Cele mai misto declaratii

Forumul asociat fanclubului Animal X

Mesajde Crist1na » Mie Mar 09, 2005 2:53 pm

Poate cineva sa-mi spuna ce scrie in ultimul Nr. Vip titlul e "Hiena,poante pt.fete".

Aici e auto-caracterizarea lui Alex, foarte lunga, dealtfel :G :


" Am avut foarte multe realizari in decursul anului trecut, am scos un album, am castigat procesul cu Music & Music si urmeaza sa lansam al doilea videoclip in curand. Nu poate fi decat foarte bine. Ultimele doua aniversari ale zilei de nastere le-am petrecut pe scena, asta-i un an in care voi sta acasa cu prietenii, cu gasca, cu baietii, Hiena si Vierme, nu stiu exact ce o sa facem, stiu doar ca toata ziua o sa mi-o petrec cu ei. Vom asculta muzica, vom dansa, vom bea, vom glumi. Degeaba imi fac planuri pentru ca intotdeauna se dau peste cap dar surprizele care mi le fac ei de fiecare data sunt deosebite. Au trecut foarte repede anii astia, imi amintesc ca in momentul in care am lansat primul single aveam 18 ani si dupa 5 ani uite ca nici nu-mi dau seama cum au trecut asa repede... Inaintarea in varsta chiar ajuta foarte mult pentru ca acumulezi mult mai multa experienta, te consolidezi mult mai bine pe plan muzical, prinzi radacini mult mai bune, ajungi sa-ti cunosti persoanele apropiate mult mai bine. Lumea artistica este si cu suisuri si coborasuri si tot asa. La un moment dat ajungi sa cunosti foarte bine cine e langa tine, sa-ti cunosti fanii foarte bine, sa-i vezi ca sunt alaturi de tine, asta e cel mai important si intr-adevar acumulezi experienta si profesionalism in aceelasi timp. De ziua mea cea mai mare dorinta a mea e sa semnam un contract cu o casa de productie de afara, sa ne realizam pe plan international. Pentru Animal X urmeaza un nou single videoclipul va fi lansat, speram, in maxim 20 februarie, jumatate din albumul viitor e deja gata, concerte multe, un turneu in vara, multe surprize, multe nebunii... Animal X va reveni puternic. As vrea sa am 18 ani ca sa inceapa din nou, mi-a placut foarte mult aceasta varsta, dar e frumos si la 23 de ani si chiar imi place, de ce nu? E OK pentru mine. Sunt o persoana foarte sociabila, imi place foarte mult sa am anumite hobby-uri, sunt meticulos, indraznet, sarit de pe fix, imi place sa alerg gaina prin curte, sa prind fluturi cu damigeana prin parcuri, sa ma dau cu schiul pe iarba, tot asa..."

copyright http://www.jurnalul.ro
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Mesajde K-melia » Vin Mar 25, 2005 12:09 pm

Articolul din VIP "O aventura sa dam o tura --Hiena fente discrete pentru fete"

"Considerat la un moment dat unul dintre cei mai doriti tineri din muzica romaneasca, Serban de la ANIMALX nu a mai fost vazut in ultima perioada alaturi de nici o reprezentata a sexului frumos.
Acesta a fost prilejul mult asteptat de barfitori pentru a specula ca Hiena este singur si ca fetele nu se mai inghesuie ca inainte ca sa-i intre in gratii.Si totusi informatiile noastre indica foarte clar cu totul altceva, anume ca nu succesul i-ar lipsi animalutului ci dorinta de a-si scoate iubita sau iubitele in public. Surse din anturajul lui sustin ca Serban nu doreste sa se afiseze alaturi de vreo fata pentru a nu-si inchide alte usi si a nu rata posibilitatea altor aventuri,in acest moment tanarul nedorit o relatie stabila."
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Mesajde simonutza » Vin Mar 25, 2005 6:43 pm

anuntati si voi cand apare acel articol cu ei,si nu cand revista sau ziarul nu mai e .....caci cand merg sa-l cumpar nu mai au acel nr :P plzzzzzzz
simonutza
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Sâm Ian 15, 2005 7:03 pm
Localitate: SUCEAVA

Mesajde K-melia » Sâm Mar 26, 2005 8:12 pm

dar eu am spus si de acel articol pe "noutati"...
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Mesajde Crist1na » Dum Apr 03, 2005 8:35 pm

Mersi, K-melia ca ai scris articolul cu Hiena :)

"Avem o batranica care locuieste langa noi, cateodata o mai vizitam" zise Vierme.
"Fetelor, treceti pe la noi seara ca se inspirati, puteti deveni muzele noastre" vorba lui Hienel.
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Mesajde dulceatza » Vin Ian 06, 2006 7:42 pm

"eu si calculatorul
vaca si chilotii"
Animal x rulzzzz
dulceatza
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Oct 09, 2005 8:26 pm
Localitate: spania

Anterior

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron