Cele mai misto declaratii

Forumul asociat fanclubului Animal X

Cele mai misto declaratii

Mesajde FANATIK_X » Vin Mai 16, 2003 1:47 pm

va gandeati ca este vorba despre declaratiile noastre catre ei?:D...hehe,nu e asa!
e vorba de ceea ce au spus ei prin ziare.....reviste...etc...sau la TV.....
anyway,vreau sa vad cat spirit de observatie aveti,.....si sa imi citati cele mai haioase declaratii ale lor....
daca nu v-ati prins,va dau eu nishte indicatii...
de ex.....
"vreau sa am baieti ca sa ii fac macaragii" :D asta a fost Serban.
sau ....."eram vopsit cu un mov turbat in cap si mergeam si eu ca tot omul cu tramvaiul si la un moment dat vine o baba la mine si imi pune o cruce in fata "Vai,mama ,du-te la biserica sa scoata
diavolul din tine...".......asta e Mihai.....
cred ca Jasmina sau una dintre cele care modereaza forumul vor sterge subiectul asta.......
dar mie mi se pare interesant...
so......COME ON! MAKE ME LAUGH!
"someone told me that love will all save us,
but how could that be?
look what love gave us...
a world full of killing
and blood spilling
that will never change......."
FANATIK_X
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Aug 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Weirda » Dum Mai 18, 2003 6:26 pm

mishto threadul asta... dar sa trecem "la subiect";deci...
Alex: "ne-am despartit pana acum de 15 ori,eu m-am apucat de manele..." doamne fereste! manele... :bleah:
atat deocamdata; am uitat! :p dar revin cu declaratii in curand! keep in touch!
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Lun Mai 19, 2003 9:52 am

hap tu balauru` ! :hehe:

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

no subject

Mesajde FANATIK_X » Lun Mai 19, 2003 2:04 pm

ma bucur ca va place subiectu' asta......anyway......I wanna tell u :"MI-AU FURAT COTOIUL!KOTAC..MANCALA-R TATA!":( :(
Aici chiar mi s-a facut mila.........
"someone told me that love will all save us,
but how could that be?
look what love gave us...
a world full of killing
and blood spilling
that will never change......."
FANATIK_X
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Aug 14, 2002 11:00 pm

Mesajde SiMiCs » Mar Mai 20, 2003 8:49 pm

hmm interesant subiectul asta ....cele mai misto declaratii.:con: Cand te ingrasi mai schilodule? ( a fost o intrebare a lui Mihai adresata lui Seban..) Cand o sa mananc mancare gatita de tine!..alte declaratii mistho .... ..Cand ati fost ultima data seriosi ?..si a raspuns Serban ..Cand l-am dat pe Vierme la scoala!:lol: ..si mai sunt o gramada ...am sa ma mai gandesc :p
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde F|y! » Mie Mai 21, 2003 5:36 pm

Bad Girl...:p LOL!!!...Lasa ca intelege numai cine trebuie!!! ;) despre declaratii...hmmm :con: mi-a placut cand Serban a spus ca "noi ne relaxam prin munk..." :D
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde Jasmine » Mie Mai 21, 2003 7:50 pm

pai daca ar fi sa scriu perlele lor de zi cu zi.. n-as termina niciodata..
" draga,eu vara nu port lenjerie intima.." ... nu va spun care din ei.. :"

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Aldea Alina » Dum Iun 08, 2003 1:41 am

sau cand l-a intrebat andreea raicu pe serby daca ar rezista 4 luni cu 12 oameni necunoscuti raspuns: "daca am rezistat 5 ani cu 2 dementi langa mine,de ce sa nu rezist 4 luni?"
Avatar utilizator
Aldea Alina
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Lun Sep 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Lun Iun 23, 2003 11:29 am

la "sarbatoarea muzicii" dp 22 iunie...dansau ce dansau pe ce scena, iar langa ei erau 2 fete de 8-9 ani..
Iar Serban a zis....
"Si prietena lui Vierme", aratand spre una din fetele de 8-9 ani...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde katitza_elena » Dum Iul 06, 2003 8:21 pm

Mie mi-a placut o faza.o intrebare adresata lui Soparla: Este adevarat k esti primul om care a dat mana cu un extraterestru?Iar el a raspuns....Da doar stau cu 2 in casa!;-) :D
It is not the fall that kills u, it's just the sudden stop at the end.
Avatar utilizator
katitza_elena
Junior Member
 
Mesaje: 76
Membru din: Vin Mai 09, 2003 11:00 pm

Mesajde vulpyx » Lun Sep 01, 2003 9:28 pm

nu a mai scris numeni la subiectul asta.m-am gandit sa scriu totushi shi eu ceva.
vierme(interviu dintr-o revista):...eram vopsit in cap cu un mov turbat shi ma deplasam shi eu ca tot omu' cu tramvaiul,cand a venit o baba la mine shi mi-a pus o cruce-n fatza:"Vai,mama,du-te la biserica,sa scoata diavolul din tine!"
vulpyx
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:11 pm
Localitate: nowhere

Mesajde miau » Joi Dec 25, 2003 11:57 am

cand au fost invitati la atomic cu ocazia lansarii ultimului videoclip
serban:"mai tii minte cand am jucat fotbal cu papucul lui vierme?"
sau cand a cazut vierme de pe scari la un concert?nasoale faze pt saracul vierme,dar il iubesc si asa.
si mai sunt multe
cand au fost la iasi la hotelui moldova au fost de pomina!am ras atata ca incepuse sa ma doara burta!:))
miau
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Dec 24, 2003 1:40 pm
Localitate: iasi

Mesajde frumusik » Mar Ian 06, 2004 12:35 pm

vierme spunea intr-un interviu ca si-ar tatua coastele unui schelet sau mai bine ,,ma-s agata de un tablou electric,,
frumusik
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 17, 2003 6:39 pm
Localitate: rm. sarat

la un concert din Cluj

Mesajde ROXANA » Vin Ian 09, 2004 5:34 pm

Hiena a aratat catre o tipa ce arata ca un traverstit :'Vierme uita-ti sosia ":D
! everything that has a begining has an end !
Avatar utilizator
ROXANA
 
Mesaje: 349
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde irinanmx » Joi Ian 29, 2004 11:18 pm

Intr-o revista unul din ei a spus ca daca il inseala prietena o da cu dintii de masa. Eroare de pilotaj ca la Balotesti. Cand am citit asta eram la scoala si dupa doua secunde eram pe sub banca de ras
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

Mesajde AnouCk » Vin Ian 30, 2004 10:53 am

Adica Soparla :D
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

Mesajde irinanmx » Sâm Mai 22, 2004 4:02 pm

viermele & zvonul

Cool girl:" Nu mai mergi la supermarket. Ai angajat o serie de oameni care fac asta pentru tine."
Vierme: "Nu mai merg prin supermarket din alte motive si anume pentru ca avem de toate in curte: gaini, o vaca, rosii, patrunjel, cucuruz. Asa ca nu mai piedem timpul pe la cumparaturi. Luam cosul cu rotile si ne plimbam prin gradina."

Ha ha ha ar fi culmea sa-l vedem pe vierme cum mulge vaca!!!

CG: "NU MAI FOLOSESTI DELOC RATB-UL. AI UN SOFER PERMANENT CARE TE DUCE ORIUNDE AI TU CHEF."
VIERME: " VAI CE PROBLEME AM AVUT! AM CONCEDIAT-O PE SANDRA BULLOCK, PENTRU CA APASA PREA TARE PE ACCELERATIE. A RAMAS CU SECHELE DE LA SPEED 1. ACUM L-AM ANGAJAT PE SCHUMY, CARE E MAI CALM. ACUM SERIOS VORBIND , NU SUNT UN SNOB CARE CREDE CA BANII POT CUMPARA ORICE."
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

Mesajde Crystalized » Mar Mai 25, 2004 10:21 pm

Serban:''Geaca este D & G, este de piele, foarte trendy si imi place s-o port cat mai des''.....''ochelarii sunt Ray-Ban,i-am primit de la o fana si ii pot cu mare placere.''
Hyena asta e fitza intruchipata.

Vierme:'' N-as dori sa am vreo relatie cu o fana.''...asa deci, Dr.Penca?Numai sa le tii in brate iti place :u

Soparla:''Daca imi plac unele fane...poate vor primi ceva mai mult =D ''...asa soparla, nu degeaba esti preferatul meu. :-:
Crystalized
 

Mesajde irinanmx » Dum Noi 28, 2004 2:31 pm

BRAVO:''Care sunt cele mai ascunse fantezii ale voastre?''
SERBAN:"Sa ma bata Vierme cu biciul!" Mai Serbanica ma ofer eu sa te bat cu biciul, daca nu vrea Vierme :))

BRAVO:"Ce cantati sub dus?"
VIERME:"Ciuciuca'' .... inteleg......
SOPARLA:''O sole mio" ......Soparlo Pavaroti

Nu e chiar o declaratie, dar e o chestie ciudata, adica......Serban purta la lansare un tricou cu numarul 69 (!!??) Ce-o fi fost in mintea lui?
Sfarsit de saptamana
Am chef de nebunii
Viata e doar una
Hyena arata-mi tot ce stii.
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

Mesajde Crist1na » Lun Noi 29, 2004 1:20 pm

Super irinanmx! Mai posteaza cateva fragmente din Bravo pt. ca nu am cum sa-l citesc :-(

Asta vine de la Vierme: 'Eu cred ca oamenii sunt ca vremea'
..dar tu crezi ca oamenii se schimba?
Vierme: 'Indubitabil'
+ Soparla ii considera pe cei de la Akcent niste cocutze, iar 'preferata lui' e bruneta aia sexoasa (probabil Mihai Gruia).

Serban zicea intr-o emisiune ca nu i s-a rupt carnatzul
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Mesajde eyewitness » Lun Noi 29, 2004 1:46 pm

Inimi & Cutite scrie:
Vierme: 'Indubitabil'

copirait baicsu
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde irinanmx » Vin Dec 03, 2004 9:06 pm

Mama, cate perle au scos la emisiunea "Vino mama sa ma vezi"!!!
Serban mulgea vaca iar Alex statea langa el,aproape de fundul vacii, aceasta ii da o coada peste ochi, la care Serban catre varsu':"Vezi ma daca ai fata de musca!Ce-o fi zis vaca 'Cine-o mai fi si musca asta cu sapca'"Mama ce-am ras atunci!!!
Vierme la un moment dat curata porumb si incepe sa cante : "vino mama sa ma vezi/cum curat porumb/imbracat in haine verzi"
Tot MR. Penca pe camp cand puneau coceni, vorbeste cu unu' la telefon si ii zice:"Sunt pe camp si instalez un cucuruz'' (mai Mihaita unde-ti era capu'?)
Serban si cu Alex au scos pasarile din curte, Alex avea in mana un par si din greseala l-a murdarit pe Serby, cel din urma zicandu-i:" Vezi ca ma murdaresti!Hei, mai murdarit capra ce esti!(serban incearca sa-i dea una dupa ceafa dar Alex se fereste)"
Vierma taia lemne, in cele din urma a reusit sa taie cateva si spune cateva lucruri care m-au marcat pe veci:"Manca-v-as pana mea de ninja ce sunt!" Nu prea am inteles-o pe asta.....hmmm...
Sfarsit de saptamana
Am chef de nebunii
Viata e doar una
Hyena arata-mi tot ce stii.
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

Mesajde Crist1na » Sâm Dec 04, 2004 12:37 pm

Super irinanmx!

Ce dulce era Alex cand taia lemne cu Serban. Am vazut doar scena asta, dar am ratat toate conversatiile:-(
Cred ca Alex a fost cel mai cuminte:* Serban inca vrea sa demonstreze ca e cel mai tare din parcare si nu reuseste. Ma intreb daca le-a scapat vreo mica injuratura sau cearta intre ei.


Alta declaratie din partea lui Serban, preluata din revista Vip.
„Acum chiar nu mai consider sexul o chestie atit de importanta, cred ca este o problema care se poate rezolva oricind foarte usor. In ceea ce priveste abstinenta, nu cred ca are rost sa te superi atit de tare pe reprezentantele sexului frumos. Vorbind serios, cel mai mult am rezistat o saptamina, cind eram prea obosit cu munca la studio, incit nu m-am mai putut concentra la altceva.“
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Mesajde irinanmx » Sâm Dec 04, 2004 4:24 pm

Revista Vip de cand e?
E cel mai nou nr?
Sfarsit de saptamana
Am chef de nebunii
Viata e doar una
Hyena arata-mi tot ce stii.
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

Mesajde Crazy Babe » Vin Dec 10, 2004 11:52 pm

in ultimu numar de vip vorbeau numa de alex referitor la toate relatiile lui
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde irinanmx » Dum Dec 12, 2004 9:43 pm

a l-am luat pe ala
Sfarsit de saptamana
Am chef de nebunii
Viata e doar una
Hyena arata-mi tot ce stii.
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

Mesajde aiana » Joi Feb 24, 2005 10:33 am

Vierme nu s-a oprit aici cu perlele ,la vina mama sa ma vezi.in timp ce curata porumb a intrebat gazda daca sunt bine curatati cartofii(a incurcat cucuruzul-cartofii),asta este se mai intampla si la case mai mari
aiana
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Lun Ian 17, 2005 10:53 pm
Localitate: in fata calculatorului

Mesajde Crist1na » Joi Feb 24, 2005 1:23 pm

Ce a zis Soparla? El a dat declaratii comice in emisiunea 'Vino mama sa ma vezi'?
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Mesajde K-melia » Joi Mar 03, 2005 10:19 pm

"Vierme te iubim ca ca tine nu gasim..."
K-melia
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Dec 19, 2004 1:25 pm
Localitate: Braila

Mesajde Gyulia » Vin Mar 04, 2005 11:31 pm

hammmmmmmmmmmmz!!!! VIerme, e foarte fierbite....la propriu.
am avut ocazia sa-l vad, sa-l ating, si..............e fierbinte, bine cred ca asta era din cauza concertului pe care tocmai il sustinuse.
si e fosrte dulce si stie sa faca o fata sa moara dupa el fara a face prea mari eforturi....e doar el si e perfect asa.
Gyulia
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Lun Iun 28, 2004 11:34 pm
Localitate: Slatina

Următorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator