s-au despartit de anumite persoane, au aparut "influentze" noi... ;D Eu astept noul album si abia atunci ma voi exprima. :D
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde AnouCk » Mar Dec 02, 2003 9:21 pm

Am auzit multe comentarii la adresa clipului Reminds Me si nu inteleg de ce aruncati vina pe ei.. casa de discuri (in acest caz Music&Music) se ocupa de videoclipuri. Calitatea (sau lipsa de..) nu se datoreaza lor!
cat despre "cipilica" lui Soparla..din cate am inteles,toate astea fac parte din noul lor look si din nou, vina nu le apartine in totalitate!
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

hi

Mesajde d3s|r33` » Mie Dec 03, 2003 1:08 am

Mi-e imi place look-ul lui Alex...........cat despre reminds me...mi se pare ok,este reusit...parerea mea
d3s|r33`
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Dum Oct 05, 2003 10:37 pm
Localitate: Ardeal

Re: ce nu va place la ei?!

Mesajde crematory » Vin Ian 09, 2004 3:20 pm

pai mie imi place cam totul la ei...................ma deranjeaza putin ca sunt cu nasul pe sus.dar asa sunt vedetele!!!!!!!!
i-am auzit life si canta super, se misca bine.de frumosi sunt frumosi...............dar faza ca nu au prietene nu o inghit!!!!!!!!!!!
crematory
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Ian 09, 2004 12:24 am
Localitate: lugoj

Mesajde piskeshu » Vin Ian 09, 2004 4:13 pm

Nu pot spune ca personal e ceva ce nu-mi place la ei. Aaaa, poate muzica...da, da muzica...muzica lor nu prea imi place. In rest , uneori is asa de dulcici ca-mi vine sa le-o trag prin televizor, da ma limitez la a ma freca cu membru de ecranul televizorului, care este electrizat ecranu. Asa!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

nu

Mesajde ROXANA » Vin Ian 09, 2004 5:13 pm

imi place la ei, ptr. ca scot un album si fac un videoclip,iar pana sa vina cu ceva nou trece un an....
stiu ca nu poti face nimik bun si rapid .....dar nici chiar asa.....!!!:rolleyes:
Avatar utilizator
ROXANA
 
Mesaje: 349
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: nu

Mesajde Bugee Bubuu!!! » Mie Ian 21, 2004 12:53 am

Initial trimis de ROXANA
imi place la ei, ptr. ca scot un album si fac un videoclip,iar pana sa vina cu ceva nou trece un an....
stiu ca nu poti face nimik bun si rapid .....dar nici chiar asa.....!!!:rolleyes:

Dupa cum ai spus:nu poti face nmk bun&rapid.Inceark sa intelegi,k totusi este greu sa faci acest lucru.Este mult mai bine sa iasa cu ceva cool,stiu k dureaza..........DAR VA IESI CEVA COOL.
Avatar utilizator
Bugee Bubuu!!!
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Dum Aug 31, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Mie Ian 21, 2004 8:39 am

Mai nou incepe sa ma deranjezze faptul ca nu prea se tin de cuvant...Spun ca lanseaza un videoclip in luna august, il lanseaza in septembrie. Acum cu albumul: spuneau ca il lanseaza in Nov - Dec si am ajuns la Martie....Te pomenesti ca in Martie or sa spuna in vara...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde AnouCk » Mar Ian 27, 2004 12:13 pm

Nu. Se va lansa in Martie.
Nu este vorba neaparat despre faptul ca nu se tin de promisiune dar pauzele acestea nu ii avantajeaza deloc, lumea a inceput sa-i uite, deodata nu mai e "la moda" sa ai toate articolele despre animal x si observ ca pers. care odata erau mare "fane" acum stramba din nas cand le spui de mult iubitii Vierme, Soparla si Hiena... se pare ca de data aceasta au exagerat cu pauza... Pres. de fanclub au inceput sa se retraga sau doresc asta...cele care acum 2 ani formau un fanclub si se topeau dupa ei acum vor fanclub OZN (ozone). Cate s-au schimbat...oare sunt singura care vede asta?
Momentan nu-mi place faptul ca ei s-au schimbat ft mult. Sau poate au fost asa mereu, iar eu nu mi-am dat seama.
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

Mesajde nicoleta_d » Vin Ian 30, 2004 12:09 pm

ce nu-mi place la ei.o multime de lucruri.nu-mi place faptul ca au uitat de unde au plecat,nu imi mai place faptul ca au devenit foarte increzuti.sincer s-au schimbat prea mult in ultima perioada si asta nu ne bine pt ei.
nicoleta_d
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Joi Feb 27, 2003 7:50 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Calinescu » Lun Feb 09, 2004 7:22 pm

[qote] pentru a doua oara postez acest thread, si o voi face si a treia oara, si a patra si de cate ori va fi nevoie, in cazul in care va fi sters.
din nou va informez (am mai facut-o si in thread-ul trecut) ca nu sunt un fan al muzicii pop-dens-haus. ascult tehno, electro si alte alea (da ne fapt nu asta-i subiectu ).
cand asculti o melodie, o asculti sau pentru versuri (ce exprima ele, ce mesaj vor sa-ti aduca, si alte alea...), sau pentru muzica( anumite frcvente, ritmuri, sunete, ultrasunete... te pot duce intr-o stare spirituala placuta)

dar totusi termin cu teoria si trec la subiect. muzica celor de la animalx e o muzica moarta(asa se cheama muzica ce nu o poti canta cu instrumente, fie si electronice, pe o scena, ci doar o compui acasa cu anumite programe speciale) .versurile...(daca le ascultati mai cu atentie, veti observa ca nu prea au un mesaj clar).
asa ca vreau sa vad daca ma puteti convinge sa-mi placa si mie animalx (sustineti-va idolii)
tocmai ascult animalx cu melodia omoloaga(adica cu acelasi nume) si ma oripilez: muzica-> MUSIC INSTRUCTOR ,
versuri->ati venit aici la fix, n-ati gasit cumva un pix...

ps:un adevarat fan poate sa accepte si parerile celorlalti [/quote]
Calinescu
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Dum Apr 20, 2003 8:58 pm
Localitate: is

Mesajde Calinescu » Lun Feb 09, 2004 7:25 pm

pentru a doua oara postez acest thread, si o voi face si a treia oara, si a patra si de cate ori va fi nevoie, in cazul in care va fi sters.
din nou va informez (am mai facut-o si in thread-ul trecut) ca nu sunt un fan al muzicii pop-dens-haus. ascult tehno, electro si alte alea (da ne fapt nu asta-i subiectu ).
cand asculti o melodie, o asculti sau pentru versuri (ce exprima ele, ce mesaj vor sa-ti aduca, si alte alea...), sau pentru muzica( anumite frcvente, ritmuri, sunete, ultrasunete... te pot duce intr-o stare spirituala placuta)

dar totusi termin cu teoria si trec la subiect. muzica celor de la animalx e o muzica moarta(asa se cheama muzica ce nu o poti canta cu instrumente, fie si electronice, pe o scena, ci doar o compui acasa cu anumite programe speciale) .versurile...(daca le ascultati mai cu atentie, veti observa ca nu prea au un mesaj clar).
asa ca vreau sa vad daca ma puteti convinge sa-mi placa si mie animalx (sustineti-va idolii)
tocmai ascult animalx cu melodia omoloaga(adica cu acelasi nume) si ma oripilez: muzica-> MUSIC INSTRUCTOR ,
versuri->ati venit aici la fix, n-ati gasit cumva un pix...

ps:un adevarat fan poate sa accepte si parerile celorlalti
Calinescu
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Dum Apr 20, 2003 8:58 pm
Localitate: is

Mesajde Calinescu » Lun Feb 09, 2004 7:26 pm

e a doua oara cand scriu asta...si totusi nimeni nu ma baga in seama
Calinescu
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Dum Apr 20, 2003 8:58 pm
Localitate: is

Mesajde Calinescu » Lun Feb 09, 2004 7:27 pm

si daca ma baga cineva in seama...o face doar pt a ma bana
Calinescu
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Dum Apr 20, 2003 8:58 pm
Localitate: is

Mesajde ramonaxxx » Lun Feb 09, 2004 7:31 pm

Dar pe tine ce te intereseaza ce face lumea tu veziti de tehno si electro tau, mai taci din gura.
ramonaxxx
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Joi Dec 04, 2003 9:08 pm
Localitate: in lumea de nebuni

Mesajde Red_Mustang » Mar Feb 10, 2004 7:42 am

Calinescule ai dreptate...un adevarat fan il intereseaza parerea celorlalti

Dar melodia Animal X de care spui tu este copiata dupa Music Instructor tocmai pentru faptul ca ei sunt fani si au vrut sa se lanseze pentru stilul lor de dans...Iar aceasta melodie e perfecta...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde AnouCk » Mar Feb 10, 2004 11:45 am

Calinescu, pentru postul acela lung si frumos nu ti-as da ban, dar daca mai postezi mesaje consecutive nu te vad bine..
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron